0

Jeśli poziom podniesię Araujo a jest na bardzo dobrej drodze Gavi , Fermin, lewy i może wróci Andreas to ta ekipa będzie bardzo mocna.

1

@nabial Dembele to kontuzje a Raphinia to adaptacja także uczył się grać nie na swojej stronie.Fdyby przybył Salah to Yamal powinien zmieniać strony aby się rozwijać.

0

@VeB 1899 niech Real gra i wygrywa będzie się męczył my z nimi wyframy a z psg czy Arsenalem to cholera niewiadoma.

0

W sumie dobrze, aby doszło dziś do dgrywki.Przed meczem z nami w sumie dobrze ze graliśmy wcześniej bo to więcej czasu na odpoczynek.
Co do do wyniku to tak naprawdę lepiej aby przeszedł Real i się fizycznie męczył.La liga jest ważniejsza bo bardziej prawdopodobna z nimi wygramy a z takim psg czy Arsenalem to trochę niewiadoma.

2

@maroon ludzie przestali kupować tesle straty są gigantyczne

0

@Radko1976 tak czytałem .Musk interes na tym zrobił;)

0

@Eklerek Barcą też u siebie wygrała z live a co się potem stało........Teraz psg jest w trudniejszej sytuacji

4

@MesQueUnClub96 gość nie powinien brać się za politykę tu szkodzi a jego firmy mają kłopoty i traci wiarygodność.Ewidentnie traci kontakt z rzeczywistością....

0

@Aragorn33 z perspektywy Polaków ludzie powinni stracić do prawicy zaufanie patrząc co wyrabia trump I u nas Pis.Patrząc jakiego sobie kandydata wybrali to kompletnie gdzieś mają Polskę liczy się pisowski interes.A z drugiej strony mamy ruskiego Sławka....A za granicami grozi nam wojna z Rosją.Na prawej stronie nie z czego wybierać.....

0

@Jakchcesz I tak zagłosuję na Trzaskowskiego aby taka duda nie wetował ustawy .Mamy wojnę która nam zagraża I w tych czasach rząd powinien mieć sławę.A pro rosyjski Sławek będzie przeszkadzał.

0

W mojej ocenie Barcą musi mieć skrzydłowego być może trzeba wzorować się na umiejętnościach Raphini. Raphinia gratam gdzie Yamal.Nie chciał grać pp drugiej stronie. Obecnie Raphinia gra na 3 pozycjach .Jak dla mnie może przyjść Salah ale cala 3 powinna rotować na tych pozycjach.Jeśli któremuś ba stronie nie idzie to mogą zmienić.Byc mize będzie gorszy sezon u Yamala ale potem będzie lepszym graczem.


0

@PeterMaro nie kojarzę takiego faktu.Czy coś mu się stało z Getafe. Czy jakieś kłopoty miałby z kartkami.Myślę że wejdzie na 20 ostatnich minut.Akurat Araujo dziś zagra mecz i gramy wcześniej , będzie wypoczęty na niedzielę nie będzie miało znaczenie.Moze grać w niedzielę.Ten facet jest w formie niby rezerwa a strzela zwłaszcza nam.To trzeba rozwiązać.

0

@graco14 mogli dać Erica ale to nie porozumienie w przypadku kiedy masz wysokiego gracza.Dla mnie Araujo jak przyjdzie mecz z Atletico I wejdzie Sorlot powinien wejść z ławki i go przykryć.Facet przerasta fizycznie i Cubraciego, Martineza i i Erica i pakuję nam bramki.On wchodzi z ławki rezerwowych.Nim powinien zająć się Araujo.

0

Tym razem będą grać na wypoczętą Barcę.Zapewne to oni grali coś w sob .Rolę się odwrócą.Będzie to fizycznie bardzo trudny mecz .Pewnie Araujo zagra.Bo maja wysoką 9.Na pewno Barcą będzie mieć wysoką dynamikę.

0

@mmaciass generał w kwestii broni jasno powiedział technologia jest ,potrzebne zwiększenie mocy przerobowej i tu też jest to odblokowania.Co do satelit Francuzi się zaoferowali ale może potrwać kilka miesięcy. Nie ulega wątpliwości że przy tych rządzących w usa Europa to zrobi.Niemvy chcą zrobić wspólny wojskowy wywiad tak aby by mógł działać we współpracy z usa I niezależnie.To ci się wydaży to to że Europa będzie uniezależniac od usa .Energetycznie i pod kątem uzbrojenia możliwości są ogromne.......A potem będą konkurencją wojskowa dla usa .zrobią sobie konkurentów na rynku.A technologicznie wiele rzeczy Europa ma świetnych jak czołgi. Leopard 2 czy jego szwedzka wersja albo chalenger3 który zaraz wychodzi.2 była nawet nie trafiona....

0

@mmaciass
Zobacz w ilu miejscach dostarcza starlink internet.Nie ma potrzeby takich ilości satelit nad ukrainą
Obecnie ze Starlinka skorzystać mogą mieszkańcy prawie całej Europy (poza Serbią, Bośnią, Czarnogórą, Albanią, Kosowem, Turcją, Białorusią, Rosją, Islandią, a także okupowanym Krymem i Donbasem), Stanów Zjednoczonych (nie we wszystkich częściach kraju), Kanady, Meksyku, Brazylii (nie w każdym miejscu), Kolumbii (tylko ...

0

@mmaciass ale nie od dziś wiadomo że Francja ma swój kosmodrom a akcje firmy poszły w górę.Jest to kwestia nie w opracowaniu technologii a produkcji i wysłania dodatkowych satelit.Czy starlink ma 7000 nad ukrainą? Bo na mój gust ma w wielu miejscach i nie zapewnia internetu tylko ukrainie.Byc może częśc z tych satelitów wystarczy

0

@maroon o biznesach się nie mówi;) lubią ciszę;)

0

No proszę jednak konkurencją jest .Musk poprostu się obawia on stratę klientów. Wpierw akcje tesli poleciały na łeb na szyję. Teraz starlink może być niepewny,chce gadać k tym z Włochami rakieta mu wybuchła.Nawet mu x padł dzisiaj.Bawi się w politykę a biznes bez szefa dołuje.....
https://www.money.pl/gospodarka/eutelsat-z-imponujacym-wzrostem-zamieszanie-wokol-starlinkow-i-plany-ue-pomagaja-gigantowi-7133563427965888a.html

0

@Kgorecki2500 to tych partii jest ich więcej?

0

@Aragorn33 bardzo Ameryka traci na wiarygodności....

1

@Kinginiesta podobno przez Sejm zamówiłem w 2 zatrzymania lot na Węgry ale go wyczuli.Jeśli tak było to skrajna idiota.... I tak pazerny na pieniądze że taki grubo jechać.

0

@Aragorn33 jakaś paranoja przedstawiając komisję wenecka nazywając donoszeniem.:))
Komisja Wenecka jest ciałem doradczym na rzecz szerzenia demokracji.Kazde państwo demokratyczne desygnuje 3 prawników nie ma to nic wspólnego z ue.Klientami są rządy organizacje typu ue itp...Jeśli ktoś ma czyste intencje to korzysta z komisji zweneckiej aby te prawo było demokratyczne.Natomiast pelzające autokracji zawsze będą miały z komisja Wenedzką problem.Bo opinie będą przeszkadzały w skoku na kasę i władzę.

0

@Ojciec5tkidzieci chyba nie jest to coś do porównania. Pis po to, aby być bezkarnym na 2 lat wstrzymał kpo.Za to powinni na 15 lat powinni siedzieć. Dziś kpo wplywa na wzrosy gospodarczy ktore jest jedno z największych europyMorawiecki z Ziobro tak naprawdę.Cel jest interes partii.Koszt podatnika jest wysoki będzie za drogi prąd przez to długi płacić.
Prawda jest że pus jest ta zdeprawowany że Pawłowicz chodź wie o czym mówi że łamie ko stytucje i jest bardzo źle ale taka jest wola parti.Partyjniactwo na poziomie ekstremalny..Zniszcze Polskę prawo byle by moja partia miała zysk........z Polską.


https://www.rp.pl/polityka/art2268401-pawlowicz-poparla-opozycje-zaglosuje-za-z-powodu-umowy

Porównywanie pisu z kim kolwiek to nie porozumienie.....

1

@Tasde to jest dobre ale ameryka na wiarygodności nieprawdopodobnie straciła niemcy chcą teraz zrobić tak aby Ruropa miała w 100% niezależność wywiadowcza , Kanada zastanawia się z rezygnacji f35.Duńczycy zrezygnowali z rakiet amerykańskich na rzecz norweskich.W grę zaczyna wchodzić wiarygodność usa.Takie strzelanie wypowiedzi Muska czy Trumpa będą miały finansowe konsekwencje.

0

@Kgorecki2500 tzn się rozpada....

0

@Aragorn33 nie sądzę aby usa się na to zdecydowały ruskie nas nie zaatakują wcześniej niż za 4 lata.A demokraci wrócą po tych rządach do władzy....

0

@michal26 Raczej nie popieram ingerencji post sieiedzkich państw w wyborach i manipulacji w internecie. Jestem zwolennikiem uczciwych wyborów.A jeśli są nieprawidłowości to należy Ti do sądu aby zweryfikować. Sad to zweryfikował wydał wyrok.Rizumuem ze chciałbyś aby ten przekręt przeszedł no ale tym razem Demokracja się obroniła.

0

Jak do tego doszło? Do wałku.
Zaledwie na miesiąc przed wyborami Calin Georgescu był niemal nieznany we własnym kraju, bez wsparcia partii i ze skromną obecnością w tradycyjnych mediach. Wszystko to zmieniło się w ostatnich dwóch tygodniach przed pierwszą turą wyborów prezydenckich 24 listopada. Ok. 25 tys. kont na TikToku zaczęło działać na korzyść Georgescu, co według rumuńskich analityków było skoordynowaną próbą zmiany wyniku wyborów.

Prezydent Iohannis otrzymał od tajnych służb wywiadowczych dowody wskazujące na ingerencję w wybory zarówno podmiotów państwowych, jak i niepaństwowych, w tym Rosji jako odpowiedzialnej za serię agresywnych ataków hybrydowych. Stany Zjednoczone poparły ustalenia dotyczące rosyjskiego zaangażowania

Działając w oparciu o dane wywiadowcze, Iohannis odtajnił akta, według których Georgescu bezprawnie korzystał z szeroko zakrojonej promocji wyborczej w czasie, gdy prowadzenie kampanii było zabronione. Na dodatek dokumenty potwierdziły, że jego kampania otrzymała zagraniczne wsparcie finansowe, pomimo jego deklaracji, że nic na nią nie wydał.

I to właśnie Demokracja się broni


W świetle odtajnionych raportów wywiadowczych rumuński Trybunał Konstytucyjny został zalany falą wniosków o unieważnienie wyborów.

1

@Commando naprawdę uważasz że kompletnie niezbany gość uzyskał taki wynik;)

Jak do tego doszło?
Zaledwie na miesiąc przed wyborami Calin Georgescu był niemal nieznany we własnym kraju, bez wsparcia partii i ze skromną obecnością w tradycyjnych mediach. Wszystko to zmieniło się w ostatnich dwóch tygodniach przed pierwszą turą wyborów prezydenckich 24 listopada. Ok. 25 tys. kont na TikToku zaczęło działać na korzyść Georgescu, co według rumuńskich analityków było skoordynowaną próbą zmiany wyniku wyborów.

Prezydent Iohannis otrzymał od tajnych służb wywiadowczych dowody wskazujące na ingerencję w wybory zarówno podmiotów państwowych, jak i niepaństwowych, w tym Rosji jako odpowiedzialnej za serię agresywnych ataków hybrydowych. Stany Zjednoczone poparły ustalenia dotyczące rosyjskiego zaangażowania

Działając w oparciu o dane wywiadowcze, Iohannis odtajnił akta, według których Georgescu bezprawnie korzystał z szeroko zakrojonej promocji wyborczej w czasie, gdy prowadzenie kampanii było zabronione. Na dodatek dokumenty potwierdziły, że jego kampania otrzymała zagraniczne wsparcie finansowe, pomimo jego deklaracji, że nic na nią nie wydał.

I to właśnie Demokracja się broni


W świetle odtajnionych raportów wywiadowczych rumuński Trybunał Konstytucyjny został zalany falą wniosków o unieważnienie wyborów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?