Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BrzydkiAS jakby nie patrzeć Jude nagrali i tydzień temu hak robił to samo.....to oglądają także dzieciaki , nie poniósł żadnej kary.Na pewno sędzia to wzioł pod uwagę.Zawodnikom się w głowie przewraca zobacz co się stało z vinim.Gdyby na samym początku dostawałby czerwone kartki spokorniałby zajął by się gra a tak to kot macha ogonem. To samo jest z jude
0
@Roobo czyli uznał że pis nie chcę grać do 1 bramki i ich skrytykował.Co w tym dziwnego.
0
@ACMaldini3 tylko ktoś kto nie wie że Barcą miała ponad 10 kontuzji mógł tak o tym myśleć. Różnica jest taka że Barcą odzyskuje graczy.Obevnie tylko teraz stegen, bernal, są kontuzjowani bo Arauho i Andreas wracają tak naprawdę.A ci co byli kontuzjowani nie mają w nogach 1 cz.sezonu a jeśli grali to nie wiele. Mieli też przerwę.
0
Strata punktów i granie w 10 no cóż;)
0
@Azazel_Pazuzu jeśli zremisują to dla mnie grają cudownie
2
Ciekawe jestem zy Real będzie potrafił wygrać mecz jak Barcą w 10
1
Dla nas super niech się męczą:)
0
@kulek22 maja ciężki fizycznie kalendarz grają w 10 a potem bez ważnego zawodnika to się odbiję....
0
@partymaker to nie o to chodzi my czy Atletico mamy labę.Ci rozgrywającym mecze z City 2x nie odpoczywają. Mają wąsko z kadrą.Teraz grają w 10 a potem nie będą mieć ważnego zawodnika.
0
Strata belinghama może być odczuwalna w następnych meczu.Nie dość że grają w osłabieniu to szerokiej kadry nie mają.A kalendarz trudny
2
Taki mecz w 10 będzie ich kosztował niezależnie od wyniku....
0
@krycha2201
Polska to nie wiem zagraniczna to :
Ciężko wyróżnić 1 raczej można mówić o grupie dziewczyn poza Grande słyszałem wszystkie na żywo z tej 6.To jest jedną liga chodź Adel z nich jest najsłabsza. Natomiast
Największe wrażenie zrobiła Houston i Dion. A potem Carey.Wszystkie są fenomenalne.
W.Houston, C .Dion,Beyonce,M.Carey,Adel,A Grande
W zasadzie to są najlepsze wokalistki i ciężko jest wybrać z nich jedną
Blisko jest Anastacia i Aguilera.
Potem jest masę dziewczyn o wyjątkowej barwie głosu jak:
Rihanna , Shakira, Sade, Turner, Lenox,Aretha Madonna itp....
0
@Maks91 on mi się kojarzy z Tealem i pasuję do nich .Tyle kasy jest nie warto.Gdyby się nie kłucił mógłby tu zostać ale on tu chyba nie jest szczęśliwy. Najbardziej nielubiany zawodnik w Hiszpanii
0
@Pressinho nie mówi że przy granicach Polski Rosja gromadzić będzie ogromną rzesze wojska.
Ukraina jest dużym zbiorem informacji wywiadowczych nie ma co tego żadnych watpliwosci
0
@Pressinho czy ty uważasz że Ukraina od tej wojny jest oderwana;)
0
@Aragorn33 ale wiesz, jak się wypowiada na tematy energetyczne , to twierdzi że Chiny wydobywają o 30% więcej niż cały świat razem wzięty.To chodząca kompromitacja. Mówi o tym na czym się zna. To trochę jak Forrest Gump. On też lubił biegać;)
1
Mi brakuje ważnego pytania zaproponować obniżenie kontraktu i podpisać umowę.To jest z nim główny problem.Grę poprawił.
0
@Pressinho polska inwestuje 10 mld wzdłuż granicy na umocnienia.Juz jest kilka km zrobionych.Wojsko I państwo te zagrożenia bierze pod uwagę.
2
Gavi miał ten problem przed kontuzją i się z tym ogarnął i było lepiej.Teraz musi zrobić to samo.
0
@esem91 na 20 lat
0
@Pressinho zelendkiegp celem jest przestraszyć europe a Łukaszenka już dawno poszedł do putina aby przyszedł z pomoca
0
@Pressinho ale mówi bo ostrzega Polskę i chce aby to trafiło do szerszej publiki że Europa jest zagrożona aby na usa wywrzeć wpływ.
0
@Pomimo27 Niemcy zlikwidowali atom bo był problem z odpadami to eko.Woleli kopalnie od czasu do czasu stosować.Ake budują na morzu czerwonym nahawięjszą elektrownie na swiecievba morzu turbin wiatrowych.Nie odejdą id Węgla od razu podobnie jak Chiny które mają węgiel i budują tyle co reszta świata oze.Tylko i Chiny i Nuemcy to ogromne kraje to są wielkie państwa i mają więcej do roboty.i dużo gorsze warunki do wietrzne.Polsja jest na 5 miejscu 1 jest finlandia
0
@Commando czyżby moi .To pis i konfa są w sojuszach z partiami pro rosyjskimi gdzie jest orban czy afd.Pis ściągał le pen.Wydajemy także pieniądze bo musimy się zbroić przeciw Rosji.A nie ze jest pokuj i tak jest.Błedem pisu jest to że dostał kasę z ets i wydał 1 % na ize kupował rybę a nie wędkę.droga do nikąd.Orzepalanue kasy Teraz trzeba i budować drogi i się zbroić bo zmarnowano 8 lat i zadłużono państwo kompletnie nie zmieniając energetyki.Jak zrobili mierzeję to nawet nie zrobili kanału 900m.Lotnisko gadali tyle jak pasa nie ma ba zgody środowiskowej nie mieli.Grunty nie wykupili.Pospisali umowę na broń czy Atpm nie zabezpieczyli finansów.....Teraz niestety trzeba zjeść żabę która naważono przez 8 lat....
0
@Commando co z tego że elektrownie maja filtry kopciuchy pałace węglem już nie.Ostatnio smog przeszedł z Polski na Niemcy. Ale oni też będą budować największą elektrownie wiatrowa na świecie na morzu płn.
0
@Dari0G nie piszę że jest dobrze, mówię że władzę dzieli koalicja z pisem( prezydent , tk , sąd najwyższy pkw, nbp-i za stan państwa odpowiada i pus i ci co rządzą.na dodatek pis sabotuje państwo by odzyskać władzę tam gdzie ma władzę.Nie twierdzę że jest dobrze .qna dodatek mamy stan inflacyjne po Pisie i ludzie mniej mogą mamy długi zostawione przez pis partię pro rosyjskie jak konfa i wojnę po sąsiedzku. Powiedziałem że w 2030r będzie przełom jak armia będzie wyposażona oze będzie zrobione i obnizą cene energii (poza atomem)oraz deficyt postanowione to z ue będzie zmniejszony Otworza port kontenerowy..Do tego czasu będzie ciężko.Sporo dróg powstanie i innych inwestycji.Pewne rzeczy powstana w kolejnych latach jak lotnisko szybka kolej i elektrownie atomowe.Nie uważam że jest dobrze.Wazne aby był orezydent gwarantujący fundusze a orawica takiego kandydata nie ma.Nie uważam aby było na ten moment dobrze.Ale za 5 lat może tak być.
To oznacza że nie piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia.Jeśli twierdzisz że mówię że jest dobrze.
0
@Commando w tej chwili mamy spadek sprzedaży węgla z 80 % miksu na 57% związku z tym te emisję będą spadać.Jesli zainstalujemy turbiny i na miejsce starych dasz wydajniejsze to nie wiele więcej ich będzie.Budujemy największy magazyn energii i tam nadwyżkę będą budowane także będą budowane średnie magazyny na terenie całej Polski.dka turbin i farm z fotovoltaika.
Odejdą ci dodatkowe koszty o których nie mówi się jakie węgiel przynosi.Na dodatek opec jest drogi usa drogo surowce dostarczają Norwegia jest droga.Natomiast powinniśmy korzystać z ozre I atomu który ma być.A węgiel trzymać w rezerwie. Poza tym co zrobisz jak węgiel się skończy? To nie jest przyszłość. Zamkniesz państwo i powiesz biznes nieczynny;)
0
@Commando będziemy mieć tańszy prąd z wielu powodów
Po pierwsze węgiel nie jest tanim prądem zostawmy kwestie ets chodź z ets pis wydał 1% na ize i nie obniżył miksu i blokował kpo przez 2 lata i to ich wina.
Ale jakie dodatkowe są koszty.
Węgiel smog- brudzi infrastrukturę którą trzeba czyścić
Smog powoduje raka udar i zawały. Na zawałach siedzą ludzie przez rok i nie pracują płaci się na nich leczy jeżdżą do sanatorium.Płaci się za lekarstwa drogie zabiegi.czesto giną ludzie czyli zasoby intelektualno wytwórcze państwa .
Czasem jak jest smog zalecenia są takie aby siedzieć w domu to również są straty tak samo jak darmowy transport.zmiasta nie zarabiają na tym
Dodatkowo mamy wypadki górników plavi się odszkodowania górnikom akcje ratownicze też kosztują i są coraz niżej i są droższe i niebezpieczniejsze z uwagii na metan.Wczesniejsze emerytury górników też kosztują.
Tylko tych kosztów nikt nie podaje:)
Ta tzw.czysta energia ma krew na rekach;)
0
@JoeBlack słyszałem tylko że Regan coś grał w jakimś filmie ale nie był to jocker;)być może debiucik trumpa w 3 cz.
Możedebiucik będzie ....;)czasem prawicowcy piszą aby nie wierzyć w słowa trumpa bo on tylko tak mówi.Przekonali mnie nie mam w niego wiary:)
0
@Dari0G no tacy propagandziści jak ty z zapewne coś tam się nachapali się z jakiegoś funduszu sprawiedliwości;)poszło coś tam? Czy Villa plus? A może lasy?;)czy jakieś miejsce w s.s.p;)