0

@Recha_0684 dalej mamy spóźnione pis
Maciarewicz blokował zakupy bo jest agentem a pis potrzebował kasy zablokował program orka helikoptery czy samoloty. Dopiero po zmianie jego zakupiono f35r.Ktora cena była dobra w tej chwili cena za f35 jest dużo dużo większą.Zwuazku z tym przez wojnę i inflację płacimy dużo więcej za wojsko bo kiedy jest wojna to też ceny rosną.pis zaniedbał wiele rzeczy.Po wybudowała gazoport bazę do 2015r.Pis rozbudowę o połowę zachoczył o wojnę. Dodam że ogłosił że magazyny gazu są pełne tylko ich jest mało 40% tyle co w Niemczech. Ten gazoport mógłbym również dodatkowym magazynem..Oni zrobili rurę do norwegi i po wybuduwaniu. Rury zaczęli negocjować gaz.Teraz w 2019 mieli gościa który negocjował te ceny ale go wypieprzyli a następca nie dopilnował.Stad gazoport stamtąd jest drogi.Mistrxowie negocjacji.Nie wiem czy wiesz ale fundusz covidowy miał 230 mld zadłużenia. Służba zdrowia wzrost 14 mld do 20 mld.Energetyke blokowali zrobili inflację 17% teraz wszystko jest drożej aby budować .Bo nie zrobili energetyki wcześniej.Cokolwiek nie zrobisz koszty rosną.Poza tym wyprowadzili na fundację kasę po to aby uniknąć wykazania deficytu i nałożenie reguły wydatkowej..Po robionych audytach wojnie powodzi a mamy wydawać 5% PKB na wojsko a to nie jest wszystko.
Bo będzie program orka 10 mld
Zakup samolotów f35 i f15ex.

Powstały srony do f35 zapewne i to kupią.
Pociski balistyczne do tarczy europejskiej.
Arrow 3 .Oraz pociski hipersoniczne broń laserowa która jest najtansza i armię drogówki.qna to co napisałem to są gigantyczne wydatki .aa mamy jeszcze kraby i borsuki kupić.
Zdecydowanie za ogromny deficyt odpowiada brak inwestycji zrobionych przez pis które teraz trzeba zrobić w 1 czasie.czyli wojsko i energetyka.A chcemy mieć lotnisko skończyć Elbląg itp....Ten deficyt to są lata zaniedbań które nie nadrobisz w rok a do 2030 kto by nie rzadzil choć bez kasy z ue będzie to drożej i dłużej.. zdkatego odsuniecie tych szkodników id władzy jest priorytetem.. My płacimy za lata ich rządów teraz jedt rachunek za brak inwestycji i życie ponad stan aby wygrali wybory....

0

@Recha_0684 zdaje mi się że s duda powinien wybrać sedziow z że zgromadzenia sedziow czy jak to tam sue to nazywa a in Ti pomija i sobie wybiera kogo mu oasuje i kto mu sprzyja. Dlatego nie są traktowania halo sędziowie i tsue nie odpowiedział na ich zapytanie gdyż nie mają statusu sędziow.I ostatniej opinii tsue wypowiedziało się że neosedziowie nie są wybrani prawidłowo. I już jeden sędzia jurczysz dostał odszkodowanie z powodu tego ze tamci podejmowali decyzję.Duda wprowadza dodatkowy bałagan do systemu i wprowadza ludzi nieuzbawanych przez tsue i .konstytucja nakazuje przestrzegać zawarte umowy a w umowie z ue jest tak że prawo ue jest nad prawem krajowym aby zgrać przepływ l ludzi .m towarów i usług aby nie było burdelu i każdy nowy kraj dostosowuje prawo do jak Ukraina.que nie dostosuje prawa do 27 krajów bo to nie możliwe.Dla ue ważne są w tym aspekcie 2 sprawy zdrowe sadonictwo bo przekazują mld i musi być karna odpowiedzialność jak rzad ukradnie pieniądze a nie zamiatania pod dywan.I obywatel ue kiedy byłaby rozprawa w danym kraju musi mieć równe normalne oprawa np wobec gdyby miał problem z pisiwcem.Tu nawet się to wydarzyła sprawa austryjaka że srebrnej i jaczynsji wysłał go do sądu a tam wiadomo że Ziobro to pozamiata pod dywan.
Xo do reszty później mam robote

0

@Recha_0684 nie ake obciążasz brakiem kraworzadnosci ko co jest absurdem obecnie Duda wszystko kieruje do tk aby to zmienić mianował 40 neisedziow dalej woriwadzajac hajs.To samo jest z finansami energetyka czy zadłużeniem.Zistawili po sobie nie samowity burdel i po 8 latach czyszczenie zajmie do 2030r biorąc pod uwagę zrobienie energetyki której nie zrobili i regułą wydatkowa.Karol twierdzi że będzie dalej bronić brak praworządności.Czyli jest zagrożeniem dka kasy na energetyki czyli dla tańszych cen energii z której produkuje się produkty które wszyscy kupują.Tez skończy się zadłużanie państwa poprzez dopłaty do prądu dla ludzi.zjeśli nie dadzą na to kasy bo karol będzie blokować zmiany nałożą podatki aby to finansować albo zapożyczą.Karol = chaos w państwie.
Bo w tej chwili władza jest rozproszona na 1.koalicje
2 prezydenta pis
3 nbp pis
4.tk.pis
5 sąd najwyższy Manowska- pis
I tam gdzie masz nazwę pis sa to ośrodki sabotujace panstwo czy to kombinacje że stopami % tk to jest organ pisu, czy izba dyscyplinarna która chciała dać kasę pisiwi a wiadomo że robili w wyborach gruby wał.Co też nie jest w porządku w stosunku do konfy.zzreszta wcześniej konfa w tvp o ile pamiętam nie miała wstępu..
Nie ustawa dotycząca rozdziału jest gotowa. Mówię co słyszałem od Tuska w wywiadzie.Wpriwadzaja ją do parlamentu.Rozmawiał o tym z prezydentem i wie że prezydent tych zmian nie chce.To jest likwidacja 3 podziału wladzy po to aby pis mógł zamiatał po dywan sprawy.zdzis jeden ucieka i ma list gończy i 11 zarzutów i 25 lat mu grozi. Tego broni zduda.zw przeciwieństwie do pisu ko chcę przywrócenia rozdzielenia. W wielu aspektach ko jest lepsze i gwarantuje z ue mld.Ja tu nie mam co się zastanawiać.Natomiast nowy prezydent z ko podpiszę ta ustawę.
Pytanie zasadniczo czy chcesz mieć państwo prawnie ustawione pod zamiatania pod dywan i złodziejstwo i bezkarność.Bo w dużej mierze o tym sa te wybory.

0

@Recha_0684
Po pierwsze super ze przyznajesz. Ze pis wprowadził brak praworządności zatem wyrok tsue , ocena komisji Weneckiej komisji Europejskiej jak i byłych sędziów tk jest prawidłowa i pozbawienie pisu kpo było słuszne.
https://m.demotywatory.pl/amp/5229574

https://www.youtube.com/live/M2Co6vGw9Qo?si=sSa3TRC0TbftGvXk
Wyjątkowo bezczelne jest obwinianoe ko kiedy pis zostawia państwo gdzue otoczenie prawne jest zbudowane na braku zgodności z konstytucją i samo stanowisko Bodnara minister sorawiedliwosci i prokurator generalny jedt nieoraworzadne.
Dlatego Bodnar współpracuje z komisja wenecka aby przywrócić praworządność co też jest sygnałem dla ue o woli naprawy państwa gdyż komisja wenecka dla ue jest autorytetem.Gdzie masz napisane że komisja musi przywrócić kpo po przywróceniu praworządności? Kto to sobie wymyślił ty Morawiecki czy duda;)
To komisja ustala czy ktoś jest wiarygodny czy nie .pozbycie się rządu pisowskiego który niszczył praworzadnosc jest ogromnym krokiem do jego przywrócenia. I też komisja wraz z przywróceniem praworządności wypłaca kpo.Na razie wypłaciła vzesc pieniędzy no orzyszedl rząd który faktycznie chcę dokonać zmian i przygotowuje ustawy o tk ustawa jest w tk.zkomisja wie że trzeba wygrać druga batalię o prezydenta i szanse wygrania tdzaskowskiego są spore i dała na to żieline światło.Bo też kpo trzeba rozliczyć i jest to ostatni moment.I dała Polsce szanse aby i orzywrocila praworzadnosc i zmodernizowała np energetykę aby realizować swoje cele ale aby i my płacili mniej bo teraz to rząd doplaca ludziom do prądu a turbiny maja być 2027r-2930e plus największy magazyn energii w Europie.Dlatego dla mnie jest to pozytywne.Ani pis ani konfa tego by nie załatwili.....dla mnie jest pozytywne .A jeśli pis sobie spieprzył opinie w oarkamencie europejskim to jest tylko iwylacznie ich wina
P.s jak myślisz łatwiej jest załatwić swój interes kiedy masz dobra relacje czy jak jej nie masz;) i idziesz z rlumaczem;)

0

@Marian_Pazdzioch słuchaj prawica chciała to pójdzie w kamasze .Chyba że tusk się nie zgodzi.

0

@Eklerek ja tam nie wiem ale prawica sama była za wysłaniem się do ukrainy to mają;)

0

@arasz1819 dokładnie to mówiłem pójdą w kamasze

1

Wynika z tego że Tusk chroni wojsko przed wysłaniem ich do ukrainy czego chce trump
40 tys miało by pojechać.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/co-emmanuel-macron-chcial-osiagnac-w-warszawie-przekonywal-do-tego-tuska/f1qtyww,79cfc278

0

@Recha_0684 ja pier.d.nawiązać dobre relacje.......naprawdę.....ustawa .Bo jest aktem precyzyjnym. jeśli chcesz uchwałę to ⁸

0

@Recha_0684 zdecydowanie tak jesteś w oarkamencue europejskim gdzie decyduja rozmowy kuluarach a są z całej Europy ludzie są hak nasi europosłowie który w Angielskim nie rozmawiają.Tonz nimi w kuluarach trzaskowski jako europoseł sue pozna .Jeśli ta osoba pójdzie wyżej będzie prezydentem będzie miał kontakt.Rak samo będzie mógł podczas wizyt mówić bez tlumaczy.Co zwiększa konfort rozmowy niż tłumacz to oczywiste.Mozna się zakolegiwać itp..Nie prawda akcje Tuska bardzo wzrosły zwłaszcza kiedy Francja i Niemcy mają kryzys zarządzania a on pokonał pisowska autokracje.Licza się z nim.
Po pierwsze wtedy kiedy braun szalał z gaśnica tusk bastepnegi dnia jechał załatwiać z kpo I Bodnar pojechał przedstawić plan .
Różnica w orawirzadnosci jest w realu.Nasz właśnie za wuce ministrem list gonczy i masę soraw prowadzonych.Nue ma jak za Ziobry zamiatania pod dywan.I tutaj ue ma podstawy zaufać polskiemu rządowi że jeśli zmieni się prezydent zmieni się praworządność w prawie.
W tej chwili olane są instytucje nie praworzadne jak ta które chcę dać kasę pisowi czy tk.Poki nie zostanie naprawiony np. Ustawa dotycząca rozdziału funkcji jakie sprawował Ziobro czyli minister sprawiedliwości i prokurator generalny będzie wprowadzona teraz ale duda mu mówił że nie podpiszę tego.A dlaczego nie chcą i chcą niszczyć 3 podział władzy bo chcą zamiatał sprawy pod dywan.zduda mianował 49 neosedziów którzy nie są sędziami więc dalej wprowadza chaos w prawie a stwierdziła to nawet komisja wenecka że nie są to sędziowie.i dziś zwrócono jednemu sędziowie kasę która karnie mu zawiesili.
Z kpo problem jest czasowe rozliczenie.Ue musiała podjąć decyzję czy zaufać nowemu rządowi czy nie.Pis liczył ze dlaczego nikt im nie ufa ale oni mają wyrok tsue i negatywną opinię komisję wenecka która ue respektuję. Oraz kompletnie stracili wiarygodność i reputacje podczas wielu sesji parlamentu europejskiego.Mowiąc wprost mają ich za autokratów i kłamców.Dlatego dali Tuskowi a nie im.Faktycznie rozliczania idą w realu praworządności nie ma w prawie.Nikt nie respektuję ludzi nie prawnie powołanych co jest słuszne.Ustawa rozdzielenia stanowiska jest i po zmianie prezydenta przepuszcza ja jeszcze raz.Ustawa dotycząca tk jest i duda oddał ją do tk .Po zmianie i również pójdzie jeszcze raz.zustawa jest ważniejsza.

0

@Roobo ale ja też miałem taki pogląd i ogromne obawy że dostarczanie broni może skończyć się źle .ztylko same ruskie zmieniły ten pogląd.

0

@MesQueUnClub_87 Poczekaj emigrantów zarobkowo ściągał pis i mniej więcej 40% tych emigrantów to byli wszyscy emigranci w ue.zsciagali informatyków z Rosji i Bialorusi kompletnie nie sprawdzając ich a także nie sprawdzają co robią jak przybyli.ppdsumowujac sprowadzili agenturę.Ba Zbudowali plot przez pisowskie firmy gdzie tyg przechodziło 700 ludzi.Z tym pisem to trochę mnie nie rozśmieszaj.zz afery fazowej poszły zarzuty;) W ramach tego ze jarek się nimi przejmował;) no jak dla mnie to biznes sobie urzadzili;)

0

@Recha_0684 nie starczy .Trzaskowski gada w 5 jęz.A w Angielskim jest tłumaczem.Delikatnievmówiac bije go tu na głowę.Prezencja aby być papieżem ciekawe;)a czy ja coś napisałem że jesteś za posem;)Nie trump jest biznesmen a polska ma 5% PKB jeśli chodzi o broń i kupujemy elektrownie atomowe.Konikiem trumpa jest biznes a tu ma najlepszego klienta w Europie nie ma mowy o kierowaniu się złymi intencjami po obu stronach .każdy ma tu interes o bazie w Radzionkowie nie wspomnę a to już jest bezpieczeństwo usa.Ani jeden ani drugi nie zrobi nic aby to zakłucić.Dudu za chwilę odejdzie.Ten temat się skończ.Poza tym zpolska jest jego jedna z furtek do Europy.Nie widzę tu większych problemów.Lewica to jest pis tak naprawdę z elementami pseudo patriotyzmu do przykrycia autokracji nie mówię tu o eko czy lgbt a gospodarce.

0

@Roobo tak tylko jaki był kontekst sytuacji.Putin twierdził ze w 7 dni zajmie kijów cały czas była groźba że użyje atomu.Z kerspektywy przebiegu wojny okazało się że ruską armia ma do dupy sprzęt a Putin nie zastosuje broni Atomowej .Choć balistycznym rakietę wystrzelił.Wijna nie trwa 7 dni tylko 2 lata.Dkatego pogląd na sprawę zmieniał się na tle wydarzeń.Ja tu nie eudzę kłamstwa tylko zwyczajnie przebieg wojny zweryfikował możliwości militarne Rosjan .Dlatego Tezaskowski zmienił pogląd.
Natomiast to nie jest kłamstwo:)

0

@kondzix2115 akurat mistrzem i profesorem w kłamaniu jest wice pisu Maciarewicz , który nawet wykładał jak należy kłamać.Chcąc nie chcąc Karol jest jego nie no;) zależnym przedstawicielem:)

0

@Recha_0684 z całym szacunkiem dzisiejszy prezydent musi znać geopolitykę bo są niebezpieczne czasy.zznac języki aby bez tlumaczy rozmawiać w kuluarach znać świat pomieszjac gdzieś indziej aby mieć porównanie.Nie może być facetem który oatrzy w orzeszliśc jak Karol bo ona zazwyczaj nie pozwala zawierać sojusze tylko patrzeć w przyszłość bo pis patrzył już w przeszłość prawnie zniszczyli państwo, inflacja 17 % brak zreformowanej energetyki .m potworny deficyt.m regułą wydatkowa do 2028r.Czejaja nas ogromne wydatki na wojsko spłacanie długów i energetykę i drogi.A w tym siedzi ostatni prezydent.No chyba że liczysz że wyjdzie karol i będzie mówił wierszem i na walecznej wyciśnie 150kilo choć teraz mnie bo stary.Karol ma papiery na prowadzenie muzeum czy książki historycznej ale w świecie globalnej polityki nie ma nic.Ani doświadczenia ani wykształcenia ani kontaktów oraz prezencję ma gorszą.zo 5 językach nie wzpomnę czy jego brak.I jest ukierunkowana na przeszlość.A dziś cały świat jest na etapie energetycznej rewolucji .Jest wiele wyzwań innych .Trzaskowski ma na swojej głowie Warszawę i mierzył się z niejednym problemem.Wie co wychodzi co nie z na ten smak które zwie się doświadczeniem.Z całym szacunkiem dla karola Noe ma na dzisiesze czasy kompetencje prezydenta .Gdyby był mistrem spraw zagranicznych szefem rządu itp.Jeszcze bym rozumiałAle on ma kompetencje do muzeum czy książki historycznych.No i zagraża jasie z ue- czyli
Pracy
PKB
Tańszej energi
I wielu inwestycji
Bo chce utrzymać brak praworządności.
Nie dość że nie ma kompetencji to jeszcze jest groźny dla finansów. A wydatki masz
Drugie tyle dróg choć mniej autostrad
Wojsko - 5% ogromne kwoty
Energetyka 400 mld
Zadłużenie 230 mld + służba zdrowia 20 mld
A masz deficyt i to ogromny.
Z tych konkretnych przyczyn na pewno nie zagłosuję na karola
Ten burdel bo mamy sytuację po inflacyjna zafundował na pis.Mam jeszcze głosować na karola bez kompetencji aby powiększał ten chaos co robi duda.Blokujac oraworzadnośc itp....Środki na energetykę muszą być inaczej firmy będą produkować drogo i będziesz za wszystko drożej płacił bo ceny energii za granicą są 40% niższe. Obecnie do 2030r ma ja powstać farmy wiatrowe z największym w Europie magazynem.D9 tego czasu państwo będzie musiało zadłużać państwo aby dopłacać do prądu ludziom.Firmy nic nie dostaje. I co w nagrodę mam głosować na Karola po tym co zostawili.Oni z ets wydali 1% na zmiany w energetyce doskonale wiedząc że progi rosną i będzie drożej.Jak była szansa na inne środki z kpo na energetykę blokowali 2 lata.Kare 1 mln euro dziennie płacili i nic z tym nie zrobili.Byla opcja niezależna od praworządności aby wziąć chociaż zaluczkę na kpo.Nie w ieli bo dokumentów na czas nie złożyli.....Między innymi dlatego patrzę na kompetencje....Na pewno z tych powodów wyżej a nie ideologicznych zagłosuję trzaskowskiego bo gwarantuje mld ....Nie wchodzę tu w tematy idealogiczne a co jest w tym momencie Polsce potrzebne.

0

@Recha_0684 czyli jesteśmy równo latkami.skonczyłem tak naprawdę 2 uczelnie tylko w jednej nie broniłem pracy choć egzaminy obroniłem a w drugiej kilka kat później zrobiłem 2 kierunki co było plusem bo uaktualniłem dane.
Jest jedną rzecz jasna nie mam parti.Gdybtś czytał to wiedziałbyś że uważam że partię się zużywają tak było z po tak jest z pisem tylko pis z demokracji chciał zrobić autokracje pomijając konstytucje.Dkqtego ja patrzę co jest do zrobienia i głosuję na tych co to zrobia.W ostatnich wyborach trzeba było odsunąć pis od władzy oraz przywrócić fundusze ue z uwagii na liczbę wydatków. A tylko ta koalicja nie jest dka tego zagrożeniem.qw zasadzie całą prawica obecnie zagraża sśodkom ue.A ludzie z tego maja kraje inwestycje i jest PKB.qa bawrocki już zapowiedział że będzie bronił brak praworządności. Nie na wyboru zagłosuję na trzaskowskiegi bo gwarantuje kasę.Nie mówiąc już o tym że na strasznie ciosany jest bez kompletnie kompetencji do bycia prezydentem....Tu specjalnie nie ma się nad czym zastanawiać z mojej perspektywy.Zagłpsuje na trzaskowskiego.Ale jeśli pojawi się inna lepsza partia to zagłosuję na nich.Ja nie mam partii.Batomiast bronię ko bo pis to jest dużo gorszą rozwiązanie dka polski co pokazała inflacja zadłużenie czy brak reformy energetyki.Dkatego i wiele innych praw bronię całej koalicji.Bez wskazania że to moja partia.Zadaniowi na dany moment podchodzę.

0

@Culers to zrobi Araujo.Ma przewagę nad wszystkimi w tym że jak będą łapać na spalonych i coś nie wyjdzie to jest na tyle szybki że to on może dogonić przeciwnika z piłką.Martinez kompletnie jest za wolny.Do asekuracji jest idealny Eric generalnie na stopera Barcy jest za wolny.

0

@Recha_0684 chłopaczkiem skoncz z obrażaniem smarku jeden....Nie rozmawiam co jest prawda o konfie co nie bo mamy tu przeciwstane poglądy. Natomiast bariery konfy znane są nie id dziś.Doszly nowe....

0

@Recha_0684 hehe środowiska konfederacji wcześniej za Korwin-Mikke były tak samo traktowane jako konfa.
Tylko to nie są środowiska lewicowe a i centrum.Ja nie jestem lewicowy i kwestie lgbt mnie kompletnie nie interesują. klimacie za zmianami jestem ale przy zdrowym rozsądku.To nie jest tak że jazdy że środka wymieni te wszystkie punkty.Tylko że środka czy lewej stronie będzie z tych punktów kilka przeszkadzać. Kompletnie nie ma znaczenia czy to jest prawda czy nie tylko jakie jest myślenie ludzi na temat konfederacji i jakie są bariery.Nie tyczą się tylko lewicy.Gdyby nie było inaczej konfa miałaby dużo wyższe poparcie a skąd się takie wzięło.No i zapomniałem że konfa ma posłów uważanych za zwariowanych wcześniej był to Korwin. Obecnie ta paleczke przejoł braun to kolejna bariera.


0

@Gibson zgadza się tylko oni nie ma tylko wykształcenie tylko ma praktykę jako prezydent stolicy a nie małego małego miasta.Byl w qeuroparlamencue zna europejski świat dyplomacji .Widział jak funkcjonuję kongres usa.Jest wiceszefem jednej z 2 największych w Polsce partii.Wie doskonale jak to funkcjonuję.5 języków umożliwi mu w zasadzie rozmowę z każdym bez tłumacza.Angiekski zna na poziomie tłumacza.Mieszkal w 3 bardzo wpływowych krajach równiez zbierał życiowe doswiadczenie i ma porównanie.To nie jest tylko wykształcenie a doświadczenie a i praktyka.On ma poparcie takie które mu daje największą szanse na rządzenie czyli najszersze.Dla mnie kwestie lgbt kompletnie nie mają znaczenia 5% ludzi w kraju to marginalny temat bez wpływu.Ibecnie zadna partia prawicowa nie gwarantuje środków z ue.A mamy potężne zadłużenie, deficyt, kupujemy od cholery broni,musimy wybudować drugie tyle dróg choć autostrad mniej.A na energetykę potrzeba 400 mld.Chcemy mieć szybką kolej lotniska itp...
A ue nie będzie płacić kpo bez praworządności czy funduszy spójności.Karol już zapowiedział że będzie bronił braku oraworzadności.Podsumowujac karol jest zagrożeniem dla środków ue a mamy jeszcze regułę wydatkowa do 2028r....
Jedynym kandydatem który kasę gwarantuje jest tezaskowski.Hołowni nie liczę bo nie na szans.A wybudowanie turbin wiatrowych z największym magazynem w Europie energii.Obnizy emisję I cenę energii.A przemysl wciąż płaci wysoka cenę energi i kupujesz produkty wyrworzone na wysokich cenach.Państwo dopłaca tylko osobom prywatnym do energii.qoczywiscie i inne projekty są zagrożone.W tym momencie nam gdzieś lgbt.A i tak masz w koalicję 3 drogę która nie zagłosuję jak będzie ustawa za bardzo w lewo.Zreszta kaczyński sam stwierdził że kombinacje z Aborcja to był błąd.Na twoim miejscu nie przejmowałbym się kwestiami lgbt.Marginalny temat ....Są grubo ważniejsze sprawy.

0

@Donnie_Darko tak stopami %;)
O kompetencjach na prezydenta to głiwnie skopionwane jest to z wikipediami.do nich pisz jak coś Ci nie pasuję.

0

Dobrze ze wraca też Eric do rotacji z casado bo chłop tych fauli robi i kartki zbiera.Tez warto aby odpoczynek miał.

0

@ShawnC tylko tu liczysz na szczęście do arbitra. Wszyscy obrońcy a mają dośw.mówuą wprost to karny głupio się zachował......

1

@Recha_0684 nie bredź chlopaku.Ja nie piszę czy takie mam poglądy czy nie.Tylko jak różne środowiska postrzegają konfe.

1

@Ojciec5tkidzieci Oczywiście że ma cała kariera jest w praktyce na to ukierunkowana .
Od doświadczenia, znajomości 5 języków.m kontakty w Waszyngtonie po Poznaniu dyplomatoŵ w parlamencie europejskim ,którzy w części będą prezydentami albo doradcami.Żył w 3 krajach za granicą. Ma porownania i to mowa o Usa Francja .m Anglia kraje wiodące.Studiowal tam i pracował. Był już prezydentem Warszawy i jest w nowej kadencji ma praktykę. I doświadczenie i zna prezydentów innych stolic bo mają wspólną grupę.Ma mocne wykształcenie.
I postaw przy tym karola;)
Może muzeum mógłby prowadzić napisać książkę o wykletych spoko.Z prezydentem to on nie ma nic wspólnego.

Tu masz cv
Poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (2009–2013), minister administracji i cyfryzacji (2013–2014), sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych (2014–2015), poseł na Sejm VIII kadencji (2015–2018), prezydent miasta stołecznego Warszawy (od 2018), wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej (od 2020). Kandydat na urząd prezydenta RP w drugich wyborach w 2020.

Wykształcenie
Uczył się w Szkole Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie[2]. Przed wyborami w 1989, będąc uczniem XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie, zgłosił się jako wolontariusz do pomocy w biurze stołecznego Komitetu Obywatelskiego w kawiarni „Niespodzianka” przy placu Konstytucji 6[3][4]. Pracował jako tłumacz języka angielskiego, wspierał przebywającego w Polsce przedstawiciela amerykańskiego stanu Michigan, dzięki któremu uzyskał później kilkumiesięczne stypendium, po czym kształcił się w Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills (1990–1991)[3][5][4]. Maturę zdał w 1991[4].

W 1996 został absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW (1996)[5][6] i studia europejskie w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Uniwersytetu Oksfordzkiego (1995) oraz Instytutu Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002)[7]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej przygotowanej pod kierunkiem profesora Stanisława Parzymiesa[8].

Deklaruje znajomość pięciu języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego[9][10].

Działalność zawodowa
Od 1995 pracował jako tłumacz symultaniczny[9]. W tamtym czasie pracował również jako nauczyciel języka angielskiego[11]. W 1998 został wykładowcą w Krajowej Szkole Administracji Publicznej[12], a w 2002 w Collegium Civitas[13]. W latach 2000–2001 był doradcą sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej Jacka Saryusza-Wolskiego[10]. Od 2002 pracował też jako analityk w Centrum Europejskim Natolin[6]. W pracy zawodowej zajął się m.in. teorią integracji europejskiej i stosunków międzynarodowych.

1

@ShawnC to i eyrzuc Martineza który o mało karnego nie zrobił.zto co potrzebne to rotacje i tu Araujo bedzieckluczowy choć nie orzesadzam kto będzie podstawowym graczem.Bo ludzku to jeden z najlepszych na świecie graczy i na oewno najlepszy stoper w tej drużynie.zbo kounde to najlepszy boczny.Chic Araujo daje radę i kiedyś był nawet napstnikiem.Ale raczej będzie stoperem.

1

@Comentateiro Tzn podobne błędy robią dośw. obrońcy .W tym samym meczu i Martinez karnego nie zrobił.Nie ma reguły grają tyle meczy że nikt nie jest nieomylny.
To co może pomóc to Araujo który będzie rotowany w 3 .I nie wiem czy nie będzie podstawowym graczem.Wtedy obrońcy nie będą zmęczeni.Mniej będzie szans na błędy.

0

@Stinger_ trzeba tu konfe pod pis podłączyć bo jedyny możliwy koalicjan a część wyborców konfy zagłosuję na Karola niezależnie jak jest ciosany czy nie ma kompetencji do bycia prezydentem.

3

@gaucho104 nierealne
Ma sporo bariery o dużym zasięgu
1 pro rosyjska partia- dla wielu nie budzi zaufania.Ostatnie bratanie się i obrona orbana posłanki konfederacji w w oarkamencie europejskim i jej dużo władztwo budzą obawy....A nie są to jedyne rzeczy które wskazują na sympatyzowanie z Rosją......
2.ultra katolicka o wpływach rosyjskich ( ordo juris jest opłacane przez kreml) żona bosaka jest w ordo juris.
3 aborcja- są przeciwnika kobiety o to walczą
4.Chca tak naprawdę wyjścia z ue I czym mówil Bosak choć wie ze na dziś Polska nie jest gotowa.Polacy chcą być w ue o czym mówią sądaże.
5.Sa ludzie którzy mają opinie jak o faszystach.
6.są ludzie którzy traktują ich program jako nie nie realny z uwagii na zadłużenie regułę wydatkowa deficyt i ogromne wydatki na wojsko czy energetykę.Czesto jest takie pojęcie że garną się mlodzi a potem z konfy się wyrasta
7.Są ludzie nastawieni na ekologię a konfa jest za węglem.
8 .nie biorą na siebie odpowiedzialności za rządzenie .
9 są w pułapce koalicyjnej.Jeśli wejdą w koalicję z pisem stracą część wyborców którzy są dla programu ekonomicznego który nie na nic wspólnego z programem pisu oparty na świadczeniach.
Konfa to trochę kanapowa oartia która nie rządzi stoi z boku i ocenia.Nie biorą odp.za rządzenie.
Tych barier jest naprawde dużo co odcina ich od powiększenia elektoratu i jakiejś samodzielnej władzy.
I to tak na szybko....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?