Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rezerwa powinna grać qraphinia skurcze łapał.Zadanie Flicka to budowanie formy zawodnikom .,którzy po kontuzjach wracaja.
Zdecydowanie na odpoczynek zasługuje Cubarci i Martinez i tu jest Araujo.Oby wrócił Christiansen.Eric mógłby za Casado grać rekin daje z przodu zmiany.
0
@Fake69 jeśli cię męczą to nie czytaj:) pozd ciepło:)
0
@lucca87 mnie chodzi że teraz graliśmy w Dortmundzue i mają powrót.Jedni odpoczywają tydzień drudzy grają i mają lot.
Też w LM mamy wyjazd i dom.Trzeba tu wygrać a gramy na wyjeździe.Nie ma tu łatwych męczy.
0
@MESSIah16 nic Żydom nie zrobia ani marynarki ani samolotów 79 nalotow zrobili niszczących sklady też Amerykanie swoje naloty robili niszczących isis.Gdzues czytałem że żydzi są pod Danaszkiem i zrobili strefę buforowa. Jeśli pójdą to zginą.Z karabinami na f35 drony lotniskowiec z usa plus jedenen z najlepszych czołgów ba świecie to nie mają żadnych szans.
0
@Mitch_Atleta to nie są maszyny.Z psg jeśli ktoś miałby tamtą piłkę wybić to on.aw wcześniejszym meczu też miał taką sytuację i piłkę nie możliwą wybił.Martinwz też ryzykował.na 10 sytuacji 1 im się nie uda.
0
W teorii jedno zwycięstwo powinno dać awans.Mamy mecz wyjazdowy i u siebie.Liczę że zawodnicy którzy są po kontuzjach podniosą swój poziom.Teeaz ma my wyjazd a leganez nie grało fizycznie będą lepsi.
Ciekawe jestem czy zagra Araujo , Eric ,Gavi w jakim wymiarze czasowym. Taki Raphinia miał już skurcze z drugiej strony po tym jest tydzień przerwy. Zobaczymy jak sztab to poukłada.W LM trzeba wygrać taka Borussia jeden mecz I wypadli poza 8.Tu do końca trzeba grać.
0
Zgadzam się z opisem
Plus dodatkowy
Ferran czy Garcia zagrali .
Przyda się odpoczynek Robertowi , Raphini czy Casado.Araujo powinien dać odpocząć stoperom.
Powoli forma kontuzjowanych idzie do góry.
Minus że to wyjazd.
0
@J4no komisja do spraw Rosyjskich jasno oceniła Maciarewicza .A kaczyńskie wie że tego nie zrobili ruskie.Zwyczajnie chcę z brata zrobić męczennika i tak naprawdę sobie stawiać pomniki.Juz z niego robił lidera solidarności itp....Kaczyński zwyczajnie zbija kapitał polityczny ....jego brat tego działania by nie poparł....
1
@jacobFCB nie musi ,ale trzeba się zabezpieczyć Rosją ingeruje w wybory i to gdzie może a my jesteśmy orzy frontowym krajem.Obecnie jest wojna.
0
@Bykunn usa to sojusznik a ruskie;)
2
@J4no uuu jakiś ból du.....że nie wpadła w ręce pisu.Obajtek chciał tam iść jak do siebie.Patrząc po doniesieniach to raczej skorzysta z programu celq+ .Ziobro robił nie dawno remonty tych wiezień.Chyba siębie zabezpieczył.To dobrze ze pisiorki nie zrobią kolejnej szczujni:)
1
@Criss18Barca błagam cię
CBA to był organ na zlecenie pisu.Zlikwidiwali 10 jednostek ABW .Zwolnili soechakustow do spraw rosyjskich.Dzis przywrocono delegatur.
Z cenami nie bądź śmieszny za ochronę waluty odpowiada nbp konkretnie jest to pisowiec glapiński i to za pisu inflacja była 17 % z czego bazowa to 11% a to za nią odpowiada rzad bo to jest wyłączenie czynników zewnętrznych.
A kto odpowiada za to że ta i fnflacja jest bo glapinski ma z nią walczyć.
Dokładnie to pis.
Wzięli kasę z ets na zmianę energetyki w Polsce wiedząc że są stopniowe progi za emisję I energia będzie droższa.wysali na oze 1%.
Regułą H blokowali rozwój turbin wiatrowych a rozliczeniem fotovoltaike.Nawet gaz z Norwegii wynegocjowali po zbudowaniu rury co jest strategiczna pomyłką.
I jeszcze blokowali kpo z których mają powstać farmy turbin wustrowych oraz największy magazyn w Europie energii.Co jest teraz robione.Cieżko zarzucić koalicję że nie starają się robić czegoś z cenami.Tylko skończą budować farmy w 2927- 2030r wtedy te ceny spadną. Tak pis załatwił na kata Polaków.zna dopłaty dla Polaków do energii rząd stać.Niestety dka firm już nie .Kupujesz produkty zrobione na drogiej energii wina jest pisu.
Za zrobienie inflacji odpowiada pus jak i za nieudolna walkę z inflacja odpowiada pis w postaci glapińskuego.
1
@Lucerfi no obajtek sprzedał lotos o 5 mld poniżej ceny.....
0
@karolszymek powiem tak raczej po wczorajszej kolejce real nie odpadnie z LM.Będą grać na wszystkich frontach mają kontuzje obecnie Mbappe vini zagrał za wcześnie.To się wszystko będzie odbijać nawet jak stracimy 1 miejsce to na dłuższym dystansie będziemy mieć więcej ludzi.obecnie wraca Araujo I Fati.Nie wiele wnosi Fati ale z Ferranem będą dawać odpoczynek Raphini i yamalowi.Bo fati może zagrać na skrzydle a Raphinia za yamala.Jak wynik jest przesadzony. Tak jak Araujo da zmiany w obronie.2 cz zapowiada się bardzo dobrze.Jeśli awansujemy z 8 To zarobimy i Flick ma w tyg presezonu na cz . Idealny temat.Bo nie będziemy grać w barażach.
0
@karolszymek będzie więcej zawodników w formie na drugą część sezonu. Teraz to koszt ważne z 8 nie wyoaść
1
@Kinginiesta kaczynski nie ma dowodów na zamach .Obaj naciągnęli budzet na kasę jeden w komisji Smoleńskiej drugi koszty policji na miesiecznicach i zrobiono film sf uznany za najgorszy.Nie tych lech tam w katastrofie zginął. Ludzie mogą się tym cyrkiem czuć oburzeni.
0
@Ronad10 on miał też operacje dochodzil też do siebie .ale w formie daje coś ekstra.Nie wiem Szczęsny jest trochę nie obliczalny.
0
@misterio jeśli nie masz dowodów na zamach to wprowadzasz w błąd.Wyptowadzono masę kasy przez komisję oraz zrobiono film SF który dostał najniższe oceny na filmwebie.Wydano kasę na premierę w teatrzenarodowym na premierę.za ten gość ciągnie ten podział dalej....jakby nie zginęli inni oprócz jego brata....
0
@ACMaldini3 pewnie będzie chciał podpisać kolejny kontrakt jak wróci do firmy aby mieć argumenty.Teraz to nie na sensu.
0
@ACMaldini3 ale fdj ma tu dom żonę dobra kasę fajne miasto.Po co chcialby wyjeżdżać?
1
Czyli Jarosław dalej twierdzi że to zamach, nie mając dowodów. Miesza ludziom w głowach i dalej dzieli i robi na tym politykę ....cóż
https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-na-miesiecznicy-smolenskiej-padly-slowa-o-putinie-7101717632146080a
0
@Foton moment pis wydał 1% z kasy za ets doskonale wiedzieli że progi idą w górę i co się stanie blokowali iże a wiadomo że zapotrzeb9wanie na energię rośnie. Znic z tym nie zrobili.Turbiny blokowali regułą H fotovoltaike zrobili mniej opłacalna przez rozliczanie a to z powodu braku modernizacji sieci.Kase brali.Tu trzeba mieć do pisu pretensje.
0
@Beztroskii przedewszystkim jest za-wolny.Problem jest taki że mówi kiedy maja zrobić soalonego i w tej formacji musi być lider
0
@Ronad10 ter Steven tego miał wiecej
0
@ferdas_rawa w okresie wyborczym obniżano stopy zamiast je trzymać.Decyzja nie zrozumiala w ue przy niższej inflacji stopy trzymano.Był wywiad też zczlonkiem rady nbp to była kobieta która oceniała to jako działanie irracjonalnej pod wybory. Obecnie są trzymane a jest nacisk aby obniżyć i pobudzić gospodarkę.Do wyborów nic się nie zmieni ma być być źle.Trzeba powiedzieć że średnia inflacja w ue była 1 cyfrowa u nas sama bazowa wynosiła 11.Oczywiscie za generowanie inflacji odpowiada polityka rządu plus czynniki zewnętrzne ale za walkę z nią odpowiada npb.Trzeba jasno powiedzieć że jeśli pis z ets wykorzystał 1% na zmiany miksu energetycznego a wiedział że progi idą do góry i będzie drożej. To wiadomo było że ceny energii idą do góry.Pis nie dość że nie wykorzystał tych środków to blokował kpo aby zamiatać sprawy karne pod dywan obecnie mamy masę tych spraw a takiemu Romanowskiemu grozi 25 ma 11 zarzutów w tym ustawianie konkursów.
A jak pis blokował rozwój turbin wiatrowych.Ano wprowadził regułę H 1 km od domu możesz stawiać turbinę.Co kompletnie zablokowało rozwój turbin.zrobil to z powodów wyborczych węgiel.oraz że nie wyremontował sieci i nie było odpowiednie orzepustowości sieci które się zatykały.Takze spieprzył i fotovoltaike zmieniając zasady rozliczania.Powod nie zrobili to co do nich należy.Też jak robili rurę na gaz do Norwegii w w019 był facet który chciał wynegocjować ceny gazu z Norwegami ale go zwolnili a następca tego nie zrobił.Efekt był taki że postawili rurę i zaczęli negocjować z Norwegami i ceny podczas wojny były wysokie.Oczywiscie pis opowiadał że węgiel będzie na 200 lat w Bełchatowie kończy się w 2035r..Teraz trzeba myśleć o alternatywach. Obecnie trwają procedury aby z kpo wybudować farmy i największy magazyn energii w Europie na Pomorzu.Trzeba też sieci zrobić na śląsk gdyż tam jest orzemysl a tam ma być jeszcze elektrownia atomową.Te sieci trzeba zrobić.Zmarnowano tu kata przez blokadę kpo itp....mix węglowy jest jaki jest.Ovecnie turbiny i ten magazyn maja powstać między 2027r - 2030r.
Do tego czasu państwo obywatelom będzie dopłacało do cen energii. Bo budowa trwa port instalacyjny dla turbin badania głębinowe pozwolenia itp....
Ale to niesie skutki jak zadłużenie państwa. Też firmy nie są objęte dopłata do energii czyli kupujesz produkty po drogiej energii co robi inflację. Niestety pis nas załatwił na lata.dodam że inflacja bazowa za którą odp rząd nie czynniki zewnętrzne wynosi 10%.inaczej jest gdy undlaxja ma 7% a inaczej jak ma 17%....
0
Mówię cały czas
Prawie 11 zawodników wraca bądź jest kontuzjowanych i ci co wracają są pod formą.
Kolejna rzecz to brak kolejne skrzydłowego z pierwszej półki
Brak bramkarza który dawałby bardziej coś ekstra o ile kojażę to ona coś ekstra dał w ostatnim meczu i z Realem.
0
@Zoker no generalnie dyskusja jest na poziomie jakim jest;) a nikt nie napisał wprost.Za politykę stabilizacji waluty odpowiada nbp.Slyża do tego stopy %.czyli Glapiński.Czyli pisowiec .I nie przypadkiem. Chcą mu zrobić ts.
0
@LOPEZ16 tylko w dyskusji mało kto o tym piszę.Ludzie myślą że jak inflacja jest 17% a teraz 5% to ceny spadają. Nie spadają jak jest deflacja .Obecnie rosną 5% i jesteśmy bliżej celu inflacyjnego.
Niestety, ale dyskusja jest na poziomie podstaw ekonomii.
0
@ferdas_rawa za stabilność waluty odpowiada nbp czyli glapiński .Czyli pis a do tego ma narzędzie -stopy%
To są zadania nbp.
Narodowy Bank Polski (NBP) jest bankiem centralnym Rzeczypospolitej - niądza, a jego podstawowym, zapisanym w ustawie o NBP, celem działalno- ści jest utrzymanie stabilnego poziomu cen, przy jednoczesnym wspieraniu polityki gospodarczej rządu (o ile nie ogranicza to podstawowego celu NBP).
0
@Prorokk trochę wiedzy za inflację odpowiada nbp czyli pisowiec glapinski poprzez stopy
To zadania nbp.
Narodowy Bank Polski (NBP) jest bankiem centralnym Rzeczypospolitej - niądza, a jego podstawowym, zapisanym w ustawie o NBP, celem działalno- ści jest utrzymanie stabilnego poziomu cen, przy jednoczesnym wspieraniu polityki gospodarczej rządu (o ile nie ogranicza to podstawowego celu NBP).