0

@FcPortoFan1999 tzn ja byłem pod wrażeniem fizyczności Navarro to był świetny mecz gdzie utrzymywały długo wynusny i to w 3 secie.Jeśli 2h :40 min nie odbije się na Navarro to powinno być dobrze bo nasza ja ostatnio ograła.Ale utrzymywały piłki w korcie bardzo długo .Były one mocne. Z tak dysponowaną Navarro jak z Jasatkiną byłaby walka.Liczę że te 2h :40 min ją zmęczy ona wszystkie mecze grała 3 setowe.

0

@michal26 widziałem ten mecz Navarro świetnie grała a Kasatkins grala na granicy fizycznych możliwości.Graly bardzo długo wymiany zwłaszcza w końcówce. To co może tu zdecydować to fakt że grały 2:40 min I na to liczę bo mecz był na dobrym poziomie.

0

@Nightraider nie do końca wzrost wartości takich zawodników jak yamal pedri Cubarci jedt widoczny odchodzą zawodnicy którzy nie grają z różnych przyczyn i cena ich spada taki Eric nie grał ostatnio

1

@don'T.R.I.P.e chyba nic on nie dawno popierał zbidena to biznesmen ekscentryk....Nie wiesz co mu do głowy przyjdzie jutro zrobi coś innego....

0

1h 53 min grała Sabalenka .Świątek również bedzie grała fizyczny tenis z Navarro możliwe 3 sety.Obniżja formy miło widziana.Na pewno z Badosą jeszcze pobiega.

0

@Pawlak1992 nic nie mówił

0

@clyde ie na partii idealnej wiadomo
Ale jednak idzie w stronę demokracji co skutkuje brakiem funduszy choćby w energetykę która może obniżyć ceny energii a druga w stronę autokracji która idzie w brak funduszy i stagnacji i dalsze zadłużenie i deficyt.Różnica jest widoczna.
Dalej obecnie ko nie rządzi sama tylko z kilkoma partiami tu władza jest podzielona.

Dalej rządzi też pis w osobie prezydenta który sabotuje zmiany zamrażajac ustawy w tk .zgodnie sabotarzysta
Tk - pis
Pkw- szefem jest pisowiec
Nbp- szefem jest pisowiec
Sąd najwyższy- pisowcy Manowska szefowa, izba -pracująca na pis i neosedziowie.
Za obecny stan odpowiada nie tylko ko tylko w oraktyce cały sejm.Gdzie jedni sabotuje drugich ale wynika to wyników wyborów.nie można tu jednoznacznie ocenić obecnie ko gdyż ogromną część władzy nie jest w jej rękach i jest po przeciwnej stronie.Pis można łatwiej ocenić bo rząd i prezydent byl w 1 rękach.Konfederacja to koalicjant pusu u są id nich zależnie jeśli chcą rządzić.Bez możliwości na samotne rządzenie z uwagi na skrajność i kilka innych rzeczy.

1

@michal26 jest set dla niej dla nas ważne aby Sabalenka grała jak najdłużej na przegraną nie liczę ale niech gra jak Navarro.Sabalenka straciła w turnieju 2 sety.Nasza przeszła bez straty.zchoć z Navarro może być ciężko.

0

@Ojciec5tkidzieci ale ile chlopie można się powtarzać :)no możesz i Einsteina nazywać gdyż też był dyslektykiem.Jak i Andersen rownieżJaj się nie ma argumentów to się stara obrazić.To słabość.....

0

@Ojciec5tkidzieci cały czas starasz się obrazić:) masz złą krew....napisałem jak to jest i tyle....

0

@Recha_0684 to mamy podobnie tylko ja zamiast po mam konfe reszta się zgadza;)

0

@Recha_0684 no dobrze zwracam honor:)

0

@Recha_0684 ale zielony ład est posowski.Zrobił go komisarz wojciechowski ktory sie w spotach tym chwalił..Czy widziałeś aby coś dobrze zrobił pisiwuec;)

0

@Recha_0684 o obrońca Ciosanego karola.A powiedz mi czy Karol to wię że kandyduję na prezydenta .Bo było już kazanie Karola na Jasnej Górze. Pierwsza podróż do Watykanu w planach aborcja nie . Mniemam że Karol uwierzył w filmie. Karol - człowiek który został papieżem. Raz że człowiek ,dwa że papieżem. Czy aby Karol w to nie poszedł......;) czy będzie dawał gdzie w jakimś kościele komunię;)czy zamierza teraz zrobić tur po kosciołach;)?

0

@Mitch_Atleta no tak bo pisowcy wolą ciosanego Karola który nie ma zdania;)kurtkkurski i go prowadzi to móglby wyjść i za niego i mówić.Wtedy komunikacja byłaby szybsza.....A nie że Ksrol musiałby wpierw poczekać co kurskiego mu powie aby miał zdanie;)

0

@Roobo nie chcę nic mówić, ale karol sam zaczqł opowiadać e jest niezależny;))))co po (długopisie )widać jak to tam funkcjonuję;) i nawet prezes za bardzo audiencji mu nie udziela;)co pokazuję jak go szanuję......A karol no szczerzę uczciwie o sobie nie mam zdania;).przyjaciel kurskiego mu napiszę i będzie wiedział co ma odp.Generalnie wywiady powinien kurski udzielać wtedy szybciej można dostać informacje co powie Karol;)

0

@Ojciec5tkidzieci chlopie schowaj sobie inwektywy.To dalej wybielanie karola z dodatkowym atakiem na ttzaskowskiego że entuzjastycznie się do tego odniósł.Nic nie zmieniłeś tym.

0

@Kazragore doa jasności w żadnym momencie ko nie poprosić projektu pisu.Jak i tego ze musiałbym walić 100 km do Radomia jak i jestem z racjonalnego punktu widzenia przeciwny projektowi ous także i kolei które zamiast od miast do miast maja jeździć nagle miały by walić na lotnisko ;)poza tym pomimo usunięcia drugie lotniska w Berlinie Port lotniczy ma 23 mln a wcześniej mial 18 przy 2 krotnie większym mieście jakim jest Berlin w stosunku do wawy.Zdecysowanie irracjonalnej projektowi pis mówię nie.Racjonalny tak.

0

@Kazragore wyleciał z jakiegoś powodu;) no chyba kpisz jak nie widzisz konfliktu interesiw międzyczasie Chinami i usa choćby o Tajwan......grozi możliwa wojna.A oba kraje się zbroją na potęgę a chiny nawet zbudowałe sztuczne lotniskowce na wzór amerykańskich....A czy wielka Brytania czy Niemcy mają podousana umowę z usa na wzór bycia w ue?

0

@Kazragore ale to pos wygrał wybory .Ile zrealizował przez 2 tyg swoich postulatów.Nie wiem czy znasz się na wyborach ale obecnie realizowany jest program kilku parti który jest wyciągiem ich programów.Podpusano umowę koalicyjną.Kiedy paria wygrywa i realizuje swój program nie podpisuje się umowy koalicyjnej;) no chyba że partię chcą się zgodzić na program jakiejś partii.Tylko ja nie znam takiego przypadku;)

0

@JoeBlack przecież to partia Kaczyńskiego oparta jest na badaniach i wprowadził to niejaki spin doktor bielan;) nie idwracajmy kota ogonem.Pis ichcial irracjonalny projekt.Obecnie rizbudiwa uzależniona jest od liczby pasażerów co ma sens.A nie zrobisz monstrum a klientów tyle co kot na płakał. CIESZĘ SIĘ Że nie muszę jeździć do Radomia Okęcie mam i bliżej i taniej.

0

@Piotr,1985 nie orawda projekt pis byl irracjonalny obecnie projekt jest dostosowany do wzrostu liczby ludności. Cieszę się że nie będę jeździł z wawy do Radomia bo to tebilizm roku.Xreszta tam sklepik upada bo klientów nie ma.Obecnie po poprawionym projekcie i dostosowanym do rzeczywistości uzyskano zgodę środowiskową.

0

@Roobo absolutnie wolę jechać na okęciecniz upadającego Radomia.
Projekt pis to była fikcja i absolutnie tego projektu nikt normalny nie powinien go poprzeć.Pis niczego nie zbudował tam rozdawał kasę i miał wysokie pensje. w tej chwili projekt jest dostosowany do wzrostu liczby pasażerów.A nie ze zrobią kosa który nie pójdzie....Dlatego absolutna tutaj zgoda z Trzaskowskim.Obecnie załatwiono zgodę środowiskową.

0

@macio_944 ale jak to nie rozpoznali Matiego;)taki znany człowiek;) po co indentyfikator;) on jest niezapomniany;)

0

@NeroTFP1 wypłata mniejsza w budżecie zdenerwował się.....

0

@Kgorecki2500 czemu startuje polityk z potencjalnie mniejsza szansa na wygranie .Parcie na szkło czy co?

0

@Criss18Barca
Pierwsze wydarzenie sportowe to zapewne, kto da najwięcej na światełka tv republika;)

0

@Kazragore kandydatką afd na premiera chcę uruchomić nord stream.Czyli chcę dać Putinowi zarobić aby miał nas za co zaatakować.......To nie wymaga jakiś większych komentaży to oczywiste.....afd jest pro rosyjska partią.Musk jest kumplem prezydenta chin I ma tam preferencyjne e kredyty od rządu chińskiego....tak mam bo jest to suwerenne państwo. Nie jest stanem usa.Musk sobie może napisać post na fb albo na x tyle.

0

@Ojciec5tkidzieci no przeciez ty pokazujesz post gdzie w tle krzyczą jebać pis .Czyli wybielasz to co się dzieje na wiecu u karola gdzie też krzyczano.Taki post jest postem obronnym karola obywatelskiego kandydata pis.jest to obrona.

0

@Kazragore nie wiem czy wiesz ale w Polsce komisja do spraw wpływów Rosyjskich odkryła że ludzie Bielana sponsorowali organizacje prowadzona przez ruskiego agenta wspierającą trumpa.Komisja w kongresie w podsumowaniu jasno stwierdziła że Rosja angażuwala się przy wyborze Trumpa.Nie mam pewności czy trump nie rozwali nato.Obecnie chcę oddać ziemie ukraińskie ruskim.O krymie mówił że jest Rosyjski.Z kolei Musk ma firmę Tuska w Chinach na preferencyjnych kredytach współpracuje z prezydentem Chin co jest konfliktem interesów.Jeśli się pytasz czy trump to agent odp.Nie wiem.....
On ujawnia prawdę;) popiera afd które chcę nord stream budować. Wybory Niemiec czy wielkiej Brytanii są dla obywateli tych krajów.On nie jest i to nie jest jego sprawa.Jest obywatelem innego oanstwa i szefowie panstw maja prawo do ibrony co się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?