Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 nie ma znaczenia istotne czy ustawa jest dobra czy nie poprę ustawę i pisu i konfy jeśli będzie miała ręce i nogi.ale obecny prezydent wetami i tk bierze odpowiedzialność za to co się dzieje i ok nie będzie ściemy że za panstwo odp koalicja parti bo pis ma sporo władzy.
Ma prezydenta
Tk
Izbę najwyższa z przewodnicząca Manowska plus stworzyli izbęc do załatwiana swoich soraw ktora przez resztę jest kwestionowana
Nawet PKW jest przewodniczącym
No i jest Jastrząb w nbp
Tak więc władzy pis ma sporo i sabotuję jak może.Ale jeśli grupy społeczne na niego nażekają w momencie prekampanii wyborczej to bardzo dobrze niech tak robi dalej....
0
@sokot nas nie dotyczą przecież u nas jest baza w radzionkowie przeciw Iranowi i Rosji chciałbyś jeszcze zestrzeliwać rakiety irackie.Polacy jezdza do Turcji Grecji Egiptu wiesz czym byłoby zdetonowanie takiej bomby i konsekwencji chmury atomwej....w regionie.Znasz. xaarnobyl.
0
@Kgorecki2500 trzeba wojny finansować ale bron atomowa nie powinna być w rękach facetów którzy morduje 180 tys.Nie można ponosić takiego ryzyka.Zeobili uprzedzający manewr pod pretekstem i tyle.
0
@takisobiektos nievono Zbudowali bazę w radzionkowie przecuw rakietom iranskim i ruskim nie pozwolili by na rakiety irackie w rękach chemicznego alego który użył broń chemiczna przeciw własnemu narodowi.Gdyby Sadam wpuścił ludzi od weryfikacji pewnie bazyliszkiem a tak to się go pozbyli.Koszty są wysokie.Oni budżet na same wojsko mają 600 mld niecte koszty aby się po złoto pchać;)
0
@Kgorecki2500 a wiesz ile kosztuje dziennie Amerykanów taka akcja....
Sadam powinien stanąć przed trybunalem za ludobujstwo jak inni dyktatorzy to się stało.Irakczycy wyszli na uliice i zwalili pomnik sadama który nie miał poparcia ulicy a uprawiał czysty zamordyzm....Bardzo dobrze ze Amerykanie go z różnych powodów usunęli.
0
@Kgorecki2500 Pojechali odsunąć Sadama który bawił się z ONZ.....sprawiał w przeszlości problemy napadając na kuwejt był bezwzględnym morderca który zabijał bronią chemiczna własny naród .Był oskarżony w 2 procesach o ludobujstwo 180 tys ludzi .Po procesie wykonano wyrok .Ameryjanie pod pretekstem wkroczyli i jak mówię sadam z onz się bawił do czasu.Za pierwszym razem go oszczędzili za drugim razem oddali go w ręce narodu .Tyle z tematu.odsuneli od władzy ludobujcę.A co jakby okazało się że broń atomowa miał.....I trafiła by w ręce chemicznego alego albo idioty udają?Nie mam kompletnie im zagłębianie że tam wkroczyli I.
0
@Recha_0684 środowisko które to dotyczy jest niezadowolone.....
0
@Recha_0684 de facto i usa I Anglia cały czas zbroją Ukrainę. A zdradzil to trump blokując broń dla ukrainy i teraz też chcę to zrobic
0
@Kgorecki2500 ale różnica jest w celu dlaczego coś robią ruske a coś robią Rosjanie;)na oewni Amerykanie nie są tam dla tego aby akurat wejść i ukraść złoto.....;)
0
@Recha_0684 tam nie ma byle kobieta.Tylko ludzie z doświadczeniem którzy od wewnątrz wiedzą o co chodzi.A nie jak duda idzie do mkol gdzie nie ma o tym zielonego pojęcia.....
0
@Recha_0684 był układ który ruskie zerwali wchodząc na krym....
0
@Kgorecki2500 tzn różnica jedt taka że Afganistanie Amerykanie przeszkolili im wojsko dali broń a kobiety zyskały przez wiele lat prawo choć powyjściu talibowie to pozamiatali.i też starali się w Iraku to zrobić.Nawet jak porównasz walkę z isis to ruskie bombardowały celowo szpitale a Amerykanie starają się precyjniej uderzać w cele walczyć z wojskiem.Porownanie Amerykanów z ruskimi to śmieszne ruskie to są złodzieje i robią to jak w ukrainie dla ziem.Nie widzę że by Afganistanie pakistanie Iraku serii czy Jemenie to Amerykanie zajęli cm ziemi arabskiej aby ją przyłączyć do Ameryki. Jest zdecydowana różnica między Amerykanie a ruskimi.
0
@PatrychoO świetnie niech duda dalej wetuje czy zsyła do tk bierze odpowiedzialność za oanstwo ma w końcu wkadze:)sportowcy raczej nie cieszą się z jego orezentu;)
0
@Kgorecki2500 ja nie potrafię:) piszesz o ukrainie jak rozumiem w jakim kontekście... w którym była rozmowa.A dotyczyła że Amerykanie nie zajmują terenów. cO robią Rosjanie.Jak piszesz o wojnie na Ukrainie to sugerujesz że tam Amerykanie przejmują ziemię ukrainie.Nawet jak myślisz o nato tam jest sporo członków nie tylko Amerykanie.
0
@Recha_0684 no chyba że mylisz wolną wolę każdego państwa przyłączenia sie do organizacji jakiej się chce ale przypominam że Ukraina oddala broń jądrową Rosjanom. Zma prawo do wolnej woli jak każde panstwo
0
@Kgorecki2500 a usa okupują według ciebie ukrainę;) bo na mój gust to ruskie zajmują tereny ukrainy.Amerykanie dają bron ale inne kraje również jednak nikt nie chce przejmować terenów choć i Polska dostała od ruskich taką propozycję
0
@Kgorecki2500 ikt nie okupował nikt nie zajmował ich ziemię okupują to ruskie ukrainie kradną gwałci porywają dzieci niszczą .Biorą ziemię. USA nie robiły tego i my też nie.Dopiero teraz Trump ma takie pomysły choć jest na etapie grzecznościowym
.....
Nie isis powstało po to aby na świecie wprowadzić jeden wielki kalifat i wprowadzili prawo szariatu.Usa im tylko przeszkadzalo .....Wprowadzili się to zrobili to.
0
@Kgorecki2500 isis powstało bo usa wyjechało z Iraku.zmogli robić coraz chcą i to się rozlało na serię.
0
@Kgorecki2500 bo potem prawica jak sunnici czy szybciej gdy pukają do bram Europy to wtedy jest lament.za to się bierze z uciemierzenia tych ludzi .Problem i tak cię dotyka.Poza tym skoro cię nie obchodzą to co się przejmujesz Irakiem ....
0
@Kgorecki2500 suwerenność nie jest ważniejsza w sytuacji ty jeden człowiek dja własnego bogactwa i władzy morduje zniewala własny czy naród z innego plemienia bo np w Iraku są kurdiwie szyici i sunnici.
0
@Kgorecki2500 no niestety jak Amerykanie wyszli z Iraku. To w Iraku powstał isis który spowodował ogromną wmigeacje.Z Amerykanami jedt tak że jak tam są to jest źle jak ich nie ma to jeszcze gorzej. Sam sądami decydował się wejść do kuwejtuw sprawie ropy która kupowała Europa.Na dodatek zaczął ją podpalać.Usa nie chciała się go pozbywać przy 1 wojnie ale przy drugiej bawić się z nim będą podobnie jak z isis
0
@Kgorecki2500 usunięcie Sadama to zawsze jest dobry ruch chemicznych alu używał bron chemiczna przeciw Kurdom.Sam udaj byl nienormalny Sądami prześladował własny naród.Yez wcześniej napadł na kuwejt twierdząc że to ich q3 prowincja.Zachód go wtedy nie usunąć.Yez bawił się z ONZ rezolucjami.To go mieli dość Likwidacja dyktatora zaws-e jest dobra tak naprawdę .
0
Bardzo dobrze ludzie których dotycza ustawy kierowane przez dudę kierowanych w celach obstrukcji do tk albo wetowanych powinni protestować. Niech bierze odpowiedzialność za Polskę ma realna władzę z której korzysta .Podobnie jak i inni sabotorzyści pokroju glapiński.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/mistrzyni-olimpijska-krytykuje-decyzje-prezydenta/jf0c1ns
https://www.onet.pl/informacje/fakt/wrze-po-decyzji-andrzeja-dudy-jego-zagranie-wywolalo-zlosc-polskich-sportowcow-nie/wcgqytr,7fa8ac5e
0
@mcsarna i tak nie będzie to miało znaczenia jest za-dużo grajków w środku.Taki Pablo Torres kompletnie nie gra a jest bardzo dobry.Oczywiscie chcę aby olmo zarejestriwali.
0
@Ricardinio14 ktoś mówił że bardzo dobry ja jestem na 3 odcinku i też mi się podoba.
0
@BorzyKrzys bardzo na temat Bo z tego co piszesz wychodzi paranoja w jakiej się znajdujemy.A potem jest kupowanie dyplomów........Promowanie braku wykształcenia jest słabe....jeśli społeczeństwo szczyci się brakiem wykształcenia to jest paranoja.Trzeba przedewszystkim to zmienić.Naród nie wykształcony to słaby naród.On będzie się dawał manipulować władzy.Kiedyś komuna gloryfikowała coś takiego jak "człowiek pracy"- niewykształcony łatwy do nanipulacji....czas biegnie a oewne rzeczy dalej się nie zmieniają. Może poza nazwą.Teraz to " człowiek z sąsiedztwa"
Jak najbardziej na temat.....
0
@BorzyKrzys no tak ,dla Polaków problemem jest że ktoś ma wykształcenie itp.....im mniej wykształciły by się tym lepiej.Super jakby był z pod butki z piwem to rewelacja;)....co za porażka......tytułu doktorskie ma i trzaskowski i karol "nie mam zdania "i tik toker mentzen.W dzisiejszych czasach prezydent powinien, być wykształcony. Jeśli ktoś z sąsiedztwa ma z tym problem ,to niech idzie sam się kształcić. Wtedy będzie się czuł że to jest człowiek od niego a i Polska na tym skorzysta......
1
@MateS na razie super:) dzięki
0
@AlexDark00 no wiesz ;) ceny nośników energetycznych przez pis , poszły w górę;) .....
0
@Azi zobaczyłem 1 odcinek i trochę następnego.Fajny choć zaskoczony jestem tym co zrobił gość w garniturze.....To chyba najsłabszy moment. Tak to niezły.