0

@ObiwanKenobi nie znasz sczegułów pierwsza wersja została odrzucona.umowa nie jest podpisana. A co do Mentzena on nie pojechał tam aby realnie coś zmienić w kwestii eschumacji.qpolajanka ukrainy tylko może usztywnić stanowisko ukrainy i zakłuci pracę grupy do spraw echschumavji która wyznaczyła już miejsce pierwszych eschumacji.Na szczęście Ukraina tylko skupiła się na Mentzenie jako osobie szerzącą ruską propagandę a nie zakłóciło to procesiwi.Mentzen ma gdzieś eschumacjie inaczej nie próbował by tego zakłuci.Dla niego ten temat to pożywką wyborcza co się obecnie dzieje......Dlatego mówią o nim szkodnik.....maja rację.

0

@Damiain ale co to jestem twoja jakąś przypominają masz Google.Nie odpowiadam za tragiczne rządy pisu.Obecne uzyskały to że określone miejsce eschumacji wykonały krok.Mentzen zwyczajnie naraża ten proces na sabotaż bo to naraża relacje Polsko ukraińskie i może usztywnić stanowisko ukrainy.Noe jest tym faktycznie zainteresowany bo może na tym ukrywam punkty wyborczę co robi teraz..
Wejście ukrainy do ue jest dobre bo to przeniesienie demokracji czyli zwiększenie bezpieczeństwa polski.zjest to w interesie w odróżnieniu od Białorusi.
Natomiast są problemy takie jak rolnictwo itp.to są problemy do rozwiązania.

0

@ObiwanKenobi jakoś nie zauważyłem bo aluzje kilka razy pisałeś;)nie wiem co wymusza usa bo nie ma podpisanej umowy;) dopiero teraz się spotykają.
Nie potrzeby aby on tam dla 1% w kampanii jechał ukraicy zgodzili się na eschumscje i jest nawet miejsce określone.

1

@Kazragore wiesz wybór jest oczywisty
Na jezdnej stronie szału masz państwo które chcę odzyskać imperium ZSRR które morduje online ziemie gwałci ,bombarduje , porywa dzieci.......I może dokumentnie zmienić twoje życie vs banderowiec i eschumacje co jest ważniejsze? Chcemy mieć kolejne groby do odwiedzania;)
Kolejna rzecz Ukraińcy wykonali ruch w ki tekście eschumacji jest nawet już miejsce wskazane.Noe trzeba robić kampanijne propagandy dla 1 czy 2%,;) aby ruską propanda miała pożywkę;)

0

@gg156 dostarczamy broń zapewniamy logistykę a putin chce odzyskać impeium.Wedlug niego upadek ZSRR było najgorsze co mogło się zdążyć.A polska była w orbicie związku radzieckiego. I stacjonowały tu ruskie wojska .Dość nie dawno ich wywalimy z Polski. Pomiędzy nimi a nami jest Ukraina....stwierdzenie jest tylko po to aby się tak nie ustawić faktycznie uczestniczymy czynnie w ko flikcie a Polscy ochotnicy walczą po stronie ukraińskiej.

0

@michal26 trzeba być ostrożnym w wyborach psrlamentarnych przeszacowali konfederację...... dowiemy się tak naprawdę po ogłoszeniu wyników.

0

@DamiainDamiainzadaj sobie pytanie pod jaka przykrywką weszli Rosjanie do ukrainy.My wchodzimy tam qby walczyć z faszystami.Mentzen mówi o banderowcach pomnikach.Teraz Rosjanie mogą mówić no widzicie Polacy mają do nich zastrzeżenia. Ie ten czas i miejsce dziś mamy wojnę z ruskimi.....brak wyczucia.I miejsca ta akcja dlatego nie jest pro Polska......

1

@Kazragore my jesteśmy w nato i wspieramy Ukrainę w walce z ruskimi którzy chcą odzyskać byle imperiami są zagrożeniem.Mentzen dal tym wyjazdem pożywkę ruskiej propagandzie. To brak wyczucia czasu i działalność kompletnie wbrew interesom Polski w aktualnym momencie.Wczoraj bronił kandydata ruskiego w rumuni który jest przeciw nato.Nato bardzo zainwestowało w Rumuni.Rodzi się pytanie dla kogo działa Sławek.Przypominam że jesteśmy w sojuszu Nato wspieramy Ukrainę logistycznie i dajemy broń a agresorem jest Rosja......

0

@Damiain sprawa kompletnie nie ma znaczenia .Kiedy będą wybory będzie inna sytuacja.Jeśli prezydentem będzie tr,askowski spełnia wieksza obietnic i to nie tylko z umowy koalicyjnej ale i że 100 konkretów i to będzie wizerunkowo inaczej wyglądało.Rozumiem że holownia koncie nie pasuję bo zaatakował Mentzena.Tylko nie bez przyczyny.Mentzen został wpisany na czarna listę wrogów ukrainy który szerzy pro rosyjska narracje.
Czyli w dokumentach funkcjonuję jako pro rosyjski polityk.Tez broniąc rumunskiego kandydata który jest uznany za ruskiego kandydata przeciwnika nato daje argumenty.Ns dodatek Polska wspiera Ukrainę logistycznie i daje sprzęt wojskowy a ta akcja Mentzena jest paliwem dla ruskiej propagandy....

0

@ObiwanKenobi załatwić maja po woj ie aby nie korzystała z tego Rosja!!!!! Inaczej wychodzi jak pożyteczny idiota......

0

@ObiwanKenobi cóż skoro bronisz tego Mentzena to nie wymagają może od siebie aby wszystko rozumieć;) niektórzy potrafią więcej takie życie;)

Ukraina zrobiła kroki i podała już konkrety kto i gdzie.Mentzen popisał się skrajnym brakiem wyczucia kiedy to należalo załatwić co też obnaża go jako kandydata na prezydenta bo prezydent powinien mieć wyczucie co kiedy i gdzie.Pokazal się jako pożyteczny idiota. Holownia jest atakowany bo powiedział prawdę i ma rację pomimo iż nie jestem jego zwolennikiem zgadzam się z tym .Więc wobec Hołownia ruszyła maszynka zwolenników aby go upieprzyć i taka jest prawdą.

0

@ObiwanKenobi nie umieszcza się wrogów są wstanie wojny z Rosją.Polska wspiera Ukrainę dostarcza broń i logistykę.Mentzen działa wbrew interesom kraju.ukraina jest w przełomowym momencie rozwiązania woj y to nie jest czas aby jechać na Ukrainę i załatwiać takie sprawy bo działa to na korzyść Rosji.Czyli wbrew interesom Polski.Zgadzam się co do oceny Mentzena z Ukrainą a także z oceną polskich polityków tego co robi Mentzen.Jest politycznym idiota który działa w interesie Rosji a na orwno nie Polski.Nie będę o demokracji XD broniących pro ruskiego kandydata bo to się skrajnie nie klei XD

1

@Roobo Hołownia na rację.wyjszd Mentzena do ukrainy sal pożywkę ruskiej propagandzie.
Sami Ukraińcy wpisali na czarna listę Mentzena jako wroga ukrainy który szerzyć pro rosyjską narracje .
Wczoraj Mentzen martwił się o pro rosyjskiego kandydata który jest przeciwnikiem nato.

Holownia ma rację w kontekście Mentzena.


https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/slawomir-mentzen-na-liscie-wrogow-ukrainy-za-podzeganie-do-nienawisci/jftbsef,79cfc278

0

@Damiain został marszalkiem:) słaba posada?;)

0

@Damiain bo ma ambicje.

0

@ObiwanKenobi moje urojenia :) Ukraina umieściła Mentzena jako wroga ukrainy szerzącego Rosyjską narracje.Następnego dnia Mentzen wstawiał się za pro Rosyjskim kandydatem w rumuni który jest przeciw nato.Nadodatek stany sprzedały broń rumuni .Mocno tam zainwestowały.W Ukrainie Mentzen wyszedł dla Putina na pożytecznego idiotę który dostarcza ruskiej propagandzie materiał.

Proszę rosyjskiść mentzena jest już wpisana w dokumenty.Na pewno komisja do spraw wpływów Rosyjskich się tym zajmie.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/slawomir-mentzen-na-liscie-wrogow-ukrainy-za-podzeganie-do-nienawisci/jftbsef,79cfc278

0

@Damiain nie ma to żadnego znaczenia. Nie ma kasy takich struktur.Wszyscy i tak skupią się na Trzaskowskim.

0

@ObiwanKenobi da się to zrozumieć .,nie jest Ci to na rękę i nie masz argumentów;)

0

@Arden
Trochę mrzonki to badanie jak i internetowe to mentzen w internecie jest silny.
Wczoraj CBOS
34% - Rafał Trzaskowski
25% - Karol Nawrocki
17% - Sławomir Mentzen
5% - Szymon Hołownia

1

@michal26 wczoraj CBOS był bliżej sranu faktycznego
34% - Rafał Trzaskowski
25% - Karol Nawrocki
17% - Sławomir Mentzen
5% - Szymon Hołownia

0

@NeroTFP1 czyli mówi jestem nie obliczalny w każdej chwili mogę się wycofać.....

0

@Mow_mi_Douglas Flick powinien natychmiast poprawić formę Araujo aby móc wpuścić go na tego wielkoluda z Atletico, który nam bramki strzela.Ci nasi obrońcy są zwyczajnie na niego za mali.Wpuszczanie na niego Erica to nie porozumienie.Rozumiem ze Flick chciał rozegrania ,ale jak się wpuszcza 5 ludzi to jakieś akcje ta drużyna będzie miała.Jeśli się ściąga atak to raczej będzie trzeba grać w defensywie.Tu Araujo powinien z nim powalczyć.

0

@draxidox tylko to holownia się z tego śmiał a nie ludzie na ulicy.

1

@ObiwanKenobi istotne są szczegóły generalnie lepiej jest aby Ukraina miała armię silną i mogli walczyć z ruskimi a nie abyśmy to my walczyli na Polskiej ziemi straty były by gigantyczne.....
Generalnie śmieszy konfa bo tak chcę zmniejszenia podatków aby nie finansować ukrainy.Tylko sama sobie strzela w stopę.Nie ma wątpliwości że konfa jest pro Rosyjską partią chyba już nikt nie będzie robił z innych debili zaprzeczał że tak nie jest.Tylko kto zmusił nas do gigantycznych wydatków i zbrojeń które powodują że ciężko a jest obniżyć podatki.
Putin - rozpoczął wojnę
Trump który naciska na zwiększenie wydatków na zbrojenia

Obu tych Panów popiera ko federacji i a obaj panowie powodują że nie ma na ten moment kwoty wolnej bo trzeba się zbroić.Opowiwści że konfa chciała to wprowadzić jest żartem w stylu 5 nentzena to też był żart.Konfa nie wskazała finansowania a jest to najważniejsze gdyż kosztuje to 60 mld.Cxyli nie powiedziała jaka grupa spoleczna na tym straci czy zadłuży jeszcze bardziej służbę zdrowia itp...

Podsumowując popierając tych 2 panów sama ora własne postulaty w kontekście obniżenia podatków.

0

0

@BarcaFan20048989 nawet nie Rosji tylko Putinowi który stwierdził że upadek ZSRR to było najgorsze co mogło się stać chcę to odtworzyć.

0

@michal26 jakie pro polskie;) pomiędzy nami a ruskimi jest wojsko ukraińskie a on wali na Ukrainę i robi zamieszanie aby zyskać 1% głosów to nie jest zgodne z polską racja stanu.To jest brak wyczucia bo wszystko można załatwić ale nie w sytuacji gdzie jest moment rozstrzygnięcia wojny.....Jako przyszły prezydent pokazał brak kompletnie wyczucia......dalej broni gościa z Rumuni prorusja , który jest przeciwny nato .W sytuacji gdzie usa im broń sprzedała.Ja mówię wprost Mentzen jest kandydatem pro Rosyjskim.Nie mam żadnych wątpliwości że za konfederacje komisja do soraw Rosyjskich się weźmie bo tych kwiatków jest tam sporo....A te zachowania mentzena mnie nie dziwią maski opadły....holownia świetnie sobie radzi z burackim zachowaniem pisu w Sejmie ma do tego dar.Niech przy tym zostanie.To nie jest facet od głównej strategi .ja tam nie wiem o czym mówisz ale ruskie stracili złoto wydali ogromną kasę mieli być w 3 dni w Kijowie mundury galowe wzięli do czołgów i ch....jeszcze wspierają je chiny Iran i Korea i niektóre post siviedzkie republika jak Kazachstan Czeczenia czy Białoruś.
Ruskie nie są same a i nato tam nie ma.Jest w dużej mierze broń która przechodzi do broni starszej generacji.Bo cała generacji broni przechodzi na wyższy poziom.zod czołgów. M samoloty pociski hipersoniczne helikoptery wchodzą lasery i tu ukraince sami nawet zrobili..Wchodzi technologicznie broń której my nie mamy.Naszplus że ruskie rezerwy się pozbyły która pozwoli im walczyć góra jeszcze rok.W tej chwili ruskie mają problemy nawet z czołgami i używać zaczynają jako altyleria .bo i jej zaczyna brakować.Walka się teraz przenosi się na drony.A tu ukraince maja 300 fabryk schowany pod zuemia do produkcji dronow które mogą coraz więcej i dalej.

0

@barcelonaLM jeszcze jedno newsy trwają kilka dni .Kto będzie pamiętał kto ile głosów wyborach zbierze.Cholpwnia przed wyborami parlamentarnymi pokaże soelnilismy takie i takie obietnice.zkazdy wie że holownia będzie mieć te 10% nikt się nie napina nato.Nie wiadomo czy pis będzie istniał bo cala 1 linia jest umoczona.

0

@Donnie_Darko ci zawsze sobie radzą:)

0

@michal26 Rosja zdobyła 20% terenu daleko im do 80%.Mają ogromne kłopoty gospodarcze i demograficzne.Obecnie za pomocą zaklucania potrzebują 16 rakiet aby trafić w 1 cen.Ukraince Zbudowali teraz gigantyczna armię dronow I zrobili pociski dalekiego zasięgu .

Gdybym miał ci powiedzieć ile głupot zrobili i powiedzieli każdy z kandydatów to niedaleko szukać.W obecnych czasach wyjazd mentzena do Lwowa to zachował się jak pożyteczny idiota putina i można było sobie to pooglądać w rosyjskiej propagandzie i czym mówił Giertych.W tym momencie wolę to co mówi holownia niż pro rosyjski mentzen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?