0

@Commando nie cały i nisko oprocentiwany gdybyś wziął to na Polskę która na takie warunki że mamy najdroższy kredyt w historii to na tym zyskujesz.Poza tym obniżysz ceny energii które spowodują że towary będą produkowane na tańszej energii .Firmy będą bardziej konkurencyjne więcej sprzedadzą i większy wpływy będą do budżetu.Obwcny wzrost gospodarczy bodaj największy w Europie masz dzięki kpo nowych miejscach pracy bo to też są wpływy.

0

@Commando nie wiem jak z wiatrakami ale na Turbiny Wiatrowe idzie kasa z kpo:)
Chodź nie wiem co to ma do 15 ruskich dywizji bo na budowę fortyfikacje przy granicy wydajemy 10 mld a ba obronę 5% PKB.Zgodzę się z Tobą w tym aspekcie jest cudowny.zchidź powinni szybciej ogarnąć program Orka dopiero w 2026r będzie decyzja wyboru Łodzi podwodnych czyli do odbioru 2035r trochę późno....

0

@Cule2013 no i dobrze;) jedziesz z nimi;)

0

@Barcanajlepszyteam nie ma co narzekać, popierała prawica Trumpa, to o nich nie zapomniał;)

0

@Marian_Pazdzioch
Co on ma taką dziwną minę Dudu taki uśmiechnięty a ten.....A ok;)



I wszystko jasne;)

1

15 ruskich dywizji ma szykować Putin przy Polskiej granicy.
https://wiadomosci.wp.pl/zelenski-ostrzega-mowi-o-rosyjskich-planach-7125180651801376a

0

@Bogan albo zwiększyć dochody. Zajście w LM dalej niż przewidzieli jest takim dochodem.
Poza tym latem może dojść do sprzedaży poza zespołowych jak z N G do City.

0

@BORO_12 osiągnęliśmy 1 do1 trzeba nad tym przewagę zrobić.Bedzie coraz łatwiej bo stadion wraca .Też trzeba hak najdalej zajść w LM na pewno po tych barażach odpadnie jakiś Faworyt. Pewnie to MC.Teal nam leży i dobrze niech się męczą i grają będziemy mieć szanse w la lidze.Odpadnie pewnie Monaco które nas 2 razy ograło.Moze też Milan zaczyna się eliminacja mocniejszych ekip.Zobaczymy co się wydaży.

0

@okiemtypera_lucaxx95

Ale jak zmieni się prezydent zrobią bardzo dużo. Bo masę rzeczy jest szykowanych. Ale ten program nie jest obowiązujący.
30 zrealizowali według tego
https://100konkretow.pl/wszystkie-konkrety/

0

@okiemtypera_lucaxx95
Trzeba by znać umową koalicyjna ile tych konkretów jest zapisanych w umowie bo na pewno nie całość.Czesc pkt może się nakładać. Zmiana prezydenta przyspieszy termin realizacji i jeśli zrobią program koalicyjny ko obiecała realizację tych dodatkowych pkt.
Natomiast fajne jest to że jest więcej rozwiązań na stole.Bo mogą wybrać najlepsze rozwiązanie być może 3 droga zrobiła coś lepiej niż jest w 100 konkretach.
Z drugiej strony pis wprowadzał po nocach ustawy i teraz mamy 2 zespoły deregulacyjne.
Oni teraz przygotują ustawy część orzejdzie przez legislacje sprawdza komisję prezydent wyrzuci do tk .Potem to wróci z jakąś poprawką z nowy prezydent to podpiszę. Będzie zrobione to porządnie.Nowoscia jest to że pomiędzy aejmem a prezydentem jest zespół oceniający skutki.Nawet te ustawy w tk czy wet9wane można będzie poprawić czy coś dodać.Niech wprowadzają spokojnie i porządnie.A nie po nocach.Bo potem mamy środki z ue zablokowane......;)

0

@Cule2013 ale wiesz że obowiązuję program zawarty w umowie koalicyjnej który jest wyciągiem programów partii które uczestniczą w koalicji.100 konkretów nie jest tym programem.I także pia który wygrał wybory nie zrealizował żadnego postulatu.A 2 tyg się starali i mieli prezydenta tk są najwyższy pkw, sporo władzy.

0

@Mitch_Atleta przecież to atak na ko osoby która nie rozróżnia indywidualnego programu partii od programu koalicyjnego który jest wyciągiem z programów koalicyjnych partii. Jest to zawarte w programie koalicyjnym.Z całym szacunkiem ale to jest wiedzą z wo z podstawówki.Ratuję ta osobę tylko to jak w tej podstawowe jest i się dopiero tego uczy.

0

@Bobo25 obowiązuje inny program niż indywidualny program partii i jest umowa koalicyjna czyli wyciąg z programów różnych partii.Trochę słabo że ludzie tego nie wiedzą.

2

@okiemtypera_lucaxx95

Proszę wrócić do szkoły podstawowej do klasy wo i zorientować się jaka jest różnica pomiędzy programem partii który nie uzyskuje większości parlamentarnej aby go uchwalić.A program ko zajął 2 miejsce
Także program pis który zajol 1 nie miał większości i mimo władzy jaka pis posiada prezydent, nbp, tk , sąd najwyższy i pkw.
Nie spełnił żadnego postulatu a starali się stworzyć większość przez 2 tyg.

Teraz co się dzieje kiedy żadna partia nie ma większości tworzy się rząd koalicyjny którego wspólny program jest wynikiem programów partii koalicyjnych.Ilośc indywidualnego programu odpowiada wynikom wyborów.
Zatem nie ma mowy aby który kolwiek z programów indywidualnych był realizowany w 100%
Chodź ko chcę te pkt realizować ale wystarczy że podczas negocjacji dany pkt będzie rozwiązany według programu 3 drogi czy lewicy i już ten pkt nie jest realizowany według 100 konkretów.

Dla twojej informacji żadna z partii nie realizuję indywidualnego programu zielone światło od społeczeństwa dostał wspólny program kilku partii zawartych w umowie koalicyjnej.
Nie wiem ile masz lat, ale są to podstawy z podstawówki.Zadajesz pytanie które cię kompromituje.Chtba że w tej podstawówce jesteś wtedy wiadomo uczysz się nikt nie ma pretensji do ciebie.Pozdrawiam

0

@ObiwanKenobi ale czemu ogra? To nie jest tak że My nic nie robimy.Kupujemy broń która będzie bronić także resztę Europy.Wydajemy 10 mld dodatkowo na ochronę granic ue .Co jest w interesie ue.Przyjeliśmy imigrantow ale z innej Polski.Głowne obciążenie przyjęliśmy na siebie.Nikt tu nikogo nie chcę ograć bo tu interesy są wspólne mogliśmy zarząd relokacjo Ukraińców.A z drugiej strony u nas Ukraincy pomagają w demografii.
Nie jest to kwestia ogrania bo tu wszystko jest uczciwe.

0

@ObiwanKenobi słabe wiadomo o co chodzi;)nie wiesz tego tak czy siak to kompromitacja.....

0

@Damiain dobrze wracaj do nauki:) i się ucz:)


0

@ObiwanKenobi tusk ma swoje zdolności do załatwiania spraw i nie zawsze to jest w 1 momencie tylko pewne rzeczy wymagają czasu.Tak jak z zawieszeniem prawa do Azylu tu też był opór ue i zostało zaakceptowane.Teraz za prezydencji realizuje się jego pomysł aby gaz kupować wspólnie.Czy aby zakupy wojska Polskiego i powiększanie się długów nie wpływało na regułę wydatkowa i uzgodnione ze do 2028r uregulujemy kwestie finansowe.Czy wykorzystanie funduszy spójności dla powodzian. Wszystkie te rzeczy nie są zgodne z prawem ue.Ale są szczególne sytuacje gdzie ue idzie na ustępstwa.To jest taki przypadek i proces. Nie wiem czy mu to wyjdzie bo głosowanie przegraliśmy ale to są podobne sprawy. Widzę podobieństwo działań i rację w postaci przyjęcia ukraincow.Co może pozwolić ue przymknąć na to oko.

0

@DamiainDamiainczlowieku obecnie na granicy powstaje ufortyfikowania wojskowe za 10 mld.Oddano pierwsze km. Nikt ci twojego płotu nie ruszy.Nie martw się.Chyba że coś się zmieniło.....Z tego co słyszałem nikt tego płotu nie rusza.

0

@ObiwanKenobi nie chodzi o chiny tylko albo jedt to kłamstwo prawicowego kandydata na prezydenta bo przytacza nie prawdziwe dane i wprowadza ludzi w błąd .Co gorsza dane które przedstawia są irracjonalne i powtarza je 2 razy nie poprawia się czyli nie rozumie co mówi.
O co podejrzewano że kandydat nie mam zdania będzie miał z innymi tematami jak Wołyń czy wyklęci problemy.Pokazuje brak kompetencji na prezydenta gdzie polityka zagraniczna to część jego pracy.Powinien się orientować w zpoliyyce a nie klepać bez zastanowienia bzdury. Zapewne kurski mu to podał i źle się nauczył i nie zapamiętał.
Swoją drogą tam opowiadasz o Tusku jako kłamcy a w obozie prawicy kłamców nie brakuję nie daleko trzeba szukać
Morawiecki ksywa pinokio.
Niedaleko trzeba szukać kurski
Rzeklbym artysta w fachu Pinokia
Stworzył zakłamaną tv i zdemaskował go Giertych


obecnie doradca Nawrockiego i kwiatki wychodzą

Kaczyński odpowiada za kłamstwo smoleńskie narażając podatnika na straty w komisji smoleńskiej czy starając się robić z własnego brata tym kim nie był.

Pinokiów na prawicy nie brakuje;)

Polityka.....

0

@Damiain skończyłem przy murze.Zdaję mi się że pis żadnego muru nie wybudował to kłamstwo zrZrobił plot którego orzez tydzień przechodziło 700 imigrantow którzy szli do Niemiec.
Nie chodziło o imigrantow tylko o zarobek przez pisowskie firmy aby które postawiły plot.
Pis jest uwiklany za afera wizową który za kasę ściągał imigrantow w tym rosjan i Białorusinów.Ciekawe skąd obecnie są te podpalenia;)skończ z tą hipokryzją!!!!skup się na lekcjach.

0

@Damiain nie to ty nie piszesz na temat.Poruszasz szkolne tematy które są jak widzę częścią twojego życia. Zatem przestań podczas lekcji pisać w tel skup się na lekcji .To pozytywna rada;)

0

@ObiwanKenobi
Z prawdomównością to raczej Karol Nawocki ma problemy.
https://wiadomosci.wp.pl/polityczni-ignoranci-publiczne-spiecie-nawrockiego-z-sikorskim-7124751012047648a

Możesz mi wyjaśnić jak Chiny mogą wydobywać węgiel o 30% więcej niż światowej wydobycie?
Gość to powtórzył drugi raz nie ma mowy o pomyłce.
To jest zadanie dla Archiwum x Moldera;)


0

@Damiain Skup się na lekcji zostaw tel.zwieczorem w nagrodę dobranockę obejrzysz;)

0

@ObiwanKenobi polska głosowała przeciw paktowi.- Fakt
Tusk wprowadził prawo zawieszenia tymczasiwego Azylu imgrantów- fakt- dodatkowo ue była temu przeciwna i zgodziła się na to.
Tusk wprowadził przeciw wojsku i imigratom pas fortyfikacje wojskowych wartych 10 mld pierwsze km są oddane takie są fakty.
Pus zaliczył aferę wizową i ściągał za kasę imigrantow ściągał także informatyków z Risji takie są fakty.


0

@ObiwanKenobi proponuję posłuchać co ma do powiedzenia premier który wyraził się przy Ursuli na konferencji prasowej.
Polska zagłosowała przeciw paktowi.oakt w ue przeszedł.

Natomiast zlolska z uwagii na przyjęcie ukraincow nie przyjmie imigrantów ani nie będzie ponosić za to kosztów że nie przyjmuje. On powiedział że przyjęliśmy imigrantow z Ukrainy potwierdził to co mówi tusk.
Natomiast pakt imigraxyjny na też inne punkty które w ocenie Tuska są dobre i te punkty Polska będzie przestrzegać. Gdyż pomogą krajom płdn.zjedyną osobą która tu miesza to jest Scholtz który za chwilę może nie być kanclerzem który walczy o życie i są wybory.


0

@Damiain ale to nie z dziś badanie;)
Jest taki dowcip.2 pijaczków widzi jak gość wali w Pałac kultury lotnią.
Jeden do drugiego komuntuje jaki kraj tacy terroryści.
Trochę tak jest z tymi co sugerują że jest jakiś zamach;)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Coldplay jest za podobny do u2.
Zrobili też plagiat Satrianiego.


Trudno tu mówić o najlepszym zespole....

1

11% według badania osób uważa że w Polsce jest zamach;)

https://wiadomosci.wp.pl/zamach-stanu-polacy-w-to-nie-wierza-7124696214072128a

0

Polska wykluczyła kilka producentów oferujących łodzie podwodne jak Korea czy Francja.
Zostali- Szwedzi , Włosi i Niemcy- w przypadku Niemiec to budują łodzie pod płytki Bałtyk i stocznia jest blisko granicy z Polską i jest tu szansa na kooperacji i wspólną budowę okrętów podwodnych .Także i Szwedzi budują łodzie podwodne pod Bałtyk i nie dawno były na temat Szwedzkiej oferty.
Zobaczymy co wybiorą w przyszłym roku ma być podpisana ostateczna umowa.

W obluczu portów turbin wiatrowych czy kabli i rurociągów.Plywających szpiegowskich statków i Kaliningradzie to jest to strategiczna decyzja.Mamy tylko łódź podwodne.Zapewne łodzie zostaną oddane w 2035r.Przez lata mocno pokpiono sprawę.Program Orka był jeszcze tworzony przed 2015r.Jednak Maciarewicz uwalił ten program.Sęk w tym że są wyszkolone załogi które powinno przejść na nowe okręty gdyby Maciarewicz nie uwalił tego projektu mielibyśmy nową łódź podwodne 1 z 3 w 2022r.Dlatego ten człowiek powinien stanąć przed sądem w dobie wojny z Rosją.Obecnie wybrzeże Polskie patrolują Niemcy którzy uzupełniają w Gdansku zapasy
https://www.money.pl/gospodarka/to-bedzie-przelom-trzy-kraje-na-liscie-dostawcow-okretow-dla-polski-7125037115419424a.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?