Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas tego mi brakuję
0
@tbas nie wiem jakie mecze oglądasz być może.
0
@MesQueUnClub_87 jeszcze raz kiedy pedri schodził parę minut wcześniej widziałem jego powroty to było drobienie jak szli z akcją.zkompletnie nie dotykam jego genialnej gry wcześniej.Niewatpliwie w ostatnich 20 min zjedli nas fizycznie.Narzucili grę.
0
@Rewolucja123 trochę nie o to chodzi liczy się nie tylko dzień ale i klasa zespołu i wczoraj to też miało znaczenie - presją dostał szanse i spieprzył.Co innego wyjść na ostatnie 30 min gdzie są przestrzenie a ty masz fizyczna przewagę.A co innego grać 90 min gdzie masz mało miejsca a nie masz fizycznej przewagi i nie ma miejsca a kiedy te miejsce się pojawia zmieniają cię bo nie masz siły albo zmarnowałeś 100
0
@tbas o czym ty mówisz nie widziałem faceta z większą intensywnością po kontuzji gaviego walczyl do tego stopnia że po 70 min musiał schodzić.To czego mi brakuje to zdobywanie bramek strzałów to miał przed kontuzją
0
@MesQueUnClub_87 ja o tym kompletnie nie mówię.Mowię że nie miał kompletnie siły .On biega i po 12 km nie można mówić ci na środku biegają najwięcej
0
Kluczem do sukcesu jest poprawa gry Fermina , gaviego, Araujo I nie wiem czy Ferran na ostatnie 30 min to nie jest lepszy pomysł.Dziwne że w ciągu 10 min ostatnich minutach byli id nas lepsi fizycznie.Pedri jak schodził to się staniał i nawet powroty wykonywał wolno
0
@zibi tak ale trzeba mu dawać szanse
0
Mamy kupić udziały w Airbus
https://www.money.pl/gospodarka/prezes-lotniczego-giganta-wybiera-sie-do-polski-media-liczy-na-duze-zamowienia-7129281395903392a.html
1
Ja bym dodał że na takiego sorlota powinien wyjść Araujo wielki fizycznie zawodnik na wielkiego zawodnika tylko musi zaraujobtwż grać
0
@michal26 zgadzam się:)
1
@vangoor bo ma sojusze z ruskim afd I ruskim orbanem .i tak partiama wiele różnych innych powiązań.Slawek jest hipokrytą.....
0
@Kgorecki2500 no tak a hak ta. Koalicjacje z ruską afd I ruskim orbanem.Hipokryto slawku;) dobrze go nazwali......
1
@michal26 kaczyński dudy nie lubi być może jest to plan B na wypadek gdyby przegrali wybory.Dla mnie do wyborów parlamentarnych wezmą się nie tylko za pis ale i konfederacje.Mówię tu o komisji do spraw Rosyjskich .Może się okazać że zrobi się spora dziura.Tylko nie wiem czy za tv się nie wezmą.
0
@Pedri16Future potrafi więcej sam nie był zadowolony z siebie
2
@michal26 tarczyński może mieć problem z komisją do spraw Rosyjskich
https://www.google.com/amp/s/www.wprost.pl/amp/11855121/tarczynski-donosi-trumpowi-sikorski-odpowiada-na-niespodziewany-ruch-polityka-pis.html
2
@barcelonaLM tylko w pewnym % republika należy do instytutu lecha kaczyńskiego.Z drugiej strony w praktyce cała 1 lini pisu i solidarnej Polski jest w coś umoczona .Mogą iść siedzieć przed wyborami
0
@Pedri16Future nie chodzi o to zazwyczaj jest przebojowy strzela bramki ostatnio ma zniżkę formy
0
Dobre- gra
Słabe wyniki
W słabszej formie jest Raphinia, nie poradzil sobie Torres, Gavi i fermin
To co musi być zrobione do następnego meczu to sorlot vs Araujo on musi z nim zagrać.
1
Trzeba pracować nad Araujp aby taki sorlot nie miał przewagii w polu karnym
0
Czemu qaraujo nie wejdzie na sorlota
0
@Kazragore oczywiście tylko węgiel ma swoje ograniczenia i dodatkowr potężne koszty.Gacet który zresztą wydobywa tam najwięcej węgla ma farmę fotovoltaiki i też i w to inwestuje.Indie i chiny nie potrzebują RosjiPamietaj że rozmawiamy o krajach większych od Europy.
Uważam że trzeba mieć węgiel jako zapas a nie go zużywać.Bel hitów się kończy w 2935r i wtedy mamy zbudować elektrownie i turbiny. Jesteśmy na 5 miejscu w Europie pod względem wiatru.jesrwś.y kompletnie iezależni od nikogo i nie generujemy dodatkowych kosztów wynikających z wcześniejszych emerytur górników. Ich śmierci. Odszkodowań za śmieć akcji ratunkowych.Smog brudzi infrastrukturę wszyscy muszą płacić ogromne koszty odnawiania infrastruktury.A rąk, zawal udar.To jest leczenie czasem roczne na zwolnieniu to są Ciechocinku drogie zabiegi lekarstwa a zużytych i służba zdrowia są zDluzone.....Nie ma sensu a już trzeba szukać alternatywę.Tych kosztów nikt ci nie powie.zkopalnie powiedzą no my to mamy super filtry.....dochodzi ci śmierć bliskich co jest największym kosztem.Orzy fotovoltaice czy turbinach nie.
0
@JoeBlack a teraz kwestie ruskich surowce.Super ze ue brała surowce i robili to wszyscy łącznie z Polską od ruskich .Bo Europa jest bogata na tanich surowcach.Nie jest to sponsoring purina bo Putin z nikim to nie uzgadniał i nikt tego nie wiedział.A wiadomo że zmiany na inną energię kilka lat potrwają.Ten co sprzedaje nóż nie jest odpowiedzialny za morderstwo gościa który to kupił.
Natomiast teraz afd kumple konfy chcą budować nord stream z wiedza że Putin za tą kasę może zniszczyć Europę.To jest różnica.A jak jeszcze agd mówi żeby nie budować Europejskiej tarczy antyrakietowej to to śmierdzi ruskiem.zco do Tuska to po 2014r i na padzie na krym chciał wyjścia z ruskich surowców i wtedy gość który zrobił podsłuchy odpowiedzialny był za ściąganie ruskich surowców.Zatem kto był beneficjentem tego- pis przejęli władzę.Czy nastąpiło zwiększenie ściągania surowców tak..natomiast czas na przejscie na Neutralność wymaga czasu ue 2yznacxyla termin 2050r.
0
@Kazragore ten sam kierunek co u nas tylko indie się opóźnia bo to kraj największy do zrobienia.Chint maja wygaszać kopalnie od 2030r .Również pracują nad sztucznym słońcem. Mieli niedawno rekord 17 min.Wszyscy wielcy nad tym pracują. Połowa produkcji oze na świecie jest w Chinach najwięcej elektrowni atomowych buduje się w Chinach. Hak mówię tam jest tak samo etap przejściowy.Indie idą w tą samą stronę tylko zapóźnienie jest większe i tam jest najwięcej do zrobienia ale tez ogłoszona jest Neutralność klimatyczna.Usa to zależy co się wydaży trumpa nie będzie wbrew pozorom nie są wszyscy republikanów zachwyceni trumpem.Przyjda demokracji i pójdzie to w inna stronę.zbo jak mówię Europa będzie kupować stamtąd gaz który jest wpisany na listę jako przejściowy.Chiny od Rosji nie potrzebują nic kupować bo mają własne zasoby.rosja jest w dupie ani surowców sprzęt do bani wojskowy i jeszcze mogliby żywnością chandlowac ale zbiory są kiepskie złoto sprzedali poszło na wojnę w zdobyte tereny potrzeba mld....część się nie będzie przez lata nadawać...
0
@Kazragore czym chcesz się zająć zielony lad jest wprowadzony od 2019r całe kpo po 30 inwestycji czasem w miastach wsiach to jedt również zielony kad dawno worowsdzonany budowanie turbin magazynów energii modernizacja sieci to chcesz likwidować obzanie cen energi.Bo węgiel generuję ogromne koszty dodatkowe niekoniecznie mowa o ets o czym nikt nie mówi. Chodź pis dał ciała bo z ets od 2015r wydał 1% na oze.Dzis będziemy do zbudowania farm płacić za droga energię.Węgiel idzie do lamusa .Taka jest rzeczywistośc i dobrze
0
@JoeBlack nie rozmieszaj mnie dudu 13 razy złamał ko stytucje a szedlo cytując trumpa nie ogłosiła wyroków na czas:)) nie rozmieszaj trzeba było trzymać się ko stytucji a nie płakać ze jednak rozliczają. I Np.niejaki morawiedzki ma się stawić w prokuraturze za wybory kopertowe za nadużycie władzy i przywłaszczenie ko.petenvji pkw co jest oczywiste....
O rurociągach 8 energetyce napisze chodz napisałem to kilka dni temu.
0
@Kazragore i bez słońca obniżysz znacznie u nas potrzeby węgla turbinami a już budowane są fundamenty i kabel jest kładziony. Pod farmę będą wymienić stare turbiny na bardziej wydajne i nie trzeba będzie wielu nowych stawiać.bedzue sieć magazynów energii do niej i małe smr.Malo się o tym mówi ale w Afryce PLN ue inwestuje w produkcję widoku jest nawet sieć do tego gotowa.Co do sztucznego słońca na świecie jest wyścig 2 tyg temu chińczycy ogłosili 17 min teraz francuzi 23 min.Idxie to coraz kepiej kilka lat temu były to sekundy przyspieszyli z tym.Sztuczne słońce pozamiata energię wszystko i w Europie udzialy w tym maja wszystkie kraje.
0
@Aragorn33 kopalnie to powoli przerzutek w energii sporo się dzieje będzie praca dla nich w oze
0
@Kazragore tylko czym ? Bron jest do dupy, energetyka się zmieni w 10 lat Europa będzie samo wystarczalna .U nas węgiel spadł do z 87% do 57% wejdą turbiny energia atomowa z czasem sztuczne słońce już we Francji 23 minuty utrzymali plazmę to rekord.Dojdzie wodór największą elektrownia turbin wiatrowych na morzu.My sami w 2036 będziemy mocno niezależni.Ruskie ukradły fabryki.Jakiś % może wróci ale kto zaufa dopóki będzie putin rządził.A jest możliwość powrotu to wojny pi co inwestować.zwszystko się zmienia.
0
@Cochise ok tusk nie jest w koalicji afd I orbanem pojechał na w Węgry gdy były wybory Węgorzewo opozycję. Konfederatów wraz z pisowcem tarczyński udzielał się w rosyjsko szpiegowskim voice of eurooe który został zlikwidiwany przez Czech i abw jako zagrożenie.
O poślę Braunem który nie był wyrzucony za pro rosyhskosc tylko za walkę z mentzenem o stołem czy miłośnik Outina Korwin.O tym że poseł Bosak olał to co mówił Sikorski i spotkał się z Ambasoderem Węgier ciekawe po co;)nie mówiąc o tym ze chodzi na konsultacje do posla Macierewicza który jest podejrzany mówiąc wprost o szpuegistwo i jeśli orezydent się zmieni będzie siedzieć.
Co do Bosaka jego żona związana jest z ordo juris a polska ale i zaraniczna jest sponsoriwana przez ruski rząd i był za to odpowiedzialny ruski agent jeśli Polski rząd przedstawia swój plan na rezydencje w ue gdzue chcemy aby Europa się zbroiła po czym wychodzi Baryłka I sabotuje starania polski to jest to czysto agentura śmierdząca Rosją zresztą ona jest z orbanem w koalicji czemu się dziwię.Ale dobrze jest komisja do spraw Rosyjskich w tej chwili jest kwestia ludzi Bielana i Macierewicza zajmą się konfą.Nie dziwię się że Bosak rozmawiał z Orbanem.Tam będzie trzeba jakiś hostel ogarnąć bo też pisowcy są chętni......