0

Tusk na wt konferencji powiedział że Polska nie będzie przyjmować tych imgrantow z uwagi na przyjmowanych ludzi z ukrainy.
https://wiadomosci.wp.pl/premier-o-pakcie-migracyjnym-polska-nie-bedzie-implementowala-7121614852574016a

2

@MesQueUnClub96 do tego dojdą cła wyślę nam przestępców i organizacje pozarządowe niedostaną kasy.Bokiem nam wyjdzie trump .Plus że Europa na niego zareaguje i się zjednoczy.
https://www.money.pl/pieniadze/trump-wstrzymuje-pomoc-organizacje-pozarzadowe-tlumacza-w-jakiej-sa-teraz-sytuacji-7120196691938080a.html

0

@Foesum pp 3 meczach chcesz sprzedać faceta z takim potencjałem;) po kontuzjach wielu zawodników rozegrało więcej meczy a nie jest w równej formie jak fermin czy olmo jak grał.De Jong też grał słabo i od 2 męczy gra dobrze.Gavi był wręcz przeźroczysty zanim zaczął grać.Araujo potrzebuje wsparcia i ogrania i będzie znakomity.A i tak Martinez nie jest przyszłością zagra rok góra 2.Łapie kontuzje i jest najwolniejszych stoperem.Cubarci nie jest szybki ma też minus.Tu trzeba czasu.

0

@Kazragore audyt dawno się skończył zmniejszono projekt bo był irracjonalny i wywalono kasę na ołtarze. Dużo na marketing.Aa nie mieli zgody środowiskowej i terenów potrzebnych.Zresta pus miał problemy z finansoweniem także projektów wojskowych które zanowił oraz elektrowni atomowej i to ko zalatwilo

0

@Kazragore może musieli projekt sprawdzić. To był czas audytów.Akurat można wiele im zarzucić ale na pewno nie to że nie budowali infrastruktury przez 8 lat.To pisowi się zmieniły priorytety i skupił się na rozmont9waniu prawor-adbosci aby kraść.zdzis kolejnym 6 osobom postawione zarzuty za defraudacja w funduszu sprawiedliwości.
A co do lotniska ono może być bardzo duże o ile będzie więcej pasażerów. Berlin jest w krotnie większy od Warszawy zbudował nowe lotnisko zamknąć stare zwiększył tylko z 18 mln do 23mln.A mieszkają tam bogatsi ludzie których stać na loty .Nasze nie będzie obsługiwało tanich lini lotniczych bo jest Modlin i jeszcze masz radom i łódź. TO że będą rozbudowywać wraz ze wzrostem ludzi to jest ok.

0

Bodnar podpisał wniosek o areszt dla Ziobry teraz sejm musi mu zdjąć inmunitet.
https://wiadomosci.wp.pl/wniosek-o-areszt-ziobry-jest-ruch-bodnara-7121622845385536a

1

@Barcaa12 ale jacy mocodawcy Polska głosowała przeciw.Większość państw przeglosowala Polskę.

0

@Xaviball plus jest taki że mamy do przyjęcia 11tys osób co przy liczbie osób 37, 6 mln jest to lubą marginalną.W stosunku do tego co Niemcy przyjęli.Ma to wejść w 2026 w połowie roku.Do tego czasu też część ukraincow wyjedzie na zachód a część wróci do siebie bo wojna się skończy. Też będą potrzebni ludzie do najgorszej roboty jak ukraincy wyjadą.Część emigrantów tu nie zostanie zwyczajnie wyjadą do Niemiec.Poza tym uważam że Niemcy będą odsyłać emigrantow do domu.To z czasem się zmieni jeśli chodzi o podejście.

0

@Kazragore
A co do komputera kwantowego to masz stare nieaktualne dane.

W 2025 roku w Polsce pojawi się pierwszy komputer kwantowy. Unikatowe na skalę kraju urządzenie stanie w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. Poza inwestycją instytucja otrzyma 10 milionów złotych na kształcenie kadr.30 paź 2024


https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/ministerstwo-cyfryzacji-wspolfinansuje-zakup-komputera-kwantowego

0

@Kazragore nie teraz niby tylko podpisali 700 mln umów oraz uzyskali najważniejszą rzecz "zgodę środowiskową" bez której nie możesz budować .opracowali nowy projekt lotniska.
Pis tyle gadalłwydawal kasę na ołtarze i pr w tv nie powstał ani jeden budynek ani pas startowy irzez tyle lat. Ba nawet działek nie kupili. Bo jeszcze w tym roku ten rząd skupował działki potrzebne pod lotnisko.

0

@Xaviball ale polska była przeciw paktu emigracyjnemu.
Natomiast rząd buduje barierę na wschód na granicy . Oraz wprowadził zawieszenie Azylowe.Sporo osób było przeciw także w ue
https://www.wprost.pl/kraj/11834115/donald-tusk-przyjal-strategie-migracyjna-oto-szczegoly-projektu.html

Natomiast pewne rzeczy się zmieniają w samej ue.-Niemcy zaostrzają politykę wczoraj były protesty.
Myślę że kierunek nie będzie w tą stronę raczej skończy się na wywiżenou samolotami.
Natomiast tusk w sprawie emigracji robi sporo ale głosowanie innych państw zadecydowało co nie oznacza że w trakcie się to nie zmieni.Ue była przeciw prawu Azylowemu a teraz go zaakceptowali.To może się zmienić.

0

@zadafcb ale będziemy mieć bardzo mocno skład.Wróci teraz Olmo , Martinez I.Czyli wzmocnienie środka i obrony też ataku.Bo Olmo może grać na Fałszywej i dać odpoczynek lewemu.Zostaje kontuzją Bernala I Ter Stegena. flick to co musi zrobić to pomoc powracających kontuzjowanych zawodników pomóc zrobić formę.Na dziś Gavi FDJ- są w formieake Fermin gra w kratkę Araujo potrzebuję ogrania, olmo grał w kratkę zobaczymy jak teraz wróci. Martinez był krótko kontuzjowany będzie w formie.Zostaje lewy.Eric gra dobrze.
Ma ludzi do rotacji.

1

@insp1re obawiam się że tu nie płacisz za wynajem i 45 tys do 60tys to jest różnica. Dlatego się przenoszą.

0

Bez sensu kupią za 8 sprzedadzą za 60mln.Facet jest znakomity.zqchodzi strzela bramki świetnie podaje.Pedri Olmo bywa że mają kontuzje powinien zostać.

0

@Lucerfi o nie rozmieszaj mnie podajesz 3 państwa które coś z sobą robią a panstw w ye jest 27.Wczoraj Polska zorganizowała szczyt w sprawie obronności i realizujemy to co tusk zapowiedział w wystąpieniu. Nie musimy być we wszystkich projektach Niemcy z Francją robią wiele rzeczy od samolotów , czołg czy inne rzeczy.qobecbie nowy kanclerz Niemiec popiera ci mówi tusk także Ursula.Tak mamy wplyw I poparcie na swoje działania.A to że zawsze gdzieś ktoś robi jakiś fajny projekt to inna sprawa.Jestem zdania że powinniśmy przystąpić do europejskiego programu myśliwca 6 generacji z uwagii na nieoewność usa I trzeba wspierać i się udzielać w europejskim przemyśle zbrojeniowym .Wspólnie zamawiać broń i aby było taniej nie dublować i aby ujednolicić standardy aby wiele typów rakiet pasowały do tych samych wyrzutni co zwiększa możliwości pożyczenia rakiet wrazie potrzeby.Ztesztą to też było tematem spotkania jak lepiej się organizować.

0

@PatrykBarca nasze radary z Radwaru są jedne z najlepszych na świecie i będą montowane w wielu systemach także piorun będzie kupowany nawet przez usa.Obecnie budujemy bardzo silną armię i żadne państwo w Europie nie wydaje tyle co my.Niewatpliwie wizerunek Polski w ue zyskał choć posłanka Baryłka starali się popsuć dobre wystąpienie Tuska którego celem było namówienie do uzbrojenia Europy wobec tego co wyrabia Rosja i nieprwnośc trumpa który sojuszników traktuje jako wrogów i chcę im odebrać ziemie.A cła wali wyższe na na sojuszników niż na chiny.Wystąpienoa posla jakiego I barylki to jest wystąpienie anty polskie gdzie chcieli zepsuć dobry moment Polski.Na szczęście tusk dostał owacje i jaki Baryłka przegrali.Ale jest to działalność anty Polska i trzeba też wiedzieć kiedy z postulatami wychodzić.Purin to i trumpa nie słucha a wojna nie skończyła się w 24h;)

0

@BorzyKrzys nie ulega wątpliwości że tak jest.W ue pozycja pozycja Polski jest bardzo silna .Mamy wpływ i wyznaczamy politykę w ue co pokazał wczorajsze spotkanie w ue na które przyjechali Brutyjczycy.Stawiamy na zbrojenie Europy.Uzyskaliśmy zgodę reszty .Pracowano wczoraj nad finansowaniem tego. Za pis głosowania to były 1 do 27.Brak połajankami pisu jak rządzili raz w miesiącu było to dziwne. Nikt tak nie spieprzył wizytówki państwa jako antydemokratyczne jak pis.....pelzająca autokracji było tożsame z pisem.Rewelacyjna wizytówkę nam wyrabiał;))

0

@Kow_aLL tak ale real sam stosuje tv do wpływania na sędziów.Co samo w sobie podważa ich....

0

@Eklerek podstawowy problem jest taki że w MU był bardziej spontaniczny ,a potem zrobił się przewiduwywalny i stosował te przekladanki.Messi jest spontaniczny , robi to w czasie rzeczywistym ,to podstawowa różnica między nimi. W Realu Ronaldo zatracił nie przewidywalność.A ta jest ogromną bronią.Obecnie Yamal na tym bazuję.

0

@VeB 1899 a ile będzie dochodził do siebie bo kontuzji jest stary. Generalnie w tej lidze nie ma poziomu z czasów Bayernu.

0

@Messibestplayerintheworld no wiadomo Ale nie chciałem budowania narracji ze jak przegrają mistrzistwob a na mój gust przegrają to przez to bo Toi jest narracja pod ich usprawiedliwienie ewentualnego przegrania mistrzostwa.

0

@Messibestplayerintheworld Flick też mówił że ostatnio karny nam się należał z perspektywy całości nie wpływa to na mistrzostwo oni przewagę zdobyli na nie podyktowanym karnym.Miedzy ekipami jest tu sprawiedliwie.Jedni stracili drudzy stracili.Zyskalo Atletico które też pewnie miało z czymś sytuacje.

Powiedziałbym że jest sprawiedliwie.
Natomiast jeśli to wpłynie na lepsze sędziowanie to dobrze.Natomiast powinno się zrobić coś z tv Madrytu bo to jest jasne wpływanie na sędziewów.Może jakiemuś sędziemu stać się krzywda jak jakiś debil podejdzie do tematu poważnie i weźmie w ręce zemstę. Ta tv może mieć krew na rękach to jest niebezpieczny grunt......

0

@Dynak generalnie cały problem stworzył pis a nie ue gdyż to była reakcja na to co zrobił pis a nie że ue sama sobie zatakowala pis.A nie używam tu słowa Polski gdyż pus nie miał na te zmiany większości konstytucyjnej i 13 razy złamał konstytucje a szydło nie opublikowała wyroków.Jeśli będzie większość i Duda i Szydlo będą mieć ts o ile kadencję skończy Manowska przyjaciółka Dudy do której jeździ co jest konfliktem interesów i nie powinni mieć kontaktu. Bo nie jest bez stronna.Wplywa to na praworządność bo Duda czuję się bezkarny.Podobnie jak była prezes tk która robiła obiadki Kaczyńskiemu a ma sprawdzać czy prawo jest zgodne z prawem ue i czy jest praworządne.Nie robi tego wręcz tk pracuje tylko iwylącznie w ochronie pisu jak np chcę delegalizować komisję do spraw pegasusa a nie ma do tego prawa.Moze tylko ingerować w zakres prac a nie legalności komisji .Mamy ludzi ponad prawem w praktyce.Ale spokojnie zmieni się prezydent nie będzie ulaskawień albo Węgry albo pójdzie do pierdla.Co do tk
Pawłowicz złamała konstytucje i jasno stwierdziła że przepis jest niezgodny z konstytucją wie że to jest naganne ale taka jest wola partii.W nagrodę poszła do tk razem z przewodniczącym Piotrowiczem który nie zablokował tego przepisu.Gdyz tego chciała partia i kaczyńska.Wina jest pisu.Jest tu po stronie ue której przewodzimy.Nie utożsamiam pisu jako zdanie polski gdyż pis przeprowadził zmiany bez większości konstytucyjnej stytucyjnej łamiący konstytucje. Nie ma woli narodu na te zmiany.A ue nie powinna dawać ani € nie praworzadnemu państwu bo ta kasa jest zagrożona gdyż politycy wprowadzają bezkarność co widać po zachowaniu Ziobry.A państwa powierzają ue kasę.To że ue reaguje jest oczywiste.Na 200 spraw ekipa Ziobry pod dywan zamiatał 163 sprawy na 200.Kplejne są badane.
Tu Pawłowicz mówi jak lamie konstytucje.Pptem za wykonaną robotę z Piotrowiczem trafiają do tk.Panatwo z kartonu.....
https://www.rp.pl/polityka/art2268401-pawlowicz-poparla-opozycje-zaglosuje-za-z-powodu-umowy

0

@Dynak komisja wenecka chce ich weryfikacji .A na praworzadnosc w Polsce tsue wydalo wyrok i komisja Wenecka chce weryfikacji tych sędziów. Problem jedt i pis wprowadził tali bałagan że nie wiadomo co z wyborami prezydenckimi

0

0

@Dynak no nie za neosedziów są kary 3, 5 mln kary jaki Pplska zapłaciła na podstawie wyroku trybunału w Strasburgu. 700 spraw jest w kolejnym toku.Pis wprowadził prawo i naraził Polskę na koszty czyli podatnika bo idzie to z budżetu
https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Plyna-odszkodowania-za-neosedziow-Rzad-wyplaci-Polakom-3-5-mln-zl-8885085

0

@Kazragore jakież to projekty port Elbląski będzie ukończony i 900 m kanału będzie zrobiona której pis nie zrobił.Prt kontenerowy jest decyzja środowiskowa i robione są badanie dna jako rutynowy etap takiej inwestycji, pałac saski również jest budowany obecnie trwają pracę archeologiczne w odkrytych piwnicach - również są kontynłowane.Lotnisko-jest decyzja środowiskowa, nowy projekt i wydano i podpisano na 700 mln umowy, elektrownie atomowa wynegocjowaną na nią 4 mld finansowania bo pis tego nie zrobił a trzeba było zrobić - również i ta inwestycja będzie robiona. Wszystko z tych projektów jest robione ,choć w przypadku lotniska zrobiono nowy projekt a rozbudowa uzależniona jest wzrostu liczby pasażerów. Z takich post pisowskich projektów wszystko jest robione dalej.
Co do projektu relaokaacji koalicja była przeciw.Przegłosowaly inne panstwa.

0

@Dynak i jeszcze jedno z powodu neosedziow polski rząd musiał zapłacić 3, 5 mln zł kary.Tak prawo robił pis.
https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Plyna-odszkodowania-za-neosedziow-Rzad-wyplaci-Polakom-3-5-mln-zl-8885085

0

@Prorokk a jak chcieliście w prowadzić zmiany należało przekonać do nich Polaków .Bo nie mieliście większości konstytucyjnej.Stąd duda 13 razy łamał konstytucje a Szydło nie opublikowała wyroków tk.To jest główny grzech reszta to pokłosie.....I albo część trafi do pierdla albo na Węgry Białoruś itp...;)

0

@Eto'o9 R10 o ile pamiętam jak Gavi miał kontuzje to on robił za woła roboczego w odbiorze i presingu i zawsze schodził w 70 min.Pitem kontuzją i 1 dobry mecz zagrał.Pptrzebuje czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?