0

1 karny dla nas powinien być o też chwytaliśmy ich za koszulki. Wynik uczciwy chodź powinniśmy te bramki wcześniej strzelić .....

0

@Recha_0684 chłopaczku ja byłem na stadionie Barcy kiedy stadion miał 115 tys.
Johan był trenerem , Romario , Guardiola Kuman, Christo, Zubizzaretta i de Boer i Luis. Okres kiedy legia grała z Hajdukiem Split.Barca grała z Realem Sosiedad;) więc możesz mi......;)

0

@Xawery35 uciekał też z ręką

0

@fotohobby tak pamiętam i bramkę strzelił.zale obyśmy nie dostali czerwa. Kounde też powinien wejść chyba że bramkę szybko zdobędą.

0

@Recha_0684 ty chyba nie jesteś kibicem skoro i w necie gadasz o polityce....

0

@Pablozeusz to może Casado

0

@MagdJanko to casado

0

Trener powinien im zabronić trzymania za koszulkę bo źle to się skończy i wpuścić za gaviego fermina również aby źle to się nie skońcxyło

0

@Destroyer_of_Worlds jasne jeszcze napusz coś o bitwie pod Grunwaldem.;) ale nikt nie wymordował tylu ludzi co stalin.A Putinowi brakuje kasy i ludzi aby iść dalej ta drogą morduje i innych i swoich i to on jest uznany za ludobujcę.Natomiast usa porzuciły i afganistan przyszli Talibowie i Syrie pojawiło się isis obecnie jest kombinacja z Ukrainą.Na dziś to usa są nie pewne.A rosja aktualnie zajmuję się mordowaniem.zi szkoda że siegnoles tak daleko do historii a zapomniałeś o komunie.A ja akurat dobrze ja pamiętam.
Qi nie poprę żadnej partii pro rosyjskiej no nie upadłem na głowę.Bo jest to zwykła zdrada.Patrząc że nie dawno pozbyliśmy się z Polski ruskie wojsko.Na szczęście jest coś takiego jak komisja do spraw ruskich wpływów......

0

@Destroyer_of_Worlds przecież konfederacja jest za trumpem który olał Europę. Jedyne co nam pozostaje to zorganizować się w Europue co się obecnie dzieje bo zmonachium.zbo inaczej usa I ruskie i chiny i też Indie rozegrają każdy jraj z osobna.Sila są sojusze a nie ich rozpipszenie.A już na oewno nie zaufam partiom trzymającym koalicję z oro ruskimi partiami jak afd czy Orban.Nie nam wątpliwości że musk czy trumo się ogrywanie oblowia

0

@Gall od dawna gaz wpisany jest jako przejściowy kwestia minimalizacji zapotrzebowania ue na węglowodory będzie drastycznie spadać.Putin zaczynając wojnę radykalnie przyspieszył ten proces .Na dodatek Europa kupuję z usa to co musi.znadchodzący rok jest stracony.

0

@Kondziubarca gaz i tak jest przejściowy....

3

@Jakchcesz to podobno najbardziej fizycznych zespół a lidze nie rozegrała kilku spotkań .Plus że nie mieliśmy LM

0

@mekston ciężko mi to ocenić ale karol jest coraz bardziej tragiczny.W tym wszystkim ciężko byłoby im oddać głos na Nawrockiego.za nie chcą oddać głosu na trzaskowskiego.zktory co nie mówić jest od Nawrockiego bardziej kompetentnym kandydatem.Ale nie oddadza na niego głosu.....

2

@xvcWinterSoldier takie są fakty.
Nawrocki to jakieś nieporozumienie i to tak uczciwie.Trzaskowski jedzie do Monachium rozmawiać z szefem NATO a Nawrocko mówi o tym że Amerykanin który przyjechał spotkać się z Sikorskim i Dudą to najważniejsza informacja to jest to że biegał bo ważne to jest dla ducha i ciała aby podejmować dobre decyzje;)
Ok;)......Nie chcę się na nawockim pastwić ale dobrze to to nie wyglada.Nowość już tu nie działa wychodzi brak kompetencji i różne walki z budżetem typu apartament albo podruże.....Jak ten człowiek z zyezaskowdkim ma wygrać;)
Mówię uczciwie wyniki w drugiej turze też są z dużą przewaga Trzaskowskiego .

1

@mekston w badaniu dla RMF Trzaskowski ma 57, 6 a Karol ma 42, 4.Generalnie te badania są podobne i ta orzewaga jest spora tak naprawdę.

3

@xvcWinterSoldier czyli nic się nie zmienia Trzaskowski idzie po zwycięstwo

0

@draxidox Trzaskowski to w Monachium spotkał się z szefem NATO.On zna się z Bidenem gdyż Trzaskowski pracował także w kongresie usa swojego czasu i. Był Europosłem Doświadczenie na tym szczeblu to on ma.
https://www.wnp.pl/wiadomosci/monachium-rafal-trzaskowski-spotkal-sie-z-szefem-nato-markiem-rutte,914229.html

0

@paquito88 to inna sprawa wziołł ślub może żona z nim porządek zrobiła ma dzieci. Młodość niesie swoje grzechy.

0

Zapowiada się trudny mecz .Dobrze że gramy u siebie i nic nie graliśmy w tygodniu oba zespoły przystępują na tych samych warunkach fizycznych. Mamy jakościowych zmienników jest to nasza przewaga.Ważne aby wyjść z dobrym nastawieniem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa zgadzam się chodź myśleniem nie dogonisz zawodnika Martinez myśli ma ogromne zdolności rozegrania ale był mocno obieganych.Co do Araujo gra gorzej niż potrafi potrzebuję miesiąca ogrania.

0

@Cochise
Bocheński odnosi się do ue.Ja również oceniam to z perspektywy ue bo o niej pisał.
Tobiasz Bocheński (PiS) dla TVPInfo:
"Unia nie jest zła - jest chora. Gdyby była zdrow

0

@July_6_BcN nie wiadomo czy nie rozliczą.Dlatego że nikt teraz nie wsadzi bo duda zrobi hostel z pałacu.zaby kogoś wsadzić trzeba zmienić prezydenta sprawy się toczą i nie tylko w komisjach a i w prokuraturze.Ale uciekają na Dominikanę, Węgry Białoruś Londyn
Trochę się boją kolejne inmunitetu są zawieszane

0

@July_6_BcN no nie to prezes kaczyński slynął z list na więce Tuska przychodzili rożni i różne pytania były.Pis generalnie w Sejmie idzielil dziennikarzy jak rządzili i były strefy.Przy tym bezprawiu co wprowadzali to ostatnie czego potrzebowali to dziennikarzy...

1

@xvcWinterSoldier tak ten zespół jest 6 na liście i gość z wywiadu mówi że są nr 1 jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne o nas mówią że jesteśmy na 2 miejscu.Plus jest taki że odpoczywaliśmy.Obyśmy nie podeszli wakacyjnie.Plus jest że gramy u siebie bo tam byłaby publiczność.Prawda jest taka że się obawiam tego meczu.zchodź gdybyśmy byli po lidze mistrzów to martwiłbym się czy fizycznie damy radę.

0

@ikar34 bo pis po to kombinował z edukacją aby ich elektorat był nie wyedukowany aby łatwo go kontrolować. Wzieli to z komuny kiedyś nazywał się to " człowiek pracy"

0

@PatrychoO Europa jest w nato !!!! tylko mamy prezydenta USA który go podważa.za Bidena oroblemu by nie było.

0

@Cule2013 nie wiem jakby Ukraina czy Rosja nakezały by do ue;)

0

@PatrychoO chłopie putin zaatakował kraj nie należący do ue ani do nato.Rownie dobrze mógł powiedzieć zaatakował bo kamerun jest słaby;)

1

@norbi77 ale czy Ukraina i Rosja to kraje ue;) zgłupiał gość?;) debil jakiś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?