0

Real czuję się pokrzywdzony ;)wprowadzają Real tv który jest szczujnią na sędziów i która ma wpływać na mecze.I nie wiem na co oni liczą. Bardzo niebezpieczny temat gdzie jakiemuś sędziemu może się coś stać....Bo debili nie brakuje...

0

@July_6_BcN
Wiesz konfederacja jest w koalicji z jednej strony trony z ruskim afd który jest za nord stream czy i przeciw Europejskiej tarczy która chroniłaby zeuropę w tym Polskę przeciw broni atomowej Ruskiej.
Orban który dostał order przyjaźni rosyjski Węgierskiej blokuje pieniądze dla Polski za broń przejazaną Ukrainę. To jego broniła też w europarlamencie zajączkowska.Ruskiego agenta w ue.Dalej to posłanka Baryłka zaatakowała premiera który chciał zmotywować inne europejskie kraje aby się zbroili.Co jest zgodne z tym co też chcę trump. Ona zaatakowała Polska rezydencje stając się podobnie hak orban ruski. Głosem.zi tak została potraktowana bo ocenie dostał owacje.Oczywiście konfa ma więcej konotacji ruskich.zxapewne jak komisja do spraw wpływów Rosyjskich skończy z Maciarewiczem zajmuje się konfą.
W sumie nie dziwię się że bosak rozmawiał z ambasadorem Węgier. Widać
Jest mu to do czegoś potrzebne.Zwłsszcxa ze nie stosował się do sugestii Sikorskiego któremu trudno zarzucać ze źle reprezentuję interesy polski.Co też jest wymowne.
Co do do mnie.Uczylem się w czasach PRL byliśmy zmuszeni uczyć się i w podstawówce i w liceum tego jęz.Pamietam radość z wyrzucenia radzieckich żołnierzy z Polski.
Dlatego nigdy nie poprę żadnej partii pro rosyjskiej w tym momencie jest to konfa oraz autokracji pisowskiej uprawiające dojenie państwa.
Na dziś nie ma normalnej demokratycznej partii prawicowej .A szkoda bo prawica na taką zasługuje.Na dziś jest wybór między dżuma a cholerną....

1

W sumie Real przez Real tv zaczął szczuć sędzió gdzie cel jest jasny.Wplywać na ich korzyść na wynik meczu To na co oni liczą......;)

0

@July_6_BcN raczej до свидания Mentzenowi ;) Mentzenowi myślę że ten język jest mu bliższy;)

0

@JoeBlack biedna Barcą to i ruskie wpływy zaczynają ja dopadać.......;)

0

@Kgorecki2500 Trzaskowski nie jest kandydatem na prezydenta Barcy. Nie wiem czy Mentzenowi się uda być prezesem Barcy bo za cieńki w uszach finansowo jest ale rzyczę mu powodzenia;)Kiedy Mentzen chodzi na mecze Trzaskowski gada z szefem Pentagonu;)

0

@Cyzix coś w tym jest;)

0

@Coutinho007 powodzenia im życzę niech latają co 3 dni samolotami na mecz do Włoch;) świetne życie;)będą z wyników zadowoleni;)

2

@FCB_dimiC być może wpierw Szczęsny musiał się na treningach rozruszać i nie był gotowy

0

@Katalończyk 99 dodajesz mi coś czego nie powiedziałem jedno nie jest sprzeczne do drugiego.Niewatpliwie każdy z byłych trenerów dal jakiemuś młodemu szanse, natomiast wiek nie stoi w miejscu i zawodnicy są coraz starsi łapią ogranie w lidze. I zbierają doświadczenie część już była na reorezentacjach..Flick ma łatwiej co nie oznacza że nie wypracował kondycji czy zespół nie zaczął grać wertykalnie.Zwyczajnie zwróciłem uwagę na 2 rzeczy które mu bardzo pomogły.

1

Na mój gust jeśli Rayo to jest jeden z najlepszych zespół a gralibyśmy w śr.to nie wiem czy fizycznie byśmy nie bylibyśmy od nich gorsi. Często pkt traci się po lM z ogórkami.

0

@markus1992 grał dziś dobrze ale czasami mógł o tempo szybciej podać.

0

@MarshallLAW grał dziś dobrze ale mógł momentami podać szybciej.Chyba to jest dobra ocena.z

0

@Ptasior każdy z poprzedników kogoś wypromował z Barcy B.Cancelo był świetny w ataku ale w obronie LM zawalił na mecze.

0

@VandaI tzn i Kuman i Xavier korzystali z Barcy b ale minęło już trochę czasu kiedy byli z 1 zespołem i ograli się z nim i zebrali doświadczenie .

0

@Beztroskii to inna sprawa ale poprzednicy czy Kuman czy Xavier również korzystali z Barcy b

0

@Katalończyk 99 szerszy skład daje ci większy wypoczynek zarówno fizyczny jak psychiczny.Lepszą gotowość do kolejnego meczu.

0

@capricornusjrk ale i skład ma najszerszy.Może rotować.

0

@D10SLEO za biedny jest aby być prezydentem Barcy ale niech się stara.

0

@Aragorn33 ale też cichym bohaterem są ci co montowali skład Xavier nie mial takiej ławki. Mógł rotować

1

@tribo niepotrzebnie to piszesz.Facet jest po długiej kontuzji daje oresing jak fermin.Zmusza przeciwnika do oddania piłki.Na kreatywność przyjdzie czas.

0

Plusy pkt lider
Znakomity Szczęsny
Minus gavi kartki łapie i atak był nie w swojej formie.
De Jong dziś za długo piłkę trzymał.Balde czasem stał w miejscu zamiast ruszyć.Chodź grał nieźle.plus kounde odpoczął i w sumie 2 tyg przerwy ma.

1

@Andi18 raz dlaznich raz dla nas taki sport

1

@Andi18 muszę to znaleźć w necie bo było to na 100% i chyba na yamalu

0

@Culer9002 bo cóż nie mogę być z nimi w tym trudnym momencie nam bana jeszcze przez 3lata;)musza sobie poradzić;)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pena grał dobrze ale ten więcej może.

0

@Andi18 ale przewagę wróciło sobie też na braku podyktowania chyba karnego nawet Flick się wkurzył.

0

@Recha_0684 chłopaczku nie sil się bo za cienias na mnie jesteś;)

0

@Fake69 teraz też mamy tydzień ale to Rayo to podobno najbardziej wybiegana drużyna może tu byl klucz że szło nam ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?