1

@arasz1819 no jest to obciach i wstyd tak naprawdę.....Pokazuję im że jarają się obrażaniem kogoś choć tak naprawdę niczego nie są wstanie załatwić przez takie prymitywne zagrywki.A tamci się tym nie przejmą. To typ polityki do wewnątrz kosztem zewnętrznej polityki.

0

@sokot ona to ciekawe bo to akurat jej kraj jest największym płatnikiem a Polska tym co najwięcej zyskują:) tak generalnie;) póki co to zajączkowsja nie zarobiła na swoją grubą pensje bo na dzień dobry nie orzepchnie żadnego projektu.A Ursula sue z niej tylko pośmiała. A jeszcze te włazenie w tyłek orbanovi...Podobnie jak ostatnio zgaszono Brauna jak peta.Konfa tam robi za jakieś pośmiewisko.Szkoda że kosztem Polski.

1

@Recha_0684 mogę ci współczuć jak jesteś przyklejony i jest z tym szczęśliwy;) może to jest Twoje poczucie stabilności;)
Ale sprawdzimy czy zajączkowskiej uda się ten projekt klepnąć;) powodzenia;)
P.s gdyby ona wpierw klepnęła projekt i potem naobrażala Ursule.No ok widziałbym tu strategię jakąkolwiek.D9strzeglbym sladowe ilości inteligencji.Choc wiadomo że byłaby skończona potem. Była by panną nic nie może ma marginesie decyzyjnym .
A tak nic nie załatwiła napyskowała i tyle...bez wartości dla polski.Jak pis 1 do 27.skuteczność zerową..Może co najwyżej koszulkę zmienić aby na SM mieć jakąś nowość....
Tyle w temacie.....;)

0

@Kgorecki2500 on ma z Tuskiem nie rozmawiać tylko jego ludzie załatwiać w parlamencie. Biorą ogromną kasę za to.Przyjezdzają i jest 1 do 27...To jest porażka i frajerstwo.Tak się umiejscawia na marginesie decyzji. Tylko naiwniak może klaskacz za tym.Ovzuwiście możesz się jarać z przemówienia.No i tyle ci zostanie;)

0

@BezglutenowyPedri gówno mnie obchodzi jej prawda czy nieprawda.Interesuje mnie skuteczność naszych posłowie w parlamencie.Bo potem paleni są jak pet.Co widać było jak zgasili Brauna.No ich nie szanują.Oni biorą potężną kasę aby załatwiać sprawę.A nie zamykać sobie drzwi 1 dnia.Ta panna to jedynie co może zrobić to pocałować klamkę Urszuli z drugiej strony.To są te same debilne historię jak z pisem gdzie przegrywali 1 do 27.
Ale elektorat cieszył się no powiedział;)))
Z czego kompletnie nie ma nic poza uśmiechem Urszuli pod nosem.....

0

@Prorokk czyli jedna Tusk coś może.
Ale mylisz się.To Morawiecki podpisał umowę praworządność za kpo.
Tylko pis nie dotrzymał umowy.Brak praworządności stwierdziła komisja wenecka, niezależna od ue.Komisja Europejska , Tsue oraz nasi byli sędziowie tk
Sprawa ewidentną wina była pisu.Ale wiadomo dla czego.Kombinacje w funduszu sprawiedliwości i kasach polskich.Xiobro blokował morawieckiego.Jeśli przez kogoś przegrała prawica to przez Ziobre.Ktory miał dużą władzę.

0

@Commando mylisz się ona nie blokowała zrobił to sąd tsue.A umowę podpisał Morawiecki który zgodził się na takie warunki.Nic nie musiała blokować pis sam warunków nie dotrzymał.Ona przyjęchała i uzgodniła co trzeba zrobić .Poprawki orzez senat poszły ale pis je w Sejmie pozmieniał choć wcześniej morawiecki sukces ogłosił.Oszukał ją ona nawet tu przyjechała aby dać te kpo.Nie dało się poszło do sądu.Poza tym pis mógł otrzymać kpo bez praworządności.Np zaliczkę.Tylko ci amatorzy wniosku na czas nie zlożyli;)

0

@Prorokk nie wiem co bierzesz ale nie wiem o jakim prezesie mówisz bo nic o prezesie nie mówilem;)nabijam się z durni którzy jadą i nic potem nie mogą tam załatwić...Bo robią debilne strategiczne ruchy.

0

@Kgorecki2500 piszesz ze ona nie może nic załatwić teraz wychodzi że może;)
Nikt niczego nie zalatwi jak publicznie kogoś zaatakuje.Ale ma większe szanse jak podejdzie I porozmawiać.Może nie załatwi całe ale może będzie mógł przekonać do jakiś ustępstw czy coś dodatkowego do projektu.Takim czymś na starcie sobie zamykasz drogi.Ona już nic nie może....No chyba że twierdzisz że przepchnie ten projekt;)

0

@EkspertzOrlikq dobrze sprawdzamy czy zajaczkowskuej uda się przepchnąć projekt;)bo to genialny strateg;)

2

@Commando poza mld z kpo czego pis nie potrafił załatwić od 2 lat i funduszem spójności który był przyblokowany.To zdolności całej prawicy są żenujące.Potrafia przegrywać 1 do 27 i wręczyć szedlo kwiaty na lotnisku;) kabaret....

2

@Kgorecki2500 to jest inna czy chce zniszczyć czy nie .Tylko wysyłamy posłowie którzy biorą ogromną kasę i nie są wstanie nic załatwić poza potężnymi wrogami.Ue nie jest od tego aby tam sobie robić wrogów a sprzymierzęńów.Ona już nic nie może...A Ursula się będzie z niej śmiać jak z amatorki co było widać.Teraz to może pocałować tylko klamki.Taka prawda.....w ue można wyrażać poglądy niezgodnie ale nie publicznie. Bo tak to je palisz.Dkatego to amatorka, która nic już nie może.

2

@capricornusjrk wiadomo jeszcze ruskiego orbana promuje....Nie ma co gadać.Wiadomo ze chodzi jej o SM.Nic więcej, bo ona już nic nie może.Te wystąpienia do bilet w jedna stronę.Pomacha projektem jak wróci że ona bardzo chciała ,aby poszedł ale przegrała ze złym lewactwem w parlamencie;)tyle że sorawy;)

0

@EkspertzOrlikq znasz nie kłamiesz aby ;) gdzie go poznałeś?

1

@Kgorecki2500 tak powiedziała a ty będziesz podjarany na fb .No ale cóż już nic nie załatwi ,a Ursula się z niej śmiała pod nosem....Pis też tak załatwiał sprawy i w głosowaniach miał 1 do 27;) typowo Polskie;)

1

@Commando hehe nie rozmieszaj mnie to idź do prezesa i powiedz mu jakąś .nie miła "prawdę" zobaczymy czy kupi od ciebie produkty;) powodzenia. A tak uczciwie to ona tam już nic nie może.....W ue trzeba być skutecznym rozmawiać zawiązywać sojusze przepychać ustawy na których ci zależy.To jest sztuką. Jej zależy na SM.A nie aby coś załatwić bo ona już nic nie może.....ATrata czasu a Ursula się tylko uśmiechnęła.....albo pozorantka że coś robi albo naiwniczka.I tak i tak niedobrze....

9

Zajączkowska ma jakiś projekt w parlamencie Europejskim do przepchnięcia.Śmieszna optymistka.W 2 przemówieniach naobrażaĺa Ursule i liczy że coś przepchnie przez parlament Europejski;)To tak jak pójść zwyzywać prezesa jakiejś firmy i liczyć że weźmie na sprzedaż twoje produkty;)naiwniaczka;)
Powodzenia jej życzę;)

0

@Kozinho. Lubię Arsenal;)

0

@Kgorecki2500 tylko oni ta armię prywatną też w dużej mierze stracili w tej chwili szukają kogokolwiek do walki.Co do Syri jeśli będą tracić tam wojsko i broń to strata.Jeśli nie to stracą jedyna bazę ba świecie.oiza tym mogli tam uzupełniać zapasy od Asada w paliwo itp.Aby płynąć gdzieś dalej

0

@partymaker trzeba im do stycznia dać czas
Po kontuzjach przyszli
1 olmo
2.fdj
3fermin
4ferran
5 Eric dochodzi
6 Araujo dochodzi
7 lamine krótka kontuzja
8 gavi
Mamy sporo zemiaszenie w drużynie i jazdy z nich musi się z forma podciągnąć nikt z nich nie jest w optymalnej formie.Potrzebny jest czas.Ocenienie transferów jest bez sensu.A będzie do formy jeszcze Andreas dochodzil

0

@Kamilos84 Rosją straci władzę i albo zaangażuje się i edukacja traciła Arsenal to samo iran.Albo pożegnają się z bazą

0

@Kgorecki2500 to dla Rosji spora strata bo Rosją tam miała jedyną zagraniczną bazę.Wpierw stracili płatna armię zabili jego przywódcę a teraz wynika że asad zginął.

0

6.inigo Martinez jest strasznie wolny.

3

Martinez jest przeraźliwie wolny i to nie pierwszy raz....

0

@EkspertzOrlikq myślę że nie jesteś na tyle głupi aby nie rozumieć że wygrała koalicja 4 partii a nie 1.Program jest wypadkowa tych programów.W8adomo nie każdy ma intelektualne zasoby;)

0

@Marian_Pazdzioch o Kaczyński przestraszył się Trzaakowskiego.W sumie go rozumiem ,ciosany karol bez kompetencji prezydenckich i osobowości patrzący w przeszłość to w tym starciu wygląda jak amator z zawodowcem.Tak naprawdę....

1

@Mow_mi_Douglas duda z tJ jest największym sabotażystą państwa blokując ustawy.Karol już zapowiedział że będzie blokował zmiany w braku praworzadnosci .Czyli co to oznacza problemy z kpo na energetykę turbiny wiatrowe magazyny energii które obniża ceny....

0

@Viscael11Barca problemy są 2 nie rządzi partią a koalucja Parti.
Związku z tym żadna z 4 partii nie realizuje własnego programu tylko wynegocjowany program 4 parti. Oczywiście ko chcę też zrobić Dodatkowo te swoje 100 konkretów , ale pozostałe Partię szły ze swoim programem i też chcą i mają prawo aby realizować jak najwięcej z tego co nie weszło do programu 4 partii.Wuadomo ze to co wpierw będą robić to to co wynegocjowali.
Drugą rzeczą jest duda który blokuje ustawy.Albo przez weto albo kieruje ustawy do TJ.Ktore stało się trybunałem do soraw Kaczyńskiego.qproblemy też są w sądzie najwyższym gdzie cześć służy Kaczyńskiemu.qzwiazku z tym władza jest rozproszona.
Na pytanie Tuska do dudy czy zgodzi się aby rozłączyć urząd prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości duda się nie zgadza.Dlaczego bo pis chcę zamiatania pod dywan spraw i kierowania do odpowiednich ludzi aby mogli kraść.
Karol wielka patriota;) będzie tego bronił co zapowiedział.
Jeśli obietnice mają być spełniane musi być prezydent który nie będzie sabotował państwa co robi duda.Ambasadorów nie mianował.Czy uwalnia przestępców.
Wtyk układzie władza nie należy do jednej opcji tylko do 2 i opozycja sabotuje rządzenie. Chchoćby ukrywanie faktycznego deficytu co wyszło pp audytach choć podnieśliśmy wydatki na zbrojenia.

0

@marcin62 po pierwsze jaczynski kłamie i nie ma dowodów na zamach.zz publicznych pieniędzy wydali na film sf uznanym z najgorszym filmem.zpowiniem ponieść koszty produkcji te gniota .Tutaj powinien konsekwencje ponieść.

1

@draxidox a jak już mowa o handlu to konfederacja by cię prędzej orzechandlowała Rosji.A pis zwyczajnie okradał na potęgę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?