0

@Aragorn33 ciekawe że na sojusznika nakłada 25% cło a na wrogie Chiny 10%..ciekawe czyim faktycznie sojusznikiem jest Trump.....

0

@MOLESTA co ciekawe na sojusznika z Kanady nałożył 25% a na Chiny 10%.ciekawe czym Trump jest sojusznikiem.....za to zapłacą konsumenci.

0

@Kgorecki2500 ma problemy z prawem.Trafił na listę do opuszczenia kraju.Wiadomo że są mniej bądź bardziej winni ......

0

Powiem tak

Co do lewego to zgoda i oby do formy wrócił.Fermin zagrał ostatni mecz trochę słabiej pewnie trochę w kratkę po kontuzji będzie grał.Yamal może być lepszy w strzelaniu bramek tu ma pole do popisu.Messi w tym elemencie jest lepszy.
Mieliśmy sezon z Araujo I Andreasem i teraz zstegenem gdzie podczas sezonu straciliśmy rekordowi mało bramek..Araujo był nie do przejścia.Wydaje mi się że Araujo potrzebuję ogrania jest nowy trener nowy bramkarz który musi się ograć i przyzwyczaić do miejsca i stylu gry.Zawodnicy potrzebują czasu wystarczy spojrzeć na Mbappe Dembele w psg który gra bardzo dobrze.To samo potrzebuje Araujo I Szczęsny. Natomiast też trochę winy jest po stronie klubu w którym dzieja się dziwne rzeczy i klub zniechęca zawodników. Araujo przeskakiwał na herbem.... de Jong to też jest klub jego marzeń czy Dembele.Ok kontuzje zrobiły swoje.Być może część jest po stronie zawodnika część po stronie klubu.Tylko w tym sezonie mieliśmy z 10 kontuzji.Cześc odziedziczonych z poprzedniego sezonu.Obecnie jest dobrze ale też mamy 5 kontuzje Ter Stegen, Bernal, Olmo,Martinez, Andreas a i tak jest konfort.Bylo gorzej i sięgaliśmy po fatiego
Zarówno de Jong jak Araujo zgodzili się wcześniej na przesunięcie pensji na później. Nie dziwne że teraz Araujo wchodzi w wiek aby zarobić.Jeśli jego ludzie go manipulowali przy ofercie Barcy to mógł być zniechęcony do Barcy i teraz stara się jak najlepiej mówić o klubie.To trochę jak ktoś kto kogoś kocha ma z nim duży kryzys i miał źle informacje sprawę wyjaśniono ale dalej ten klub kocha.Ma też ambicje co do pucharów.Obwiniono go za mecz z psg ale tydzień wcześniej wyratował podobną piłkę i uchronił przed stratą bramki.Jeśli ktoś mógł to zrobić to on.Też ostatnio naprawił błąd wślizgiem nie swój chyba to był Cubasi albo Balde.Gdzie sprintem biegł do boku i wślizgiem wyjaśnił zagrożenie.
Co do Martineza ma 3 poważne wady
1.to nie jest przyszłość- góra 1 rok gry albo 2.
Andreas jest młodszy.
2 ten zawodnik jest szklanką.
3.Ten zawodnik jest jednym z najwolniejszych zawodników Barcy. Taki Vini czy Mbappe to go objadą .A my gramy wysoko.Dośc poważna wada
To nie jest idealny zawodnik.
Sugeruję że ta sytuacja nie jest czarno biała.
Nie jest tak że wina jest tylko Araujo , nie jest tak że Martinez to idealny zawodnik dla Barcy zwłaszcza w tym wieku i nie jest przyszłością. Nie wydaje mi się że Araujo jest falszywy.Zwyczajnie obwiniono go za bramkę z psg gdzie ratował klub i podejrzewam że masę fałszywych rzeczy pojawiło się w prasie na jego temat gdzie zmieniało to jego nastawienie. Także dezinformacja jego agentów mogła mieć na niego wpływ.Uważam że ocena Araujo jest powieszchowna.Zwyczajnoe trzeba mu dać czas na powrót do formy.

0

@Kgorecki2500
To trochę jak w tym przypadku;)


0

@Roobo i tak i nie to są przestęocy.....zapewne z problemami finansowymi którzy sobie w życiu nie dają rady.
To trochę jak tu;)


0

@Kgorecki2500 o tak bierzemy przestęoców.........Konsul twierdzi że to może się rozszerzyć do 30 tys.

0

Powiem tak
Mieliśmy sezon z Araujo I Andreasem i teraz zstegenem gdzie podczas sezonu straciliśmy rekordowi mało bramek..Araujo był nie do przejścia.Wydaje mi się że Araujo potrzebuję ogrania jest nowy trener nowy bramkarz który musi się ograć i przyzwyczaić do miejsca i stylu gry.Zawodnicy potrzebują czasu wystarczy spojrzeć na Mbappe Dembele w psg który gra bardzo dobrze.To samo potrzebuje Araujo I Szczęsny. Natomiast też trochę winy jest po stronie klubu w którym dzieja się dziwne rzeczy i klub zniechęca zawodników. Araujo przeskakiwał na herbem.... de Jong to też jest klub jego marzeń czy Dembele.Ok kontuzje zrobiły swoje.Być może część jest po stronie zawodnika część po stronie klubu.Tylko w tym sezonie mieliśmy z 10 kontuzji.Cześc odziedziczonych z poprzedniego sezonu.Obecnie jest dobrze ale też mamy 5 kontuzje Ter Stegen, Bernal, Olmo,Martinez, Andreas a i tak jest konfort.Bylo gorzej i sięgaliśmy po fatiego
Zarówno de Jong jak Araujo zgodzili się wcześniej na przesunięcie pensji na później. Nie dziwne że teraz Araujo wchodzi w wiek aby zarobić.Jeśli jego ludzie go manipulowali przy ofercie Barcy to mógł być zniechęcony do Barcy i teraz stara się jak najlepiej mówić o klubie.To trochę jak ktoś kto kogoś kocha ma z nim duży kryzys i miał źle informacje sprawę wyjaśniono ale dalej ten klub kocha.Ma też ambicje co do pucharów.Obwiniono go za mecz z psg ale tydzień wcześniej wyratował podobną piłkę i uchronił przed stratą bramki.Jeśli ktoś mógł to zrobić to on.Też ostatnio naprawił błąd wślizgiem nie swój chyba to był Cubasi albo Balde.Gdzie sprintem biegł do boku i wślizgiem wyjaśnił zagrożenie.
Co do Martineza ma 3 poważne wady
1.to nie jest przyszłość- góra 1 rok gry albo 2.
Andreas jest młodszy.
2 ten zawodnik jest szklanką.
3.Ten zawodnik jest jednym z najwolniejszych zawodników Barcy. Taki Vini czy Mbappe to go objadą .A my gramy wysoko.Dośc poważna wada
To nie jest idealny zawodnik.
Sugeruję że ta sytuacja nie jest czarno biała.
Nie jest tak że wina jest tylko Araujo , nie jest tak że Martinez to idealny zawodnik dla Barcy zwłaszcza w tym wieku i nie jest przyszłością. Nie wydaje mi się że Araujo jest falszywy.Zwyczajnie obwiniono go za bramkę z psg gdzie ratował klub i podejrzewam że masę fałszywych rzeczy pojawiło się w prasie na jego temat gdzie zmieniało to jego nastawienie. Także dezinformacja jego agentów mogła mieć na niego wpływ.Uwazam że ocena Araujo jest powieszchowna.Zwyczajnoe trzeba mu dać czas na powrót do formy.

0

@RafiVeB przecież ci zrobili plot przez który kobiety wciąż przechodziły.I tak ci imgranci szli do Niemiec.Ktore zaczèly kombinowac z granicami.Natomiast jak rozkręciła się wojna Biqłorus zrobiła cale przeszkolone grupy przestępcze i sytuacja się zmieniła.
Pis niczego nie chciał odciąć pis ma gifantyczną aferę wizową oraz zbudował plot do pokonania i poprostu zrobił sobie biznes.Naściągał i formatykow też z Rosji nie sprawdził ich też nie monitorował ci się z nimi dzueje a potem dziwimy się że są podpalenia. Zlikwidowal 10 telegatur abw pozwalniano specjalistow do soraw Rosyjskich.......

0

@Bilon87 na razie to tusk buduje za 10 mld zaporę wzdłuż granicy wojskowa przeciw wojsku jak i przeciw emigrantów.Nie wiem czy wiesz ale to tusk poleciał do Turcji jak był w europarlamencie wynegocjował z erdoganem aby zatrzymał uchodzców u siebie.Akurat zatrzymanie fali emigrantów zawdzięczamy jemu .Chodź mało kto ten fakt wie.A nie pusiwi który zrobił płot gdzie tyg 700 emigrantów przechodziło.A powstał aby pisowskie firmy zarobiły.śniech na sali....Zrobili biznes i tyle...

0

@D10SLEO jeśli chodzi o emigrantów po chciało wpuścić 7 tys i mogli by to być jazydzi katolicy z serii.W Niemczech w puszczono ogromne ilości i o takiej skali nie było mowy.Za to pis zaliczył aferę wizową ściągali także ruskich informatyków.zjakoś mnie nie dziwi że od czasu do czasu pożary są....

0

@D10SLEO
Cpk .problem Berlina w liczbach jest taki że miasto jest 2 krotnie większe od Warszawy.Zbudowano lotnisko zamknięto stare lotnisko.A liczba podróżujących zwiększyła się z 18 do 23 mln i jest to porażka.
Generalnie pis starał się zrobić moloch który stałby zapewne pusty.Obecnie wpierw Okęcie będzie starać się zwiększać liczbę pasażerów i dopiero w 2033 maja przenieść się na cpk.I rozbudowa ma być uzależniona od zwiększania się liczby pssazerow i koleje jadą z miasta do miasta a nie miasta lotnisko.Rafał nie popierał projektu pisu a stopniowy rozwój wraz ze wzrostem klientów.

0

@D10SLEO proponuję ci zdobyć wiedzę co to jest umowa koalicyjna.W umowie koalicyjnej .Partię robią wyciąg ze swoich programów aby stworzyć jeden wspólny.Odbywa się to na zasadzie negocjacji .Nie wiem z jakiej racji lewica czy 3 droga ma realizować 100 konkretów jak szły z własnym programem.
Tusk mówił że pomimo programu koalicyjnego będzie chciał realizować 100 konkretów.Ale część rozwiązań które się nałożą będą pochodziły że wspólnego programu koalicyjnego.Żaden program partii nie uzyskał większości.Nikt nie realizuje swojego programu.Jedyny program jaki zdobył większość to program koalicji.

0

@D10SLEO trzaskoskiemu chodziło o to że Ukraina powinna być w ue i nato.Natomiast są kwestie jak rolnictwo itp które muszą być rozwiązane. Np.rolnicy we Francji dostają większe dopłaty bo mają większe koszty.Ale nikt nie mówił Polsce aby nie weszła do ue.To samo jest tu.To sa problemy do rozwiązania a Ukraina ma wejść do struktur.Ti nie było zmiany zdania.

0

@J4no kompromitacja to będzie jak wygra tik toker albo karpl nie mam zdania;)spokojnie nie wygrają;)

0

@Commando bezbarwny to jest karol - nie mam zdania

0

@Roobo o tym co jest legalne a co nie zadecyduję sąd i jak miałby być przesłuchiwany.Wiadomo że Ziobro nie stawił się na przesłuchanie co go i ciąża .Kompletnie nie ma znaczenia dla mnie czy fizycznie będzie przesłuchany w areszcie czy Sejmie. Istotne jest to aby go przesłuchali. W kontekście miejsca to już mnie najmniej interesuje.Ma być przesłuchany i tyle.Jak ktoś się boi stanąć i wyjaśnić to ma coś zazwyczaj na sumieniu.To samo z tym na Węgrzech co są taśmy.Kombinują obaj...

0

@karol130197 no jest problem ze władza jest w połowie pisu w połowie tych co wygrali wybory i założyli rząd. Wiadomo że pis będzie w tryby wsadzał belki.
Władza pis
Prezydent - pis decyduje o tym jakie prawo wchodzi( weto albo zamrażarka w tk albo podpisuję)
Tk- tylko i wyłącznie działalność na rzecz pisu
Nbp- tylko i wyłącznie na rzecz pisu
Pkw- szefem jest pisowiec który chce dać im kasę mimo iż w wyborach pis oszukiwał i korzystał z oaństwowej kasy
Sąd najwyższy- prezes sądu Manowska. Przyjaciółka Dudy ma mu robić TS-on jeździ do niej na ko ultacje( konflikt interesów
Neosędziowie- pis
Izba - działa w celu ochrony i terenów pisu.
Tylko połowa władzy jest w rękach rządu.
Za władzę w państwie odpowiada również pis- który sabotuje.

0

@Kinginiesta oni chcą kilkakrotnie przesłuchać Ziobre więc wyjdzie krócej .Niż jakby mieli się z nim bawić.

0

@KamQiX on kolejny raz ucieka i chcą go do aresztu zapakować aby go kilka razy bez cyrku przesłuchać .Rozsądnie
Jak się z kimś umawiasz i nie przychodzi ten ktoś to nie ma obowiązku aby na niego czekać.To jest wolna wola komisji a że są problemy i to nie pierwszy raz zdecydowali się aby go zatrzymać w areszcie.

0

@D10SLEO zobaczymy czy sąd się przychili do aresztu, ale powinni z tym cyrkiem Ziobry skończyć i ludzie normalnie powinni wyjaśnić jak są jakieś nieścisłości.A on już stracił kontakt z rzeczywistością .Arsenałem broni grozi.......Powinno się to ukrócić.A nie robić cyrk....

0

Oby dostał pozytywnych bodźców on lubić mieć pozytywne wsparcie na boisku swoje zrobi.

0

@Roobo co jest nie legalne? policja działa decyzją sądu okręgowego. A komisja złożyla wniosek do sądu o areszt dla Ziobry bo lekceważy komisje. Poki co sąd przychyla się do wniosku komisji.Sam policjant zatrzymując Ziobrę powiedział wprost jest to prawnie umocowane.Sąd może wziąć pod uwagę próby przeszkadzania Ziobry w wyjaśnienie sprawy .Co czyni go potencjalnie podejrzanym.Może być jeszcze bardziej skory ,aby go usadzić na 30 dni.Bo daje powody do podejrzeń w sprawie.....

0

@korni20 kwestia dnia obie ekipy mogą zrobić niespodziankę. Też obciążenie meczowe może wyjaśnić sprawę.Myśmy z Monaco przegrali po przylocie z usa I 2 wyjazdach jak były rozgrywki.Bo graliśmy w Monaco.Wcześnoej był wyjazd.Benfica jest wyżej ale może być różnie.

0

@Criss18Barca no ale przecież jednym z właścicieli la republika jest instytut im Lecha Kaczyńskiego, którego jednym z właścicieli jest Jarosław .Nie da się być mniej pisowski niż Jarosław;)Nie powiedzieli tu nic złego. Za to ko czy Tusk nie jest właścicielem tvn tylko Amerykanie.Choć stacja nie jest stacją pro pisowska.

0

@korni20k monaco to nas 2 razy ograła.Nie wiem czy benfica z nimi wygra.

0

@Roobo mówię to co słyszałem i nie będzie to jeden raz .Spotkania mają być co kilka dni. On przestałbyś traktowany jak osoba która dobrowolnie przychodzi na przesłuchania tylko czuję się ponad prawem.Widać przyjęto takie a nie inne rozwiązania.

0

@Roobo To że nadrobią czas przesłuchań, będą z tego co słyszałem w areszcie bgo orzesłuchiwać co kilka dni ez mediów.W miesiąc wszystko nadrobią.A jemu odbiorą show.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?