Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani dobrze jestem dumny z waszej firmy;)
0
@Safrani nic nie mówiłem że wprowadził tylko że przepis jest martwytrzaskowski wie co ma robić i jest odpowiedzialny za miasto. Jeśli coś się dzieje ma reagować włącznie z powrotem z urlopu to normalna rzecz.
0
@Safrani nie trzeba być racjonalny a za wprowadzenie złego prawa poza konstytucją również można pójść siedzieć a my przez pis mamy burdel w prawie na tyle że wybory prezydenckie są zagrożone......
1
@mmaciass masz dowodu zgłoś nie mam nic przeciwko.Ja nie mam własnej parti popieram kasę z ue bycie w ue i praworządność w kraju.Kto to gwarantuje ma poparcie.No i jestem przeciwnym zwolennikom Rosji. Nie specjalnie jest wybór aby głosować. Celem było odsunięciu autokracji pisowskiej od władzy. Bo to komuna bis dostosowana do obecnych warunków. Partie się zużywają dlatego nie mam parti. Głosuję na tych co spełnia te postulaty.Wiec pis i konfa odpada.Za dużego wyboru nie masz.Atakiem na Giertych mnie nie ruszysz..
0
@Safrani nie kandydat ma poczucie odpowiedzialności za miasto:)masz masę złych przepisów które są martwię.Ale tu chodzi o dzisiejsze wyniki poparcia .Stąd taki ból;)
0
@gaucho104 mieszkam. w tym mieście jestem.zadiwolony.Co do kosztów gdyby pis wydawał więcej niż 1% na oze z ets to ceny energii byłyby niższe. Natomiast wawa przewiduje farmę oze aby obniżyć ceny energii.To pis kombinacjami w wielkim wale zabrał dochody samorządom w całej Polsce i pierwsze co zrobił Trzaskowski to to zmoenil i samorządy normalnie mogą dzialać.25 mld będą więcej .Pus też na samorządy zrzucił opłaty pensji nauczycieli.Fakt że ceny poszły w górę zawdzięcza pisowi który zabrał kasę. Poza tym masz od groma projektów kpo w samorządach a z pisem czy konfederacja tej kasy by nie było.karol w głównym przemówieniu zapowiedział że będzie bronił neosedziow czyli jest zagrożeniem dla praworządności czyli dla kasy z ue.Orban nie dostaje środków spójności czyli na drogi itp...jeśli chcesz mieć drogo głosuj na pis...Bo inflację miałem 17% 11% bazowej a to robota rządu pisu.A w ue miałeś całkowita jednocyfrową.A gdybyś nie miał dopłat do energii inflacja byłaby 25% a nie 17% dopiero byś to odczuł jak Węgry które taka mają i notowania orbana lecą.
https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/rzad-donalda-tuska-bierze-sie-za-naprawe-polskiego-ladu-samorzady-maja-dostawac-wiecej-pieniedzy-z-podatkow-st8053817
0
@Safranihttps://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Praca-podczas-urlopu-Jak-najbardziej-Tylko-1-proc-Polakow-jest-offline-na-wakacjach-8563262
0
@D10SLEO a ty do mnie piszesz?
0
@Safrani nie znam wyroku ,ale miliony ludzi podczas urlopu poświęcają jakiś dzień na pracę.Nie ma opcji aby prezydent stolicy państwa nie musiał czegoś zrobić kosztowałoby by to za dużo miasto.
0
Widzę że wyniki poprawia bolą;) dobrze:)
0
@Jakchcesz ale pp co ma być marionetka to wice szef partii jego poglądy aby pr ywr9cic praworządność są słuszne.Jaki interes ma Polska aby tracić fundusz spójności czyli kasę na drogi i infrastrukturę czy kpo.Tania energia plus inwestycje w dziesiątki projektów samorządowych.Z racji że jest samorządowcem to będzie to popierać z tego powodu.On nie musi być horogiewka bo zwyczajnie będzie miał takie poglądy. Duda nie ma żadnego szacunku u Kaczyńskiego i nawet go nie przejmuje czy ręki mu nie poda;)
1
@okiemtypera_lucaxx95 duda nie jest fałszywy rżniesz patriotę a łamię konstytucje 13razy.zbroni brak praworządności który naraża fundusze z ue - fundusz spójności to są drogi i i feastruktura i kpo tania energia plus dziesiątki inwestycji samorządowych.To także miejsca pracy i wpływy do budżetu.Karol również broni neosedziow czyli też pseudo patriota.
Menrzen również chodzi na marsze a konfa jest w koalicji z ruskim orbanem czy agd które chcę przywrócić nord stream czyli sponsorować wojnę ruskim i jest przeciwko Europejskiej tarczy która będzie mieć rakiety przeciw rosyjskiej broni atomowej.
Śmierdzi to rosja na km.
Rafał nie takiego balastu jak ci wyżej politycy....którzy są fałszywymi patriotami.....
0
Ale czy ludzie na urlopie mają zabronione pracować?bo to nie jest zabronione. Jest to zgodne z prawem i często ludzie na wyjazdach na wakacjach odpowiadają na e-mail itp.to jest prezydent Warszawy i nigdy nie zostawisz roboty do końca za pewne finansowo miasto by to zbyt dużo kosztowało.To nie IPN;)tylko trochę większy temat delikatnie mówiąc;)
0
@Bykunn mylisz się i to grubo.Fundusz sprawiedliwości jest po to aby pomagać ludziom piszkodowantm w procesach sądowych.Co mają wspólnego wozy straży pożarnej z poszkodowanymi;) to zwykła defraudacja oaństwowej kasy w celach wyborczych.Trzaskowski jako prezydent ma dbać o bezpieczeństwo miasta i to robi a program trwa od dawna.Zwyczajnie realizuje swoją pracę..jedyne co mogłoby budzić wątpliwości gdyby realizował to z pieniędzy przeznaczonych na coś innego.Takiego zarzutu nie ma trzyma się litery prawa.Tam była zwykła defraudacja gdzie solidarną polska zrobiła sobie budżecie wyborczy i to samo zrobiła z wycinka lasów. Też w tej sprawie jest sprawa....
1
@Roobo przecież w funduszu sorawiedliwości była zwykła defraudacja środków podczas jampani wyborczej.....celem była pomoc poszkodowanym w procesach .Co mają z tym wspólnego wizy strażackie.W przypadku trzaskowskuego jako prezydent miasta to non stop będą wychodziły projekty realizowane przez miasto.Co należy do jego obowiązków.Że tak powiem z czym tu do ludzi:)
1
Jeśli nie ma potencjału na 1 skład i da się coś zarobić to nie ma co ich trzymać trzeba szukać tych co mają szansę na 1 skład.
0
@Kinginiesta to prawda społeczeństwo delikatnie mówiąc lotne nie jest.....
0
@Roobo to jest drugi sądaz z rzędu gdzie trzaskowski miał ogromną przewagę.A z kim miałby tu przegrać Trzaskowski.Z mentzeniem który ma te 15+- czy z Karolem topornym facetem , bez prezydenckich kompetencji idący w konserwę z aborcja co już go ogranicza opowiadający o zamachu smoleńskim, gdzie go złapali na kłamstwie przy tych apartamentach.Gdzue jak mu kurski nie powie to nie ma zdania;)z kim miałby tu trzaskowski przegrać;) nie żartujmy tu i trump ja widać nie pomoże... .
0
@Eto'o9 R10 ja bym powiedział że to konfederacja będzie miała ogromne problemy z komisją do soraw Rosyjskich jedna część jest z ruską afd w koalicji która jest za przywróceniem nord stream oraz nue chcą tarczy europejskiej a tam są pociski przeciw broni jądrowej ruskiej a druga jest z ruskim Orbanem.Ciekawe po co Bosa spotkał się z ostatnio ambasadorem Węgier.......A posłanka Konfederacji tak zaciekłe broniła Orbana.Ciekawe jest też po co bosak chodził na wymianę poglądów do Maciarewicza o czym sam mówił.Watków ruskich jest więcej.Braun będzie mieć na pewno problemy i już straci inmunitet.Choć wiadomo że go wyrzucili.Ale koalicję dużo mówią... A nord stream nie jest w interesie polski a tarcza Europejska już jest.....do wyborów daleko.....komisja skonczy niedługo pracę nad Maciarewiczem i zgłoszenia do prokuratury poszły....
0
No to teraz będą musiały zniknąć wszystkie aukcje także prywatne.Trzeba zebrać na wóz transmisyjny republiki;) to już nie światelka;)
https://jastrzabpost.pl/tv-republika-z-rekordowa-zbiorka-ciezko-uwierzyc-o-ile-prosza-widzow,7119064893225760a
0
@Matt_i1992 a jest pewność co do niemca że przyjdzie.
0
Jeśli ma odejć latem Eric a Martinez to już starszy zawodnik.To powinni mieć już zgodę niemca na transfer. Przy kontuzjach Araujo to sprawa już powinna być pewna.
0
@Nightraider co budzi emocje naprawią praworządność to nie będą zagrożone środki spójności czyli drogi infrastrukturax , to są miejsca pracy w pływy do budżetu oraz kpo inwestycje w oze która obniża ceny energii już zaczęli pod turbiny kłaść fundamenty .Oraz dziesiątki inwestycji w samorządy.
A karol jasno mówił będzie bronił neosedziow.Wroci kompromis aborcyjny bo na to psl da zgodę.Nawet kaczyński stwierdził że zabawa przy aborcji to był błąd.Mianują tych ambasadorów.Rozdziela funkcje prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości.I tak przez pisowskie zmiany stworzyły burdel nawet problem jest z wyborami prezydenckimi.Wiafomo że oszukiwali w wyborach wszystkich bo z kasy państwowej brali kasę a machinacjami chcą wydobyć kasę która się im nie należy bo fikcyjna izbę stworzyli pracująca dla nich.Zrobia z tym porządek.Tam gdzie rządzą panuje bałagan duda albo mrozi ustawy w tk albo wetuje.Stopami bawi się Jastrząb pkw.Tk to jest jakaś kpina i też tym rządzi pis. Szef pkw o niczym innym nie myśli jak dać kasę pisowi chociaż wie że pis do wyborów używał aparatu oanstwa.a i w sądach najwyżym też ma władzę i izba pracuje wyłącznie pod pis .A sąd najwyższy powinien być niezależny.Sama Manowska jest przyjaciółka dudy do której jeździ a ona ma mu ts robić;) kpina
0
@barcanawieki a chyba był jeszcze jeden taki sądaż.On też miał podobne wyniki.Dziwię się że wystawili tak słabego kandydata.Od tej wygranej zależy być albo nie być tej formacji.Byl taki sądaż gdzie ludzie po wyborach bardziej boją się o sytuacje gdy wygrał Trump.Pewnie Musk wystąpieniem na Afd i afera z wynajętym mieszkaniem ciągnie w dół karola.No i generalnie to słaby kandydat bez kompetencji prezydenckich i mocno ciosany przekazem. Wejście w mocno prawą stronę jak brak kompromisu aborcyjnego go zabetonował Też wypowiedzi w stylu nie mam zdania .....zaważyły.Po wygraniu trumpa powinien mieć paliwo a poszedł w dół.
0
@RoberDzik zobacz sobie na kompetencje trzaakowskiego i na kompetencje Nawrockiego.
Na doświadczenie Trzaskowskiego i na doświadczenie Nawrockiego.
Nawet wizualnie go bije.
Tak naprawdę to żaden kandydat nie ma szans z Trzaskowskim gdyż cała jego kariera jest skrojona pod prezydenta.Nie wiem czemu twierdzisz że to wstyd.Bo propaganda w mediach społecznościowych ruszyła bo trump wygrał i jest dodatkowe paliwo.Co do spin doktorów kurskiego go prowadzi.Facwt bez skrupułów.
Uczył się w Szkole Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie[2]. Przed wyborami w 1989, będąc uczniem XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie, zgłosił się jako wolontariusz do pomocy w biurze stołecznego Komitetu Obywatelskiego w kawiarni „Niespodzianka” przy placu Konstytucji 6[3][4]. Pracował jako tłumacz języka angielskiego, wspierał przebywającego w Polsce przedstawiciela amerykańskiego stanu Michigan, dzięki któremu uzyskał później kilkumiesięczne stypendium, po czym kształcił się w Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills (1990–1991)[3][5][4]. Maturę zdał w 1991[4].
W 1996 został absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW (1996)[5][6] i studia europejskie w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Uniwersytetu Oksfordzkiego (1995) oraz Instytutu Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002)[7]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej przygotowanej pod kierunkiem profesora Stanisława Parzymiesa[8].
Deklaruje znajomość pięciu języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego[9][10
0
@Ricardinio14 ja wiem bramki zdobywa świetnie podaje i walczy.Jeśli ktoś ma Pedriego zastąpić kiedy jest kontuzjowany to on się nadaje.Na pewno ma lepszy strzał.
0
@Cule2013 zwłaszcza że ostatnie wyniki dobre są dka Rafała.La republika to tają sekta....
0
@czar007 napisałem to w 2 pkt.Ale powroty po kontuzjach to nie ma co iczekiwać że wejdą w formie.....
1
Trzeba jedną rzecz powiedzieć że zawodnicy po kontuzjach zaczynają być w formie i ciągnąć zespół. Jak Fermin , Eric, FDJ Ferran nieźle sprawili się 2 boczni obrońcy ci weszli i Balde
To jest istotne bo cały zespół jeśli chce się liczyć w pucharach i lidze musi być w niezłej formie.
Dalej Araujo może być lepszy a Olmo gra w kratkę i również może być lepszy i pewnie po powrocie z 2-3 mecze będzie potrzebował stabilizacji no i czekamy na powrót Andreasa.zpo Gsvim i Araujo widać że powroty trwają długo.
Te informacje są kluczowe aby druga część sezonu była dobra.
0
@czar007 wiesz ale nam zaczęło iść słabo z 2powidów.Mieliśmy powroty po 9 kontuzjach które do dzisiaj trwają.Po kontuzjach do firmy doszli
1.Fdj- choć mize się jeszcze poprawić
2 Eric- wrócił w dobrej formie
3.fermin Lopez -wcxoraj 1 mecz w formie
4 yamal- wrócił do formy
5.Olmo- obecnie kontuzjowany ale grał w kratkę( faza powrotu po kontuzjach.
6.Araujo wraca po kontuzji choć w niezłej firmy jest jeszcze klockowaty.
6.ferran Torres- jest w niezłej formie budował się.
7.Fati słaba forma
8.Balde od 2 męczy niezła forma.
9.Oedri niezła forma ale pierwsze 3 mecze miał słabsze
( kontuzje ma nową Martinez, starą bernal ter stegen)
2 rzecz która się dzieję to zmęczenie graniem co 3 dni niektórzy stracili firmę jak Lewandowski.A jego bramki były istotne.
Całościowo te 2 rzeczy się nałożyły.