Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek o to mi chodzi jeśli Real zrówna się pkt to im to nic nie da muszą mieć ten 7 pktCzyli musielibyśmy przegrać 2 mecze i coś zremisować
0
@brd42 trochę to szokujące grali sobie w dziada z nimi.....Czasem mogli przy 2:1 na czas więcej pograć bo też by dali radę.
0
W sumie jak Barcą wygra mecz to Real ma stratę w zależności od wyniku w klasyku 7 pkt. Albo 6 Chyba że zrobi Barcelonie manitę a to jest możliwe jak Barcą dostała by że 2 czerwca.Strata robi się bardzo duża wtedy.
1
Dzięki Valencia lewy ma szansę powiększyć przewagę.Real strasznie słabo odbiera piłki po stracie .Mbappe strasznie nieskuteczny...
0
@Janas11224 no nie on piszę ze strzelił 20- 25 bramek w sezonie lewy ma tam 37 lat i już ma 25 bramek tyle co maks.Suarez.Zostalo jeszcze 9 meczy....To przepaść.....
3
To pokazuje jakim dobrym zawodnikiem jest lewy ma te 36 lat strzela 20- 25 bramek a na 9 kolejek orzed końcem sezonu Lewandowski ma 25 bramek.....można na niego narzekać ale to fantastyczny wynik.
0
@APTAPT no nie trump nie zakończył żadnej wojny a im dłużej jest ona z ukraina tym my mamy więcej czasu a ruskie tracą zasoby z dawnych lat czyli będą mogli krócej prowadzić wojnę.No to teraz zapłacą rocznie 4 tys dół rocznie. Za cła według Yale.Trump wzbogacił się 2 krotnie.Juz pierwsza firmą zwalnia 900 ludzi giełda amerykańska leci na pysk.Sojusznicy są wściekli.Wywala tania siłę robocza a chcę fabryki stawiać.Bedzie ich to kosztowało inflację.
Dka nas plus że Europa się ogarnie energetycznie , wojskowo i gospodarczo aby się uniezależnić od reszty.
Polacy w usa są na niego wściekli.Dodam że on tam wygrał wybory z uwagii na inflację.......obecnie poparcie zaczyna mu spadać ludzie nie chcą konfliktów z innymi krajami.
https://wiadomosci.wp.pl/amerykanie-zszokowani-po-decyzjach-trumpa-nawet-jego-wyborcy-maja-dosc-7142415087983584a
1
Polacy żałują że wybrali Trumpa ludzie chcą stabilności a nie niepewności i konfliktu z innymi krajami.
https://wiadomosci.wp.pl/amerykanie-zszokowani-po-decyzjach-trumpa-nawet-jego-wyborcy-maja-dosc-7142415087983584a
0
@MessiSuarezNeymar nie wiem co to za link ale praworządności nie ma w Polsce i właśnie dlatego zagłosuję na Rafała aby to zmienić.
Na dziś pis ma 2 połowę władzy i nie da się wszystkiego zmienić.
1.prezydent - pis
2 .tk - pis
3 sąd najwyższy- pis
4 pkw- pis
5 nbp- pis
Tak więc na ten moment rzadzą także pisowcy a ko jest jedną z kilku partii tworzących rząd.Ja nic takiego nie twierdzę że jest praworzadnosc samo stanowisko minisra sprawiedliwości i prokuratora generalnego jest niepraworzadne no ale duda się na to nie zgadza to samo z neosedziami.Nie ma na ten moment praworządności.pozdr.
0
@Yoshi94
To teraz fakty
Zarówno jak i kandydat mentzen jak i nawrocki na dziś w badaniach w obu rundach są nokautowani przez Trzaskowwkiego co też pokazuje że ludzie są z niego zadowoleni i tyle z tej twojej dezinformacji na temat Rafała.Faktycznie głosowanie na topornego Nawrockiego czy w mentzena który wierzy że Jezus Chrystus jest autentycznym królem polski a nie symbolicznym to budzi obawy co do jego stanu psychicznego.Bo nie wiem on siedzi na zamku w Warszawie albo na Wawelu I dekrety wydaje;) powiedz mi czy Mentzen chociaż się pytał go czy chcę być królem Polski i czy on wie o tym że jaliśMentzen z Bosakiem z Godek i z innymi fanatykami religijnymi z konfy.Ale wiesz może maja do nie nr tel. Może emaila;)na dziś zwiedzałem zamek w Warszawie i polecam 2 Rembrandty oraz byłem i na Wawelu.Chrystusa tam. Ie spotkałem;)trudno zrozumieć jak można takiego i tu nie chcę nikogo obrażać chodź kusi głosować.
Dokument podpisany przez konfederatów że Chrystus jest autentycznym królem Polski nie symbolicznym;)
https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
0
@Comentateiro lewica została wyjaśniona kwotę 4 mld uzupełnią z budżetu. Jeśli obciąży się przedsiębiorców którzy zbankrutują to kasy też nie będzie.W tej chwili trzeba odciążyć przedsiebiorcow także deregulacje i nbp musi obniżyć stopy aby ruszyć gospodarkę wtedy i wpływy do budżetu będą większą.
0
@Rhaan sprawa jest prosta minister finansów stwierdził że kwotę 4 mld uzupełni z budżetu a nie będzue to na barkach NFZ.
0
@BorzyKrzys sprawa jest prosta i powiedział to minister finansów obniżana składkę o 4 mld i kwotę będzie uzupełniona z budzetu.Tematu nie ma.
0
@Yoshi94 nie odpowiadasz merytorycznie na pytanie sposób jest po to aby ośmieszać.Chcesz mnie podważć pisownią bo co ci zistalo;)mogę wymienić wiele istotnych inwestycji w Wawie przez Trzaskowskiego które, są bardzo dobre jego poparcie w Wawie i obecnych badaniach nie bierze się znikąd.!A zawsze znajdzie się w stolicy inwestycja która budzi wątpliwość.Podajesz kibel a ja wymieniłem bardzo wiele dużych inwestycji .....trochę twoje argumenty są żałosne wobec inwestycji które się robi także uczciwie.Chcesz kiblem rywalizować z portem kontenerowym, lotniskiem szybkimi kolejami , czy energetyką- merytorycznie to żałosne jest ten argument z kiblem......
4
Ukraina przyjęła 1 wnioski na eskumacje będą odbywać się w maju.
https://wiadomosci.wp.pl/przelom-w-sprawie-ofiar-wolynia-karolina-romanowska-uzyskala-zgode-na-ekshumacje-znamy-termin-7142458337098688a
0
@BorzyKrzys ale i to Mentzen jeździ z teatrzykiem i tym samym przekazem dnia i dowcip o dinozaurów opowiada w każdym mieście....A jak ma wywiad to kończy się to spadkiem notowań;)
0
@BorzyKrzys no tak masz zero argumentów tylko 2 dni temu podpisani z kpo umowy na 16 mld.Jęsli ktoś czegoś nie robił to pis energetykę trzeba przebudowywać a firmy maja sroga energię. Odwracasz kota ogonem.....A poza tem wszystko jest do weryfikacji.Mizesz sobie pisać swoje dezinformację.....Bo chyba to ci zostanie....
0
@Yoshi94 no tak poza obrażeniem nie masz argumentów;) czyli strata czasu aby to czytać;)
0
@Matheu12 chcą zabrać konfederacji elektorat tylko mogą stracić rozczeniowy swój. 5 mentzena to nie jest program pisu to jest skrajnie przeciwne
0
@BorzyKrzys co za brednie pis I konfederacja to jest przyszła koalicja Konfederacja to jest powrót złodziei z pis I ile po wyborze prezydenta z ko pis nie pójdzie siedzieć.Bo konfederatów zrobi Hostel dla pisowców.
O jakich leniach ty mówisz większość infrastruktury drogowej itp powstała za po.przez 8 lat.Gdzie stworzono podstawę infrastruktury gdzie do dziś jest to rozwijane.
Wszystkie inwestycje za pis są budowane bądź rozwijane
1.Cpk ma pozwolenie na budowę podpisano już umowy na realizację umów za 700 mln
Lot kupuje ponad 80 samolotów zakupiono już działki pod realizację szybkiej kolei nawiązano współpracę z turcja w sprawie szybkich kolei bo mają doświadczenie.
2 port kontenerowany jest budowany robią standardowe badanie dna portu
3 .mierzeje budują 900 m dodatkowo kanału i port w Elblągu i most
4.Palac saski - trwają prace archeologiczne
5.podpissano z Wrocławska firmę umowę na budowę największego magazynu energii w Europie .Powstał program małych i średnich magazynów energii aby ustabilizowac system.
6.Obecnie przewożą fundamenty tirami pod farmy turbin wiatrowych na morzu .
Polska firma kładzie kabel na morzu aby można było prąd z tamta ciągnąć
7 .Kociniak naprawdę sporo zrobił w kontekście armi.A tusk sporo robi w kontekście sojuszów lokalnych na Bałtyku z Francja czy turcja.....
8.powstaje komputer kwantowy w Poznaniu
9w Lubartowie wskazano miejsce budowy elektrowni atomowej znaleziono finansowanie i uchwalono to.
10 .Wydajemy 60 mln na remont sieci.
11 powstają elektrownie szczytowo pompompowe jedna będzie robiona na terenach powodzi.
Dzieje się sporo a to jest część....Nie można tu mówić o lenistwie.Oewne rzeczy zrobią po zmianie prezydenta jak oraworzadność.....
0
@BorzyKrzys o 4, 6 mld obniżono składkę to nie jest na waciki. Kiedyś rządziła po wprowadziła podatki potem pis wprowadził ponad 30 podatków zakończonych wielkim wałem......
https://tvn24.pl/biznes/pieniadze/jakie-podatki-wprowadzil-pis-przez-8-lat-rzadow-daniny-oplaty-skladki-najwazniejsze-zmiany-lista-st7349130
Dobrze ze coś zrobiono w tym aspekcie.
0
@Safrani
Za to trump podwoił majątek
https://www.money.pl/gospodarka/majatek-donalda-trumpa-podwoil-sie-oto-jaka-ma-teraz-fortune-7141445760588640a.html
A ludzi będzie to kosztować 4 tys $ rocznie według Yale
https://www.money.pl/gospodarka/trump-zapowiada-cla-najbardziej-odczuja-je-najbiedniejsi-amerykanie-7141870842506208a.html
Są pierwsze zwolnienia w firmach 900 osób poszło na bruk.
https://www.money.pl/gospodarka/gigant-motoryzacyjny-reaguje-na-cla-trumpa-tymczasowo-zwolni-900-osob-7142172956589024a.html
0
Też chyba z tv coś dostaną przy klasyku to spore zainteresowanie i z organizowania dodatkowych meczów.Chodż bez finału.
0
@slayer jednak dalej Flick trzymał do 79 minuty zmiany grali z 3 świeżymi zawodnikami a na końcu mieli o 1 zawodnika zmienionego więcej.Nie jest to bez wpływu i przy 4:4 było to samo tylko bramki straciliśmy.
1
@Don_Padree po prostu Atletico zrobiło więcej zmian.Oni grali wcześniej z Realem 120 min I też spedzili sporo czasu na boisku
1
Nie wiem czy tak jest bo z Aletico przy 4:4 też wyglądaliśmy slabiej w końcówce i wyrównali a potem graliśmy mecze że spora intensywnością .Ci zawodnicy mieli wcześniej kłopoty.Czym Cubarci miałby być zmęczony.Martinez też miał przerwę.Trzeba powiedzieć że Atletico wpierw wprowadziło 3 ludzi i to fizycznie zrobiło przewagę. Nas weszło 2.Do końca u nich weszło 5 u nas 4.
Myślę że to mogło mieć wpływ.
1
My mamy bardzo silną ławkę rezerwowych. Obecnie mamy 4 kontuzji a w trakcie sezonu było ich 13.Mimo wszystkowalczymy we wszystkich rozgrywającego. Natomiast nie wszyscy po kontuzjach są w optymalnej swojej firmie mowa o Ferminie, Gavim , Araujo.U na Panlo Torre prawie nie gra.Oczywiście mamy braki na nie których pozycjach obrońca prawy czy skrzydłowy ale kadra jest bardzo mocna .
1
Barcą ma patent na sorlota nazywa się Araujo .
0
Z Atletico Barcą ostatnio słabo wyglądała w 2 spotkaniach i Atketico wyrównała 4:4 w końcówce a potem grała jak z nut.To Real ma problem 2 mecze więcej 2 digrywki i krótszy czas regeneracji
0
@jacobFCB strasznie dba
https://www.money.pl/gospodarka/gigant-motoryzacyjny-reaguje-na-cla-trumpa-tymczasowo-zwolni-900-osob-7142172956589024a.html