0

@Cule2013 nie, mamy wojnę niepewnego przywódcę usa i trzeba się zjednoczyć. W Europie i potężnie uzbroić do tego potrzebna jest współpraca. Mamy orzewodnictwo w ue I trzeba to wykorzystać do naszych celów i uzbroić Europę czego chcę też trump.I trzeba równocześnie zwiększyć przemysł europejski jeśli chodzi o wojsko aby budować niezakezniśc na tle wojskowym i gospodarczym.Dobrze by było doprowadzić do jakiegoś stwowarzyszenia z Kanadą i być może z powrotem wciągnąć wielka Brytanię która ma zasoby i wojsko.

0

@Kubsoleon o to że lipa co Madryt zarzuca

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie do końca jak grasz wysoko i masz takiego Mbappe szybkość się przydaje.Pilka go nie zatrzymasz bo ją ma Mbappe albo zaraz ją dogoni.A my gramy wysoką obroną.Niewatpliwie szybkość i siłą to atut.

0

@paquito88 to trudny temat wrócił do ojczyzny .Miał tu same kontuzje nie grał.Myślę że to go skłoniło.Chcial zmienić otoczenie.

0

@Xawery35 na mój to on przy 1 ręce miał rękę przy ziemi a potem z nią uciekała. Przy drugiej nie widzę dobrze

1

Ale tamten vini nie był w polu karnym.Akvja była przed i potem wpadł w pole karne Mbappe to się sam rozpędził i na niego wpadł.W momencie dotknięcia ręki miała styczność z ziemią.

0

@ViscaelBarca2007 .mowa tylko o tym ze to nie jest kompletny obrońca i tyle.Ale bardzo dobry.

0

@ViscaelBarca2007 Cubarsi jest wolny i nie ma warunków Araujo.

0

@Ziemny z wywiadu dzisiejszego z gościem z przeciwnej drużyny wynika że to najbardziej intensywna drużyna .O nas powiedział że to 2 w kolejności najbardziej intensywna drużyna.Poczekałbym do istatnuego gwizdka z euforią.Chodź mieliśmy tydzień przerwy.To nie będzie łatwy mecz.Ake szansa jest.

0

@Herato nie wiem czy on nie był lepszy od Ronaldo czy Christiano............mowa
Thierry Henry

0

@mekston no widzisz gratuluję postępów;)

0

@Quahoo ale to że generalnie cały ten ryk Madrytu z tą tv odwracanie kota ogonem ........taki jude to idol dzieciaków oglądają go miliony .aa w zeszłym tygodniu wersja była z you.Sedzia wziął to pod uwagę.Ale zawieszenie powinno obowiązywać na ten mecz.Sedxiowie dla Madrytu są pobłażliwi gdyby viniemu na początku kariery dawali kilka czerwonych kartek to facet skupiłby się na grze ....dziś to ogon macha psem a facet rozwala mecze.Cala tv Madryt. To zwyczajnie strofowanie sędziów.Jakie kolwiek bronienie Madrytu w tych okolicznościach jest niepoważne.Chodź lubię Ćwiąkalski to obrona Madrytu to porażka. Ciekaw jestem czy jude do rodziców zwraca się z końcówka off i czy to jest dobrze;)

0

@Quahoo ale wiesz że przez bardzo długie lata sędziowie byli wybierani z miasta Madryt.........ta całe narzekanie jest groteskowe

1

Zostało mi jeszcze 3 lata na odbanowanie na stronach Realu;)2 lata zeszło;)

0

Jeśli ich drużyna jest na 1 miejscu jeśli chodzi o fizyczność. To nie dziwię się że zajmują 6 miejsce w lidze.Plus że przez tydzień mieliśmy przerwę. Zespól będzie i głodny i wypoczęty .Plus że gramy u siebie.

1

@Popitek12 ie dzieciaki mecze oglądają taki jeden jest dla nich idolem......

0

@Gibbon_FCB sądzę że mamy lepszą sytuację kadrową a oni nie mają wypoczynku.nie wiem czy to nie obniży poziom intensywności gry co za tym idzie straty pkt.Takze możliwe są kontuzje u nas mówi się nawet o powrocie ter stegena.Za chwilę wróci też Araujo I Andreas.Araujo jak nie jutro to w następnym meczu.Mistrzostwo rozstrzygnie się wcześniej w tym sensie że będziemy mieć przewagę. Jak będziemy przystępować do meczy z Realem.

0

@MroQ ale on za nim odszedł z Barcy miał już okres bez kontuzyjny.To zostało unormowana.Brak kontuzji przyniosł stabilizację formy.

0

@MroQ tego nie wiesz on był wbrew pozorom lubianym zawodnikiem może grać na lewej stronie na prawej .Rapginia ze środka może też grać.Mozesz mieszać. Może dawać zmiany Raphini lewemu oraz Yamalowi jak i odwrotnie.Mielibyśmy najsilniejszy atak na świecie.

0

@paquito88 ale ja mówię o piłce a nie wioślarstwie;)dake z piłkarskie punktu widzenia to najlepszy zawodnik na dzis

0

@MroQ jaki honor;) lodu trochę;) tu się w piłkę kopie;)z piłkarskiego punktu widzenia to najlepszy zawodnik.

0

@Filipem najlepszy to Raphinia⁸

0

Najchętniej to bym Dembele odkupił w formie nie łamie się. Gra na 2 skrzydłach i ataku obu nożny strzela bramki i podaje.Zna klub.

1

@Marian_Pazdzioch A dziękuję Marianie jesteś dzisiaj bardzo miły:)

0

@barcelonaLM a on rozróżnias te kluby? Ciekaw jestem czy wie z jakich miast pochodzą oba klubu i który jest z jakiego miasta;)

0

@Cule2013 TK -oczywiście Putin jest mordercą ale kocham go naprawdę.On zawsze chciał pokoju.ztylko z kuchnią aby herbaty mógł zrobić;)

0

@kamiVeB trochę dostanie tych kartek to go trochę wychowają.Dzieciaki oglądają te mecze on dla wielu może być idolem......Dobrze sędzia zrobił.Faktycznie dla Realu lepiej by było aby wcześniej dostał.Nie dość że grali w 10 w trudnym okresie to jeszcze tracą na jeden czy 2 mecze ważnego zawodnika.

0

@Kgorecki2500 trochę pis się w tym zgubił.Zobacz jak przyjechał Amerykanin odwiedzić swoich żołnierzy w Polsce komentarz-ich kandydata był taki .No słuchajcie on biegał i ćwiczył. Co zrobił Trzaskowski pojechał do Monachium poznawać towarzystwo. Bo może za chwilę być jego częścią..... Trochę jeśli chodzi o pis nie ma z klim gadać.Oni boją się rozliczeń i myślą w tych kategoriach.

0

@Kgorecki2500 przecież Wiadomo że władza dziś jest podzielona i część pisowska władzy sabotuje państwo by Jarosław w gloria chwały wrócił do władzy.Jaroslae nie chcę żadnej jedności .Co miał mu czekoladki na walentynki kupić;)
https://wiadomosci.wp.pl/polska-stoi-przed-wyborem-kaczynski-zwraca-sie-do-tuska-7125510025722656a

0

@Roobo nie uznał że opozycja nie chce iść w jednym kierunku z rządem.W sytuacji politycznie nie bezpieczniej .
Ma do tego prawo
Pis ma dużo władzy i jest współ odpowiedzialny za państwo
1 prezydent - pis
2.tk - pis
2 sąd najwyższy- pis
3 sąd najwyższy- Manowska , izba , neosędziowue .pis
4.Nbp- pis
5 pkw- pis
Wszystkie te jednostki sabotuje państwo I pracują nad tym aby pis doszedł do władzy co jest jasne.
Stąd zwrócił się do pisu w tej sprawie ale wiadomo było że pis na to nie pójdzie. Jak nie to nie. Ludzie nie mają tu nic wspólnego. Ale są tacy co interpretują jak im politycznie pasuję;)

https://wiadomosci.wp.pl/polska-stoi-przed-wyborem-kaczynski-zwraca-sie-do-tuska-7125510025722656a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?