1

Widzę że Kaczyński migą się w sprawie łapówki dla księdza ( srebrna).Nie odpowiedział czy przyjdzie do prokuratury.Czyli podobnie jak Ziobro są rówi i równiejsi.......

0

@BorzyKrzys widać że ktoś kto piszę to nie wiem że znaczna część deregulacji pochodzi z ue.i ten sam proces będzie robiony i w Polsce i w ue.Tusk nie mógł pokazać wyników bo prawo w Polsce musi być też zbieżne z prawem ue .O tym mówi też Tusk z Ursula na jednej konferencji prasowej.

0

@ProMILs ale inwestycje w komputer kwantowy już poszły, Polska firma już zrobiła kabel aby podłączyć farmy i będą to montować a pod farmy turbin wiatrowych zaczynają kursować transporty z fundamentami pod te turbiny. To się fizycznie dzieje....

0

@Safrani czyli Niemcy chcą dla nas dobrze jeśli tak piszesz na sieci 70 mld ma iść .Mają powstać magazyny energii w całej Polsce .Oraz jest decyzja powstania atomowej elektrowni z lokalizacja na Kaszubach.

1

@Konradowskyy skutki i inflacji 17% a w zasadzie 25% bo dopłacaliśmy do energii.Brak zreformiwania miksu energetycznego wychodzi bokiem.Takie koncerty pobierają sporo energii a u Narodowy chyba jest drogii bo reprezentacja też ma tu problemy.
Obecnie rząd chce przeznaczyć 650 mld na inwestycje w 70 mld pójdzie na wymianę sieci cala energetykę oze.To poprawi sytuacje ale będzie wymagało czasu inwestycje z dnia na dzień nie powstaną....

0

@LinekMichal dostanie dlatego że go bardzo lubi Flick i laporta.Cytując komentarze z wczirajszego mexzu i o tym ze go flick lubi to oddawna wiadomo.Sam De jong chcę zostać o czym powiedział w szatni .To co musża to się dogadać w kwestii kasy....jeśli coś się nie uda to to.

0

@RoberDzik generalnie to się na nich odbiję fizycznie stracili Vasqueza.Za niego zagra Valverde i pytanie czy będzie starał się strzelać z tamtej pozycji.Bo bywa groźny.

0

@Cule2013 przenosimy się na nowy stadion więc więcej zarobimy.Jesteśmy w regułę 1 :1.Zarobimy kasę na LM.Oraz w Azji.
Myślę że coś zarobimy na podobnych transferach jak z Nico do City bo kilku kandydatów jest.Pewnie Andreas odejdzie.1 transfer na pewno może jakaś umowę sponsorską podpiszę. Myślę że skrzydłowego kupią.i kogoś z okazji.

0

@Bandit to trochę nie tak, bo tu są 2 ośrodki które będą to robić jeden w ue I drugi w Polsce.Oczywiście pis po nocach wprowadzał prawo i trzeba tę twórcza inwecje przejrzeć;)podobno dla wielbicieli w usa w nocy uchwalali;)

0

@Marian_Pazdzioch ogloszenie planu na rozwój polski .Deregulacje wraz z ue bo i to ogłosiła Ursula.Powstal zespół innowacje rozwój kolei.Decyzja o budowie Atomu z finansowanie nakłady na naukę innowacje oraz oze rozwuj ia w Krakowie i Poznaniu. Inwestycje w komputer kwantowy które już są tak w skrócie bo opisywali różne rzeczy.Porty itp.Trzeba to przeczytać.

0

@Safrani dobry kierunek....

0

@Eklerek może ten szef tk przeżywa paradę w Wawie i jeszcze nie ostygł;)

1

@barcanawieki nic podobno to pomysł Pati Ziobrowej która Ziobro steruje z tylniego siedzenia bo on jest kumplem tego szefa tk.Ten plan jest nie powstał na nowogrodzkiej. Myślę że najbardziej przejmują się Rosjanie Węgrzy i Białoruś;) no cóż;)

0

@LinekMichal ja widzę że on i chcę zostać i klub chcę zostać i Flick chcę aby został.Tu trzeba liczyć na Flick.Ostatnio nawet jakąś bramkę zdobyłBiech pracuję dalej.
Na dziś martwi mnie niebezpieczne granie Gaviego forma w kratkę Fermina.Cieszą bramki Lewego choć grę musi poprawić.Dobrze ze olmo skończył bez kontuzji grał bardzo dobrze niech tak trzyma.Super ze Araujo ma stłuczenie nie kontuzję też na zmiany jest potrzebny i musi się poprawić.No i Yamal musi skuteczność poprawić mam wrażenie że jest zmęczony.Azczesny stabilność osiąga.Martun też się poprawił.Przydalo by się więcej Forta.Co do reszty zarzutów nie mam .Zostaje kwestia Andreasa dobrze byłoby aby wrócił i grał bo i przy sprzedaży byłyby pieniądze.
No i Torre powinien więcej grać choćby za Oedriego aby go nie zajechali.Reszta funkcjonuję dobrze.No i Fati....

2

No i super:) dobre info:)

0

@barteq ja tego nie neguję. Tylko mnie nie pokoi pro rosyjskiść i nie można wychodzić z atakującym przemówieniem rządu Polskiego który stara się spełnić interesy Również Polski. Bo to jest jak donoszenie na Polskę i jest wbrew interesom Polski i cieszy się Putin.Pidejrzane jest że Bosak spotyka się z ambasadorem Węgier nie trzymając się rekomendacji Sikorskiego.Z krajem który vlokuje nam mln za bron dane Ukrainie i nie chcę nam wydać faceta który zsefraudował mln i jest to nagrane na taśmie jak kombinował.Na dodatek uprawiają propagandę zamachu.A wiadomo że jest to robota Ziobry i tej Oati bo szef tk jest jego kumplem a wiadomo co było ostatnio z Ziobrem .Oprócz Węgier podchwyciła to Rosja i Białoruś.Trzeba się liczyć z tym że te wątki będą przez komisję badane.Co do Brauna pozbyli się ciężaru bo on jest w procedurze zabrania inmunitetu i nie ma wątpliwości że się za niego wezmą jest to dobry ruch.To samo z Korwinem.Też Bosak chodził do zmaciarewicza aby wymieniać się poglądami.Tez żona Bosaka jest w ordo juris które wprost w Polsce było finansowane przez ruskiego agenta.Poza tym poseł konfederacji udzielał wywiadu czeskiemu portalowi który został zwinięty przez służby jako propaganda służb Rosyjskich .Konfederacja jest na etapie przed sprawdzającym te wątki.

0

@LinekMichal na razie z nowości które robi to mniej holuje piłkę. Czyli podając jest szybszy. Mi się nie podobal jak grał 4 mecze temu ale 2 mecze zagrał nieźle takie jak z Realem i to jest kierunek.

0

@bodziu11arret wpierw u siebie potem 2 wyjazdy i odpoczynek.Teql ma 2 dodatkowe mecze I brak wytchnienia.

0

@Xaviball tusk jasno stwierdził że tego zpplska nie będzie robić gdyż przyjęliśmy 2 mln ludzi.Polska będzie stosować pakt imigracyjny poza płaceniem i przyjmowaniem bo część punktów jest bardzo dobra.Powiedzial to wobec iutsuli co słyszałem.Mówil scholtzowi że inwestują w granice zewnętrzna po to aby nie musieć właśnie brać imigrantow z Niemiec bo z Polski nie będą przechodzić ludzie.

0

@LinekMichal nie opisywałem jego zadanie mega istotne zadanie to nie stracić piłkę.Pile możesz w teorii stracić trochę przed polem karnym inaczej masz bardzo groźna akcję przeciwnika.Cytuję Guardiolę mnie nie martwi strzelanie goli a strata piłki i akcja przeciwnika.
To jest główne zadanie de Jong bezpiecznie przeprowadzić piłkę do strefy ryzyka aby tam można było podjąć ryzyko.To robi de Jong.

0

@D10SLEO tak bo skończą się jedne dopłaty i zaproponuje drugie.Obnizenie może zrobić oze.A oni nie remontowali sieci regułą H blokowali farmy wiatrowe a fotovoltaike spieprzyli rozliczenie.Powod przejedli na remont sieci kasę z ets.
Na dodatek czemu duda nie wprowadzi 30% obniżek? ;) ściema

0

@Rastafarnianin nawrocki to śmieszna kandydatura jest mu najprościej. Gosc bez kompetencji z dziwnym śmiechem bez zdania .Toporny na maksa gdzie finezja to sztuka nie znaną dla niego. Co się dziwić.Na mój gust w zależności od poparcia zadecyduje czy zrezygnuje czy nie.Nie do końca mu wierzę że nie chcę tematu pociągną. Oczywiście sciemni że promuje kanał jak poparcia nie dostanie i że on chce coś pokazać;)

1

Czyli Real ma przerąbane my mamy 2 wyjazdy i odpoczynek.

0

@JoeBlack ale jak to ma znaczenia pis sobie biznesik zrobił na imigrantach i scholtz się wkurw. Zaczęli granicę blokow.zawracać emigrantów.
Natomiast tusk jasno się wypowiada i teraz będą jeszcze deport.i słusznie a ci mowi scholtz w wyborach.To słaby polityk i za niego Niemcy straciły na znaczeniu .Aten drugi jest faworytem a on jest pro polski Na razie to tusk buduje orawdziwe fortyfikacje na granicy a nie pus gdzie przechodziło 700 osób tygodniowe i to tusk wprowadził prawo przyznawaniu Azylu wbrew stanowisku ue która to zaakceptowała. Jeśli ktoś Tu coś może zrobić to tusk który ma pizycje w ue.zbo jak zrobi to prawica to będą ogromne kary.

0

@barteq ja nie wiem patrząc na przemówienia pro Rosyjskie zajaczkowskiej i byłki jedna broni orbana druga jest przeciw polskiej rezydencji która chce aby się Europa zbroili czyli z tym co chce trump.A afd jest przeciw Europejskiej tarczy.To jest t duży problem.B9 to czy oni chcą być bardziej w środku to inna sprawa to jest niebezpieczny obszar.Za to się weźmie komisja do spraw wpływów Rosyjskich jak skończą z maciarewiczem itp..

0

@Kgorecki2500 ja nie wiem czy będzie boscholtz nie jest faworytem drugi jest faworytem a on chce naprawić relacje z Polską jeśli ktoś tu coś zrobi to Scholtz.Na razie Polska ograniczyła 80% przybywających emigrantów jeśli skończą mor i będzie 100% nie będzie co przysyłać bo to byli w wyniku że przez Polskę przechodziliśmy imigranci.

0

0

@TheNekro94 tak przez chwilę

0

@lithotripter Chiny robią też tyle oze co reszta świata razem i budują też elektrownie atomowe .Z węgla maja przestać korzystać w 2030 r .Na razie korzystają z zapasów i nie kupują od Rosji

2

@Safrani przydała by się jakaś normalną prawicowa partia
Nie w stylu autokracji złodziejskiej jak pis udającą patriotów
Oraz nie w stylu konfederacji -pro rosyjskiej partii w koalicji afd i orbana która atakuje polską rezydencje w ye która przekonuję aby inne kraje inwestowały w broń.W sytuacji kiedy Rosja prowadzi wojnę to przydała się normalną orawicowa partia z nastawieniem gospodarczy bo takie zapotrzebowanie od konfederatów jest.Nie ma na kogo głosować a sporo prawicy jest w kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?