Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 jest dobra bo celem jest nie przyjęcie emigrantów i nie płacenie za nich.Polska nie głosowała za paktem była przeciw.
0
@comtedurgell za dużo popiłeś;)
0
@mmaciass bo tusk nie jest kandydatem na prezydenta być może także i z tych powodów co wymieniłeś.Gdyby się nadawał startowałby.Do dziś prezydentem nie został.A jeśli chodzi o premiera są od tego wybory partii i można wyrobić sobie pogląd. I głosować aby tusk nie był premierem.Na dziś karol nawrocki kandydat pisu jest mocno podejrzany o dojenie IPN na podróże i apartament iprzyniosł l tym straty.Tusk na dziś nie jest kandydatem na prezydenta.Odzyskal środki kpo I z funduszu spojnosci które partia Karola blokowała kpo 2 lata.Na dodatek uchronil Polskę od reguły wydatkowej która blokowała by inwestycje choćby w iże które obnizy ceny energii.Zysk jest tu nie wspolmierny.Natomiadt nie ma o czym mówić bo tusk nie jest kandydatem na prezydenta.Karol jest... I realizuje program doimy plus.
0
@Xaviball no i co z tego? Polska wypowiedź Tuska orzy Ursula będzie orzestrzegac część oaktu emigracyjnego która jest dobra ale nie będzie przyjmować emigrantów i nie będzie ponosić za to kary z uwagi na przyjęcie ukraincow.Chce przypomnieć że ue była przeciw zawieszeniu Azylu a tusk to przeforsował. Trzeba mu dać nad tym pracować dalej aby stało się to jak z zawieszeniem czasowym paraw Azylu które też nie jest zgodne z prawem ue.
0
@Damiain sprawa Ziobry jest od dawna w prokuraturze komisja to dodatkową sprawa to Ziobro zdecydował się być ponad orawem a nie komisja .Nie odwracajmy kota ogonem.To ekipa Ziobry przeznaczyła kasę niezgodnie z przeznaczeniem tu nikt nie ma wątpliwości. Zmieni się prezydent zaczną wsadzać bo teraz by hostel z pałacu zrobili i dlatego też nie zagłosuję na Karola czy mentzena aby rozliczenia nastąpiły.Maha czas do wyborów nie muszą się spieszyć.
0
@July_6_BcN nie ma to znaczenia kolejny sąd to oceni sprawa będzie wyjaśniona.
0
@July_6_BcN sprawa jest prosta jest sąd od tego ma kolejna sprawę wygra to wygra przegra to przegra sąd jest od tego.
0
@Damiain ale jakie tusk łamie prawo które powstało na złamaniu konstytucji i jest nueprawirzadne zadaniem Tuska jest nie ligitymiziwanie tego oprawa czytaj przestrzeganie i powrót do oprawa legalne z przed zmian pis.Tyle w temacie.Lefitymizacja to krzylaczenuw się do przestepciw.qa ty masz to że Twoja partia hedyne co mize zrobić to krzywrocic tych przestępców pisu do władzy i blokować środki z ue które są potrzebne dlatego i z innych powodów jestem orzeciwny twojej partii.Szkidzi interesom Polski która ma obok wojnę.Wystapieniami w oatlamencie złymi sojuszami czy może przywrócić pus do władzy.Tak w skrócie.Ty nawet nie rozumiesz ze tipsy połamał konstytucje wprowadził oraeo które finansowo obciąża Polskę i jeszcze twoja partia myśli o koalicji z nimi.....
0
@michal26 tak czy siak wygrał.....a mentzen może naruszyć jego dobra.też nie wykluczył że kłamał.
0
@Damiain trzeba nie czekać na Ziobro.Jeśli masz autobus o 13 to nikt na Ciebie nie czeka.Nie bedzue czekało kilka osób z komisji bo Ziobro sobie urządził wywiad w la republika.Jest czas i miejsce a Ziobro nie jest ponad prawem.Na Romanowskiego są taśmy sprawa jest ewidentną.Natomiast nie jestem pewien czy nauka Węgierskiego to takie fajne i czy życie że w każdej chwili mogą cie zapakować do furgonetki i przywieźć do kraju to takie fajne.... dobrze mu tak żyje jak szczur.Co widać na nagraniu z pseudo porwania.
0
@barcelonaLM zgłoś to do prokuratury.Jednak samorządy sporo mu zawdzięczają bo to on zapewnił im finansowanie na poziomie 25 mld.Stalo się to dlatego że pis kombinacjami podatkowymi zabrał dochody samorządom. Zwalił też na samorządy płacenie pensji nauczyciela w efekcie wiele inwestycji bylo wstrzymanych.W Warszawie było to remont mostu Poniatowskiego. Trzeba było to przesunąć chodź była dawno w planach.Obecbie jest ona realizowana.Dlatego się nie dziwię ze samorządowcy nie chcą stracić dochody pod dalsze inwestycje w samorządach aby znowu im pis zabrał kasę.Jest to reakcja na ruch pis.Chca normalnie działać i realizować inwestycje.Ale mówię jeśli twierdzisz że to przestępstwo zgłoś to do prokuratury.Taki Palikot czy prezydent Wrocławia poszli siedzieć to nie jedt tak że jest tu ochrona.Poza tym karol ma też sprawę z apartamentem który jest 100metrow od jego gabinetu tu też IPN poniósł straty.
0
@mmaciass a Tusk startuje w wyborach prezydenckich?
0
@Zbyszard nie wszystko na raz i tak musi się prezydent zmienić aby hostelu nie urządzić w pałacu prezydenckim
0
@Kgorecki2500 na razie Mentzen przegrał sprawę ,nie może opowiadać o kłamstwie .Może być jeszcze tak że Mentzen zapłaci odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych .Niech sądzi się dalej i zobaczymy. To sąd jest od rozstrzygania sprawy.A nie medialna propaganda.....
1
No proszę jak Karol Nawrocki wydymał.budzet państwa na 326tys ......
https://wiadomosci.wp.pl/podroze-karola-nawrockiego-zaplacili-podatnicy-7124089085885216a
0
No proszę
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-w-niemczech-nie-da-sie-oddychac-eksperci-wskazuja-na-polske,nId,7910558
0
@Damiain a co to ma do rzeczy czy jednym czy dwoma a może 10;) ich nie zboczyłem z tematu nie ma praworządnego prawa w Polsce wprowadzonego zgodnie z konstytucją.Rzad nie zastał praworządności. Czepiasz się Tuska że nie stosuje się do tego na lewo wprowadzonego prawa to ci tłumaczę że on nie ma jeszcze legitymizować mamy wrócić do stanu z przed prawa spieprzonego przez pis.Jeśli Pis chce zmienić prawo niech uzyska większość konstytucyjną.Ko stytucja ma chronić obywatela przed zakusami państwa .Jeśli zrobił to pis to nie przypadkiem.
Ja inaczej postrzegam sytuację po rządziła 8 lat nie była idealna ale nie groziło to zabraniem środków z ue.Pis zagraża jak i konfa .Która jest przyszłym koalicjantem pis.Te partię zagrażają środkom z ue a obecny wzrost gospodarczy zawdzięczamy inwestycjom kpo.Zreszta taki był cel po pandemii kpo.
Dzisiaj słyszę wypowiedź Belki dotyczących stup % on jasno powiedział utrzymywanie stuprocentową % na tym poziomie blokuje gospodarkę i on by obniżył.Ruchy pro inflacyjne są niższe od tych co idą w dół.Glapinski działa pod wpływem wyborów a nie dba o politykę monetarną .zpodobnie było w okresie wyborczym obniżał stopy % kiedy w ue przy niższej inflacji trzymano stopy % .Między innymi za to grozi mu ts.Bo jego obowiązkiem jedt patrzeć i chronić pieniądze a nie uprawiać partyjna politykę.
To samo jest z tk pkw w przypadku przewodniczącego sądu najwyższego i neisedziow i dudy.Nie ma sensu głosować na konfe bo jedyny ich wybór to pis.To zmarnowany głos i mogą przywrócić przestępców politycznych do władzyPolska jest w okresie zagrożenia że strony Rosji i musimy i ruszyć gospodarkę i zmienić wojsko i energetycznie uniezależnić się od zewnątrz w kontekście energii i zabezpieczyć także węgiel w ziemio aby był np jeśli zniszczą na turbiny wiatrowe na morzu.Dobrze by było skorzystać tego węgla jak najmniej.Jeśli mi powiesz ze konfederacja nie wejdzie w koalicję pis to też jest źle bo tradycyjnie nie weźmie odpowiedzialności za oanstwo.Czyli oddanie na nich głosu jest kompletnie bez użyteczne. Wolę dać głos na tych co mają wpływ. Także w ue.qkonfedracja nie wyciągnęła wniosków od populistów z pis którzy osiągali wyniki 1 do 27 w głosowaniach.
Zarówno Baryłka jak i druga z konfederacji spalili możliwości sprawcze w oarlamencie europejskim.Po co mam posyłać ludzi co nic nie mogą.Tusk ją i Jakiego zgasił ze dostał owacje na stojąco.Oznacz to to że ma poważnie i wpływy a oni nie......Po co mi tacy ludzie.....i jeszcze kolaborują z wrogiem czyli Węgrami i afd którzy wprost są orzeciw interesom Polski.Afd chce nord stream i nie chce Europejskiej tarczy anty rakietowej oraz orban blokuje kasę dka polski nie chce wydać Romanowskiego.Te kraje wprost występują przeciw Polsce.
Nie widzę innej możliwości niż głos na Trzaskowskiego z głosów na konfe i pis nic dobrego nie wyniknie.a
0
@krefi10 jest argument bo City może grać w każdej chwili są nieznani.My mamy lepszy skład od Realu raczej z nimi wygramy.Oni skład mają waski i raczej jest szansa że przez ilość męczy nie wygrają nic.zidpadaja z LM skupuaja się na lidze grają na wypoczęciu.Lepiwj aby grali.
0
@prokofiew to bardzo dobry dla nas wynik risumu3m że lubimy city ale real ma się męczyć inaczej na wypoczeciu będzie grał w la lidze.Nie ma głębokiego składu a my mamy skład lepszy.Ten wynik jest bardzo dobry
0
https://www.fcbarca.com/user/Damiain" contenteditable="false">@Damiain no nie i tu dochodzimy do sedna sprawy pis miał pełnię władzy oprócz jednej rzeczy wiekszości konstytucji.Dlatego zbudował swoje prawo na połamaniu konstytucji -duda złamał 13 razy wyroki tk Szedło nie
opublikowała wyroków tk o czasie.
Tutaj Krystyna Pawłowicz jasno mówię w komisji sprawiedliwości wiem że ten przepis jest niekonstytucyjny ale tego chcę partia zagłosuję za tym chodź jest to haniebne
https://tvn24.pl/polska/pawlowicz-na-obradach-komisji-wskazala-zapis-niezgodny-z-konstytucja-ra794568-ls2575249
Piotrowicz przewodniczący komunista nic z tym nie robi .również głosuje łamiąc konstytucje .w nagrodę idą do tk .co jest konfliktem interesów bo tk ma sprawdzać jakie oni prawo wprowadzają.A oni poszli tam aby przypilnować tego prawa na złamanej konstytucji co wprowadzili.
Tutaj polski sąd orzekł że neosedziowie nie są sędziami a prezydent nie może ich legitymizować
https://www.onet.pl/informacje/okopress/to-wazne-i-mocne-orzeczenie-dotyczace-neo-sedziow-sadow-powszechnych-wydal-sad/4ps7615,30bc1058
Tutaj
A tutaj sąd w ue podtrzymał karę dla Polski za wprowadzone prawo za izbę karną 320 mln gdyż od wyroku Polska się odwołała pieniądze zostały stracone.
Izba karna.
https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/pl/polska-przegrywa-przed-unijnym-s%25C4%2585dem-gigantyczne-kary-pieni%25C4%2599%25C5%25BCne-na%25C5%2582o%25C5%25BCone-prawid%25C5%2582owo/a-71511564
Dostawaliśmy 1 mln euro dziennie kary a pus z Ziobro przez rok nic z tym nie zrobili.
wyrok TSUE z grudnia 2023 roku, w którym Trybunał odmówił odpowiedzi na pytania prejudycjalne, uznając, że skład Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych SN nie spełnia wymogów prawa Unii ze względu na rażące naruszenie prawa krajowego regulującego postępowanie nominacyjne na urząd sędziego.
Same tsue które badało Polskę również stwierdziło brak praworządności a ostatnio zablokowała Bodnarowi działanie ale powiedziała że neosedziowie muszą iść do ponownej weryfikacji i podsunęła pomysł grupowych weryfikacji gdyż problem nominacji istnieje.
Dodam że byli sedziowie tk również stwierdzili brak praworządności. Te 13 razy złamania stwierdził profesor strzębosz ale nie tylko on.
Również trybunał do spraw człowieka uznał że neosedzioeie nie są wybrani zgodnie ze sztuką i Wałęsa dostał odszkodowanie i dziesiątki osób również następne sprawy w toku.
Jaja jest pomoc dudy żadna reformę tk dał do zamrazarki tk już powiedział że nie rozróżni urzędu prokuratora generalnego od ministra sorawiedliwości.Karol nawrocki w 1 przemówieniu powiedział że będzie bronił neosedziow czyli jest zagrożeniem dla praworządności i kasy z ue.
Sama Manowska to przyjaciółka prezydenta i on do niej przyjezdza z wizytami a powinni nie mieć kontaktu gdyż to ona ma robić mu ts.Ona chroni prezydenta i jest to konflikt interesów.
Teraz pis zmienił prawo wbrew łamiąc konstytucje i my nie mamy praworządności w Polsce.zto nie jest stan w którym pis zrobił cacy a tusk nagle łamie konstytucje.Tylko system został zbudowany na łamaniu konstytucji.masz270 spraw przez Ziobro schowanych pod dywan na 300.Kolejne sprawy są badane.Kaczynski nie chce przyjść do prokuratury na przesłuchanie i podobnie jak Ziobro stawia się ponad prawem. Tak jak on przyjezdza na cmentarz a inni nie w pandemii.Sa również i równiejsi.O funduszu sorawiedliwosci nie wspomnę czy ladach państwowych.
Tusk nie może legitymizować tak wprowadzonego prawa przez pis bo tak naprawdę łamał by konstytucje.Gdyż prawo które wprowadzał pis ani nie jest praworządne ani nie zostalo wprowadzone zgodnie z kontytucją.Jestem absolutnie za tym aby nie legitymizować tego prawa.Dlatego zagłosuję na Trzaskowskiego aby nie było blokady na zmianę praworządności aby środki z ue byly nie zagrożone.atrudno abym przyszłego koalicjanta pis na to stanowisko na niego głosował.Dlatego popieram tu obecnych rządzących i oni pisowskiego prawa nie mogą legitymizować. A jeśli nie zmieni prawa dalej będą kary z trybunału do praw człowieka itp...To trzeba unormowac.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 nie wiem czy Europa boi się Realu.Ten mecz był słaby.Taki live by z Realem wygrał Arsenal, też my też.brak krosa słaba obrona kontuzje....Nie ten Real co kiedys
0
@Marlon85 świetny dla nas wynik.Jakby odpadli skupili by się na lidze i byliby wypoczęci.Mecz był słaby tak naprawdę.Wrazenia nie ma obie ekipy nie zachwyciły.Real ma się męczyć. A City może w każdej chwili grać nie wiadomo czy nam by podeszli.To dla nas idealny temat.Real i tak będzie się bał w klasyku co nie dziwne.To dla nas bardzo dobry wynik.My mamy labę oni męcza się i podruźują.To nie jest ten sam Real a skład jest źle zebrany dlatego to nie gra brak krosa 2 skrzydłowych zamiast brak 9 .Brak obrońców oprócz Mandy. Nie to samo co wcześniej...
0
Mecz słaby wynik dobry dla nas:)
1
Dobry wynik odpadli z ligi mistrzów to będą w lidze wypoczęci.Tak będą się męczyć a z City nie wiadomo czy by nam leżeli.
0
@VegetaPolska obie drużyny słabe dla nas ważne aby grali podróżowali i się męczyli.Odpadli by z LM.Byliby wypoczęci klasyk byłby trudny.
0
@MesQueUnClub96 mecz był słaby z obiema drużynami byśmy wygrali
1
Bardzo dobry wynik dla nas .MC może w każdej chwili zacząć grać.Real jakby odpadł na wypoczęciu grałby w lidze.To nie jest nasz interes.Tak będą zmęczeni .A my nie wiadomo czy MC wygramy a z Realem raczej tak .Trzeba poprawiać wynik w klasykach.Mecz generalnie był słaby.Z wyniku jestem zadowolony mogli by pograć dłużej.Azkida Guardioli.
0
@OzzyFCB ale jest decydujący
0
Słaby mecz......