0

0

@okiemtypera_lucaxx95 same zdjęcie ze stadiony Barcy to za mało jak na prezydenta Barcy .Kasy ma za mało....
A na prezydenta no cóż 5 Mentzena to żart;) jaką masz pewność że jego postulaty to nie żarty......;) poza tym on nie ma w świecie jakich kolwiek znajomości .Taki Trzaskowski w Monachium rozmawiał z szefem Pentagonu.Juz kiedyś pracował w usa z Amerykański kongresmenem.Jego ludzie w ue są spaleni po przemówieniach....już nic tam nie będą mogli.

0

@D10SLEO dobrze napisałeś Trump pochodzi z Niemiec, a jego prawdziwe nazwisko Drumpf.

Wszyscy dziadkowie Donalda Trumpa pochodzą z Europy. Posiada niemieckie, szkockie i szwedzkie korzenie. W 1885 jego dziadek Friedrich Drumpf – mając 16 lat – wyemigrował z położonej w południowo-zachodnich Niemczech wsi Kallstadt do Stanów Zjednoczonych

0

@Eklerek no i dobrze niech się biorą za nich

0

Trzeba starać się w LM zajść jak najdalej.

1

@jacobFCB tydzień wcześniej nagrali go z końcówka "you" zasłużył już tydzień wcześniej kara uczciwa.

2

W poprzednim.tygodniu było z you upiekło mu się kamery go nagrały .zrozkręcil się chłop.Sprawa jest oczywista.

0

@Konradowskyy wiesz co trump chcę powiększyć teren usa.Pomiedzy Hawajami a Kalifornii jest największa kupa śmieci z plastiku.On zwyczajnie chcę połączyć Kalifornii z Hawajami;).trzeba tu docenić jego gieniusz;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wielka_Pacyficzna_Plama_%C5%9Amieci

0

@Kgorecki2500 wszystko kwestia interesów

0

@maroon nie zmusisz nikogo zaatakuję ich no jest taka możliwość stanie się putinem obaj chcą ziemie

0

@Kgorecki2500 w dobie dzisiejszych czasów można prawo zmienić .

0

@FioletoweOczy czego chcesz od trumpa to skazany przestępca.Snierdzacy rusja agenturą.Rosjanie go w wyborach wspieramy co potwierdził kongres .Spłaca długi u ruskuch i tyle.

0

Kolejne aresztowanie agenta ruskich.Chciał zorganizować atak terrorystyczny na przesyłki do usa.Ale trump podziwia Władka. Bombkę mu podeślę ale dalej go będzie kochać;)
https://wiadomosci.wp.pl/desperacja-rosjan-polska-zadala-bolesny-cios-gru-7126820762958624a

0

@maroon a jakiś stan usa chce wejść do ue.Duńczycy chcą kupić Kalifornię bo jest im potrzebna;)

0

@Kgorecki2500 mogą jakies dobre umowy podpisać.W dobie wielkich państw ie może się powiększyć potencjalnie ma kim powiększyć

0

@maroon możliwe że tak było zawiesił wprowadzenie cel na miesiąc;)

0

@CLS63AMG tak naprawdę Benfica/ psg -brest ma minimalne szanse

0

Kanada jest coraz bardziej źle nastawiona do usa bojkotuje produkty usa , odwołują wakacje w usa, gwiżdżą na hymn usa.
Jak go nazwał trump gubernator Kanady mówił że może na jakiś zasadach wejdą do ue .3 umowy maja podpisane .Ciekawie jak można spieprzyć relacje.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kanadyjczycy-buntuja-sie-po-grozbach-trumpa-nikt-nie-chce-juz-jechac-do-usa/b6bl6vc,79cfc278

0

@SelloutCrowd on jeszcze startuje na papieża bo w kościołach głosi kazania ma jechać w 1 podróż do Watykanu.Papież się marnie czuje.Myślę że Karol chcę być wysportowanym papieżem.zpewnie naczytał się że Papuę ma kłopoty. Obejrzał na la republika instrukcje - karol człowiek który został papieżem. No i kampanię robi.
No mentzen ostatnio chcę być prezydentem Barcy.Kandydaci maja różne pomysly;)

0

@wyrek w momencie kiedy tam mają stan wojenny nie można przeprowadzac żadnych wyborow

0

@maroon prawo ukraińskie nie przewiduje tego gdyż tam jest coś w rodzaju stanu wojennego nie może być żadnych wyborów musi wpierw nie być wojny.zpoza tym chodzi o wpływy podczas wojny.

0

@Huck

ATu jest nowsze badanie i trzaskowskiemu w 2 turze idzie do góry Nawockiemu spada.
No ale jeśli jeden w Monachium rozmawiać z szefem NATO a drugi opowiada że Amerykin który przyjechał spotkać się z amerykańskimi żołnierzami i kosiniakiem i dla niego ważne było że on biega aby mieć tężyznę i podejmować dobre decyzje;) no to cóż;)...I nadużywa stanowiska- apartament podróże....

Sondaż prezydencki. Co z drugą turą?
Sondaż Opinia24 sprawdził również możliwe wyniki drugiej tury. W hipotetycznym starciu Rafał Trzaskowski – Karol Nawrocki zwycięzcą byłby Trzaskowski, który uzyskałby 50,6 proc. głosów. Jego poparcie wzrosło o 2,7 pkt proc. od ostatniego badania.

Z kolei poparcie dla Nawrockiego spadło o 1,4 pkt proc. i wynosi obecnie 37,3 proc.

0

@Huck co do trzaskowskiego w obu rundach wygrywa z wszystkimi I w 2 rundzie nad Karolem to 10% z czym do ludzi;) z mentzenem też wygrywał.Ale myślę że pis zmieni kandydata bo to tragedia.

0

@Huck wali mnie czy trump ma jaja czy nie tylko czy Europa jest pod osrasolem nato.Na razie z tego co mówia to dal zbrodniarzowi co chciał.
Ale ja poczekam na koniec i zobaczę jaki jest rachunek..Bo oddać Putinowi co cgxe to jazdy głupek to wynegocjuje.Mnie usa nie interesują bo jestem z Polski i z Europy i interssuje mnie i polska i Europa a na pewno nie interes Rosji.To co mnie interesuje aby Europa byla niezależna wojskowo i energetycznie.Nad energetyką pracują Niemcy będą z innymi krajami na morzu pln budować największą energetyczna elektrowniecna świecie my też to robimy.ztusk chce wprowadzić regulacje związane z aatomem w ramach ue.to jest istotne.zarowno usa opec+ sprzedają nam drogo energię.Nie opłaca nam się być zależnym bo nie będziemy konkurencyjni.A ceny będą zależne od widzimisię. Węgiel jest mega drogi i niechodzi o ets chodź pis z ets wydał 1% na oze.SPieorzyl sprawę. Potem kpo Ziobro blokował.WEgiel którego chce konfa ma ogromne koszty

Smog- odnawianie infrastruktury która jest brudna- ogromne koszty
Zawał ,udar , rak- koszty leczenia zabiegi operacje leki i dopłaty.zludzue rok nie pracują utrzymuje ich oanstwo sanatoria itp.
Smierć górników odszkodowania dla rodzin wcześniejsze emerytury.

Węgiel jest mega drogi a służba zdrowia nie wyrabia.
Kiedy jest duży smog każe się ludziom zostać w domu do są straty i to ogromne.Czesto transport jest darmowy aby nie jeździć samochodem
Węgiel jest drogi i bardzo dużo kosztów dodatkowych sieje i ma krew górników na rękach i czasem ratowników. Ale miks węgla spadł z 87 do 57% koniec jest nieuchronny ale trzeba budować infrastrukturę oze tam est całościowo 200 tys miejsc pracy

0

@Huck tzn jest inny problem .Pis aby nie dostać kagańca na wydatki z ue to wyprowadził część finansów poza parlament.Zwiazku z tym żadna partia tworząca program poza pisem nie wiedziała jaki jest stan finansów państwa.Jazdy program pisał przez to w ciemno.zokazalo się ze na część wojska nie było finansowanie na elektrownie atomowe nie było finansowania.Trzeba było renegocjować umowy z koreańcykami.Tealixacja konkretów byłaby możliwa tylko przy większości nad vetem.jedli miała by się wydarzyć przy 100 dniach.Matematyka jest nieugięta Ale kwotę wolną zrobią minister finansów ma przedstawić plan jej wpriwadzenia.Koszty zwiększyła powódź i eskalacja wojny a obecnie trump wprowadził nieobliczalność.Wojsko musi mieć priorytet.

0

@Huck ok to znaczy że nie znasz procedur wyborczych które były na wo szkoły podstawowej.Nie czuj się obrażony ale miałem to na wo.

Ok
Jest różnica między programem jednej partii która zajmuje 2 miejsce i nie ma większości .Ba i nr 1 także nie ma większości a ma orezydenta tk nbp sąd najwyższy i stara się stworzyć w 2 tyg rząd i spełnia 0 postulatów.
Co w sytuacji kiedy żadna z partii nie dostaje od społeczeństwa zielonego światła aby zrealizować program?

Masz sytuację patową.
Są 2 możliwości
1 .droższa - organizujesz ponowne wybory.
2 kilka partii dogaduję się aby w drodze negocjacji uzgodnić wspólny program zawarty w umowie koalicyjnej.

Czy to jest program zwycięskiej partii. Nie każdy idzie do Sejmu z własnymi postulatami. Każda partia .mize w ramach tego programu zrealizować tyle co dostała poparcie w Sejmie. Zazwyczaj podział ministerstw jest taki że dana część programu - jakiejś partii jest realizowana przez ministra danej partii.

Żadna partia nie realizuję 100% swojego podstawowego programu.

Ko zrealizowało jak patrzyłem 30 postulatów ze 100 konkretów.
Czasem jest tak że rozwiązanie że 100 konkretów będzie realizowane z programu lewicy i 3 drogi. Wtedy nie ma możliwości aby realizować ten punkt w ramach 100 konkretów.
Natomiast ko powiedziała że swój pierwotny program maksymalnie chcę realizować ale pierwszeństwo ma program koalicyjny.To tyczy się też innych partii w koalicji. Na razie z tych 100 konkretów zrealizowano 30 pkt jak patrzyłem.

Natomiast powiesz pis realizował ale on miał 100% władzy poza większością konstytucyjną.Ko nie ma prezydenta tk , nbp, sądu najwyższego, pkw a w samej koalicji ma 4 partię. Sytuacja ko z pisem jest nieporównywalna. Ale za obecny stan państwa odpowiada pis z koalicja partii.zgdzie władza gdzie ma pis sabotuje państwo.Dlatego wybiorę Trzaskowskiego aby mogli sprawniej rządzić.A nie ze prezydent daje do zamrazarki tk ustawy albo wetuje. Albo nie wprowadzają bo mówi że wetuje i muszą czekać na zmianę prezydenta.zustawę o tk dał do tk;)
Tusk nie kłamie tylko jest prezydent tk nbp itp. Które są w Pisie. Za to załatwił kpo I masę rzeczy w polityce zagranicznej i inwestycyjnej .Które są fundamentalne dla bezpieczeństwa polski.Tez jeśli pewne rzeczy nie może realizować udziela się w innych rzeczach .Namówił Ursule aby broń czy energetyczne nośniki kupować wspólnie oszczędność szacowana jest na 40 mld.Dzos trzaskowski jest w Finlandii gdzie mają tak zrobione schrony że zarabiają na siebie chce to wprowadzić w Wawie.Moga sporo tu rzeczy dalej pisać bo sporo w orzemowienou zawarł na inauguracji.Weszlismy do Europejskiej obrony która ma rakiety przeciw atomowe które Rosja może wystrzelić.Chodxi o Rakiety Arrow3.Też mowa jest przy pomocnym zestrzeleniu pociskom czy dostarczeniu rakiet od sąsiada w przypadku braku.Nasz system Arrow 3 nie przewidyeał.....sporo mogę napisać.


0

@Huck czy słuchałeś przemówienie prezydencji Polskiej i przemówien Ursuli.Tusk jasno powiedział Polska będzie przestezegać niektóre punkty paktu, które są dobre natomiast nie weźmie emigrantów .Nie będzie Polska ponosić żadnych kosztów. Jeśli ktoś to zrobi bez kary dla Polski bo pakt jest przegłosowany i w teorii czy to konfederacja czy ktokolwiek a konstytucją mówi że Polska musi zawarte umowy przestrzegać.I jeśli ma ktoś to zrobić bez kosztów, a nie jak pis idmówil i przecz rok płaciliśmy jak durnie karę 1 mln euro dziennie.To jedyną osobą to może być Tusk z uwagi na pozycję w ue.Z całym szacunkiem dla Mentzena ale to nfacet kompletnie tam nie znany.Tusk już powiedział nie przewiduje wysłania polskich żołnierzy na granicę ukrainy z Rosją.Jego zdanie wezmą pod uwagę.
Co do polskiego ładu pracował nad nim pisowiec Wojciechowsk,i który chwalił się tym w spocie i nie dziw się że jest zjebany ... i Ursula jasno powiedziała że będą zmiany w zielonym ładzie NIe wszystko jest złe w zielonym ładzie i kpo to też zielony ład i dziś jeden z największych wzrostów gospodarczych to dzięki kpo.W tej chwili zaczynamy fizyczną budowę farmy turbin wiatrowych na Bałtyku które obniża ceny energii dla przedsiebiorstw. Bo obecnie kupujesz produkty zribione na drogiej energii bo nie ma dopłat do energii dla firm.W każdym mieście masz programy kpo dotyczące różnych rzeczy gdzie w mieście masz po 30 projektów. W zeszłym roku był program co będą robić od oczyszczalni ścieków same gimnastyczne parki czy czysty transport.Nie są to źle rzeczy.Ue zapowiedziała deregulacje i u nas już od czasu gdy premier poprosił tego biznesmena już mają 1500 poprawek do analizy ze swoją grupą
W tej chwili polowę wksdzy ma koalicja a drugą pis
Prezydent - pis
Nbp- pis
Pkw - pis
Sąd najwyższy pis
Tk pis
Wszystkie te podmioty sabotuje państwo.
Trzeba naprawić choćby iraworzadnośc i tu potrzeba jest jednomyślność.Dlatego zagłosuję za trzaskowskim.Brak oraworzadnosci to jest złodziejstwo plus i długi jakie pis zostawił i nawet energetyki nie zmienili.Ta władza nie może być w ich rękach.

0

@Popitek12 w obu na trzaskowskiego jest trudny okres .iedzynarodowy i trzeba grać do jednej branki a nie że prezydent sabotuje rząd.To tak jak 2 osoby prowadzą samochód i trzymają kierownice.

0

@kamiVeB to ćwicz dalej to czytanie II z czasem pójdzie ci lepiej;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?