0

@Destroyer_of_Worlds usa nie płaci za to konflikt rosyjski przyniesie ogromne zyski sprzedaży broni.Weź Polskę A Rumunia Bułgaria Czechy Litwa lotka i estotnia itp.Zamoeienia mają na ponad 2030r.Przejeli kraje do których qrosja nie dostarczyła broń.Przejeli rynki.Pokonanie broni ruskiej to promocja.Amerykanie nie stracą na tym.Zrobili abramsy x w 2030r będą gotowe oddadzą to co mają Polsce i innym w prowadzą bron nowszej generacji to samo tyczy się helikopterów samolotów itp.Nie stracą na tym to mrzonki.

0

@Kgorecki2500 nie powinien bo było zagrozenie użycia taktycznej bomby atomowej.Potem jak zobaczono że ten ruski sprzęt to lipa zaczęła się pomoc.
Trump popełnił błąd osłabił Ukrainę a należy ją dozbroić i przeciągnąć ja kilka miesięcy Rosja ma teraz ogromne gospodarcze problemy i traci zapasy tam juz czołgi za artylerię robią a walka jest drogami.Należalo ruskich z torbami puścić. .... Afganistanu wyszli.Zrobi z nich zwycięzców to zachęta....przegrał to trump

0

@barcelonaLM mają w bazie radzionkowie, przypływały tu i patrolowały amerykańskie okręty usa z 70 tomahowkami z uzbrojeniem nuklearnym kilka sztuk.Zasięg Królewiec , Petersburg i Moskwa

0

@Kgorecki2500 oczywiście że tak ostatecznie spikeriwi Johnsonowi gwarancje dali demokraci że zostanie na stanowisku. Ukraina miała wtedy ofensywę brak broni spowodował że zaczęli orzegrywać.Absolutnie była to robota trumpa.
https://wiadomosci.wp.pl/blokowal-pomoc-ukrainie-z-leku-przed-trumpistami-teraz-moze-pasc-ich-ofiara-opinia-7011875365878368a

1

@barcelonaLM Ukraina nie jest w nato nie ma mowy o 5 artykule.Mamy bazę w radzionkowie i Amerykanie są obecni i korpus ich jest w Polsce byli nawet na paradzie w Warszawie.Pioza tym na początku wojny nikt nie wiedział do czego zdolni są ruskie i wszyscy bali się uzrzycia taktycznej broni jądrowej.To Biden wzioł wszystkich do kupy i zorganizował pomoc

1

@Kgorecki2500 gdzie to trump zablokował broń.Nawet część republikanów była za tym aby przeslać broń.

2

@MesQueUnClub96
Kwestie ukrainy
1 Ukraina nie będzie członkiem nato
2 straci ziemie
Kwestie Polaków- szacuje sue 30 tys Polaków ma wrócić do Polski- kłopoty z prawem.2 ma być deportowanych.
Porażka kwestia ukrainy może być rozpatrywana jak agentura Rosji jeśli się to tak okaże.

0

@Damiain wydaje mld na służbę zdrowia z powodu smogu to rak zawały i udary.,obecnie służba zdrowia to 20 mld długu.zyracimy ludzi pod ziemią w wybuchu metanu, przechodzą wcześniej na emeryturę za którą trzeba płacić, wydajemy ogromną kasę na od restauriwanie infrastruktury z powodu smogu.nie mówiąc o tym .że wprowadzane są dni gdzie każe się ludziom siedzieć w domu.To są również gigantyczne straty.Sugeruje sue darmowy publiczny transport który jest darmowy to również są straty.Poza tym Węgiel to może być zabezpieczenie na wypadek jakby problem był oze.Poza tym Bełchatów kończy się w 2035r z uwagi na brak węgla ... Węgiel jest głębiej i się kończy.Co potem? Już teraz trzeba budować infrastrukturę a to ze możesz mieć energię z biomasy słońca czy euatru to plus jest taki że nie jesteś uzależniony w takim stopniu od innych państw. Nie masz zasyfionego powietrza.Dziwię Ci się ze nie chcesz dbać o zdziwię tylko chcesz ryzykować chemię naświetlanie czy zawał......

0

@ObiwanKenobi prezydent to co innego, ma obowiązki. Jest częścią polityki zagranicznej.A ten jest przedstawicielem IPN i muzeum doił państwo i nie tylko na podróżach ale i apartamentem....

0

@maroon to zależy gdzie Pplska jest na 5 miejscu w Europie jeśli chodzi o warunki wiatruFinowie są na 1 miejscu .Liczba naszych wiatraków potrafi wykręcić tyle prądu że mamy za dnia najniższa energię w Europie.W styczniu był rekord i musieli ograniczać moc wiatraków problemem są sieci i brak magazynów energii. Dlatego będą budować małe magazyny energii. Przykładowo zdążą się że my tymi wiatrakami mamy więcej energii niż maja Niemcy które są gorzej położone w tym względzie. I oni budują największą farmę na świecie na morzu płn.Orzy czym nasze morze jest idealne bo budują na 40 m.Tam jest dużo głębiej.

0

@Damiain i będziesz pierwsze turbiny wiatrowe mają oddać w 2027r- do 2030r
Obecnie zaczynają wozić tirami fundamenty pod turbiny.Trochę tych tirów musi przyjechać a Turbiny wyprodukować.Na razie kładą kabel pod dnem gdyż cała farma będzie oddalona od brzegu.Poza tym rząd przeznaczył na remont na sieci 60 mld Trzeba je do ładu doprowadzić i trzeba zrobić największy magazyn energii.Oraz małe magazyny energii.
Tyle będziesz czekał a mogło być wcześniej gdyby 2 lata nie blokowano kpo I pis wcześniej wyremontował sieci.Ale wolał spieprzyć fotovoltaike aby zablokować jego rozwój i wprowadził gorsze rozliczanie a turbiny wiatrowe zablokował regułą h.Czyli 1km od budynków mieszkalnych.Wylaczajac większość obszarów. Obecnie ustawa będzie przewidywać 500m.Odblokują to.

Będziesz jeszcze kilka lat za tą cudowna politykę bulił.Zreszta gospodarka będzie mieć hamulec wciśnięty przez glapinskiego bo nie chcę obniżyć stup % .Belka mowi że nie ma absolutnie żadnego powodu aby je trzymać.Chodzi o wybory.Mam nadzieję że ts mu zrobią.

0

@ObiwanKenobi
to ciekawe że jest to obowiązkiem szefa IPN dobre;)

odbył 31 podróży po całym świecie, odwiedzając m.in. Argentynę, Kanadę, Włochy, Węgry, Litwę, Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, RPA, Szwajcarię, Zimbabwe, Meksyk, Czechy czy Uzbekistan.

Podróże kandydata PiS na prezydenta kosztowały podatnika ponad 326 tys. zł -

Trzeba mieć tupet aby tego bronić;)
Karol- człowiek który został papieżem .
To teraz
Karol jak wydoić Polskę ;)

0

@Damiain ty jesteś golum że was jest2? Bo piszesz nas?No czyli jesteś konfederara wyznający pis i ko jest złe pis mniejsze bo to prawica .Nie ma znaczenia dla Ciebie że fundusze z tą koalicja są bezpieczne że budują farmy wiatrowe które obniża ceny energii bo pis przechlapane kasę inna blokował i zniszczył prawo w Polsce i dobre imię Polski.Przez pis będziesz bulił za produkty wytworzone na drogich produktach i przez to sporo przedsiębiorstw zbankrutowało.Ale to ko jest gorsze;))
A pis ma 2 połowę władzy obecnie i są współ odpowiedzialny za stan państwa i nie ciągną wózek do przodu tylko wsadzają w szprychy.

0

@comtedurgell gadasz o nie kandydacie ja o kandydacie który doił państwo czyli nawrockim.Ko Tuska nie wystawiła.

0

@Damiain ale co ma być Polska była przeciw a tusk przy Ursuli jasno stwierdził kilka punktów Polska będzie orzestrzegała ale imigrantiw I kosztów nie będzie ponosiła .Tyle

0

@Damiain ale jesteś po tamtej stronie a to Ziobro nie stawił przed komisją a nie odwrotnie;)

0

@maroon i jest jeszcze 2 dibre wiadomość i mało kto o tym wie, ale jest też decyzja środowiskowa w sprawie cpk.
A zaczęła się instalacja kabla pod Farmy wiatrowe i pierwsze transporty tirami.fundamentów pod turbiny wiatrowe.

0

@maroon dobrze ze jest:)

0

@Damiain bawi ale właśnie twoja retoryka tylko potwierdza ze kandydat mentzen nie będzie chciał naprawiać praworządności i bronicie takiego szkodnika jak Ziobro.Swietnie się to wpisuje to o czym mówię że konfederacja jest zagrożeniem dla praworządności zarówna na poziomie wyborców jak i parti.Pis dokonało wśród niektórych wyborców mentalnej zmiany że jednym wolno więcej od drugich.jMwga szkodliwe i deprawujace.

0

@Damiain nie komisja ma się szanować Ziobro nie raz unika komisja i 30 dni w puerdlu mu się przyda.To nie jest mało dziecko aby uciekać.Posiedzi dobrze mu to zrobi.Bawić się można do czasu.A ten się skończył.

0

@Damiain komisja przychodzi to Ziobro jest szeryfem ponad prawem.Pretensje do niego.Godzina jest ustalona.Na mój gust powinno się prywatnie obciążyć kosztami spotkania komisji wtedy byłby punktualnie.Wina jest po jego stronie.zkomisja na czas była.

0

@Damiain to będą się nabijać ze ucieka i ma cis do ukrycia... zwłaszcza że jest w dobrej formie.Komisja ma czas do wyborów potem mogą wsadzać.

0

@Damiain teraz Ziobro pójdzie siedzieć na 30 dni i 3razy go wezmą na przesłuchania i nie będzie cyrku z wywiadami i żartów z prawa.To jest słuszna jara za stawienie się ponad prawem .Dobra decyzja.

0

Jest najważniejszy dokument w sprawie portu kontenerowego.Czyli decyzja środowiskowa.
Port ma być oddany 2029r.Dobra wiadomość
https://szczecinportal.pl/swinoujscie-na-drodze-do-portowej-potegi-terminal-kontenerowy-zatwierdzony/

0

@Kgorecki2500 nic na razie nie działa w naszym przypadku cały czas jesteśmy na nie.qnatomiast tusk pewne punkty paktu będzie respektowal.

0

@michal26 nie nam oceniać tylko od tego jest sąd po to są tylko jesteś zwolennikiem jednej ja drugiej.Dlatego sąd to rozstrzyga.Przegrany zawsze narzeka na niesprawiedliwość.qjak Mentzen może starać się o pomoc finansową z funduszu sorawiedliwości .A czekaj jego przyszły koalicjant zdefraudowal kasę a Romanowski uciekł. Nie pomogę...

0

@ObiwanKenobi liczba krajów karola robi wrażenie;)karol nie jest posłem.

0

@comtedurgell nie robią to samo tusk nie jedt kandydatem na prezydenta ma za dużo negatywnego elektorat np z powodu tego wyjazdu .Nie jest wystawiony przez po karol jest......

0

@Damiain nie, komisja ma prawo do zadawania pytań do których nie ma dostępu prokuratura .Chodzi o dostęp do spraw niejawnych często prokuratura podaje pytania komisji jakie ma zadać.

0

@michal26 nie możesz mieć opini?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?