Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM ma zasadniczo jeśli wygra trzaskowski spełnia obietnice zarówno 3 droga ko spełnia swoje obietnice Poprawi się wizerunek.Zaczna się rozliczenia oraz komisja od wpływów Rosyjskich weźmie sue i za konfe.Mówię o tym bo Bosak już rozmawiał z ambasadorem Węgier olewając zalecenia Sikorskiego.....
1
@PatrykBarca a wojna się skończyła?
0
@barcelonaLM cala sprawa wyjdzie po prezydencie jeśli wygra trzaskowski będą realizować program akcje wzrosną wszystkich.Jego miejsce to marszałek radzi sobie bardzo dobrze.
1
@D10SLEO co ty to 5 mentzena - żart,)
0
@Kazragore tylko widzisz stworzono ue w której nie ma wojny Niemcy mordowali w ubiegłym stuleciu a od tamtych czasu to normalne demokratyczne oanstwo e przeciwieństwie do putinatrumo też chcę teraz ingerować w mediach w usa.Musk stwierdził że Janada nie jest państwem.Zacxynają tracić kontakt z rzeczywistością ......niebezpieczne sue to robi.w głowie się im orzewrócilo
0
@Kazragore
A swoją drogą ten kandydat z rumuni jest przeciw nato jest pro rosyjski a w wyborach są nieprawidlowosci i ma zarzut też zakłucenia ładu konstytucyjnego dochodzą kwestie finansowe.
No i popatrz jakoś nie dziwi mi się że taki obóz trumpa takiego ruskiego kandydata popiera czy mentzen się oburza ze go zatrzymali.Rosja śmierdzą na kilometrów
......tylko się dziwić ze ludziom czerwona lampka ostrzegawcza się nie zapala.
I tak jak w przeszłości ruskie mordowały gwalcili ,grabili,zabijali więźniów. Iszczyli jak szarańcza i teraz dokładnie robią to samo tyle że dzieci porywają.A nasza młodzież mając wszystko jak na dłoni ruskiego kandydata popiera.......Tu nawet nie ma co komentować....porazka....
0
@esem91 pewnie mu chodziło o Azje, który na pal był nadziany;) nie wiem tylko czy na to szczepionkę zrobili;)ale Karol jest czujny i w gotowości , jakby co......;)
0
@negreanu pinokio....I tyle
0
@cules100pro co ty jej panem jest Orban;)A panem Orbana jest Putin;)
0
@Kazragore nie to samo konkretów rzeczy i powiązania z Rosją albo na rzecz.Nie utożsamiam trumpa z wszystkimi.i republikanami.Bo on nawet nie ma poparcie u wszystkich republikanów. Szanuję zreagana i starego Busha.Dla mnie konfa jest pro rosyjska I patrząc z perspektywy ludzi znających komunę co pogonili wojska ruskie z kraju i byli szczęśliwi. Porażką jest poparcie dla ruskiej konfederacji.o brataniu nie można mówić kiedy jest ostrzał ukrainy.To że trump jest pro rosyjskiej mówiłem o tym przy wcześniejszych wyborach
To co się dzieje mnie nie dziwi.zbankrutował 4 razy uratowali go Rosjanie którzy za ogromne pieniądze kupili ziemie.To że jest prezydentem nie zmieniło mojego zdania. Ie rozliczył się z wymiarem sprawiedliwości a prezydentura go uratowała. Jest też skazany wyrokiem przestępcą. Prezydent nie czyni z człowieka dobrym i prawym.Jego kumpel Putin jako postać to potwierdza.Nie mam na jego temat dobrego zdania.Absolutnie chciałbym aby młodzi mieli swojego faworyta kibicuję mnie.Ale gość który jest pro Rosyjski to każdej normalnej osobie patrzącej na historie powinna zapalić się czerwona ostrzegawcza lampka.....znieść widzę tu tej refleksji....jest to porażka....
2
Jeśli on by przyszedł to mìalby dawać zmianę kounde ale nie wiem czy i Balde.
I od czasu do czasu w środku. Chyba za dużo w środku jest ludzi
0
@Kazragore to że młodzi ludzie promują ruskiego kandydata mentzena który w momencie rozstrzygającym wojnę miesza w relacjach Polsko ukraińskich to chłop pokazuje jakie ma wyczucie polityczne i nie jest to zgodne z polska racja stanu a rosyjska cytując Giertycha jest pożytecznym idiota dla ruskiej propagandy .Nie ma wątpliwości że tak jest.Biorac pod uwagę to i czym mówiłem o komunie to poparcie tego kandydata jest porażką młodych ludzi......dla kogoś z doświadczeniem życiowym z orzeszlości jest to porażka.Ja nie zaliczam środowiska trumpa halo stronę amerykańska tylko Rosyjską gdyż nawet kongres uznał przy wcześniejszych wyborach że rosja wpływała na wybory w usa na korzyść trumpa.
Nawet nasza komisja do wpływów Rosyjskich oceniła że ludzie Bielana przekazali kasę podatnika firmie w usa która propagowała trumpa w wyborach i zarządzał nią agent z Rosji. Także kumpel trumpa tarczynski wystąpił w zwiniętym przez służby czeskie portalu szpiegowskim z Rosji.Abw zamknęła sygnał voice of Europe bo tak się to nazywała.Wlasnie trump ogłosił że chce za 5 mln zapraszać oligarchow z Rosji a jak mówi zna I ich lubi a przypomnę że oligarchowie na początku wojny zostali zabici przez kreml którzy nie byli za Kremlem.To było kilka egzekucji.Ci oligarchowie co są to są szpiedzy którzy spłacają się matce Rosji za bogactwo które mają.Sa to kumple trumpa.O ataku jego zwolenników na kongres nie wspomnę .Ja nie łącze działalność trumoa z usa a raczej w stronę Rosji.tak samo jak i ferencje Muska w wyborach oceniam że jak ruskich.Nie mam wątpliwości że komisja do spraw wpływów Rosyjskich weźmie się po zmaciatewivzach za konfe.Nie dziwię się że bosak nawiązał kontakty z ambasadorem Węgier ignorując zalecenia Sikorskiego co jest wymowne......
0
@tbastb nie tylko duda może go z tego wyciągnąć a nawrocki nie wygra wyborów. Sprawa jest prawnie banalna.w konstytucji jest pkw organizuje wybory premier nadużył kompetencji.Zdefraudowano 70 mln.Sa jeszcze inne rzeczy.Tu żadnych wątpliwości nie ma czysto prawnicza historia.Wyborow nie może organizować beneficjentem lub ten który straci gdyż reguły gry są zaburzone. Tylko wygrana Nawrockiego go może wyciągnąć bo złamał prawo i przy większości grozi mu TS za złamanie konstytucji.
1
@BorzyKrzys luz, tylko co mnie twoje tezy;) zmienią moje życie ,czy co;)....
.Piszesz jakieś durne prowakacyjne posty ;)nie wiem na co liczysz ,na dobre słowo;)....
0
Zarzuty Morawieckiemu postawione.
https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-po-wizycie-w-prokuraturze-odmowilem-skladania-wyjasnien-7129718829870016a
1
@BorzyKrzys jako Warszawiak cieszę się twoim szczęściem. Może to i lepiej dla Wawy;)
0
@negreanu dobrze ze zwróciłeś na to uwagę że to dziewczyna ,ale wiesz Morawieckiemu to nie pomoże za specjalnie. To prosta karna sprawa i złamanie konstytucji;) pozdr.XD
0
@July_6_BcN z przyzwyczajenia napisałem chlopie bo głównie z facetami tutaj gadam. Za co przepraszam. Nie zmienia się nic w kwestii treści.pozdr.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN chlopie którego prawa ma się trzymać premier tego z przed władzy pis czy prawa które pis zmienił z pominięciem konstytucji.Sxedlo nie opublikowała wyroków tk na czas a duda 13 razy złamał konstytucje. Ma legalizować pisowskie prawo poza konstytucje czy przywrócenie praworządności co jest trudne w obluczu pisowskiego prezydenta .Pisowskiego sądu najwyższego. Ze nawet komisja wenecka mówi że sprawa jest bez precedensu i w prawie takich rzeczy nie było i trzeba znaleźć nowe rozwiązanie dla tej sytuacji i to szybko.Sugeruje np.grupiwa weryfikację neosedziow.Tu nawet zbodnar który zajmuje stanowisko prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości to samo w sobie jest niepraworzadne.A nie może tego zmienić bo blokuje to duda.Zmiana tego może być tylko po zmianie prezydenta.Kto by tu nie rządził to wchodzi w burdel prawny zostawiony przez pis.zobevnie władza w połowie należy do koalicji partii a druga połowa do pis.
Prezydent - pis
Pkw-pis
Nbp-pis
Sąd najwyższy- pis
Tk -pis
Wszystkie te instytucje sabotuje państwo na różnych poziomach
Szkodnikiem w tej sprawie jest pis. jest wsół odpowiedzialny za państwo i za blokowanie zmian .
0
@barcelonaLM ale musi też być większość konstytucyjna tej nie ma.Ale to się załatwia na poziomie prokuratury.zjeśli będzie większość to postawią.Na dziś to nie możliwe.
1
@barcelonaLM i tu jest problem bo za ts odpowiedzialna jest pisówa Manowska przyjaciółka dudy.Ona nie zrobi nikomu jest orezesem sądu najwyższego chroni swoich.Duda po nocach do niej jeździ co jest konfliktem interesów .Podobnie jak była prezes tk która obiadki robiła Kaczyńskiemu czy Pawłowicz która stanowiła prawo w komisji sprawiedliwości i cytując wie że ten przepis jest niekonstytucyjny i jest to naganne ale taka jest wola partii po czym wzięli ja do tk aby sprawdziła prawo które sama wprowadzała niezgodnie z konstytucją,)jest to farsa
0
@partymaker to nie kwestia komisji w konstytucji jest jasno napisane wybory organizuje pkw a nie premier. Premier jest beneficjentem wyborów;)70 mln zdefraudowano.Podatnicy ponieśli stratę.To nie jest kwestia komisji tylko prosta prawna sprawa nadurzycia władzy przez Morawieckiego.Rzad nie jest od organizowania wyborów. Jest jasne określenie wybory organizuje pkw.Aby to zmienić musieli by mieć większość ko stytucyjną a takiej większości pisowcy nie mieli.To jest prosty przykład nadużycia władzy i defraudacja pieniędzy podatnika.Tu nie ma żadnych wątpliwości.
0
@BorzyKrzys ale to nie zależy od Rafała bo za ustawy odpowiada rząd.jego zadaniem jest ocenić czy to podpisać czy nie.Poza tym są 3 ekipy od deregulacji Jedna pracować będzie w ue I będą deregulować prawo ue i potem my będziemy w oparciu o to deregulować prawo ue w Polsce
Jest ekipa rządowa i jest ekipa Brzoski.Cześc rzeczy pójdzie drogą bez Rafała a to co ustawą to przez Rafała Trzaskowskiego.Mówię o tej deregulacji ue bo jest to za prezydencji polskiej w ue I o tym mówił też tusk z Ursula na ko ferecji jest to jeden z celów naszej prezydencji.
Taka ciekawostka po podpisaniu umów z gigantami o sztucznej inteligencji ma być wprowadzona sztuczna inteligencja która będzie monitorować prawo .Czy nie ma dualizmu i będzie pracować nad deregulacją.To że przedsiębiorcy to robią to świetna sprawa bo oni w tym siedzą.I niepotrzebnie obrażasz przedsiębiorcę gdyż jest strona internetowa gdzie każdy może zgłaszać też swoje pomysły.Każdy przedsiębiorca który miał z czymś problem może to zgłosić. A to pr-edsiebiorca jest beneficjentem prawa wprowadzonego przez pis w nocy na kolanie.....
1
Morawiecki wchodzi do prokuratury jako podejrzany ma usłyszeć zarzuty ,gdyż złamał konstytucje .Gdyż zabrał kompetencje pkw w sprawie organizacji wyborów. 70 mln poszło się.....To bardzo ciekawe że uczestnik wyborów ktory miałby odnieść korzyść czy tez stratę miałby organizować wybory,)
Sprawa jest oczywista i przejrzysta nadużył prawo wbrew konstytucji.
0
@Kazragore wiesz co zenujące co piszesz .Może młodziak z Ciebie i komuny nie pamietasz.Ale całkiem niedawno Polska cieszyła się z wyprowadzenia wojsk rosyjskich na kartki.zgdzie ta banda doprowadziła Polskę że jedzenie było na kartki , paliwo to samo w sklepach były pustki a najczestrzy kolor to szarość.Coca Cole mogleś kupic za dewizy w Pewex.Gdzue zazwyczaj czlowiek mogł popatrzeć.Jest to świat którego nie znasz i to jest to twoje szczeście.Obecnie hak ruskie prowadzą wojnę niszczą wszystko altylerią gwałci ratują i często w niewoli zabijają.Porywaja dzieci aby mieć na przyszłość......porównywanie tego gówna do Europy czy usa to jak to człowiek czyta to zdaje sobie sprawę że gada z osobą która nie wie o czym mówi.....
1
@Marusek dziś jest tak jutro jest inaczej....
0
@michal26 tarczyński wchodzi w otoczenie trumpa i jest to facet również pro ruski.
Nikt nie bierze do szpiegowskiego kanału voice of Europe jeśli nie ma odpowiednich poglądów....To ma im przynieść zysk.
Każdy mówi że nie ma dowodów na kontakty trumpa z Rosją.zon jasno dziś powiedział że jeśli oligarcha ruski zapłaci 5 mln dostanie złotą kartę usa.
Teraz weźmy sytuację oligarchów.Nie wiem czy kojarzysz ale na początku wojny nie lojalni oligarchowie chroniący majątek byli przez ruskie służby zabijanii .Zostali wierni matce Rosji która dała im bogactwo.zi teraz tych agentów .Trump chcę ściągnąć do Rosji.za 5 mln pozwala ruskim agentów wiedząc do kraju i ich jeszcze lubi i są fajni....;)
0
@tbas Putin ja tam likwiduje na bieżąco;)
0
@Jakchcesz pro ruski i tyle .....swojego broni;) wczoraj robił materiał pod ruską propagandę tv dziś to ....jutro będzie następne;) i jeszcze bredzi o demokracji;)