Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO a czy Baryłka będzie mogła cokolwiek po tym wystąpieniu zrobić.
Po za tym Tusk występuję z orzsslanuem aby kraje w Europie zaczęły zmieniać armię aby bronić się przed ewentualną wojna z Putinem.Co robi Baryła? Atakuje Tuska.Przypominam że konfederacja jest z afd koalicji.A afd jest pro Rosyjska partią która jest przeciw Europejskiej tarczy .A tarcza ma pociski antybalustyczne .Czyli irzeciw atomowe.Czyli konfederacja popuera partię która nie chcę mieć obrony irzeciw broni atomowej Rosjan.Tezeba dodać że afd chcę przywrócenia nord stream
Czyli chcą sponsorować ruską wojnę orzeciw Europie.
Jeszcze większym manipulantem jest jaki.Toż to komisarz Wojciechowski robił ten zielony ład czym chwalił się w spotach a morawiedzki go podpisał i też się nim chwalił.
Jaki nażekał na brak oraworzadności ale to oni go wprowadzili i ponoszą jego skutki.Opowiada że warszawa była zasilana przez gaz ruski ale to o i zlikwidowali 10 delegatur abw która powinna ostrzec oraz sami ściągnęli 10 ludzi z Rosji i Białorusi co wykazała afera wizową.Myslę że nie jaki z panią bryłką powinni bardziej wchodzić w pewne miejsce Orbanowi podobnie jak zajączkowska bo może im się to przydać......komisja do spraw Rosyjskich pracuję.A Bosak już z Ambasadorem Węgier nie dawno się spotkał.Ciekawe po co?;)
0
@Fake69 są budowy dróg które termin realizacji jest przekroczony o 1 rok.Tu mamy największy stadion w Europie.
0
@Lucerfi po pierwsze to pis od 2015r z ets wydał 1% na oze.A potem blokował środki z kpo przez 2 lata.umówny się za pomocą reguły H - turbiny wiatrowe, zmiany w rozluczeniach zspowodował że fotovoltaika stała się mniej opłacalna wprowadził to dlatego że nie zrobił pracy domowej i nie wyremontował sieci. Zostaliśmy obciążenich ich nieróbstwem.
Nie mówmy o zmianie miksu bo w tej chwili orlen na morzu kładzie na morzu fundamenty pod turbiny wiatrowe.....
Chociaż całość skończy się muedzy 2027-2030r i zbudują też na Pomorzu największy magazyn energii oraz będzie sieci mniejszych magazynów na terenie Polski.Trzeba na śląsk zbudować sieci aby przemysl mógł korzystać i z tych turbiny i przyszłej elektrowni atomowej.
Co do Niemców oni mieli odrobiłem z odpadami ale przy dzisiejszych technologiach odpady są paliwem do elektrowni chodź nie wiem czy usa tym dysponuje Francuzi na oewno i mały reaktor Gatea który budują takie rozwiązanie na mieć.
W przypadku kopalni węglowej one nie pracują w stanie ciągłym są uśpione i tylko uruchomione gdy turbiny nie oracują.Orzy czym trzeba powiedzieć że teren Niemiec nie jest do wiatru orederewany Polsja jest dużo leoszym miejscem jesteśmy na 5 miejscu i pierwsza jest Finlandia.Natoniast Niemcy idą w oze i budują największą farmę na morzu PLN turbin wiatrowych ale będzie to wymagało czasu.
https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-chca-zbudowac-na-morzu-najwieksza-elektrownie-na-swiecie-moc-300-elektrowni-jadrowych-7043742266542944a.html
0
@BorzyKrzys afd jest przeciw Europejskiej tarczy antyrakietowej.A tam mają być pociski anty balistyczne.Czyli przeciw broni atomowej.Także afd jest za nord stream czyli sponsoringiem Putina aby za tą kasę do bas strzelił.W szoku jestem że jakąkolwiek partia może być z nimi w koalicji.Te słowa jasno mówią że ci ludzie będą walczyć z pro putinowskimi partiami.Dziś głównym przesłaniem Polski było uzbrojenie Europy aby była niezależna po czym wychodzą pisowcy i konfederacji i atakują zamiast aby pomóc w tej sorawie gdyż jest to w fundamentalnym interesie Polski.No ale jak się ucieka do Orbana czy Białoruś a Orban spodziewać się następców.Jak się jest w koalicji z Adf to jaką wizytówkę wystawia sobie prawica.....
0
@michal26 ale co to znaczy .amasz potwornie ciężki mecz 2h 40 min a wcześniej grasz same 3 setowki i psychicznie nie jesteś wstanie się odzyskać.To jak na meczach grasz co 3 dni i przychodzi mecz gdzie nie nasz weny do gry podajesz wolniej......Czasem jak nieznana zawodniczka ogra dobrą to mecz ja psychocznie tyle kosztuje że łatwo orzegrywa następny mecz.Tutaj nastąpiło zmęczenie mentalnie materiału.Tenis to jedna z najtrudniejszych gier na świecie.Linie są tak dopraciwane że wystarczy minimalne usztywnienie uchwytu i piłka idzie parę cm za linię.To nie przypadek.Ta gra nie wybacza żadnych błędów.Co nie oznacza że Iga nie jest w dobrej formie ale tu weryfikacja powinna nastąpić z Sabalenką choć jest jeszcze jedna zawodniczka.Nue należy lekceważyć.
0
@Lucerfi posłanka konfy bryłka kolejna posłanka po co po ataku ma Ursule to już nic nie będzie mogła w ue zrobić żadnej ustawy. Jaki atakuje za zielony lad ale to ich komisarz Wojciechowski go wprowadził a morawiecki go podpisał i się nim chwalił.
Przykre że jak polityk dostaje owacje to wychodzą posłowie i ściągają Polskę do dna....szkoda bo Polska traci
0
@CLS63AMG pi pierwsze konkurencją jak edf czy kotea jest wstanie to finansować.Wybraliśmy gorszą technologicznie gdyż Francja cały czas się w tym rozwijała .W usa ta technologia była z powodu kosztów zamrożona.qdemokraci to ruszyli także zaczęto poszukiwać uran jak i pracować nad zamiennikami.Co do kasy czy możemy mieć :) czy wiesz że ze na ogromne wojskowe programy za pis nie było zapewniane finansowanie i był ogromny deficyt.My mamy długi zrobione przez pis
230 mld fundusz covidowy
20 mld służba zdrowia
Ogromne wydatki wojskowe
Ogromny wydatek na szybką kolej plus lotnisko 130 mld
Ogromne wydatki w wojsko aktualnie jak i w to co nie kupiliśmy
- program orka 3 łodzie podwodne tylko to to 10 mld 3 , broń hipersoniczna,lbron laserowa,bron anty balistyczna Arrow 3 zapewne w Europejskiej tarczy,samoloty f35 kolejna partia jest w płachta i samoloty f15ex
Trzeba wybudować drugie tyle dróg choć autostrad jest mniej trzeba zmienić energetykę koszty do 600 mld
Za co ? Musimy negocjować z ye aby nie mieć reguły wydatkowej
0
@michal26 amerykanka może nie odzyskać się mentalnie.ona grała same 3 sety w każdym meczu Iga miała 2 miesiące wolne ma energię i grała krótko stąd wywalasz piłki na out.....Fizycznie możesz być przygotowany ale mental to inna bajka.
0
@CLS63AMG no nie myśmy nie zrobili elektrowni z tych samych powodów co niemcy- odpady.Obecne technologie pozwalają stosowanie odpadów jako paliwo do elektrowni.Nie wiem czy dysponuje tym usa oprócz elektrowni małej Gatesa.Bo technologia Amerykańska była stara i zamrożona i oni reaktywują budowanie elektrowni.ztu ich Francuzi biją i to mają.Ostatnia elektrownia jest dużo większą niż nasza.Co do obecnego rządu wynegocjował z usa 4mld środków na dobrych warunkach aby tą elektrownie zbudować.Podstawowa rzecz którą się negocjuję to finansowanie i pis tego nie zrobił.ztu cytuje przedstawiciela edf który w ofercie już mieli przewidziane finansowanie.Obecny rząd w tym obszarze działa.
0
@Aragorn33 to jest lipa bo za nim trump zaczął opowiadać aby Europa kupowała gaz.To Ursula sama powiedziała że zamiast Rosji to Europa będzie kupować gaz z usa.Tu nikt nikt nie zmusza bo za nim transformacje przejdziemy potrzebny jest gaz ale nie od Rosji aby nie uzbrajać przeciwnika.Trump tu nas nie zmusza..Co do ropy to będziemy kupować tyle co potrzebować będziemy zobaczymy jak rynek będzie się kształtować jak i zmiany. Tak naprawdę chiny idą w eko są największym producentem oze. Ue poszła w oze a i arabowie też choć oni sami mają zloża i po co mieli by kupować.
2
Morawiecki poczuł wiatr zmian. Hm pytanie jest czy zrzeknie się inmunitetu sam czy może pojedzie na Węgry;) chłop czuje zmiany.....;)
0
@GigiAmoroso Myślisz ,że dolar pójdzie do góry z powodu nowego wydania ;) i że rynki ucieszą się z nominacji trumpa;)myślę że to nie zadziała;)
0
No proszę
https://www.money.pl/gielda/globalne-rynki-reaguja-na-zaprzysiezenie-trumpa-dolar-traci-gieldy-zyskuja-7116358441102144a.html
0
@michal26 no tak jak mówiłem po takim meczu tamta nie odzyskała się i psychocznie i fizycznie.Swiatek swoje mecze rozegrała krócej niż 1 najdłuższy mecz na AO i to o 17 minut przed tym meczem.To wyszłoJa się tego meczu obawiałem i trener świątek również pp prostu ten mecz wcześniejszym zrobił swoje I dobrze.Ten mecz switoliny też trwal 1 set dłużej to dla świątek bardzo dobrze .Sabalenka też ma już chyba ba 2 sety dłużej oby tak dalej. Swwiatek powinna mieć łatwiejszy mecz a sabalenka niekoniecznie oby 3 sety grała.
0
Najlepsze awans i zasluzony czas na trening I może jakiś odpoczynek. Harakter ekipy.
Słabe nie eiem jak Szczęsny będzie oceniany.
0
Jak na brak formy to super
0
@Kgorecki2500 maja być jacyś popełniający orzesteostwo może niech tam będą
0
@Ojciec5tkidzieci u jeszcze jeszcze brak dystansu do samego siebie....;)
1
@Pawlak1992 spoko on ma poparcie 2%- szału nie ma ;)może zdecydowanie i gaszenie petów nie wystarcza.;)powodzenia;)no i zobaczymy jak mu pójdzie z utrzymaniem inmunitetu....
0
@esem91 a jqk tam święty Karol;) czy po Jasnej Górze zacznie rozdawać komunię w kolejnym kościele.No jak Karol człowiek który został papieżem to musi na papieża bardziej się starać....
0
@Ojciec5tkidzieci słabo ci idzie dalej nie potrafisz bez obrażania. To słabość....
0
@Ojciec5tkidzieci mam prawo bronić kogo chcę.
0
@Ojciec5tkidzieci czytam że zrozumieniem, atakując trzaskowskiego w kontekście tego że podobne rzeczy działy się w tym samym momencie twojej publikacji co u Karola.Jest wybielaniem tego co się działo u Karola.Tkzw.obrona przez atak.
0
@FcPortoFan1999 ale niech pograją chociaż 3 sety
0
@FcPortoFan1999 no Coco pokonała
0
@michal26 kasatkine trzeba rozpatrywać przez pryzmat Radwańskiej zagrała jej siłą.zjednak każdy zawodnik ma dzień konia I taki miała Kasatkina.Graly silną piłe utrzymując długo piłkę w korcie .Gemy trwały bardzo długo.Tu nazwisko nie ma znaczenia tylko ci było na korcie a tu piłka była długo utrzymana i to nie byli wolne tempo.Albo bedzue to długa gra Igi.3 sety albo tamta psychicznie i fizycznie się nie idzysja z uwagi na 3 mecze 3 setowe.Stawiam na Igę ale pewne obawy są.
0
@FcPortoFan1999 tak cieszę się że zagrała ten 3 set i 1h :53 zagrała.
1h :05 to mecz nokaut.1:20 to w miarę łatwe zwycięstwo.Powyżej 1h 30 to 3 sety i kłopoty powyżej 2h to kłopoty fizyczne na następny mecz. Sabalenka była blisko fizycznych kłopotów.Chy zagrała 2 sety dodatkowo w turnieju.Badisa będzie chciała ja zmęczyć i grała tylko 2 sety z Coco..Oby ją zmęczyła.
0
@FcPortoFan1999 tak chodź liczę na nieregularność Navarro dziś Sabalenka miała kryzys zobaczymy co będzie z Badosą ta będzie walczyć.Bo Coco pewności zdobyla
0
@michal26 kasatkina była swoją najlepszą wersję.Kasatkina nie generuję siły gra raczej z siły przeciwnika.Tu było dużo siły i bardzo utrzymywały swoje podanie. Fizyczność Navarro była nie naruszona podczas gdy kasatkina grała na rzęsy.Pyranie jedt na jakim poziomie fizyczności będzie Navarro. Gdyby to była Świątek ten mecz zapewne byłby 3 setową.Bo Kasatkina była swoją najlepsza wersje.zwymisny były długie jak i gemy.Ovawy o ten mecz mam chodź liczę na zmęczenie Navarro gdyż wszystkie mecze były po 3 sety.Ale ostatni mecz był bardzo dobry.Moze być tak że będzie to ciężki mecz dla Igi albo z uwagii na zmęczenie łatwy.Tamta więcej będzie walić w siatkę i wywakac na outy.Dla mnie to zagadka.
0
@MessiForeverTheBest na to liczę ale nawet po tych 2h z kasatkina latała jak dzika.Gdyby zamiast kasatkiny grała Świątek byłby to bardzo ciężki mecz dla świątek.