4

@Jonyx tylko za co dlaczego polityk prowadzi kampanie przy udziale kościoła? Gdzie są treści nienawistne w stronę opozycji.
Dlaczego jest post śmiejący się z prezydenta Warszawy który został za mordowany przez fana pisu nakręcony przez tv. Obecnie drugą tv pusiwska nakręciła 70 latka który groził facetowi który id kat zbiera na sprzęt dla chorych ludzi aby ich leczyć.Zarowna jako osoba wierzaca jestem przeciw politykom robiącym kampanie wyborcza w kościele i jestem przeciw nakręcaniu nienawiści przez tv w stosunku czy do polityków czy do ludzi. A właśnie masz orzyklad Owsiaka. Post jest uzasadniony.

0

@Jakchcesz jeśli Barca kupi jeszcze Niemca to Martinez powinien albo skończyć karierę albo odejść za 1 rok.Juve powinien pomyśleć o Christiansenie chyba że odejdzie Eric.qchociaz na defensywnym pomocniku dobrze gra i Andreas i Eric ale chyba jest jeszcze planowany defensywny pomocnik.

2

@clyde nie przejmuj się tak już grupa siatkarzy czy koszykarzy jest od nich wyższa. Po za tym karol bardziej na papieża aplikuje.Kazania prawi w kościołach chcę jechać do Watykanu w pierwszą wizytę.No nic tylko komunię będzie dawał.Amen;)

6

@GeneralXavi mega słabe chodzi o morderstwo na Pawle Adamowiczu zabitego przez fanatyku pisu nakręconego też przezuwczesne tvp.Wyczucie taktu masz zerowe......ostatnio inna pisowske szambo nakręcało 70 kątka aby zabił Owsiaka który zbierał na i onkologię i pomoc psychologiczną dla dzieci w centrum zdrowia dziecka.qbo ważniejsze są światełka w tym szambie.....słaby temat jeszcze gorszy post.
A jak tam karol kiedy planuję kolejne kazanie w kościele
Komunie również planuję dawać;) ma jechać do Watykanu jako pierwsza wizytę. Może on na papieża startuje naoglądał się Karol-czlowiek który został papieżem i myśli że też może.Czy karol startuję na papieża czy prezydenta? Rozróżniam te 2 stanowiska.Amen;)

7

Dla mnie ok szanują kibica pilki rywala który szanuję ich . W dodatku chłopaka dla którego jest to frajda.Ale nie chcą podpisywać się z klubem konkurencji.Sorawa jest czysta nie ma tu nienawiści do ludzi wręcz przeciwnie.fajna sprawa.qmi się podoba jak filmik jak mały chłopak Realu wybiera Yamala a nie viniego czysta piłkarska sprawa.

3

@partymaker nie narzekałbym na Deco jeśli kadra jest zdrowa jesteśmy wstanie wygrać z każdym jak na ograniczony budżet nie narzekałbym.qobecnie jesteśmy w grze o mistrzostwo LM i mamy super puchar.
Za chwilę będziesz miał nowy stadion co finanse wyprostuje. Pewnie latem z 1 albo 2 dobre transfery będą skrzydłowy i niemowląt na obronę .Przewiduję jakieś rozstanie z trudnym dla budżetu zawodnikiem.Nie ma co narzekać.

0

Świetne info oby podpisał
Ponieważ Barcelona ma wiele kontuzji musi mieć szeroką kadrę. A araujo może grać I na pozycji kounde. Gramy w wielu rozgrywkach i musi być rotacja aby nie zajeżdżać zawodników.Jesli zostanie to się ucieszy.I tak Martinez to zawodnik góra na jeszcze jeden rok

0

@lucca87 4:0 to cały zespół nie dojechał zresztą real wygrywa z Barcą wtedy kiedy Barcą ma sporo kontuzji.Inaczrj dostają bęcki.Jesli ktoś mógłby to zrobić to jest to Araujo.Jakos nikt Szczęsnego nie obwinianie a przewinienie identyczne.Gdyby to puścił Barcą straciła by bramkę ale ze 2 pewnie by strzeliła.Weź to co zarabia Fato fdj a on....możesz mu dać podwyżkę;)

0

@BorzyKrzys ale, co to za anonimowy koleś?co nie było go przez 8 lat w kraju jak pis rozpierdal. prawo .rżnie idiotę, że to wina koalicji partii, które rządzą.

0

No to jeszcze dogadaj się z Araujo.Bo to filar na kata.

0

@Eto'o9 R10 Araujo we wcześniejszym meczu z psg miał podobna sytuację gdzie uratował zespół jeśli ktoś mógł to zrobić to on nie wyszło.Nie uważam aby był jakuś wylew choć kontuzje go dotykały ale nikt nie ma firmy id razu.Wystarczy spojrzeń na fdj czy fermina czy olmp grającego w kratkę obwinianie zawodnika o kontuzje to obłęd w tym klubie 9 zawodników tylko w tym sezonie odniosło kontuzje.Aby to działało musisz mieć 2 równe 11.U nas jest nadmiar w środku ale brakuje i prawego i lewego zmiennika oraz przynajmniej jednego skrzydłowego i raczej napastnika. O skrzydłowym to myślę o lewo czy Nico żaden słabszy zawodnik.Bo jak będzie ko tuzja na pół roku to musi być człowiek który ogarnie finał LM. Np.Ja do Araujo nie mam o tamte zagranie pretensji tylko on w naszym zespole mógł się podjąć takiego wyzwania i na 10 z 9 wygra.dka mbie porażka gdzie tracimy jednego z najlepszych stoperów zarówno przez kibiców jak i klub.Zniechęcamy zawodników.To powinien być filar na całą karierę.Jeśli odchodzi to jest to porażka klubu w zarządzaniu zawodnikami......

0

@lucca87 kibice powinni się raczej przemyśleć obiecali mu pensje i tego klub nie dotrzymał.Obciazyli psg zamiast dać mu wsparcie.Ja się nie dziwie ze odchodził wygrał i ratował wiele sytuacji jeden błąd i robią z Ciebie winnego.wygrywaja wszyscy jak i przegrywają.Tweaz tak mogło być zw szczęsnym.

0

@Eto'o9 R10 trzeba się raczej zastanowić dlaczego klub potrafi zrażać do siebie zawodników .Tyczy się to kibiców jak sam klub.Araujo nie był wcześniej zawodnikiem który wiele błędów popełnił we wcześniejszym meczu z psg uratował bramkę.Grał bardzo dobrze.Powinno mu się dać wsparcie wszyscy wygrywają i wszyscy przegrywaja.Araujo wie trudnych pojedynków nam wygrał z vinim itp...Klub umówił się na podwyżkę i nie dotrzymał słowa.Ja się nie dziwię że on idzie do gorszego klubu.

0

@Barcanajlepszyteam napisałem o jego głównym kontkandydacie który aktualnie startuje albo na ptrzydenta albo papieża.Nie jest to jednoznacznie pewne;)alegeneralnie z szacunku do kontrkandydata nie pomijam go .Natomiast co do tej kwestii od tego jedt komisja do spraw wpływów rosyjskich .Pis powpuszczal tyłu ruskich pracowników że nie sprawdził co oni robią.....To wszystko trzeba teraz czyścić.A to że trzaskowski nie zna każdej firmy.No cóż abw nie funkcjonowała bo maciarewicz zlikwidował 10 jednostek ABW.No ale on jest zgloszony do prokuratury.
O a karol to nie wiem Amen;)

0

@Karzel a ja nie rozumiem jak kandydat na prezydenta udziela kazania w kościele kazanie a w 1 podróż wybiera się do Watykanu.Czy Karol wie że startuje na prezydenta a nie na papierza. Czy naoglądał się filmu karol-człowiek który został papieżem;)może mu się mu coś pomyliło.Nic tylko będzie jeździł i dawał komunię;)

0

@Janas11224 nie wiemy wszystkiego .Myślę że nie dano mu wsparcia w meczu z psg to nie jest robot......mogłeś zrobić co 1 tyś razy fenomenalnie i 1 razy coś spieprzyłeś i już wieszają na Ciebie psy

0

@Rastafarnianin tylko że każdy z kandydatów konkurujący chciałby mieć taki wynik

0

Trzeba po prostu sprawić aby został na pół roku i zdobyć mistrza i zajść jak najdalej w LM

0

W tej chwili2 piłkarzy nie jest w formie po kontuzjach fermin i fdj.Na pewno Araujo może być bardziej naoliwiony.Troszke jest jeszcze klockowaty ale to kwestia miesiąca.też 9lmo gra w kratkę musi złapać równy poziom.to samo lewy ma mecze w kratkę.Reszta gra nieźle .Gavi wrócił do formy choć pewnie będzie lepszy .Balde ma spore rezerwy aby się poprawić.Drużyna ma możliwości

0

Karol miał w kościele kazanie, chcę pojechać do Watykanu. W 1 podróż Ja myślę że on się pomylił.
On chyba naoglądał się filmu karol - człowiek który został papieżem.
On myśli ze zwyczajnie papieżem zostanie.......taką kampanie prowadzi....

https://youtube.com/playlist?list=PLyJ7hmVonl8nc440MUWt64JxX0GJeJTGY&si=k8StJ_e66XU9e_do

0

Jak dla mnie jeśli Araujo zostanie to nie idą nikomu miejsca w składzie. Latem powinni xobsczyć jaki jest budżet i co mogą. I wtedy się zastanowić

0

@Koorsik to braun ma procedurę odebrania inmunitetu.Prwnie Bosak mu jakiś spadochron może załatwić.

0

@Koorsik ja mam problem:) ale coraz więcej widać związków konfy z Rosją.Kandydatka afd chcę rurociągu nord stream.Ato koalicjant konfy.Zajączkpwsja wchodzi w tyłek organowi który daje azyl Romanowskiemu który zdefraudował kupę kasy .Zaczynam rozumieć że się zabezpiecza.....To nie mój problem jeśli już....

0

0

@Michael24 z tym gavim było tak że facet byl z tyłu i wsadził głowę. Gavi go kompletnie nie widział ....

0

@takisobiektos mamy szeroki skład. Nie grał Eric, fermin , Andreas,Pau Victor,Araujo tydzień przerwy plus teraz 40 min,Ferrari grał krótko, Olmo grał krótko i miał przerwę,fdj,Pablo Torre, Ferrari Torres.no jest Fati ale to wiadomo nie martwiłbym się.

0

@snupson Balde strzelił bramkę ale też został ograny przez Mbappe.wychodzi na 0.
Co do Araujo na mój gust inigi przez miesiąc nie wróci jeśli Araujo wrjdzie di składu miejsca nie odda.Barca też go teraz nie ouści choć może grać u Andreas.On do nas pasuję mam regułę 1 do 1 muszą dobrze grać dojdzie stadion powinni dać mu podwyżkę.

0

@BezglutenowyPedri chyba na wykroku go złapali

0

@Comentateiro ale w LM przed nimi;) ale trzeba mieć pokorę.Z drugiej strony skład jest bardziej kompletny.

1

@Comentateiro jak dla mnie przyczyny są 2
1.powrót 9 zawodników kontuzjowanych a jeszcze Andreas nie zaczął grać a doszedł Martinez.
2.zmęczenie zawodników co grali od początku sezonu i widać to było po obronie.
Tutaj zwyczajnie zawodnicy po kontuzjach muszą dojść do równej formy.Najbliżej tego jest gavi.Mowa tu o fdj, Olmo, fermin tu Olmo jest najbliżej formy jest nierówny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?