0

@Xaviball jakiego mury? Czy może masz na myśli płot przez który przechodziło 700ludzi tyg?;) zrobione przez pisowskie firmy.No bo nie chodziło o emigrantów bo pis zarabiał na emigrantach i ściągał też informatyków z bialorusi i risji i nie ko trolowal co robią.To że Tuskowi się to nie podoba .Cóż nie dziwię się;)

0

@Azi wiesz mnie nie grozi wyjazd na Węgry :) aby emigrować .ma jak orban padnie a poparcie leci na łeb na szyję to kierunek Rosją albo Bialorus.Juz jeden pisowiec na Białoruś się udał.Moze się zainteresuj mnie to nie grozi;)

0

@JanneAhonen ktoś ich musi nauczyć jak będą żyć .....muszą wiedzieć jak zdefraudować itp, nie pójdą na zmywak;)

0

@mekston rozumiem zapewne drażni cie jak z mównicy kaczynski mówi "będę,"patriotom" ale to nie do zmiany jest zaakceptuje go w tym aspekcie takim jaki jest;)

0

@Cygan BRC ich tam będzie tyle że tam partię założą Orban konkurencję sobie szykuje.Nie wiem czy zasobami się podzielą;)

0

@mekston im na Węgrzech;) przemyślałeś co masz do powiedzenia;)

2

Orban mówi że przypadek Romanova nie będzie ostatnim.Kaczyński powinien wprowadzić naukę języka Rosyjskiego i Węgierskiego.Oni tam muszą się odnaleźć.Musza zdobyć pracę. Umieć powiedzieć .Gdzie najlepiej zdefraudować kasę;) coś w czym się dobrze odnajdują;)robić to co lubią;) aby być szczęśliwym;)
https://wiadomosci.wp.pl/orban-przypadek-romanowskiego-nie-bedzie-zapewne-ostatni-7105654357113600a

0

@jakub1906 ue się nie rozpada a powiększa czy wiesz ile krajów jest chętnych aby dołączyć do ue....trendy co do ukraincow są takie że jadą dalej za większym socialem po wojnie część wroci

0

@Commando belchatow skonczy się w 2035 reszta też co dalej nikt nie mowi że ze turbina zrobić eszystko jedt fotovoltaika ielekyrownie szczytowo pompowe i biomasa na to co mówisz maha być elektrownie atomowe i tym mamy się zająć w orezydencji ue.Plus tego jest taki że uniezakeżniasz się od opec + usa i Norwegii a i Australi.Poza tym nasi i tak kupowali węgiel u ruskich bo hyl tańszy.Co do turbin mylisz się bo my z tym co mamy mieliśmy w ciągu dnia najtansza energię w Europie.My jesteśmy na 7 miejscu w Europie co do warunków wiatru.Mamy o nie bo lepsze warunki niż Niemcy najlepsze ma Finlandia.Wegiel jest drogi będzie coraz droższy i coraz bardziej niebezpieczny bo będzie glombiej.Pozaxtym świat idzie do przodu a my stoimy jeśli jest węgiel niech będzie może się kiedyś przyda jak będzie potrzebny .jak jest technologia aby mieć energię inaczej i się nie truć czemu n8e.Potraktujmy to jako rezerwę.

0

@Commando przecież ets powstał po to abyś zmienił energetykę.Pis pobral kasę na zmianę energetyki w Polsce aby było mniej emisji.Wydal z tego 1%..Związku z tym nie zmieniono miksu.Pis doskonale wiedział że progi będą rosnąć.Jesli wydasz kasę na zmniejszenie emisji i to zrobisz wtedy progi cię nie dotykają.Masz 2 rzeczy niższe emisję mniej wydajesz też na służbę zdrowia zawały udaru itp.Oraz na czyszczenie że smogu brudnej infrastruktury i to są duże koszta.Sama służba zdrowia to 20 mld długu.Pqcjenci po zawale i rok są na zwolnieniu nie orzynosza PKB....Trzeba na nich bulić.Tez górnicy giną trzeba płacić odszkodowania rodzinom i szybko idą na emeryturę....Są koszty dodatkowe.Tu sprawę popił na całej linii pis i na lata na minę wpierd.Polske.Ba 2 lata blokowali kpo które mogły iść na sieci turbiny i największy magazyn energii.Noe na winy ets jest pisu.Ktory wziol kasę i nic nie zrobił.Placi cała Polska drogie produkty.Przez to że nie zrobili co trzeba

0

@vangoor tania siłą robocza.Brak chęci wykonywania pracy której ludzie nie chcą wykonywac

0

@Commando to zależy robił go komisarz pisowski wijciechowski który chwalił się tym w spotach tv.Nie dziwne że jest spieprzona trzeba go poprawić. Generalnie ue energetykę powinna zrobić i być nie zakeżna od opec+ usa czy Norwegii .Nie ma szans być konkurencyjny w tym stanie.Pplska nie jest ma o 40% drox̌sza energie niż nie które panstwa w europie..Blad popełnia Zajączkowska że nie chce aby budynki były ocieplane.Nie wydasz ma ocieplenie to wydasz na drogie ogrzewanie jeśli są dopłaty to trzeba to zrobić.Europe czeka ogromny wzrost użycia energii elektrycznej. Dlatego także stawia na oszczędności zurzycia ma to sens.Ludzie będą ogrzewać prądem wchodzi sztuczną inteligencja .Ona niesamowicie zżera energii microsoft kupil elektrownie atomowa aby tylko obslugiwa sztuczna inteligencje. Pewnie elektryki choć może i H.Normalne że chce oszczędzać robiąc ocieplanie, które robisz raz na lata. A za ogrzewanie płacisz co roku.Wiadomo że ten zielony lad trzeba poprawić.....

0

Może wróci do Barcy sporo zawodników wraca

0

@Wasacz_ przecież on niezależnie od czego nie ma nic do powiedzenia No może gdyby było coś o tysonie;)

0

@Popitek12 będzie po węgiersku czy Rosyjsku;)?

0

@ranger3120 a po co im Polski;)

0

Teraz ,to kurcze szkoły językowe ,mogą zrobić biznes. Wystarczy złożyć prezesowi Kaczyńskiego ofertę z nauki jęz.Węgierskiego i Rosyjskiegodka jego ludzi.Bo taki Romanowski ma problem musi uczyć się języka.Tu nie znasz dnia ani godź..Choc taki Maciarewicz zapewne zna ten jez choć Węgierskiego może nie;);)

0

@Pressinho kiedyś za jak bosak był w młodzieży wszechpolskiej ich strony były mocne z symbolika faszystowska itp.zznieniono prawo zmieniono strony.Byl gos który robił zdjęcia tych stron i wsadził to do netu jakoś w 2011r.Moze to być też kojarzone z konfederacją.I tym środowiskiem.....Część ludzi to pamięta inni powtarzają po innych...Są postrzeganie jako ukryci a sojusz z afd to podgrzewa.Tez te pro ruskie historie nie pomagają.....są to bariery dla konfy na szersze poparcie a jest ich więcej aborcja, brak zdolności koalicyjnych....itp.

0

@vangoor klasyka;)

0

@MesQueUnClub96 Mazurek to już kompletnie odleciał.....;)

0

Tłumacząc jco mówi Romanowski.jeśli sądy będą pisowskie stawię się;)dobry koleś;) wtedy Ziobro zamiecie pod dywan;)

Marcin Romanowski otrzymał na Węgrzech azyl polityczny. To główny temat w polskiej polityce. - Polska będzie podejmowała wszelkie możliwe działania, aby Marcin Romanowski odpowiedział przed polskim wymiarem sprawiedliwości - zapewnił szef MS Adam Bodnar. Głos zabrał już sam Romanowski. - Im wcześniej skończy się bezprawny reżim w Polsce, tym szybciej stanę przed rzeczywistym wymiarem sprawiedliwości - stwierdził

0

@Pressinho no porównania z nazistami itp .to jedna z barier konfederacji.Na pewno sojusz z Afd nie pomaga.Tak jak chwalenie zajączkowskiej orbana i wchodzenie w jego Du....A facet blokuje kasę dla polski .Za przekazanie broni ukrainie.....być może koncie to imponuje ale szerszego poparcia nie zdobędzie.....

0

@Cygan BRC Bodnar mowi że doszło mu 7 zarzutów....

0

@Cygan BRC z Dubaju nie porwiesz a z węgier gdzie nie ma granic.Jeski ustala gdzie jest mogą go z ulicy zawinąć.Co ma z tego Romanov.Nie ruszy się z Węgier paszportu nie ma po ue nie może jeździć.Jest jak szczur w więzieniu.Pis traci posła.Jak tak dalej pójdzie to Dudu nie będzie mógł wetować;) dodatkowo żyje w stresie czy orban utzyma władzę. Bo notowania lecą a ma konkurenta.Sytuacja jego jest mega ciężka.Jeszcze sąd ma decydować czy ten azyl mu dadzą....

0

@Recha_0684 tylko to nie ja o tym piszę.Obecnie część komunistów zachowują się bardziej demokratycznie niż pisowcy. Kalisz jest tego przykładem.Natomiast są tacy komuniści jak Piotrowicz którzy przywracają na ile się da swiat komuny z przeszłości. Bo wprowadzenie braku prawoworzadnosci to jest kierunek komuna.Wladzy można więcej niż zwyklym ludziom.Piotrowicz jako przewodniczący komisji sprawiedliwości klepną przepis gdzie sama Oawlowicz stwierdziła że przepis jest niezgodny z konstytucją ale taka jest wola partii.W nagrodę pis oboje posłał do tk pilnować tego prawa. Są tu różneskrajne przypadki.Komunisci różnie się zachowują. Nie wrzucam ich do jednego wora.

0

@Kuchar dokładnie to były wice minister sprawiedliwości porażka wizerunkowa.Jeszcze trochę takich posłów to uzbiera się większość nad wetem;)Holownia chcę zabrać kasę Romanowowi właśnie to tłumaczy.Vędzie chyba tam na zmywaku pracował języka nie zna;)....ciekawie

1

@SzczenaWojtula jaki przekaz masz świadka koronnego i nagranego Romanowa który tłumaczy jak wyciągać kasę.Masz 23 osoby z zarzutami.....Tu nie ma nikt wątpliwości. Qdundusz był iszustwem aby zdobyć poparcie.Sam kaczynski istrzegał Ziobro aby tego nie robili bo z PKW będą problemy.Tu nie ma wątpliwości co do winy tego człowieka.Jeśli byłby nie winny Romanow by nie uciekała.A że na za uszami jest jak jest.My nie przetrzymujemy więźniów politycznych .ZresztaMld to my tracimy jak rządził pis jak blokowali kpo które mogli iść na obniżenie cen energii poprzez budowanie turbin wiatrowych i największego magazynu energii.Te durnie blokowaly 2 kata kpo tylko po to aby taki Romanow był bezkarny a i tak musiał spierd. I może skończy jako Romanow w Rosji;) w towarzystwie Asada i Janukowycza .Zacnie;)

1

@vangoor tylko typ ma przerąbane .Oaszportu nie ma poza ue nie pojedzie.Do ue też nie wjedzie musi się modlić że wybory wygra orban.Moga go służby zawinąć zwyczajnie z ulicy za 3- 5 miesięcy.Moze zapomnieć też że wystartuje w następnych wyborach.Pis traci głosy w parlamencie.wraz z każdą ucieczka pisowcami.Jak orban przegra wybory to co go czeka Rosją.Węgierski musi się uczyć;) tu ma opinię zjeb...co to za życie!!!!

0

+ jest taki że każdy Romanowski na Węgrzech to mniej głosów pisu w parlamencie i brak szansy na start w jakich kolwiek wyborach.Czyli czyszczenie tego środowiska.Bodnar mówi że 23 osoby w funduszu sorawiedliwosci ma postawione zarzuty.Sprawa jest mocno rozwojowa i dołożą kolej e zarzuty przeciw niemu.

0

@Mow_mi_Douglas zwyczajnie go porwać z ulicy nie ma granic przez 3 miesiące będzie szum a potem załatwić temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?