Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo widać wiedzieli że jak sam nie przyjdzie to wsadzą go na 30 dni.Mają mocne karty obecnie aby to zrobić.
0
Myślę że Flick tak jak w przypadku gaviego Araujo , Andreasa opóźnia wejście do zespołu zawodnika. Flick go może wprowadzić w następnym tyg.Z drugiej strony Araujo gra raz w tyg.Tak naprawdę to nie wiadomo.
0
@tomek1656 on boi się że nie wróci i jest w potrzasku.Ani to ani to nie jest dobre.
0
@Roobo to jest inna sprawa, ale komisja chciała mu dać 3x szanse aby mieć mocną kartę i taką ma.Policja nie ma prawa do inwigilacji czyli nie może podsłuchiwać śledzić itp....O czym mówił Policjant.
3
Rzecz banalna ale mecz Real - M City to o 1 mniej poważnego rywala do tyłu. Tak czy siak dobre info.Czy ogramy Real na pewno bez nadmiaru kontuzji czy przemęczenia mamy z nimi większą szansę aby wygrać. W tej chwili mamy lepszy zespół.A MC to nie wiadomo i w każdej chwili mogą zacząć grać.Tak czy siak ktoś odpadnie.
0
@Roobo ale ja nie wiem czy w Sejmie możesz sobie całą noc czekać......On ma sam przyjść na komisję. Wybrał wywiad i wtedy jak wiadomo było że nie przyjdzie to go Policja wzięła .Dostał szanse dobrowolnego stawienia się na komisję. Dlatego komisja zasądził areszt.Przez cały miesiąc nadrobią stracony czas na zabawę. Będzie to pewnie w areszcie bez kamer.Zabiorą mu show.Dobra decyzja komisji.
0
@Antimadridista_WR tylko aby przez ten jeden rok Niemiec nie zrezygnowa,ł bo to większa perspektywa.
0
Komisja ma się też szanować .Ziobro mógł się dobrowolnie dziś stawić wybrał wywiad.Olał ich .Ona zrobiła to samo pewnie go będą w więzieniu przesłuchiwać bez kamer i nie będzie cyrku.zmoze to być skureczniejsze bo in liczy na teatr.To mu go zabiorą.
0
@Roobo Wsadzisz go do aresztu aby noc tam spędził? A może blokujesz mu aresztem dzień wcześniej , dobrowolne stawienie się przed komisje.To Ziobro ma się stawić a nie udzielać wywiadów w tv. Komisja jak została olana, bo jego policja doprowadziła a nie że on się sam stawił.Wybrał udzielanie wywiadów. Komisja była o czasie.Potraktowała go tak jak on potraktował ją.Zrobiła to co powinna. Ten miesiąc w areszcie posiedzi zapewne. Różnie może być.
0
@Rastafarnianin cytując klasyka " terror praworządności" ;)ale po to wprowadzali brak praworządności , aby Ziobro czuł się ponad prawem.Groził swoim domowym arsenałem.....
0
Benfica to raczej za mocna aby się otworzyć. Miałby tam presję.
2
@Cule2013 myślę że po cyrku z Wąsikiem i Kamińskim, to każdy wie co zrobi Duda.Nikt normalny nie będzie się spieszył.Mają czas na zbieranie dowodów. Zresztą prokuratura zaczyna sprawdzać Karola za apartamenty.....Zobaczymy jak to się ułoży.
0
@Kinginiesta bardzo źle ocenili pis za wyjazd Romanowskiego.Ludzie tego nie kupują.
0
@Aragorn33 tylko po co mieli by ich wsadzać teraz? Kiedy Duda jest prezydentem.Może ich ułaskawić, teraz jest czas na zbieranie dokumentacji przeciw. Aby pisowcy poszli siedzieć, to wpierw musi odejść duda ,aby ich nie ułaskawił. Wyrok mogą wydać przed wyborami. A kaczyński jest za stary na kolejne wybory.....A może być jeszcze zakaz pełnienia funkcji publicznych po wyjściu z więzienia. .....
2
@Cule2013 z tego co widać .To pierwsza linia pisu jest w coś umoczona. Jeśli prezydent nie będzie z pisu to przed wyborami do parlamentu pójdą siedzieć.....A kaczyński jest za stary aby czekać kolejne lata. Nie ma przywódcy.
Nie wiadomo czy pis przetrwa.
0
@Safrani przynajmniej to jest dobre info.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-donald-tusk-o-sukcesie-nowego-programu-dlugo-czekalem-na-tak,nId,7902398
Ale gus przewiduje spadek do 30 mln w r2060
0
@Mario96wMario96. Nie robią takich numerów.Po audytach zwyczajnie wykazali jaka jest sytuacja .Gdyby pis pokazał prawdziwy stan finansów ue nałożyła by na nich kaganiec wydatkowy.Dlatego wyprowadzono kasę poza kontrolę parlamentu aby im się pięknie zgadzało.Podobnie jak z inflacją faktyczną inflacja nie byłaby 17% ona była na poziomie 25%.wystarczyło nie dopłacać do cen energii. To są zwykłe kombinacje.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-PiS-wyprowadzil-z-ustawy-budzetowej-setki-miliardow-zlotych-8760130.html
0
@Mario96w a to nie pis narobił długu w funduszu covidowym 180 mld , w służbie zdrowia wzrost o 5 mld;)
0
@Safrani z pisem tej kasy by nie było.....
0
@KonopaaEagle Zobaczymy jak będzie się rozwijał, jak będzie z kasą i czy będzie potrzeba.Barca lubi swoich byłych zawodników. W tej chwili trzeba mieć szeroką kadrę tylko w tym roku mieliśmy 10 kontuzjowanych zawodników obecnie to 4 zawodników.
0
@clyde faceci będą wyjeżdżać.
In vitro jest dobrą drogą .Po przywróceniu 1 dziecko się narodziło. A to początek bo są następne.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-donald-tusk-o-sukcesie-nowego-programu-dlugo-czekalem-na-tak,nId,7902398
1
@Pawci023x to prawdą.Jedynę co mogę powiedzieć to czas i ogranie się w Barcelonie.
0
@Pawci023x Potrzebuje ogrania i musi się zaadoptować. Wtedy więcej będzie wyjmował sytuacji w stylu Di Marija.Tragedii nie ma potrzebny jest czas.
0
@Ziemny tak .Choć nie są to wygodne ekipy dla nas.Dobrze że są treningi.Częśc po kontuzji musi pracować nad formą.zaraujo potrzebuje jeszcze czasu co jest normalne.Ważne z perspektywy pojedynku z Dembele.Mam poczucie że Andreas w formie by się przydał.Też Szczęsny ogarnia potrzebuję i adaptacji. Ten zespół ma nad czym pracować, ale w lutym powinniśmy być bardzo mocni i konkurencyjni.
0
@comtedurgell tak ale łatwo nie będzie....
0
@Ziemny z Monaco przegraliśmy 2× z psg też przegrywaliśmy, ostatni Portugalski zespół byl trudny. Łatwo nie będzie.
2
Araujo jest potrzebny do walki z takimi byczkami i do powrotów. Jeszcze kilka męczy i będzie na jeszcze lepszym poziomie.
0
@eMBeeR a ok dzięki
0
@kamillek88 no tak wiadomo;)
0
@eMBeeR a to nie jest tak że wpierw ma mecz z bayernem a potem na którąś z tych drużyn?