Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 co to znaczy nie wyszło i co miałoby wyjść? z 1 pandemią..Masę ludzi do piachu poszło.....W samej Polsce nie ma 38 mld a jest 37, 6
0
Kasia jest ale jesteśmy po kontuzjach.FDJ , gra słabo olmo gra w kratkę potrzeba czasu.Pierwszy który formę zrobił to gavi choć też może mieć formę w kratkę w formie Pablo torre i myślę że Araujo może dobrze grać.
0
Plus całej sprawy jest taki że mamy jeden dzień odpoczynku podczas Real gra po świętach o 1 spotkanie więcej, chyba z Walencją grali w pt, pon puchar, czw puchar i pewnie w niedz finał.Jesreśmy w lepszej sytuacji i mamy ludzi na zmianę jak olmo Torre czy Araujo,, Eric. Nie wygląda to źle a raphinia i yamal nie grali w którymś meczu.
1
@LOPEZ16 .sylwester że ludzie są zawoedzeni że sezon jest urwany i chyba tu tkwi a tak to sezon bardzo dobry
0
@Czajka90 nie obraź się nic do ciebie nie mam ale to nie twoja sprawa:)natomiast dyskryminowanie kogoś bo robi błędy to wystawia taka osoba ocenę mało pozytywna.Bo można się nadziać.Zbaczyloby że ci ludzie wszystko robią idealnie;)a jeśli gdzieś robią błędy w innych dziedzinach znaczy że nie warto ich czytać;)
0
Vini powinien na samym początku kiedy zaczął odwalać szopkę powinien dostać że 2 karki czerwone.Posiedzialby na ławie i zajął się grą kibice by go zostawili w spokoju .Nawet młody yamal sobie z tym radzi.Problem jest z vinim który rozdmuchał ta kwestie walki z publika do granic.Tu jest wina Realu który powinien zatrudnić psychologa.....popełniono błąd z tym piłkarzem.Szkoda bo to generalnie nie jest zły piłkarz i nie będzie przez to dobrze pamiętany...
0
@Mitch_Atleta nie wiem, ale jak ktoś nie ma argumentów, to jedyne co ma to podpiera się językiem.Mnie interesują czyste argumenty za przeciw w danej sprawie., aby wyrobić sobie zdanie i zrozumieć czemu ktoś popiera coś co ewidetnie jest złe.Stara się to podważyć wiedząc, że ktoś ma dyslekcje i stara się taką podważyć.
Tych ludzi też podważcie.Karzecie ich zbywać.Nie zobaczysz filmów Spielberga bo ma dyslekcje pomimo że dostał oskara.Bajek też Andersona dzieciom nie poczytasz bo jak je pisał to ribil błędy;)..... itp....A jest więcej dyskektyków.Nie macie argumentów na temat i tyle...
Znane osoby z dysleksją
Auguste Rodin (1840–1917)
Thomas Alva Edison (1847–1931)
Albert Einstein (1879–1955)
Jadwiga Jastrząb (ur. 1946)
Hans Christian Andersen (1805–1875)
Adam Wajrak (ur. 1972)
Walt Disney, Winston Churchill, Pablo Picasso, Leonardo da Vinci, Mozart, Adam Mickiewicz, Andy Warhol, Anthony Hopkins, Agatha Christie, John Lennon –
Knightley Orlando Bloom, Steven Spielberg
Ingvar Kamprad , ale założoną przez niego firmę IKEA zna cały świat! Gdy został został przedsiębiorcą miał tylko 17 lat! A przyczyną była jego ogromna niechęć do szkoły spowodowana przez dysleksję.
„Z powodu mojej dysleksji, w młodości zostałem naznaczony jako leniwy i głupi, ponieważ szkolna tablica mnie nie interesowała. A to po prostu inny, kreatywny sposób myślenia i wiele dzieci z dysleksją poszło dalej, by osiągnąć wspaniałe rzeczy”. To słowa Richarda Bransona, brytyjskiego, genialnego miliardera, podróżnika, założyciela ponad 400 firm Virgin Group.
Najsłynniejszy kucharz świata, Jamie Oliver, bardzo często publicznie wspomina o przemocy rówieśniczej i innych problemach związanych z dysleksją. „Ludzie myśleli, że jestem głupkiem
1
@Comentateiro kolejna międzynarodowa instytucja która tych pisowców podważa tak naprawdę......Dobrze że tego nie kupują oni i mkol to raczej kpina...
0
@Gaz świetny stoper jeden z najlepszych na świecie nr 1 w zespole.Kazdy inny stoper w zespole to co najwyżej rezerwa.A stary to Mattinez i on powinien być rozważony odejscia
0
@Irmscher10
Co tak naprawdę chcę trump
Zabrać tereny sojuszników.Zlikwidować sojuszniczy kraj.Oddać ziemie ukraińskie Rosji zamrażając konflikt. Też przez długi czas blokował dostawy broni ukrainie choć część republikanów chciała dostarczać tą broń.Obecnie tłumaczy Putina, albo wie że jest bezradny i szuka wymówek że naobiecywał że pokój będzie za pół roku a nie na 2 dzień kadencji.Jest śmieszny że oskarża Bidena o wojnie że chciał Ukrainę w nato.Bo za nim Biden opowiadał o ukrainie w nato to Putin zajął krym.Wiadomo że Pitinowi chodzi o ziemię. Wiadomo że się z nich nie wycofają jak Ukraina powie że nie wejdzie do nato.Dzialalnosc trumpa mocno podejrzana....
1
Mkol nie chcę dudy.
https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,31596333,zle-wiesci-dla-andrzeja-dudy-jest-oficjalna-decyzja-mkol.amp
0
@July_6_BcN nic tylko zauważyłem to prawica i to prawica ,ona działa na rzecz Rosji i pis działa na rzecz Rosji taki Maciarewicz np...;)
0
@Cule2013 to to jest pikuś on chcę napaść na sojusznika.Czyli tak jak putin chcę zabrać ziemie.....
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-trump-nie-wyklucza-uzycia-wojska-chodzi-o-dwa-terytoria/g6kvlgx,79cfc278
0
@Ojciec5tkidzieci a co to córkę nie można skrytykować;)on miał już swoje lata młody nie jest.
1
Pewnie pis ma żałobę
https://wiadomosci.wp.pl/nie-zyje-zalozyciel-frontu-narodowego-le-pen-mial-96-lat-7111687351126752a
0
@reakwon no tak kiedyś trump covida chciał wyleczyć detergentami widać nic się nie zmieniło;)
0
@Kozinho. Jak widać trump w formie.Gada jedno robi drugie....;)
0
Paranoja abstrahując że
wojna nie skończy się pow 24 h po objęciu przez trumpa tylko jak twierdzi w 6 miesięcy to zwyczajnie gość oszukał.Ale opowiadanie że to Bidena wina bo powiedział że Ukraina może wstąpić do nato i jest to wina Bidena.Ukraina jak każdy suwerenny kraj może wstąpić gdzie chcę a to jest zwykła napaść.Rozumiem że jak Ukraina nie weszła by do nato to Putin zwróci ukrainie wszystkie ziemie;) poza tym w 2014 putin napadl na krym i było to dawno przed rządami Bidena.Wiec putin i tak atakował Ukrainę.Więc chłop chce przykryć nie spełnioną obietnice. Słabe to...Dla nas o tule dobre że ruskie stracą jeszcze więcej broni pozbędą się rezerwy z czasów komuny i będą biedniejsi i mniejsza armię będą mieć.Przykre to daje nam to czas.
Prezydent elekt Donald Trump liczy, że wojna w Ukrainie zakończy się nie w ciągu 24 godzin od objęcia przez niego urzędu - jak wielokrotnie deklarował - a w ciągu pół roku. - Mam nadzieję, że uda się to osiągnąć w ciągu sześciu miesięcy - stwierdził. Oskarżył administrację Joe Bidena o sprowokowanie wojny w Ukrainie. - Myślę, że Rosja zaatakowała, ponieważ uznała, że administracja Bidena jest niekompetentna. Oni nie wiedzą, co robią. Ale my wiemy, co robimy, i to wszystko się skończy. Mamy wielką armię - powiedział Trump. Według niego wojna rozpoczęła się, ponieważ Biden powiedział, że Ukraina może przystąpić do NATO. Trump dodał, że do inauguracji nie spotka się z Władimirem Putinem - podkreślił, że dyktator jest gotowy do takiego spotkania. Śledź relację na żywo w Wirtualnej Polsce.
1
@mmaciass to co zrobił dla innych samorządów trzaskowski to wywalczył zmiany w podatkach tak aby wróciło finansowanie samorządów. Bo pis zmniejszył dochody samorządów nałożył jeszcze opłaty za pensje nauczycieli na samorządy.Wiele projektów samorządowych poszło do kosza.
Już ta ustawa przyniesie sporo lokalnych inwestycji w całej Polsce.Bo pus jak za komuny dążył do centralizacji.Np w oarkach zbierał kasę od parków czka ona do wymyślonej instytucji opłacano pensje niepotrzebnie oracujących tam ludzi i rozdawano kasę według tego którym parkiem rządzą swoi.....
https://samorzad.pap.pl/kategoria/finanse/sejm-uchwalil-nowa-ustawe-o-dochodach-jednostek-samorzadu-terytorialnego
1
@mmaciass no jeśli dla bosaka autokracja pisowska brak praworządności złodziejstwo plus z tego wynikających czyli kierunek boalorus choć dostosowanych warunków ograniczeń bycia w ue to mnie daleko do Bosaka.
Trzaskowskiemu nie można zarzucić pracy tylko dla Warszawy gdyż pracuje wraz z innymi samorządami załatwiając kasę dla samorządów co też wpływa na zmiany w innych częściach regionów w kraju jest to współpraca stała. Tak samo współpracuje z prezydentami innych stolic którzy też często idą w prezydenturę krajów. Zna 5 języków i dogada się prawie z każdym prezydentem bez tłumacza.Ma doświadczenie pracując z komgresmenem amerykańskim.Był posłem w europarlamencie i zna to środowisko dyplomatyczne.Ma już doswiadczenie druga kadencję jako prezydent Warszawy.Co rzy muzeum Jarosław patrzeniem w przeszłość a nie w przyszłość jest bez porównania.O wykształceniu nie wspomnę.Żył tez w Anglii Francji czy Usa.Zebral doswiadczenia jak inne potęzne kraje zyją ma porównanie .Mowienie że nie ma do zaoferowania to nieporozumienie.Ape rozumiem że dla osoby prawicowej z kandydatem mentzenem jest to przeciwnik politycznym.Ale lekceważenie to nieporozumienie....To tak jakbym się się nabijał z tik toku gdzie mentzenowi nie można tam odpowiedzieć bo się boi.....;) ale daruję sobie...
Uczył się w Szkole Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie[2]. Przed wyborami w 1989, będąc uczniem XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie, zgłosił się jako wolontariusz do pomocy w biurze stołecznego Komitetu Obywatelskiego w kawiarni „Niespodzianka” przy placu Konstytucji 6[3][4]. Pracował jako tłumacz języka angielskiego, wspierał przebywającego w Polsce przedstawiciela amerykańskiego stanu Michigan, dzięki któremu uzyskał później kilkumiesięczne stypendium, po czym kształcił się w Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills (1990–1991)[3][5][4]. Maturę zdał w 1991[4].
W 1996 został absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW (1996)[5][6] i studia europejskie w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Uniwersytetu Oksfordzkiego (1995) oraz Instytutu Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002)[7]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej przygotowanej pod kierunkiem profesora Stanisława Parzymiesa[8].
Deklaruje znajomość pięciu języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego[9][1
2
@mmaciass nie sądzę aby to było pokazowe oprócz 200 spraw400 jest badanych.a 4 uciekło z kraju kolejne inmumitety maja być zabrane w tym obajtka czytaj stawiane zarzuty.Jak dla mnie koalicja chce zmienić prezydenta aby nie robił hostelu z pałacu. i wsadzić ich przed wyborami parlamentarnymi. Co w przypadku Jarka to po karierę politycznej.W Pisie jest ponad 20 komunistów. Choć powoli znaczna liczba prokuratorów ma średnia wieku 40 lat czas robi tu swoje......chodź pojawia się ktoś taki jak Piotrowicz który pracuje dla braku praworzadnosci dla pis.
0
Chyba jest w grze Nico
2
@mmaciass Była szansa na pogodzenie kiedy zmarł Lech Kaczyński naród był pogodzony.Ale w momencie kiedy ktoś wpadł na pomysł pochowaniu go na Wawelu to ludzie czuli że przesadzono.Owszem jak najbardziej zasłużone honory na Powązkach ale wawel pomniki w każdym mieście to nie. A potem brat zaczął na tej śmierci uprawia politykę a zginęły tam obie strony.Na szczęście Jarosław jest starszym politykiem długo się w tą władzę bawić noe będzie co sam zapowiadał.A pierwszy garnitur w zasadzie wszyscy są umoczeni albo będą siedzieć albo pojadą na Węgry.Jaroslaw nie jest wolny od zarzutów bo jest zawiadomienie o wybory kopertowe do prokuratury.Obecnie jest sprawdzane 2 śledztwo pod kątem zamiecenia pod dywan a tam masz kwestie Austryjaka i łapówki dla księdza o ziemię. Ponad 200 spraw jest sprawdzanych.W jakim kształcie pis przystąpienia do wyborów.
Czy jest duopol.zw tej chwili solidarną polska została na jej miejsce wchlonięta i na jej miejsce wchodzi konfa.Bosak który był oszukiwsny w wyborach przez pis który cały aparat oanstwa wykorzystywał chciałby aby kasa wróciła do pis.Czyli szykuje się koalicja. Nawet użytkownicy chcą głosować na karola o którym wiedzoł że jest beznadziejny. Ani nie ma charyzmy, kompetencji, doświadczenia czy zagranicznych znajomości.
Co do KO to tu też trudno mówić o duopolu bo koalicja nie realizuje programu 100 konkretów tylko program który jest wyciągiem kilku partii. Czasem lewicy nie jest zgodna w programie z 3 drogą.Masz tu 4 partię. Sama KO oprócz Pzo to są zieloni, Nowoczesna, oraz są osobowy z lewicy jak choćby Nowacka.
To nie jest to samo co w 2015rNie na wszystkie ustawy jest zgoda.Choc decydująca osobą która blokuje ustawy jest duda.Natomiast po wyborach sytuacja może się odblokować bo on albo wali do zamrazarki tk albo wetuje albo przyjmuje co mu się podoba. Pus ma władzę w sądzie najwyższym nbp,tk ,szefem PKW jest pisowiec władzy ma sporo i jest współodpowiedzialni za rządzenie.Prezydent zablokował ambasadorów czy nie przyjechal na galę przejęcia prezydencji od Węgier w ue wolał jeździć na nartkach.Zaproszenia wysłał mu od ręcznie napisane premier.W zależy w jakim sensie rozumiesz duopol.
Bo jeśli rozumiesz koalicję pisu i konfy oraz druga koalicję lewicy KO i 3 drogi to są to 2 koalicję kilku parti.To jest inne zastawienie niż w 2015r.Bosak był na spotkaniu z morawieckim na w tyg próbie stworzenia rządu.Tylko mieli za mało.To nie jest tak samo jak w 2015r i pis w 2007r nie starał się iść w autokracje co robił teraz i nie betonowa instytucji jak tk czy tworzył wręcz fikcyjne instytucje jak ta izba....w SN.Jest inaczej niż było.
0
@Peniu co mnie interesuje zdanie twoje o nitrasie.....ważne jest to że duda wsadza ustawę do zamrazarki czyli pis ma realną władzę w rękach decyduje co wchodzi w życie.Choc nie we wszystkich.zake ważnych blokuje brak praworządności.
0
@Dejvo tak bardzo za rządów pis doprowadzono do stanu gdzie jeździłem szukać paliwa bo wszędzie była z kartka pseudo awaria;)a to co miało miejsce dać korzyść poszło na szukanie stacji i straciłem jeszcze czas bo pis użył Orlenu w kampanii wyborczej.....
0
@Peniu postarzasz się, wali mnie to czy to dla Ciebie chaotyczne czy nie to twój problem.Na temat pisu.i ch win można tomy książek napisać., masę spraw jeszcze jest nie zaczętych nie oczekuj że w kilku zdaniach to ujmiesz....
0
@Peniu tutaj duda wsadził ustawę do tk do zamrazarki....
https://sportowefakty.wp.pl/inne/1165782/szkodliwa-dzialalnosc-nitras-mocno-uderzyl-w-prezydenta-dude
0
@Peniu na razie przykładowy Romanowski idzie w kierunku Asada i Janukowycza czyli spierdolka do Rosji.
Problem Orbana jest spory .Po ponad 20 % inflacji społeczeństwo mniej może. Stracili dostęp do taniej energii a ue zablokowała mu srodki
A. Z kpo I fundusz spójności czyli drogi i reszta infrastruktury.Ludzie to odczuwają......organowi I fideszowi zaczyna spadać a na dodatek pojawił się konkurent któremu rośnie jak i jego parti.Jak myślisz czemu orban dobrze żyje z putinem? Po to aby tam spierd.Obajtki , romanowskie Morawieckiego......będą musiały tam spierd.
Nie wiem czy kaczor oddał władzę
Bo ma jej sporo
Prezydent - pis - wetuje ustawy albo wysyłam do zamrazarki do tk
Tk - pis
Sąd najwyższy szefem jest Manowska -pis-pr-tjaciolka dudy którego cheoni-ma mu robić ewentualny ts
Neosedziowie
Izba w sadzie najwyzszym która nie jest sadem to też pis
Nbp- również pis zabawa stopami % ...
Nawet w PKW szefem jedt pisowiec
Pis ma bardzo dużo władzy i jest współodpowiedzialni za państwo.
0
@Dejvo kiedy zablokowali kilka dni temu rząd przyjął dokładny harmonogram rozbudowy:)może w temacie nie jesteś:)
0
@Dejvo a wolisz jeździć pp stacjach i szukać paliwa;)wiesz obajtek już ma odebranie inmuniteu czytaj będą stawiane zarzuty.A dumping wyborczy to i tu jest śledztwo prowadzone
Nie wiem wyślesz. Mu czekoladki jak kramerowi;) pytanie czy do pierdla czy na węgry;)