0

@polcza nie wolę oglądać mecze i orientować się jaki aktualny jest kontekst stan przeciwnej drużyny itpnie na w tym nic na sile

1

@Safrani "to jest dokładnie to samo"
Całościowo jest to porównanie

2

@Safrani no nie nie można Nowego Jorku porównać do czekolady. Problem jest w tym że ja wiem o czym mówię a ty nie.Mamy różną perspektywę......Mówienie o czymś że coś jest najwspanialsze ,kiedy się tego nie doświadcza jest jest trochę bezwartosci.Latwo się to mówi i jeszcze łatwiej się z tego rezygnuje......

1

@Krzysztof1987 hehe choć nie wiem czy perez mimo wszystko jest szczęśliwy. Nie wątpliwie karny dla Madrytu był i nawet się należał;)

1

@Safrani nie w tym i też ja cię do niczego nie zmuszam.Twoja wypowiedź jest nieadekwatna. .Bo jest to wolna wola każdego. Rak jak moja aby twoja wypowiedź ocenić i tez to uszanuj. Trochę nie wiesz o czym mówisz.O ile Waszyngton ok .To Nowy Jork jest jedyny w swoim rodzaju i mega wyjątkowy.To jest fakt.Powodów twoich nie znam za mądre to to nie jest.I dalej nikt cię nie zmusza abyś tam jechał bądź nie.

1

@wojopancer widać że jest to za mało i sędziowie są przeciw Realowi.Ewidentbie wina sędziów

0

@Mitch_Atleta co ty, on nie ma zdania z promptera pewnie czyta.Kurski mu napisał;)

1

@Safrani w życiu byłem w wielu państwa z którymi politycznie się nie zgadzałem.Zawsze poznawałem nowe rzeczy kulturę obyczaje itp. Nowy Jork jest bezwzględnie wyjątkowym miastem. Ta wypowiedź twoja i nie chcę Cię obrażać i nie mam takich intencji choć masz prawo , zwyczajnie jest nie mądra tak naprawdę.

1

@pero1983 tak stempel to stempel

0

@Chucky trzeba rotować jego kostka nowa nie jest.A Casado jest bardzo dobry.Nie ma co nacisnąć kto do 1 składu tylko muszą być wypoczęci.

3

@Safrani byłem w Nowym Jorku i raz w życiu warto to miasto zobaczyć jest absolutnie wyjątkowe.Waszyngton również jest pięknym miastem ake kompletnie z innej bajki.

1

@MesQueUnClub96 ja chyba nie mam takiego kraju choć wiadomo że są kraje niebezpieczne być może czas gdzie było by to bezpieczne byłbym.wskazany.Ale z różnic kulturiwych można się uczyć..

0

@polcza jest to czysty wpływ na sędziów aby ulegali....do również dotyczy nas

3

@lukmrz dokładnie i Real będzie miał 3 trudne mecz z MC x2 oraz AM a my będziemy e dni teraz odpoczywać i mogą resztę trenować to bardzo dobrze .Mamy mecz z Realem i AM z jednej strony to wyzwanie ale z drugiej szansa na odrobienie do nich punktów.

0

@MesQueUnClub96 1 set to frajerstwo roku...

6

Powinno być dobrze odzyskaliśmy kilku piłkarzy którzy są w formie hak Torres, fdj , Eric,Gavi
Teraz żeby formę ustabilizował Olmo I Fermin
A formę zbudował Robert i Araujo
To będzie bardzo dobrze.Jak gra Torres to Robert nie będzie przemęczony

0

@comtedurgell przecież my mamy teraz szerszą kadrę w formie.Wxześniej mieliśmy 10 ludzi kontuzjowanych zostaje Bernal ter stegen , Andreas.Tylko lewy , Arauho jest po d formą a olmo I fermin grają w kratkę.Mamy przerwę a Real będzie miał e ciężkie mecze.Będą mieć z nami tylko trudniej......

0

@lambard szkoda że Drmbele odszedł bo się ogarnął ma 16 bramek i potrafi podawać.na lewej by zrobił bardzo dużo.

0

@polcza to nasz rywal o mistrzostwo.Krory nam zarzuca Negreide .Warto wiedzieć co dzieję zwłaszcza że odrabiamy do nich punkty.To dotyczy bez pośrednio nas.Na ich stronie też jest live z naszego meczu.Kibice go tam komentują bo to dotyczy ich.Jest to ok.

0

@koziar Indiana, ET, Potter sporo filmów zrobił

0

@norbi77 teoretycznie piszą że Ennio ale całe star wars et , Potter , Indiana itp...Byłem na koncercie w kongresie na Ennio.zto mi się podobało.


0

@norbi77 najlepszy kompozytor muzyki filmowej to chyba John Williams.
I chyba jest wyżej od Hansa.

0

@D10SLEO jemu zapewne chodzi o dopłatę którą rząd robi do cen energii.
Problem zasadniczy jest taki że pis wydał 1% z ets na oze i blokował 2 lata kpo z którego budują farmy na Bałtyku które obniża ceny energi.Obecnie ma być kabel już kładziony pd dnem Bałtyku i zaczęły się transporty z fundamentami pod turbiny.Niestety termin realizacji całości to 2027r.- 2030rNiestety pis przez brak reformy oze załatwił wszystkich na lata.Eęgiel to nie jest przyszłość Bełchatów z powodu braku węgla kończy się w 2035r i dawno za energetykę powinien się pis był wziąć.zz tego co 2 dni temu mówiono że wprowadzą inteligentne sieci co bardzo poprawi wydajność całego systemu plus największy magazyn energii.Za chwilę będą procedować zmianę reguły H oraz budowę małych magazynów energii w całej Polsce do turbin wiatrowych i farm fotovoltaucznych.
Bo ci robią wędkę karol chce dać Rybę.Czyli więcej dopłacać do energię czyli albo będzie drukował albo drogo pożyczał.A jak się miksu nie zmieni energia będzie droższa.To jest lipa co proponuję karol bo trzeba miks zmienić .Mieć tania energię jak reszta Europy.

0

@maciar na razie zapowiada się dobrze odzyskujemy od jakiegoś czasu ludzi którzy zaczynają być w formie ja ferran Torres który zaczol sezon źle potem kontuzją, fdj który gra bardzo dobrze, Gavi - również wrócił do formy.Fermin gra w kratkę ale coraz więcej plusów. Martinez to sobie odpoczął i krótko był.Eric strzela bramki jest w formie.balde zrobił po kontuzji formę.
Pozostaje jeszcze aby Araujo do formy wrócił choć tragedi i nie ma i Olmo który gra w kratkę jeszcze wróci Andreas.Lewy może się poprawić i Szczęsny jest blisko formy.
Teraz po tym meczu mamy przerwę 3 dni odpoczynku i trening. A real kolejne 3 ciężkie mecze.A jeszcze jest rewanż w barażach.To kompletnie inna sytuacja kadrowa. Niż na jesieni robi się dobrze.

0

Kurczę gdyby taki Dembele do nas wrócił na lewe skrzydło strzelił 16 bramek To mielibyśmy straszny atak.

0

Bravo atletico Madryt

0

@Recha_0684 znowu zero treści na temat.....jeśli ktoś nie odrużnia różnicy między program partii w wyborach, który nie uzyskał większości, podobnie jak cała reszta programów, a tak było w tej sytuacji, a wspólnie negocjowanym programem, tak naprawdę 4 partii .A każdy ma swoje postulaty. Nie ma szans aby któraś partia realizowała 100% swojego programu ,tylko proporcjonalnie do wyników wyborow.To zwyczajnie niech na ten temat poczyta.Bo to są podstawy jakimi kierują się wybory.
Bo to nic innego nie oznacza że dana osoba nie rozumie wyników wyborów i ich zasad.Kompletnie też wyraża brak szacunku dla innych partii, które biorą udział w tej koalicji. A maja swoje postulaty i swoich wyborców mający oprawa jak wszyscy. W teorii to 100 konkretów nie powinno być realizowane przez ko w całości bo całość nie uzyskała większości.Tylko proporcjonalnie do uzyskanego wyniku w stosunku do wyników koalicyjnych partii.Domaganie się całości 100 konkretów jest wbrew woli społeczeństwa wyrażonej w wyborach .Ko zw swoim programem zajęło 2 miejsce bez większości podobnie nr 1 pis i cała reszta. Tylko wspólnie wynegocjowany program kilku partii uzyskał większość.

0

@MesQueUnClub_87 no tak ale jasno trzeba powiedzieć w jakim momencie jest ta drużyna.

0

@partymaker tylko oni wcześnie zaczęli a to jest okres adaptacji w la lidze i LM.Mają wiele lat przed sobą.Wygrane starcia z wielkimi zespołami to potwierdzają Trzeba z 3 pozycje uzupełnić.

1

Jak tam drużyna ma zdobywać tytuły ,skoro ci młodzi kończą okres adaptacji w la lidze i LM.
W lM zaczęło im iść dobrze a w Lidze sprawa jest otwarta.Mają już jeden puchar reszta jest sprawą otwartą.Zespół trapiły kontuzje ponad 10.....To sporo. No i mamy braki na 2- 3 pozycjach.Ten zespół ma wszystko przed sobą.Jeśli nie ma kontuzji to bŵdzue pokonywał Real.Tu się zgodzę że talentu maja więcej ale brakuje doświadczenia. Na szczęście wcześniej zaczęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?