1

@PatrykBarca kwestia jest taka żeby odpady były paliwem dla elektrowni a nie były składowane.Nie sądzę aby taką technologia dysponowała Rumunia.Dobrże z tego punktu widzenia że zaczynamy budować teraz.

0

@barcelonaLM tak to duży krok dla Polski.Trzymak za ra inwestycje kciuki.

2

Poseł siara i wilk maja dostać 20 tys kary .Za kompromitacja w Sejmie. Dobra decyzja .Mogli by to na cele charytatywne dać.
https://wiadomosci.wp.pl/posel-wilk-ukarany-usiadl-i-nagle-go-wzielo-kulisy-zajscia-w-sejmie-7127566149200672a

1

Wczoraj sejm przegłosował 60 mld na elektrownie atomową. Fajne info.

0

@Krzysztof1987 a my zajmujemy w LM i mamy świetną drużynę. Młodych na lata.

1

@SzczenaWojtula nie u nas by się przydało zmienić orezydenta u zrobić porządek w sądownictwie bo jest burdel.Ludzie z powodu neisędziow odwołują Sue do trybunału praw człowieka i Polska zaczyna płacić milionowe odszkodowania za takie prawo.Trzeba to zmienić.Teraz za nadużycie z tą forma oatriotyczna odzieżowa musimy jadę zapłacić 90 mln.Wcześniej płaciliśmy 1 mkw euro dziennie.Karol już zapowiedział że neosedziow będzie bronił.Ja tam jestem za Trzaskowskim bo to jest obok holowni i lewicy jedyny kandydat który ten oroblem rozwiąże.Poza tym jeśli ktoś wprowadzi kwolnota kwotę to tylko ko .Konfederacja proponowała bez wskazania finansowania( 60 mld kosztuję) czyli nie wskazali kto straci.Mentzen 5 obiecywał a potem stwierdził że to żart.Minister stwierdził że przedstawi Tuskowi strategie aby wprowadzić kwotę.
Co do wyborów, tusk bardzo dobrze działa w kwestiach wojskowych na tle europejskim jak i domowym.Żaden inny polityk nie ma takich wpływów. Obie posłanki konfederacji po swoich wystąpieniach broniących otbana czy ataku na Ursule nic tam nie mogą.To jak iść do szefa naobrazac i prosić o podwyżkę;)tusk przynajmniej ma tam wpływ.qrobienie wyborów w tym okresie jest fatalne .Wyborcza retoryka wprowadzi chaos. Czekam na wybory prezydenckie aby mieć ten etap za sobą.Ko ma wysokie poparcie i na 15 sadaży wygrywa 13.Spoleczęństwo nie daje zielonego światła na zmiany.
Owszem rośnie konfederacji ale kosztem pisu.Poza tym sądaże dodają konfie.W wyborach konfa miała mieć 15% a skończyło się poparcie jedno cyfrowym.
Nie ma powodów do robienia wyborów parlamentarntmych .Natomiast jest powód aby zmienić instytucje sabotuje państwo jak prezydent tk , pkw , sąd najwyższy.Gdyż działają tylko iwylącznie na użytek pisu.

0

@Arden 30 tys kary na jakieś charytatywne cele to powinno załatwić temat.Wykluczenie na kilka posiedzeń bez wynagrodzenia.

0

@Krzysztof1987 wyeliminujesz Psg i wściekły szejk się mścił. Kupił Neymara niech gra z nimi kto inny.

0

@Zoker powiedziałbym że nie ma co ich eliminować bo będziemy mieć problem z durnym mściwym szejkiem...niech ktoś inny to zrobi.Myśmy stracili Neymara, Dembele też nam podebrali.

0

@Zoker zobaczymy czy gra co 3 dni zwyczajnie ich nie znuży.Na dziś roztrwonili przewagę. Do nas wraca Andreas i Araujo.Nawet Ter Stegen trenuję.Zostaje Bernal.Bedziemy dużo silniejszą ekipą niż jesienią. Mało kto zdaję sobie sprawę ale mieliśmy 13 kontuzji.Myślę że Araujo w ciągu 3 tyg osiągnie swój poziom.Andreas pewnie dłużej. Myślę że Gavi i Fermin też pójdzie do góry.Ma czym Flick grać w listopadzie i grudniu były powroty po kontuzjach zespół byl słaby. Teraz wyglądają lepiej.

1

@Eklerek Polska jasno powiedziała będzie przestrzegać niektórych dobrych pkt paktu emigracyjnego.Nie będzie realizować paktu w obszarze ponoszenia kosztów i przyjmowania imigrantów.rzad buduje też zaporę na granicy, wstrzymał prawo do tymczasowego Azylu czemu ue była przeciwna oraz głosował przeciw paktowi.

1

@FcPortoFan1999 pozostałe partię już powiedziały w debacie że z AFD nie chcą mieć nic wspólnego i tu koalicji nie będzie.
Dobrze ze w Niemczech już są wybory.W tej sytuacji to dobra wiadomość.

6

@reloaded brak zmiany poglądów to nie jest plus.Tzn że się nie rozwijasz.Jeśli się mylisz to brniesz w to dalej.

0

@FCB24 lepiej benfica niż bujać się z idiota szejkiem.

2

Sejm się zgodził na aresztowanie Ziobry.Teraz decyzja będzie zależeć od sądu.
https://wiadomosci.wp.pl/ziobro-trafi-do-aresztu-jest-decyzja-sejmu-7127332402432800a

0

@Terapuls nie chcę żadnych wojenek z psg.Straciluśmy tak Neymara.Wole Benfice która znamy i wygraliśmy z nimi.Szek jest nienormalny....

1

@PatrykBarca zobaczymy co ustali komisja do spraw Rosyjskich ale abw złapała jednego agenta w Bośni i już go przetransportowali do Polski kwestia podpaleń.A wczoraj złapali gościa który chciał z Polski wysyłać pocztą ładunki wybuchowe do usa..Sukces abw.

1

@Commando w usa co potwierdziła komisja kongresu.Na nawet teraz komisja do spraw Rosyjskuch przedstawiła wyniki że ludzie Bielana finansowali z budżetu Polskiego firmę oriaadzona przez agenta Rosyjskiego która wspierała kampanie trumpa.A o tym że się cieszyli pisowcy ti widać było w Sejmie.

0

@Commando obecnie potwierdza się tylko to że Rosja ingerowała w wybory i widać dlaczego.

1

@RoberDzik póki im domu nie zabiorą albo nie zniszczą to dla nich jest ok.....

0

@Azazel_Pazuzu Real dostanie od Barcy.Rozumiem wygrana z City ale oni są wybitnie nie w formie i bez głównego gracza

0

@Cochise nie rozpatruj tego jako brak szacunku.Nie ma to nic z tym wspólnego.

0

@Recha_0684 głupoty piszesz Europa jest bogatsza od nie bo od zrosji i bogatsza od mieszkańca usa.Apowod jest prosty nie wydaliśmy na broń. Mamy jedno z najlepszych miejsc do mieszkania na świecie i nie przypadkiem to di nas wali emigracja

0

@Cochise mylisz się. Ir możemy bazować na zewnętrznych dostawcach bo są zwyczajnie cholernie drodzy .Mowa tu całym opec+ usa czy nawet norwegi.Wnergia od nich jest droga .A my musimy mieć rana energię .kluczem jest niezależność energetyczne wojskowa.znatomiast przy energetyce zielony lad sprzyja. Nie staje to w okonie z budowaniem przemysłu. Turbiny wiatrowe na Bałtyku i z największym magazynem energii będzie podłączony wyremontowanymi sieciami inteligentnymi za 70 mln w tym roku z kpo które będą prowadziły np na śląsk i zasilały przemysł.Klucsrm nue jedt kupowanie drogiej energii bo to oznacza że ten ktoś ma o marzę droższa energię jest bardziej konkurencyjny od nas

0

@Cochise ale on jest wdrażany od 19 lad i u nas w zlolsce budując farmy turbin wiatrowych to jest zielony ład także remont sieci i magazyny energii. Będzie to dekorbanuzacja energii a już zmniejszyliśmy z 87 do 57% co obniżyć ceny energii bo będziesz miał mniejsze emisję i cena energii dka przedsiębiorstw się zmniejszy. Na dodatek odchodzą ci dodatkowe koszty węgla
Smog- zawały udary rąk- leczenie , zabiegi operacje leki .Pójście na zwolnienie na rok po zawałach to kosztuje
Wcześniejsze emerytury. Górników to losztuje
Śmierć górników odszkodowania to kosztuje
Smog brudzi i frastrukturę odnawianie kosztuje gigantyczna kasę.
Jeśli kaza ci zostać w domu z powodu smogu to są również straty i np transport publiczny jest darmowy.

Np.konfa nażeka na ocieplenie budynków. Jeśli z pomocą programów zmniejszających obciążenie finansowe ocieplania budynku nie zrobisz tego to zapłacisz za drogie ogrzewanie co roku....
Tak czy siak płacisz.zproblem jest taki że choćby sztuczna inteligencja i inne czynniki zwiększają zapotrzebowanie na energię. Dlatego slusznie ue w skali Europejskiej chcę ocieplać budynki.

Natomiast są rzeczy do poprawy które będą w deregulacji.Zielony ład również i obniży ceny energii jak u nas turbiny wiatrowe gdzie kładą obecnie u nas kabel I fundamenty.

0

0

@Recha_0684

Sam się ogarnij.
Zielony ład wprowadzany jest od 2019r
Amiedzy innymi kpo finansuje zielony ład.zcytując ostatnie przemówienie Ursuli zielony ład będzie dalej poprawiony. Nastąpi jest jego poprawa i deregulacja przepisów. Która będzie wprowadzona na poziomie krajowym.

Oddawna to obejmuję są tu programów krajowe jak i ue z różnymi źródeł ue.

Zielony ład obejmuję-
Neutralność klimatyczna Europy 2050
Gospodarka o obiegu zamkniętym
Renowacja budynków
Zero zanieczyszczeń
Ekosystemy i bioróżnorodność
Zdrowa żywność i zrównoważone rolnictwo
Zrównoważony transport
Środki finansowe dla najbardziej potrzebujących regionów
Badania, rozwój i innowacje
Reprezentacja dyplomatyczna na zewnątrz UE

0

@Cochise jedna rzecz Europa poprawi zielony ład ale go nie zlikwiduje.
Zielony ład to też kpo z którego wszyscy korzystają.W samych miastach w zpplsce bywa że jest 30 inwestycji nie tylko oze.Niemcy budują na morzu płn wraz z innymi krajami największą elektrownie turbin wiatrowych.Komisja Europejska najazala poszukiwań uranu do elektrowni atomowych a Polska prezydencja chce wprowadzić zmiany prawne pod elektrownie atomowe. Jeśli chodzi o gaz jest wpisany jako przejściowy gaz z uwagi na emisję.
Na dodatek rekord 22 min należy obecnie do Francuskiego tokamaku to już nie są sekundy a minuty.zi fuzja przyspieszyła bo nie dawno były to sekundy. Energię będzie można pozyskiwać stamtąd.Dodatkowo dojdzie wodór.W Polsce miks węgla spadł z 87 do 57 a turbiny na morzu i Atom dalej obniżą ten stosunek.
Obecną sytuacja mówi jedno Europie musimy się uniezależnić od każdego na tle wojskowym i energetycznym
A Europa nie startuję od zera 3 najwyżej notowane czołgi są robione w Europie challenger 3, leopard 2 czy. Szwedzka przeróbka leporda 2.Z samolotów mamy francuskie czy szwedzkie.Tarcza rakietowa już jest robiona i np rakiety dka Niemiec już produkowane.Nie zapominaj ze trumpmoże być tylko 4 lata.Potem ue będzie mogła robić co chciała. Kwestia surowców będzie nie długo przezytkoem oprócz tych wyjatkiwych.Rosja na tym nie pociągnie.Nie ma rynku zbytu.Akumulatory cena ich spadła o 30% a zasięgiem poprawiono choć Europa id chińczyków odstaje.Kolejną rzeczą jest broń stracili indie które broń same produkują i nie które kraje afrykańskie. Bo rosja broń nie wypaliła.Maja żywność ale zbiory były słabe.Chidź okradli ukrainców.Wuropa się dostosowuje do czasów rządów trumpa ale potem.....teraz surowce są potrzebne z czasem bedzue potrzebować mniej.

0

@Huck Ok to teraz realia bo kwestia co chcesz uzyskać.Konfederacja i pis to przeciwieństwo gospodarcze pis doi państwo, związku z tym nałożyli prawie 40 podatków przez 8 lat aby skończyć nowym wałem.Efekt bo dodaj zmiany w energetyce współczynnik inwestycji spadł z 20 w 2015r do 16, 5 gdzie w ue wzrosło z 20 do 22.Powod też praworządność. Druga rzecz Polska zajęła 10 miejsce od końca jako kraj do prowadzenia biznesu.w krajach które dają 70 % światowego PKB.
I z tą partia mieli by zrobić koalicję i PSL np które jest jeszcze z innej bajki.Konfa chcę obniżenia podatków pis chcę zebrać kasę aby kraść.
Czy Mentzen jest prawdomówny.Mentzen zrobił 5 Mentzena ludzie mu uwierzyli a on stwierdził że ta 5 to był żart......
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/konfederacja-mentzen-piatka-konfederacji-to-nie-sa-moje-poglady-no-to-przypominamy-st6877579

I to jest kpina z ludzi.Bo ko nie dostali wystarczająco dużo głosów i nie dostali mandatu na realizację własnego programu robią koalicyjny.Ale w przypadku mentzena to jest kpina.Ostatnio konfa złożyła projekt wolnej kwoty to kosztuje 60 mld.Tylko jest mała rzecz .Nie potrafiła wskazać finansowania.to niepoważne.....Czysty populizm.A to jest kluczowe.
Czy obniżenie podatków na ten moment jest możliwe nie pewne rzeczy można robić i zrobiono jak reformę samorządowa i przywrócono 20 mld samorządom na projekty które pis zabrał.Wiele inwestycji trzeba było odwołać.
Teraz wiele projektów w miastach wsiach powstaje.
A już po kilku dniach biznesmeni mają 1500 deregulacji.A są 2 ekipy rządowa i biznesmenów.

Wracając do obniżenia podatków Polska wydaję 5% na wojsko.Mamy 200 mld długu fundusz sprawiedliwości plus 20 mld służba zdrowia.ztakze mamy do budowy drogi potrzebujemy na wkład oraz mamy zmieniać kpo.

Teraz cała konfa jak i pis są zagrożeniem dla funduszy europejskich czyli dziesiątki inwestycji w miastach oraz inwestycji w energetykę.zwystąpienia baryłki i tej trudniej gwiazdy konfy broniącej orbana to jest taki sam kierunek czyli one już nic nie mogą. Bo tam trzeba się umieć dogadać.
Jeśli liczysz coś na konfe to tylko będą przeszkadzać.Nie maja wpływa za granicą jak i tutaj.I udajawaha idiotów ze propozycje to żart....minister finansów jasno powiedział że kwotę wolną chcą wprowadzić i przygotowuje strategie.
Jeśli to nastąpi to na podstawie sytuacji budżetowej gdzie to finansowanie będzie.Konfa jako prezydent nie ma na to władzy aby będzie sabotować. Czyli pogarszasz na to swoje szanse.Bo jak wygląda kiedy prowadzenie samochodu kiedy 2 osoby trzymają to widać po zachowaniu instytucjom w których rządzi pis .To zwykły sabotaż.....zkonfederacja ci nic nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?