0

@Uukasz_93
Tylko czym będą handlować
1 surowce ue dąży aby nie być zależnym od nikogo i po co ma Putinowi wojnę sponsorować.
2.putin okradł zachodnie firmy nie wszyscy byliby chętni
3 broń putina to lipa stracił już firmy na rzecz zachodu a indie same zaczynają produkować
4 maja żywność trochę nakradli ale zbiory są tragiczne.

1

@Tasde jeszcze niech trump pojedzie do Rosji na paradę aby defiladowaki mordercy z Buczy.....
Ważne że trump ufa Putinowi;)

3

1 .sędzia tylko z Madrytu.....
2 brak czerwonych i żółtych kartek z M
adrytu.
3 vini- może machać łapkami nawet w domu.
4 vini ma zawsze rację
5.W obecności viniego sędzia nie mize się odzywać a wysłuchać płacz.
6.możliwośc swobodnego nurkowania vinuego w polu karnym.
7.Zakaz zbliżania się Araujo do Viniego podczas meczu.....
.......

0

@Kozinho. Tylko kto będzie chciał sponsorować wojnę przeciw sobie energetyka w Europie już się dyzerfikuje.Ue chcę być niezależna bo wszyscy doją.
Firmy zostały okradziony więc nie wszyscy wrócą jeśli już.
Broń ich to szmelc nawet indie stawiają na swoją albo zachodnia.zczęść klientów przeszkadza na zachodnia część bo nie dostarczyli sprzętu. Z żywności mogą żyć.

0

@Roobo tylko Europa się dyzerfikuje energetycznie od ruskich .Tu nie zarobią.Nikt nie zasponsoruje im wojny
Firmy zostały okradziony. Putin ukradł im majątek.
Nawet broń to szmelc i to ruskie straciły.

2

@Criss18Barca a co w tym dziwnego pod koniec rządów inflacja była 17% a tak naprawdę 25%
Zadłużyli państwo przewalali kasę i nie zreformował energetyki która jest najdroższa w Europie.
I co do w sumie za sądaż gdzie połowę władzy ma pis
Prezydent - pis
Nbp-pis
Tk -pis
Sąd najwyższy pis
Pkw - pis
Za obecną sytuację jest w połowie odpowiedzialny pis który sabotuje kraj aby wrócić do władzy.
W poprzednich 8 latach to pis miał całą władzę .nadodek budowa energetyki będzie fizycznie trwała dłużej niż kadencja aby obniżyć ceny.To porównanie jest od czapy....

0

@zDeka dobrze by było gdyby wrócił Andreas do formy niech się pokażą i zostaną najlepsi.
Eric się poprawił ale ma dalej 2 wady wolny i fizycznie nie najmocniejszy chodź trochę się tu poprawił.Chcualbym go zobaczyć jak radzi sobie z kimś szybkim z ligi AngielskiejNa dziś szybki jest tylko Araujo.Andreas start ma słaby ale jak się rozpędzi jest nienajgorzej.Agramy wysoką obroną.
Też jestem za jakimś fajnym skrzydłowym i najlepiej obustronnym.
Chodź Raphinia też grał na prawej i a teraz gra na 3 pozycjach.Oby był dobry.

0

@Odcinkowy Sizungumzi swahili.

0

@arasz1819 coś w tym jest;)

0

@michal26 nchyba tak;) To jest sprawa do wyjaśnienia godna Moldera;)


1

Karol Nawrocki stwierdził że Chiny wydobywają o 30% więcej węgla niż światowej wydobycie ;)!!!!

Co ciekawe on to 2 razy powtórzył i chyba sam w to uwierzył;)

Myślę że to sprawa dla archiwum X


0

@IronMan43 wojna w ukrainie przeszła na drony zwiększa zasięgu i różnorodność dronów i zrobili rakietę dalekiego zasięgu

1

@BorzyKrzys usa wybrało przestępcę na prezydenta to jak ma być inaczej.....

0

@D10SLEO nie ja zwyczajnie satelity robią zdjęcia pustych miejsc na dworze gdzie była stara broń pancerna ruskich.Te miejsca stoją puste.Ruskie zaczęli mniej czołgów puszczać do boju stosują je jako altylerie.W tej chwili jest faza dronow gdzie jedni zasypują drugich.Sikorski jasno mówi Ukraina w tym roku jest zabezpieczona. Artykułow dotyczących fatalnej sytuacji rubla czy inflacji pojawia się sporo. Coraz więcej blogerów ruskich to przyznaje.

1

@D10SLEO ruskie mają problemy i w zasobach wojskowych kłopoty z Rublem przetrzymać ich.veda mieć ogromnę problemy.Broni Ukraina ma na rok.Doprowadzic ich do skraju i sami odejdą jak w Afganistanie.

1

@norbi77 agentura z tego trumpa i tyle szkoda gadać....

1

@Cule2013 gość sprzedał Ukrainę ma to wpływu na bezpieczeństwo Polski co się dziwisz......

1

@fart troszkę tak.A trump zdRadziecki się okazał;)

1

@macio_944 na to wygląda....

1

@fart świat patrzy - zaraz zdrajcę z niego zrobią....co mają powiedzieć konfederaci albo pisowcy co pieli nad nim z zachwytu;) za chwilę nam 30 tyś Polaków odeślę którzy mają problemy z prawem....;)a on na agenturę ruską wychodzi......;)

1

W teorii kariera Martineza to 1 góra rok.
Zostaje Cubarci , Araujo ,

Kwestia to
Obaj mogą grać na 2 pozycjach.
Andreas - kontuzje

Eric- strzela bramki i rozgrywanie- minus to siła i szybkość

0

Co innego wchodzić w drugiej połowie na podmecxonego rywala gdzie są przestrzenie a co innego gdzie jest gęsto od zawodników.
Poza tym jak pojawia się więcej miejsca lepiej mieć biegającego zawodnika i tu Torres jest bardziej odpowiedni.

0

@Kazragore jak iA to dla Ciebie bzdeta to gratuluję;)))

0

@barcelonaLM no nie na wykładzie możesz mieć wiele osób a część może być online robione nie wiesz.Ppza tym Polska może dołożyć kasę że środków UE na szkolenie i robić to z nimi.To jest ogólne bez szczegółów.

0

@Uukasz_93 Google od lat u nas inwestuję więc nie jest to inwestycja od zera ale liczba 1 mln osób,które ma być szkolone w dziedzinie IA to bardzo dobra wiadomość dla Polski. Gdyż ludzie będą wdrażać IA w Polsce a jest to przyszłość.
To nie jest słynny uniwersytet pisowski dający na lewo MBA bo potrzeba do rady nadzorczej;)i nie będzie likwidacji konkursów jak za pis bo kompetencji nie mieli.Tylko jest to szkolenie sporej grupy osób która nabędzie kompetencje i przyczyni się do rozwoju kraju stworzą się nowe miejsca pracy i wpływy do PKB.

0

@urbipl

Szkolenie ma dotyczyć 1mln Polaków.Sporo.

Jednym z priorytetów ostatniej strategi która przedstawiał Tusk to szkolenie i inwestycje badania i technologie.To się w tym mieście a Ci ludzie będą IA w Polsce rozwijać. To nie jest tyle....

To nie jest mało.Kazda taka osoba będzie działać w sektorze IA.
Dzisiaj ogłaszamy podpisanie nowego memorandum w sprawie wykorzystania sztucznej inteligencji w dziedzinie energetyki i cyberbezpieczeństwa oraz innych obszarów. Zakładamy, że w ten sposób przyczynimy się do wzrostu polskiego PKB o 8 proc. Będziemy również rozszerzać nasze programy szkoleniowe, które docelowo mają objąć ponad milion Polaków - stwierdził Sundar Pichai.
Polska i Google ustanowią strategiczne partnerstwo na rzecz przyspieszenia użycia AI -

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-spotkanie-na-technologicznym-szczycie-premier-rozmawial-z-pr,nId,7911439#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0

@Kgorecki2500 na dziś
Do nato nie zobaczymy ile odda ziem ukraińskich ....

0

@Kgorecki2500 w sumie tak chodź początek

0

@Mitch_Atleta chyba nie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?