0

@Ojciec5tkidzieci pójdzie siedzieć przed wyborami do parlamentu po wyjściu będzie miał zakaz pełnienia funkcji publicznych.Dodatkowo odpowie za zamiatania z 200 spraw 163 pod dywan..Jego losy raczej są przesądzone. Jeśli nie trafi do pierdla przed odejściem dudy to go nikt nie wyciągnie.Moze na Węgry uciec.Ale i tam Orban zaczyna lecieć.....

0

@BorzyKrzys zawsze trafi na miesiąc do pierdla. Wiadomo że nastąpiła defraudacja kasy.Jak trafi to nie za niewinność. Ziobro i inni mają trafić po odejściu Dudy do tego czasu nają czas na zdobywanie dowodów itp.im by się opłacało trafić do pierdla duda by ich ułaskawić a tak to nikt ich nie ułaskawi.Niech grają na czas..

0

@Kazragore niech nawiąże współpracę z tymi krajami w tej dziedzinie aby te narkotyki zlikwidować.Jeśli chcę dołączyć Kanadę do usa to właśnie sobie ich zraził.Wpierw powinien o tym porozmawiać jeśli by nie współpracowali wtedy mógłby coś wprowadzić ale on zaczął od spieprzenia relacji.

0

@michal26 Kanada poparła opracowanie ambitnego Porozumienia paryskiego, w tym dodanie progu 1,5 stopnia (w artykule 2). Następnie Kanada znalazła się wśród pierwszych krajów, które podpisały i ratyfikowały Porozumienie paryskie oraz zobowiązały się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych (GHG) o 30% poniżej poziomów z 2005 r. do 2030

0

@michal26 tak naprawdę proces integracyjny już się zaczął.

Kompleksowa Umowa Gospodarczo-Handlowa UE-Kanada (CETA)
Podpisanie Umowy CETA nastąpiło 30 października 2016 r. na szczycie Unia Europejska – Kanada. Parlament Europejski wyraził zgodę na zawarcie Umowy CETA 15 lutego 2017 r.

0

@michal26 Kanada to potężne państwo.
Nie specjalnie się tym przejmują.
https://www.money.pl/gospodarka/kanada-i-meksyk-odpowiadaja-na-cla-trumpa-w-obronie-interesow-7120981089295168a.html

Trump walczyć z sojusznikami a na wroga dał cło 10%

3

No cóż trump cłami chcę wymusić aby Kanada dołączyła jako 51 stan do usa .Ale może osiągnąć to ze Kanada dołączy do ue na specjalnych warunkach.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kanada-czescia-unii-europejskiej-obywatele-czuja-sie-zdradzeni/854ckmn,79cfc278


0

@Ojciec5tkidzieci ie jesteś lekarzem nie możesz leczyć.Martwy przepis wymogami zagranicznymi.

0

@Ojciec5tkidzieci
Tłumaczy się resort zdrowia
Wynika z tego że to nic nie zmienia.

Ministerstwo Zdrowia zaznacza, że jedynie osoby wykonujące zawód medyczny, np. lekarze, mogą zgodnie z prawem leczyć pacjentów. Osoby te muszą posługiwać się numerem wykonywania zawodu. Natomiast modyfikacje w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) nie zmieniają istniejących przepisów dot. prowadzenia działalności leczniczej – nadal działalność leczniczą mogą wykonywać jedynie osoby z prawem wykonywanie zawodu medycznego. Zmiany w klasyfikacji prowadzonej działalności nie poszerzają więc kręgu osób uprawnionych do leczenia pacjentów

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/zdrowie/medycyna-alternatywna-wsrod-kodow-pkd-kontrowersje,531273.html

0

@michal26 to masz mniej w budżecie.A oni mają infrastrukturę starą do zmiany Wiadomo że tu pokombinujesz tam kombinujesz a i tak płaci na końcu człowiek...

0

@michal26 trochę nie rozumiem tego ruchu.Ludxze go wybrali bo zmęczeni byli inflacją teraz pozbywa się taniej siły roboczej. A wprowadzając cło ogranicza konkurencję. Lokalesi podniosą ceny a ludzie posiada tego koszty.inflacja pójdzie w górę.Dziwny ruch....

0

@Derean faktycznie ,coś z nim nie tak.Patrząc na inaugracji w kongresie przed przemówieniem to czegoś się grubo najarał......chodzi to nawet jako mem .Jakby wgrywało mu się oprogramowanie. To narkotyki....

0

@Aragorn33 będzie miał inflację pozbycie się zagranicznej konkurencji spowoduję to ze lokalesi podniosą ceny.Zaplaca za to Amerykanie

0

@Czajka90 a co to za porównanie perkusista vs gitarzysta.
Z czego Phil śpiewa a Mark gada w zasadzie o śpiewie nie ma mowy w jego przypadku.Robią kompletnie różną muzę.
Jedyne co ich łączy że na koncertach na perkusji podrywać mu Phil.Ale zestawienie przedziwne....


0

@July_6_BcNJ nic nie mówię że mnie dziwi.Także nie dziwi mnie to że Kościół ma mniej kandydatów na kapłanów oraz wiernych.Nic tylko czekać kolejnego kazania w kolejnym kościele Karola i może karol zrobi kolejny krok i komunie będzie rozdawał;)

0

@Rastafarnianin za takie numeru jak politycy wygłaszają kazania z mównicy co zdarzało się w przeszłości dziś kościół ma mniej chętnych kapłanów i coraz mniej wiernych....niczego się nie nauczyli....

0

@zgiru no tak jako papież może się sprawdzi;) byl na Jasnej Górze kazanie wygłosił do Watykanu w a podróż się wybiera. Na pewno Karol- człowiek który został papieżem go inspirował.Nie wiem tylko czy Karol wie że to nie te wybory;)
Amen;)

0

No tak Karol N. to chyba jednak kandyduję na papieża;)nie ma to jak mieszanie kościoła do polityki......
https://jastrzabpost.pl/karolina-pajaczkowska-uderza-w-wyborcow-pis-zbieraja-podpisy-pod-kosciolem-apeluje-do-karola-nawrockiego-afera,7120935515122464a

0

@wojopancer bramkarz Realu to ich najlepszy zawodnik jakiego mają.Choć kontuzje noty obniżają.

0

@capricornusjrk nas też upieprzyli bo karny powinien być i Flick nawet to powiedział. Się wyrównało.Ich oszukali nas.Jak przez to im urósł to było ok;)

0

Woda że jeden zespół grał w tyg mecz a drugi nie I fizycz to widać

0

@Safrani no ale pisowcy są u władzy
1 prezydent - pis
2 .nbp-pisiwiec
3.tk- pis
4.pkw szefem pisowiec
5sad najwyższy-
A)prezes pisowiec Manowska
B)neosedziowie
C) izba karna - pisowca.
Ja nie wiem czy jest tak jak mówisz jak chcesz zrobić że sztywnego karola bez kompetencji prezydenckich dobrego kandydata na prezydenta;)nie żartujmy.
Mamy obecnie sytuacje gdzie cala q linia pisu jest w coś umoczona.Jedni jadą na Bialorus, Dominikanę uciekają do Angli czy na Węgry.
Obecnie Obajtek , Morawiecki .m wąsik Kamiński Ziobro są w trybie pozbawienia inmunitetu a to nie wszyscy bo inni mają sprawy jeszcze jest bielan i kilku innych....sprawy zaczynają wchodzić w zarzuty.....bo też prokuratura równolegle prowadzi dochodzenie nie tylko komisja.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale w wyborach kopertowych zawiadomienie do prokuratora jest wobec- Morawieckiego, Kaczyńskiego, Bielana i Witek.Tylko orzy tej sprawie.Zmienia dudę nie będzie ułasjawienia.A wyroki pójdą przed wyborami oarkamentarnymi a po wyjściu będzie zakaz zasiadania na publicznych stanowiskach Dla Kaczyńskiego to koniec jest za stary......następcy brak.....Morawiecki ma wiele spraw w których jest umoczony.Inaczej byłby kandydatem. Zmiana prezydenta bedzue oznaczać realizację postulatów bo nie będzie zamrazarki tk i weta.Dla pisu szykują się dalsze marne czasy.A Ziobro za chwilę wypróbuję na 30 dni program cela plus;)


0

@Safrani no zapomniał o pisie .Choć pogoniono ich w połowie....jeszcze prezydent, nbp , tk sąd najwyższy i pkw

0

Gramy co 3 dni jest sporo gry, nie ma problemu aby jeden z 3 usiadł i była rotacja.Problemy ze zdrowiem ma Araujo I Martinez.Nie powinni obaj grać co 3 dni.Z kolei Cubarci to młody chłopak i też nie można go zajeżdżać. Już z Pedrim tak było.Rotacja , rotacja , rotacja.Dla Martineza i Araujo to szansa na w miarę bez kontuzyjną karierę.

0

Za tydz może być tak że Real będzie miał tylko 1 punkt przewagi

1

Gratulacje i dzięki Espanyol:)

0

Jeśli chcę go city to nie wiem czy dobrze że poszedł

0

I jeszcze przyślę na przestępców z usa;)

0

@marcin62 a taka była podnieta trumpem a wyszło "szedlo" z worka ,cytując tegoż trumpa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?