Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JoeBlack żądam proste pytanie ile pis w 2 tyg zrealizował swoich postulatów
1. Wygrali wybory.
2 mają prezydenta
3 maja tk
4Mają nbp
5.mają sąd najwyższy
6mają pkw
Ile pis zrealizował swoich postulatów?
Z tego co wiem ponieważ program koalicji zajął 2 miejsce nie ma większości.Realizuję się program koalicyjnych nie 100 konkretów gdyż żadna partia nie uzyskała większości i nie musi realizować czyjegoś programuJest wyciąg z programu i zapoznaj się z regulaminem wyborów bo wykazujesz podstawowa niewiedzę:)
0
@barcelonaLM pytanie jest zaadnicze czy umowa koalicyjna zawiera taki punkt.Żadne z ugrupowań nie jest zobowiązane do realizacji czyjegoś programu.A nikt nie ma samodzielnej większości.Licxy się to co w programie koalicyjnym.Chodź jest oparty na kilku programach parti .Pytanie czy ten punkt jest tam zawarty
0
@bartekvisca a gdzie masz zapis w umowie koalicyjnej że to wprowadzą?
0
@Roobo no tak typowo wyborczy numer
0
@PatrykBarca to jesteś ekoligiczny;)bravo!!!
0
@barca__rządzi mylisz tarczy z płotem na którym zarobiły pisowskie firmy a 700 osób przechodziło.Rownież jestem orzeciwny takiej fuszerce i eyciąganiu kasy.Zwlazzcza że pis sobie biznesik zrobił na emigrantach w aferze wizowej i ściągał też ruskich i Białorusinów a potem dziwnie że są podpalenia. ..
0
@barca__rządzi ale jakiej tarczy;) bo wcześniej nikt tarczy nie budowała.Owszem budowały pisowskie firmy plot przez który przechodziło 700 emigrantów tygodniowo.Oraz pis który był niezadowolony ze tak mała imigrantow przeszłości zrobił sobie biznes związany emigrantami w aferze wizowej.Co ciekawe scisgneli i ruskich i Białorusinów.A potem ludzie się dziwią czemu coś płonie;)
0
@wyrek a jakie postulaty spełnił pis przez 2 tyg ich rządów. Wygrali wybory.Mieli więcej głosów niż ko i mieli jeszcze prezydenta tk, nbp, pkw, sąd najwyższy.
Ile władzy potrzebuje pis aby móc realizować postulaty?
Na tyle co się znam, to jeśli ten co wygrywa nie jest wstanie realizować swojego programu.To robi się koalicja która przygotowuje na podstawie swoich programów jeden wspólny program.Żadna z tych partii nie realizuje całkowicie swojego programu tylko wycinek. Bo jeśli np.q 100 konkretach jest rozwiązanie to mogą zrobić rozwiązanie z innego programu innej partii która obsadziła konkretne ministerstwo.
To co mówi ko że dalej bedzie chciała wprowadzać 100 konkretów ale pierwszeństwo ma umowa koalicyjna. Jest podstawową różnica pus miał i rząd I prezydenta i wszystkie instytucje.Ko nie ma orezydenta instytucji oraz jest w koalicji nie rządzi samodzielnie.Stawianie zarzutów takich jak robisz jest niepiważne.Poza tym to samo możesz mówić o 3 drodze czy lewicy
0
@barca__rządzi na razie to buduje tarczę wschd.Z tego co mówił o 80% ograniczono przejście przez granicę na wsch.Wprowqdził orawo do zawieszenia Azylu wbrew ue która to z czasem zaakceptowała.Poslowie ko głosowali przeciw pakietów relokacji.
Nie będziemy przyjmować żadnych uchodzcow I ponosić koszty gdyż ponosimy obciążenia dotyczących 2 mln osób.
Natomiast w tym pakcie oprócz tych spraw są też dobre rozwiązania i te Polska będzie respektowała. Natomiast nie ma mowy o obciążeniach ani finansowych ani żeby przyjmować ludzi.
0
@Kimi88 sorry to co piszę jest w temacie.A tematem są wysokie ceny .A za wzrost cen odpowiada inflacja a za politykę dotyczącą inflacji i za walką z nią ofppwiada NBP- czyli jak o sobie mówi Jastrząb. Ale na wzrost cen działa też rząd I jest to inflacja bazowa i za pis wyniosła ponad 11% gdzie średnia w ue była jedno cyfrowa.Podaje źródło problemu wzrostu cen.Polityka nbp i rządu. Zwlaszcza brak zmiany miksu w energetyce.
0
@Gall 14.
W zasadzie to nie miał Robert Kounde , Casado choć chyba coś tam drobnego miał.
0
@Barcanajlepszyteam nie dziś sporo pisze o Barcy Tu odpowiadam na pytanie skąd są wysokie ceny ......Bo niestety ta pisowska polityka będzie jeszcze wpływać minimum do 2027r - 2030r....trzeba mieć tego świadomość.....
0
@Chada też mieliśmy inflację 17% bo tak Jastrząb tego pilnował.A gdyby nie dopłacali do energii byłoby to i 25%.tak naprawdę. Obecnie płacimy za to rachunki.Nie ma dopłat do cen energii dla przedsiębiorców ceny produktów są robione na drogiej energii.Obnizenie będzie jak farmy turbin zrobią ale to lata 2027 - 2030r....
0
@Nightraider ja tylko napisałem jak ten zespół jest narażony na kontuzje nie znasz dnia ani godziny....
0
@Nightraider
Liczba kontuzji w tym sezonie
1. Balde
2 Pedri
3 fermin Lopez
4 Ferran Torres
5 .Bernal
6.ter stegen
7.Martinez
8 Eric
9 FDJ
10.Olmo
11.Andreas
12 Araujo
13.Gavi
Problem to forma po powrotach i muszą być rotacje aby taki zawodnik nie grał co 3 dni jak np Araujo
0
@Prorokk nie tam banują na lata za irracjonalny rzeczy...sporo jest obrażania.....
0
@FCB_dimiC ja chodziłem bo prasa była pierwsza potem chciałem wiedzieć coś o przeciwniku i w zamian przybliżyć im Barce .Po to aby bardziej świadomie oglądać mecze .Znać kontekst różnych rzeczy.Kazdy kibic zna szczegóły. Uczciwie mówiąc nie da się.
1
@lukkobe ja dostałem 5 lat z 2 lata temu:)nie da się z nimi gadać to sekta.Nie mówię o klubie Real. Tylko o tamtej stronie i jej wyznawców. Trochę szkoda bo każdy kibic zna swój klub i można by merytorycznie pogadać nie da się. To zbiór ludzi którzy tam leczą kompleksy. Choć dla uczciwości nie wszyscy.Chodź tren jest widoczny.
0
@Chada moje szczęście że byłem na nich w Pradze na strasznie gdzie Rummstein byl suportem .Nie byli znani jeszcze.A potem na Bemowie.
0
Powinno się w dzisiejszych czasach nie mówić o 1 składzie tylko o rotacjach bo jest dużo grania
1
Będzie rotował co jest dobre aby nie byli zmęczenie mentalnie i fizycznie.W pewnym momencie wszystko grał Martinez I młody skończyło Sue kontuzją Martineza.Araujo też powinien grać raz na tydzień.
1
@BORO_12 on grał w kratkę jak już mu coś wychodziło to potem grał słabo w tym sezonie również nie zachwycał.Ake cenie go za to co robi teraz.
0
@Nightraider facet ma asysty i zdobywa bramki. A wszyscy środkowi często mają kontuzje.
0
@Kgorecki2500 dokładnie.......
1
@Kgorecki2500
Generał jasno mówi że gdyby te plany ujawnił generał pułkownik trafiłby do więzienia. On zwyczajnie pokazał planB.
https://www.fakt.pl/polityka/blaszczak-doczekal-sie-ostrej-odpowiedzi-generala-zdrada-ojczyzny/m3z3beb
2
Plany obrony Polski , które ujawnił Błaszak były pomimo że przekazana ich do Archiwum .Na bieżąco uzupełniane.Czyli były planem B .
Błaszczak może trochę lat dostać za to ......A ujawnił je w celach czysto wyborczych.
"Materiały, które wykorzystał Błaszczak, były w latach 2015-21 przekazywane przez Sztab Generalny do archiwum Wojskowego Biura Politycznego. Były to dokumenty o najwyższej klauzuli tajności, które wciąż były aktualizowane w ramach "Polityczno-Strategicznej Doktryny Obronnej RP".
0
@Coutinho007 a to to na pewno
0
@BORO_12 kiedyś tego próbowali i to nie wyszło. Co innego grać tyłem plecami a co innego wchodzić w wolne przestrzenie.Wczoraj grał że słabym zespolem.Ten joker świetnie mu leży jest idealny pod jego grę.
0
@MesQueUnClub_87 no ale srał to foka nie prezerwatywa tak czy siak genialny wokalista.
0
@Coutinho007 Dla Dudka ważniejsze że złamał swoje postanowienie że wrócił a obiecał być na emeryturzę;)jak Szczęsny mógł tak zrobić;).....