6

No i bardzo dobrze:)

0

0

@Arden porażka co wyrabiają trumpuści.Ruska agentura która lomogla wygrać im wybory i się spłacają i tyle w temacie

0

@Faro raczej z Ferminem bo obaj opiera grę o waleczność

0

@Faro tu nie ma takiej opcji. Mamy na 11 wszystkich zawodników oprócz w bocznych obrońców oraz rezerwowego napastnika .Reszta włącznie z Pablo Torre zasługują na 1 skład.Chodź zejście Yamala i Raphini spowodują brak wiatru. Nie ma tutaj rezerwy. Przynajmniej q skrzydłowy musi przyjść. Bo ferran dla mnie to raczej jest zmiennik lewego ale daje rady grać cały mecz i strzelić 3 bramki. Trzyma poziom 1 składu. Natomiast jest formą po kontuzyjna.Barcelona gra na 3 polach i tu musi być rotacja aby te puchary wygrać.

0

@Koni8M gra inaczej inne tenistki przejmują inicjatywę nasza więcej przebija .Niestety jej to nie wychodzi .Jeśli decyduje się na atak to wywala na boczny out.Poza tym pojawiło się więcej silniejszych zawodniczek taka miła gra od 180 do 195.Ma silniejszy serwis od swiątek i trudniej bylo to przebić.Ta gra na Mirę nie wystarczy musi być w bardzo dobrej formie.zdzis tak nie było.Trzeba dać jej być może czasu na zmianyStara się też grać przy siatce ale irytująco gra na rakietę....

0

@Mitch_Atleta nie wiadomo jest sporo zawodników jest jeszcze Eric i Andreas nie ma problemu ze środkiem Fermin nie jest po kontuzji w formie nie strzela jeszcze bramek a potrafi

0

@Mitch_Atleta wziąłbym od nich Dembele.Bardziej by się przydał.Wsrodku mamy od groma ludzi.

0

@Trojanek23 a teraz przychodzi ruski agent trump atakuje sojuszników chce tak naprawdę sprzedać Ukrainę bo interesuję go biznes.A z wrogów robi przyjaciół.Choc może to nie są jego wrogowie;) tak naprawdę.

0

@Trojanek23 Jezu jaki ten trump to dobry czlowiek;)skąd wiesz ze Bidenowi to nie przeszkadza?

0

@Dari0G trump by go opierdolił i jazal wejść z wojskami i kazał spueorzać do Rosji.

0

@NeroTFP1 i na dodatek sam trump tych ruchów nie rozumie ;)

0

@Jakchcesz ciekawe że mówi że przy stole on nie może usiąść bo przez 3 lata mógł zawrzeć pokój.zputin też mógł go zawrzeć i miał na tk 3 kata i również nie powinien zasiąść.Logiki ten koleś nie ma za grosz....

0

@maroon nie gdyby pis wydał nie 1% na oze miałbyś mniejsza emisję i mniejszy podatek.Kazdy był zadowolony.Ale ŵegiel ma dodatkowe koszty nie związane z ets czy podatkami o których nikt nie mówi a potem służba zdrowia ma 20 mld długu.....Bo zawały udary i rąk przez smog.Aodnowienie infrastruktury zabrudzonej przez smog to kolejne koszty itp....ja o ets nie mówię. Ale na szczęście miks węglowy zmniejszamy z 87 na obecnie 57% jak podłącza turbiny wiatrowe będzie to spadać

0

@Huck po prostu nie macie pojęcia o ie i obciążacie kompetencjami ue która ich nie ma.Nie od tego jest ue.Politycy manipulują wkładając wszystko do jednego worka. A kompetencje są jasne.ja tam nie narzekam porównując Polskę z czasów komuny do dziś to jest rewelacja i jest to za kasę ue co niestety mlodzi nie cenią bo nie pamiętają tamtych czasów.Ja pamiętam i dimiceniam.W głowie mi się nie mieści że są jakieś pro rosyjskiej partie jak konfederacja.A jeszcze jakiś czas temu cieszyłem się jak wypierdalamy ruską armię z Polski.astakin był największym morderca Putin dalej morduje w buczy porywa dzieci niszczy miasta gwalca kobiety i kradna.zgodnie z tradycją w a młodym rosja nie przeszkadza.Zachwycaja się trumpem który docenia putina;)za mądrym narodem to my nie jesteśmy......

0

@Huck kogo nie znam trzaskowskiego ;) wszyscy z tej strony wiemy że potrzebna jest większość orezydenta ludzie pójdą pus ma gorzej ani tvp ani dobry kandydat ani kasy .Ani pikników wojskowych nic nie rokuje to.Pis ma te 22% betonu co powyżej to sukces Nawrockiego i ogromy wysiłek mentzena .Dodam że sądzę konfy a realia w wyborach była dla konfy rozczarowująca.Jest och i ach a potem....Do Rafala jest bardzo daleko.....natomiast nie zapominaj że z Niemcami to my mamy największy handel i z uwagii na sąsiedztwo raczej się to nie zmieni....

0

@tbas nie węgiel nosi dodatkowe koszty np smog -zawaly udary , to są ogromne koszty dlug 20 mld w służbie zdrowia.odnowienie i feastruktury po smogu ogromny koszty.Now wychodzenie z domu kiedy jest smog.Wczesniejsze emerytury górników.Śmkerc tych ludzi to są koszty dodatkowe węgla.Blad że pis wydał 1 % z ets na oze i blokował kpo 2 lata.Dzis kpo pracuje na wzrost gospodarczy a turbiny wiatrowe powstawały między 2027-2930r i obniża ceny energii dla firm.Zwyczajnie ue jest w trakcie przebudowy.Surowce na świecie są drogie i nie jesteś ko kurencyjny ue musi się uniezależnić i to robi ale nie zrobi się to w 3 lata tylko w 10 z uwagii na atom.

0

@arasz1819 dokładnie......jest jak mówisz.

0

@maroon nieprawda zwyczajnie głupi pis nie zreformował energetyki i produkcja jest na drogiej energii do 2027r -2030r to się zmieni

0

@tbas no nie Europa nie będzie potrzebować w przeciągu 15 lat dużej liczby surowców od czasów wojny zorientowała się że na opec+ usa czy Norwegię nie może liczyć bo są drogie.Niemcy z kilkoma krajami budują największą elektrownie turbin wiatrowych na morzu PLN.Myśmy już zmniejszyli miksu węgla z 87 do 57% .zniemcy wlaczaja węgiel jak maja braki doraźnie.Tusk chce wprowadzić regulacje dotyczące Atomu. Już jest poszukiwanie uranu a już powstają zamienniki dla uranu.Jesli fuzja będzie to pozamiata całe te surowce wejdzie wodór zwłaszcza z instalacji w Afryce gdzie ue tam buduje aby czysty Wodór produkować.Gaz jest wpisany jako przejściowy do użycia w ue.Risja jest w dupie tak naprawdę.qklienci na broń zaczęli sami produkować albo kieruje uwagę w stronę Francji.Mpwa tu o I fachowców Turcji czy niektóre kraje afrykańskie.

0

@PatrychoO mylisz pojęcia komisja Europejska czy ue to nie jest cała Europa.takze ue nie jest sojuszem militarnym.Zajmuje się orzeplywem ludzi dóbr i usług.Sojuszem militarnym jest nato.Dlatego ue nie zbroiła się.kwestia zbrojeń to jest kwestia uzbrojenia Europy mowa tu nie tylko o krajach ue to jest kwestia nato nie ue.
Ci do ue to jest bogatsza od Rosji i obywatel ue jest bogatszy od obywatela usa.Tam cala kasa idzie na zbrojenia czego ue nie robiła i mogła inwestować w ludzi.Tam jest podział na ludzi z ubezpieczeniem bądź nie.Aby studiować bierze się kredyt na długie lata.Jedzenie dla średniej klasy ludzi jest śmieciowe.O kwesti narkomanii nie wspomnę
Śmiejesz się z Europy ale to Trump rozstawił nóżki orzed putinem a notowania w usa mu spadają. Na razie wygląda to na kompromitacja i agenturę Kremla.Europa musi jeszcze zdjąć sankcje a te Rosję jeszcze bolą.
Na razie to yrump wygląda na iderwanego który rano wstaje liczy że ktoś mu odda teren .Atakuje przyjazne kraje kanadayjczycy gwisdza na usa hymn odwołują wakacje w usa I myślą o związaniu się z Europy.

On zwolnił wojskowych co pilnują broń nuklearna z bazą danych i zorientowali się że ktoś musi tego pilnować ale skasowali bazę z kontaktami.Dkaczego bo jest chaos. Na razie z tych rządów szału nie ma a śmierdzi ruską agenturą.....

0

Ciula po 1 bramcę ba mecz ale są mega istotne.

0

@Huck i w dupie mam czy jest silny słaby czy pomarańczowy liczą się efekty jego działań.Jeśli załatwi wszystko porządnie to może być i niebieski....

0

@Huck No nie znowu podstawy się kłaniają.Trump zarzuca że kraje ue się nie zbroją.Tylko że yerba to nie jest sojusz zbrojny.Sojuszem zbrojny to nato.To jest problem nato a nie ue.Dokladnie części Europejskiej.Nie przyoadkiem Rosja zgadza się na dołączenie do ue ukrainy a do nato nie.Ten zarzut do ue to bzdura.Ue nie ma kompetencji ale umożliwi zorganizowania wspólnych zakupów broni w ramach ue i nie będzie odnotowane w deficycie wydatki na broń.
Ue się nie zbroili bo w ue od dawna nie ma wojen i jest nato.Nikt tu nie ma interesu.To kraje typu Rosja i obecnie trump stwarzają zagrożenie dla innych panstw o ziemie.W dupie mam czy trump jest silny czy słaby.....Nie imponuje mi to. Zimponuje mi to czy jest to dobre.
Co do tego czy jest lepiej czy gorzej.Ue jest dużo bogatsza od Rosji.
Kolejna rzecz jest bogatsza od obywatela usa.Miedzy innymi dla tego ze tam wydają na broń.
Natomiast i trump i Rosja się spóźniły bo tylko przyspieszą niezależność ue w kontekście zbrojeń i energetyki.Rosja traci też klientów na broń.Indie same produkują samolot i czołg.Moze kupią f35.Nie wiem czy ktoś w najbliższych latach z firm tam do Rosji wróci gdyż firmy zostały okradziony.Jesli nie będzie zagrożenia że strony Rosji to może ktoś o tym pomyśli ale każdy trąbi że ruskie mają zaraz atakować.Kto zainwestuje tam jadę aby znowu ukradli. Zreputacja Rosji jest dramatyczna.Ten silny trump zwolnił ludzi którzy pilnują broni atomowej a potem zorientowali się że oni są od tego i zaczęli ich zatrudniać.Noestety wyczyścili bazę danych i nie mają kontaktu;)dlaczego tak jest no trump rządzi przez chaos....a ha trumpa ocenię po negocjacjach jak mu pójdą.Albo ugra i będzie ok albo wyjdzie że to ruski agent.....Bo na ten moment rozstawił przed ruskimi nóżki.Ale poczekam do konca


0

@Hucki mają też większy dostęp do normalnej tvp Nie mają kasy na wybory.Uciekają jest rak źle ze zaczynaja rywalizować z konfą chodź tu jest chyba za mało aby dać się wyprzedzić karolowi..

.Poza tym mało kto się wyborami interesuje i jego wypowiedziami. Teraz wszystko toczy się wokół ukrainy.A on i tak nie na zwyczajnie nic do powiedzenia....Niexdziwię się jak pus zmieni kandydata bo to wynażony kandydat do pokonania.
1 bez osobowości
2.Toporny
3 bez kompetencji prezydenckich
4 .Podejrzany o nadużycie wobec państwa
Apartament podróże , podejrzany o sutenerstwo, niejasne układy ze świadkiem przestepczym
5 Gorzej się prezentuje fizyczniecniz trzaskowski.
6 nowość minęła
7.żyjacy w przeszlosci
Marny kandydat generalnie idealny przeciwnik dla każdego z kontr kandydatów.
Jestem w szoku że pis wystawił tak słabego kandydata biorąc pod uwagę że yo on może ułaskawiać pisowców którzy mogą iść na lata do pierdla. Zdo końca lutego Morawiedzki bedzie mieć zarzuty postawione.

0

@D10SLEO kierunki są już znane.......To kolejny ujemny sądaż.

0

@koziar ale to my wystawiamy biała flagę przed zbrodniarzem putinem i morderca z buczy ktorego ludzie porywali dzieci i gwałcili kobiety.To raczej pro rosyjska konfa powinna się przemyśleć....

0

@Marlon85 w sumie nie było by to dziwne atakuje sojuszników a wyciąga wroga .....

0

@tadzik447 cóż czasem tak bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?