0

@Recha_0684 4 lata a potem mogą go rozliczać:)nie jestem lewicowy. Na pewno dla ruskiego agenta nie jest frustrująca....

0

@Recha_0684Recha usa to nie trump on ma oponentów w samej partii republikańskiej to porażka ten człowiek i nie dziwię się że go skazali......Ale nie każdy rządzi wieczność i mam nadzieję że
Za niego się wezmą......

0

@Doren01Doren01tak serio to fakt że taka ruską Baryłka szkodzi Polsce jest istotniejsze niż to jak piszę.NiedawnoPolska wywalała wojska ruskie z kraju i cieszyła się tu pojawia się taka fatalne postać ukierunkowana na Rosję.Dobrze ze jest komisja do spraw Rosyjskich wpływów i liczę na to że za posłów uprawiających pro rosyjską polityków się wezmą.Zważywszy na to że to Rosja jest agresorem i giną ludzie.....I zagrażają też Polsce.

0

@Cochise hehe.Powinien na nią mówić baryłka;)

0

@Recha_0684 nic nie mówiłem o życzeniach.Trimp to fatalny prezydent i tyle...

0

@Recha_0684 Amerykanie zarobią na sprzedaży broni i pozyskaniu nowych klientów a chce mogą wziąć z zamrożonej ruskiej kasy.Ukraina będzie potrzebowała mld na odbudowę.Słabe to na maxa i tyle

0

@Recha_0684 nie jestem żabą;)

0

@Mezocyklon87 dokładnie tak jest.Kraj który jest zniszczony ludzie uciekają z kraju a on od ofiary rządami kasy chodź za
Robi i może wziąć z aktywów zabranym Rosji.To jest porażka

1

To jest totalna kompromitacja barylki.Ruskim śmierdzi na km.
To rusek zaatakował Ukrainę i jest sprawcą tego zamieszania .zukraina będzie potrzebowała mld na inwestycje i z czego ma płacić.
Pieniądze należy brać od agresora czyli z ruskich zamrożonych pieniedzy.Ameryka zarobi pieniądze na broni sprzedanej innym krajom.Ma zamówień do ponad 2030r.
Przejęła też ruskich klientów. Nie będą stratni przetestowali broń nie zginął żaden Amerykin.
To że bryłka jest pro ruską To już bardzo wyraźnie słychać jak sabotowała Polskie przemowienie aby Europa się zbroiła.
Polska nie dawno cieszyła się z pozbycia się ruskiej armii a teraz musi zmagać z wewnętrznymi......

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/goraca-dyskusja-o-pokoju-w-ukrainie-nie-rozumiem-pani-w-tej-chwili/l2p9rqh,79cfc278

0

@Recha_0684 swoją drogą to ameryka na tym nie straciła zweryfikowała swoją broń a zamówienia mają na broń do ponad 2030r .Przejęli klientów od Rosji która nie dostarczyła broń.

0

@Recha_0684 a kto zaatakował kogo Ukraina ruskich czy ruskie Ukrainę, kto jest za to odpowiedzialny? Bo tym tekście to wychodzisz na ruską agentura.aczemu nie wrócisz do Moskwy do swoich?

0

@Recha_0684 przecież są aktywa zamrożone ruskich niech sobie z tego weźmie

0

@Rastafarnianin co ciekawe on mówi nie ma miejsca dla Ukraina była 3 lata ko krotnie zielenski i nic nie zrobił.Ruski też był i też nic nie zrobił.Jeśli trzymać się reguł trump przy stole nie powinno być ani ruskich ani ukrainy

0

@goldmetaxa trump 4 razy bankrutował i jakieś ziemie kupowali od niego i go wyciągali.Może spłaca dług;)

0

@Donnie_Darko przykro mi ale koszt benzyny też był wzięty jako obietnicą Tuska bądź facetem i bierz to na klatę.Obecnie zarzuca się obecnemu rządowi że nie realizuje 100 konkretów chodź społeczeństwo nie dało na to zielone światło a realizowany jest program koalicyjny który jest wyciągiem z programów partii koalicyjnych.Na to społeczeństwo dało zielone światło.to wiedzą z wos z podstawówki.konfederacja skompromitowala się proponując ustawę za 60 mld bez wskazania skąd na to kasę co jest kluczowe i nie poważne . To kolejny sygnał .Co do konfy żenujące jest ze ich bronisz bo druga część konfederacji jest w koalicji z ruskim orbanem który blokuje Polsce kasę za broń i prretrzymuje gościa co nam zwyczajnie zdefraudowal mln z kasy publicznej. Kolejna ruska odnoga.To również jest wbrew racji stanu.Co konfa robi w koalicji z afd i czyje faktycznie interesy reorezentuje czas pokaże;)Nie mam wątpliwości że jak komisja do wpływów Rosyjskich skończą z Maciarewiczem to przyjdzie zająć się konfą.I jakoś nie zdziwiło mnie ze Bosak rozmawiał z ambasadorem Węgier.Zapewne w sprawie hostelu;) bo jak orban powiedział kilku się spodziewa;)Na dodatek nie przyjął sugestii ministra spraw zagranicznych. Po mojemu to dla mnie porażka że w Polsce jest pro rosyjska partia gdzie nie tak dawno wybrnęliśmy z komuny cieszyliśmy się z pozbycia Rosjan a teraz młode pokolenie wchodzi w takie gówno. Mówiąc wprost.....zwykła zdrada i interesów Polski.Kibicuję, tutaj komisji do wpływów Rosyjskich, bo tu wszystko jest bardzo klarowne.....

0

@FcPortoFan1999 tak myślę

0

@kamiVeB ja jaka jest różnica jest z orbanem, który blokuje kasę za broń która przekazaliśmy ukrainie.Oraz nie chcę wydać gościa któremu grozi 20 lat za defraudacja publicznej kasy w tym ma nowe zarzuty postawione...... Również i ten sojusz nie jest w Polskiej racji stanu.Nie dawno Polska wyrzuciła ruskie wojska z Polski a tu nastepne pokolenie daje zwyczajnie ciała .......delikatnie mówiąc


0

@FcPortoFan1999 on nie ma przyszłości....

0

@FcPortoFan1999 to musisz przerobić na żywo kamery stres.To się nazywa wpisowe.

0

@esem91 Trzaskowski zdecydowanie najlepszy kandydat.

0

@FcPortoFan1999 tak tylko dalej Karol tu nie ma przewagi....

0

@Ryoumen kolejny klakier który obraza a nie potrafi podać argumentów przeciw argumentów holowni.Bo to czego chcę afd nie jest zgodne z zpolska racja stanu.

0

@Tomaszekkkkk no tak potrafisz obrażać czy wyśmiewać.Slabe. Tylko czemu nie odniesiesz się do argumentów holowni.Czemu konfederacja jest w koalicji z partia która chce polskie ziemie jest za przywróceniem nord stream czyli finansowaniu kolejnej wojny putina.Są przeciw Europejskiej tarczy antyrakietowej.to nie jest zgodne z Polską racją stanu

3

@kamiVeB ale argumenty ma i jakoś nie widzę aby ktoś z konfy się do nich odniosł.Czemu mają cokolwiek wspólnego z partia która chce polskie ziemie, przywrócenia nord stream czy jest przeciw tarczy europejskiej.To nie jest zgodne z racja stanu polski

3

@norbi77 ma rację chłop

0

@SirFinley średnio mnie interesuje opinia ordo- ich sponsorują ruskie na poziomie krajowym jak i zagranicznym.Zapewne komisja do wpływów Rosyjskim się tym zajmie.

0

@FcPortoFan1999 musualby mieć wyjątkowy dzień i trzaskowski słaby musiałby mieć coś. Ale to jak występ w wielkim szkebie w finale ciśnienie rośnie.

0

@FcPortoFan1999 on nie ma żadnego doświadczenia w debatach Trzaskowski ma i tu go pobiję.

0

@Cule1797 nie ma tu hierarchii że to najlepszy tylko ilość klucziwych zawodników w zespole.To kontra ze nie jest 1 Oedri tylko jest kilka osób którzy są decydujący i stanowią siłę tego zespołu.

Ale czy yamal albo Pedri potrafią wyjmować takie piłki jak Szczęsny?itp tu każdy na swoim polu robi różnicę.....Albo czy fizycznie wygrają pojedynek jak Araujo.Iazdy ma cechy które są niezwykłe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?