Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cariones za ceny odpowiada nbp czyli pisowski glapinski.Ma do tego coś takiego jak stopy %
Narodowy Bank Polski (NBP) jest bankiem centralnym Rzeczypospolitej - niądza, a jego podstawowym, zapisanym w ustawie o NBP, celem działalno- ści jest utrzymanie stabilnego poziomu cen, przy jednoczesnym wspieraniu polityki gospodarczej rządu (o ile nie ogranicza to podstawowego celu NBP).
0
@LOPEZ16 dobrze to trochę ekonomi.
Spadek cen to jest deflacja
Nie na teraz czegoś takiego.
To co jest to wzrost o 5% a nie 17%.
Ale dalej to jest wzrost a nie spadek.
Co nie oznacza że mogą spaść ceny za poszczególne produkty jak ostatnio benzyna bo kupiono ją taniej i ja magazynują.Ale nie obniży to całkowitej inflacji bo wzrost innych cen daje 5%cel inflacyjny to 2%.za politykę cenowa odpowiada pisowiec kumpel kaczki glapiński który ma instrument do tego jak stopy %
0
@Safrani chłop nie rozróżnia co to jedy deflacja a co to inflacja on myśli że jak było 17% a jest 5% tzn ze jest spadek cen.Nie to jest wzrost cen nie o 17 a o 5%
0
@JoeBlack pieprzysz twarde dane są takie
17% inflacja była za pis
11% inflacji bazowej z tego to czysta wina pisu.Vo to jest odliczenie zewnętrznych czynników.
Wina pisu to brak reformy energetyki i zmiany miksu węglowego.
Pus wziol kasę z dts i na zmianę energetyki wykorzystał tylko 1%
A wiedział że progi za emisję wzrastają
Po czym poprzez wprowadzenie braku prawir-asnisci zablokował kpo na 2 kata a można było zmieniać mix węglowy za tą kasę.
W tej chwili farmę na Bałtyku zbudują między 2027 -2030r co zmniejszyć emisję do tego czasu będzie trzeba dopłacać do cen energii co zwiększa zadłużenie.Dalej pus wprowadził regułą H 1 km od domu możesz stawiać turbinę co zablokowało rozwój turbin wiatrowych.Nie wyremontiwal sieci które były przekadiwane to krainie zachamiwal rozwój fotovoltaiki.Rzad nie stać na dopłatę do cen dla firm i kupujemy produkty wytworzone na drogiej energii.
Bez wątpienia wina jest pisu.I jeszcze długo za ich amatorkę wszyscy będą płacić.z pusowcami włącznie...
0
@Stasiu84 turbiny wiatrowe na morzu i magazyny energii zrobią między 2027- 2030r to obniży ceny energii.ztylko że próg ets rośnie więc trzeba obniżyć emisję. Pomoże zmniejszenie reguły h i budowa lokalnych mazynów energii.Niestety dodatkowo jest wzrost na zapotrzebowanie energii.Co koliduje z celem.Np ia.
Wina pisu jest taka że nie zreformował energetyki chociaż wziął kasę z ets ale przeznaczył tylko 1%
1
@Safrani
Moment, bo tu się podstawa ekonomi kłania .Aby ceny spadały musi być deflacja czyli - 2%.Za pis było 17% jest teraz 5% cel ok2%.jeśli masz 5% to znaczy że ceny rosną o 5%.to nie oznacza że ceny nie spadają tylko dalej rosną o 5% ale są bliżej stanu normalnego. Czy celu inflacyjnego.Nokt ci z kp nie powie ze będą maleć bo 5% to dalej wzrost tylko nie 17%.
0
@Zoker aby ceny spadały musi być deflacja.Ceny rosną o te 5%.nie jest też tak jak za pus że wzrost jest o 17%
0
@Mroziu wystarczy jakas miesięczna komtuzja yanala albo Rafy I jesteśmy w du...ostatnio jak yamal usiadl na ławie zaczęliśmy punkty tracic
0
@Gruak widzisz możesz i do śmierci liczyć że ktoś postrzega prawdę i rzeczywisyość jak ty.Ale specyfika euro parlamenty to są kuluary.Mozesz mieć inne poglądy ale załatwiasz to poza.Inaczej palisz pomysły.Zrazasz do siebie ludzi i traktują Cię jak Brauna za agenta.
Ale prawica jeszcze do tego nie doszła
.... .Bo pis też 1 do 27 przegrywałi twierdził ze wygrał;)ale jak chcecie tkwić w tej bajce to luz;)
0
@ferdas_rawa widzisz.m jak ktoś myśli pracuje nad sobą i nie ma poprawy w pisowni iidzie do specjalistow którzy wystawiają papier na dyzlekcje.Na maturze byłem zwolniony.
A co do zajączkowskiej no chłopie pojechałeś zrownujesz kompletnie nie znaną pannę zajaczkowska z mld które może zaoferować usa Polska.Rzeklbym grubę ego macie w tej konfie;)proponuję jednak zejść na ziemię. Bo ta panna już żadnego swojego projektu nie przepchnie po tych wystąpieniach.A obrona Orbana to nie wiem czy ktoś chce mieć tam z nią coś wspólnego... w kontekście wojny powinno ja abw prześwietlić i mieć ich na oku....
0
@Gruak nie ale nie jest tematem tej dyskusji .Tylko to ze jadą posłowie do parlamentu ibiora ogromną kasę i są nieskutecznie.Mowa o posłach konfederacji i pisu bo pis był na banicji .Przegrywał 1 do 27.to żenada!!!!! Ta pani skończyła się na 1 wystąpieniu.A obrona orbana to żenada abw powinna ja przesłuchać bo to podnóżek putina.a kwestia co jest prawda a co nie to jest kompletnie inna dyskusja To jest dyskusja o tym jak ich fatalnych mamy europalamentarzystow którzy nic nie mogą.....Nie potrafią nic załatwić a grę kończą na 1 posiedzeniu.....I są traktowani z buta jak braun ostatnio....
Oczywiście możesz wymieniać się z kolegą fil.mikiem z fb i mówić ale jej powiedziała. Tak powiedziała jej orawde i czysta prawdę.Chu...załatwiła i może ale powiedziała co miała powiedziec;)
Rzekłbym tragikomiczne.Bo nie o to chodzi a o skuteczność.Konfie nie traktują tam poważnie podobnie jak nikt nie ufa pisowi po polajance. No ale dalej możecie sobie robić dob.po przemówieniu.W końcu nic innego z tego nie macie.....
0
@KluivertFCB hehe jak zaczyna od takich wystąpieniom to jacus mnie nie dziwi że nie ma nic dogadania i jest zbanowana.Maja ich za ruskich agentów jak się bratają z Orbanem i go tak broni.W dobie ruskiej wojny, kiepski pomysł, słabe towarzystwo!!!!!
0
@Mezocyklon87 duda oddał to tk jak i wiele ustaw dotycząca tk trybunałowi tk.Obecnie jest gotowa rozdział prokuratora generalnego od ministerstwa sprawiedliwości bo 1 człowiek ma takie stanowisko.Te ustawy są warte mld.W tej chwili w tk masz jednego neosedziego i masz Julie która wskazała następcę. A ona już dawno nie powinna być w tk.Nie powinna wskazywać następcy...Bo jej tam nie powinno być.Zarowno Piotrowicz jak i Oawlowicz ich też tam nie powinno być gdyż są po 70 a górna granica 65lat.Obecnoe trybunał jest bastionem zmian dotyczących praworządności. Są warte mld.A karol już zapowiedział że będzie robił to co duda.Czyli bronił prak praworządności.Tusk powiedział że duda nie chce rozdzielenia 2 funkcji i będzie trzeba poczekać na następnego prezydenta ustawa jest gotowa przejdzie wszystkie szczeble.Nie ma wątpliwości że Duda i to po samych wypowiedziach mówił że będzie neosedziow bronił itp.Zreszta jest w zażyłych relacjach z Manowska która miałby mu to robić jest komedia.Stąd mamy wysyp tyle spraw.Co do kwoty jeśli to się wydarzy to w ostatnim roku.
Natomiast przypominam wyniki wyborów.
KO miała 31% zahela drugie miejsce pis 34% starał sue rzadzic również nie spełnia swoich postulatów.
Dlaczego abo dka tego ze te programy nie dostały zielonego światła ba realizację swoich programów.
Zatem co dostało-wynegocjowsny program 4 partii które poza 1 partią że 100konkretami reszta nicka swoje programy.Z tych pgeramów został złożony wspólny program.Nie może być 100 konkretów gdyż są tu rzeczy 3 drogi i lewicy.Ktore zapewne realizują swoj program w ministerstwach.Natomiast ko chcę realizować swoj program 100 konkretów ale pierwszeństwo ma wspólny program Stąd jest całe zamieszanie bo wcale 100 konkretów nie jest głównym programem a część na co się umówili.Batomiast nie zapominajmy że po audycie finansów wykazał potężny deficyt bo finanse były wyprowadzone poza budżet do fundacji.Blaszczak nie zapewnił wojsku finansowania na zamówione rzeczy czy kady na elektrownie atomowa i wszystkie te-rzeczy zrobiono.Rzad usa daje kredyt na elektrownie.Nie zapominaj że mieliśmy powódź i musimy dodatkowo wydać 10 mld natarcze wschód oraz wydać lase na tarcze europejski pociskiem balustyczne.qa to ma tarcza europejska nie nasza.Podajrze arrow3.Pus zistawi tyło w funduszu cividowym 230 mld w-rist długu w funduszu zdrowia to wzrost z 15 mld do 20 mld..Mamy na głowie regułę wydatkowa do 2020-2030e.Jeszcze pis olal kpo I płacił jarek 1 mln euro.zalicxki na kpo która była do wzięcia bez praworządności to albo nie wiedzieli ale dokumentów amatorzy nie złożyli. W sprawie kwoty jeśli się pojawi to na ostatni rok bo wydatków jest od groma bo na samą energetykę potrzeba 400mld budujemy drugie tyle dróg.W tej chwili to nie ma mądrego na drastyczne obniżenie podatków choć pracują nad reforma podatków.Naromiast pus zostawił państwo bez zmiany energetyki a wziol kasę z ets I wydał 1% a wiedział że są progi i wręcz regułą h I fotovoltaike sabotował bo zmienił prawo na nie korzystne.zwiazku z tym z kpo dopiero w 2928- 2030r powstaną turbiny sieci i największy magazyn energii w Europie na Pomorzu. Do tego czasu orzez pus trzeba dopłacać ludziom do energii choć nie firmom.Dlatego firmy się wyprowadzaja a ludzie kupują produkty zrobionych na drogiej energii.
Ustawy które poszły to tk pójdą jeszcze raz bo to jest rodzaj veta orezydenta .Jest to blokowanie .Bo id tego jest tj
Choć teraz to inny będzie prowadził.
0
@ferdas_rawa nie na koźminie nie uczą budować samolotów na wodór to robi Airbus w projekcie z samolotem a 380.Raczej na wydziale architektury uczą hak zaprojektować lotnisko.Na koźminskim powiedzą ci jak nim zarządzać.Jak się załatwia sprawy w ue.To sprawa indywidualna gdyż tam się rozmawia w kuluarach a nie obraza się na forum główna osobę.Zreszta zobaczymy czy zajaczkowska to pchnie czy nie;) powodzenia;)
0
@PatrykBarca ona ma wpływy:) I kwestia jest tego jakie zbudujesz relacje.Jeśli wychodzi tają zajączkowska która jest kompletnie nie znana I zaczyna ja atakować. To jak myślisz zanim staną ludzie za Ursula która ma władzę i lata kontaktów wyrobionych czy za hakimis agresywnym nieznana laską;)
Mnie już nawet o to nie chodzi tylko za orymitywnym myśleniem prawicy bo tyczy się to posu i konfą .Nie ważne że chu...załatwi.ważne że jej powiedziała...pis tak debilnie prowadzil sprawy byliśmy zbanowani , imię polski było szargane i jeszcze traciliśmy kasę.Ale ważne było że im powiedzieli;)polityka = frajer...
Ja głosuję na tych co mogą a nie na tych powiedzieli im;))) tamci się z tego śmieją a konsekwencje są na mld...
0
Ciężkie zadanie
0
@Recha_0684
Śmieszny jesteś my jesteśmy częścią ue i mamy wybory do parlamentu a ludzie zagłosowali za ue. iJsteśmy takim samym członkiem jak każde inne państwo. Tylko przeszkadza to autokratycznemu pis i ruskiej koncie.Wiadomo że lepiej ruskim byłoby rozgrywać Polskę poza ue co koncie byłoby na rękę...;)
0
@Recha_0684 hehe no mam rechot z Ciebie recha to mojeAkurat na Koźminie miałem rok z ue.I zdałem tam te egzaminy.
Wiem że w ue trzeba się umieć dogadywać w kuluarach a nie palić mosty na pierwszym posiedzeniu co zrobiła zajaczkowska.Widać że zależy jej na własnych SM.Bo w ue to może już tylko całować klamkę Ursuli która się z niej śmiała....
0
@Recha_0684 co do Brauna wystarczyło zobaczyć jego minę po tym;)
Co do konfederacji zapewne przyjża się jej pro rosyjskosci komisja do spraw Rosyjskich przywrocono 10 dekegatur abw i soecjakistow do soraw rosyjskich.zto uciął Maciarewicz..Jak widać bratanie się zajaczkowskiej z ruskim orbanem jasno pokazują przynależność tej parti.No cóż trochę nie dziwne że nawet w parlamencie europejskim konfe maja za agentów ruskich , to coś w tym jest;)
Kwestia suwerenności polski jest zawarta w konstytucji.Polska jest suwerenna. Ale ma przestrzegać zawartych umów a umowa z ue jest taka że prawo ue jest nad prawem krajowym.
Dlaczego tak jest .Bo jeśli każde prawo będzie od czapy różne to ujednolicenie rynku wymiany usług towarów i ludzi będzie utrudnione.Będzie bałagan utrudni ludziom zycie i firmom.Kiedy państwo wchodzi do ue musi dostosowane swoje parametry do parametrow ue a nie odwrotnie.Jednym z zadan komisji jest sprawdzenie czy kraje wprowadzają prawo zgodnie z prawem ue.Choć w wielu obszarach państwa mają kompetencje np. Ue w drodze negocjacji wybiera cele ale to państwo wskazuje konkretne cele w ramach przyjętego ogólnego kierunku.A ue akceptuje bądź nie i wypłaca pieniądze.Kompetencje są rozdzielone. Co jest sluszne bo panstwo wie lepiej co się w jego obszarze dzieje.Dlatego kraje zgodziły sue na to aby ułatwić współpracę.
0
@Dynak nie uważam tak obecnie trump podważa sojusz.Co daje zachętę risji robi to dka samochodów I jedzenia.Jedne dużo palą choć nie wszystki a żarcie jest nie zdrowe.Chce zamrozić wojnę Rosją się orzegruouje i pójdzie dalej .To błąd bo ich trzeba do końca załatwić ekonomicznie i dostarczać broń.Ukraina orzegrywa bo mówiąc bo zatrzymał dostawę broni na 2 miesiące.Dla mnie jego statu czy jest agentem czy nie jest jasny.Chce tak naprawde oddać ukraińskie ziemię ruskim....Piza tym został wybrany z powodu inflacji a jakie ma propozycje
A)pozbywa się taniej siły roboczej - czyli ceny wzrosną
B) bozbywa się cłami konkurencji z zewnątrz. Co to oznacza zmniejszenie konkurencji podnosi ceny.Bo jak nie nas konkurencji to możesz zarobić wiecej- robi dobrze kumplom z biznesu ale nie ludziom.
Agenci działają taj że część rzeczy robią dobrze dla wiarygodności a część osuwa źle.
0
@Recha_0684 odpowiedziałem Ci zmieniła się władza która obecnie jest wiarygodna i idzie w przec8wnym kierunku do autokracji.Ktora woriwadzał pus.Ktory tracil wiarygodność na kazdych sesjach oarkanentu ue.zgdzie nie potrafił przekonać do swoich racji.A wyniki jego rządów oceniło tsue i komisja wenecka.
Zostal przyjęty kierunek demokracji i w praktycxnym wymiarze praworządność działa bo sprawy pod dywan nie są zamiatane a są rozliczenia.Przygotowane są ustawy jak teraz jest ustawa o rozdzieleniu prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwisci .Co ma być wpriwadzone po zmianie prezydenta na co zgodziła się ue.Kpo wróciło i wchodzi do polski i na konta polski pieniądze w transzach wpłacane.
0
@Dynak myślę że dobrze do tego podchodzę trump grozi zw jeśli Europa nie kupi samochodów i jedzenia odejdzie nato.
My jesteśmy wzorcem i kujemy broń i elektrownie czyli robimy biznes.za to jest jego konik.Ai tu nie ma opcji musi współpracować.A to ze jakiś głupek z pisu podkablował Sikorskiego no cóż.bywa
Jasne usa nie zarobi mld bo mu jakiś dureń pow. Że jakiś polityk coś powiedział dobre;)
0
@Piotr777 widzisz to kwestia podejścia.Ja nie identyfikuję się z żadną partią.
Obecny cel było odsunięcia pis od władzy którzy wprowadzali autokracje a przekroczenie czerwonej lini to brak kasy z ue.Jedyni co potrafili to zrobić to była koalicja partii.
Ja nie chce polityków którzy też jadą do ue poszczekać i wracają z wynikiem głosowan 1 do 27.A polska na każdej sesji jest połajankami I traci imię.Interesuja mnie politycy ktorzy trudne sprawy załatwia po cichu za kulisami.Tego prawica nie ma ani konfa ani pis.
Pamiętam komunę i wolę 100raxy ue niż wschod.Mlodzi nie znają komunę i nie mają porównania. Nie ma większego skurwysyń.niż to co zrobił pis cofając Polskę w stronę autokracji po komunie.Nie mam za to kompletnie żadnego szacunku dla tej formacji i za wiele innych rzeczy.Nie jestem przyzwyczajony do jakiejś formacji gdyż to partię mają pracować dla nas a się zużywają. Jeśli pojawi się ktoś lepszy od Tuska zagłosuję na nich
Dlaczego nie oceniam Tuska teraz.
Gdyż to nie jest ten moment.
Władza jest rozproszona pomiędzy koalicję partii.m prezydenta z ousu trybunału tj julii i sądu najwyższego pisowskiej manowskiej.
Matematyka jest określoną prezydent wetuje albo z syka juli.
Daje tej ekipie 80 dni po zmianie prezydenta aby mogli swoje ustawy wprowadzać.Co uważam zrobią bo część jest gotowa przepuszczona przez sej z vetem dudy czy w tk.
Nie będzie problemu z przyjmowaniem
Co do tego co zrobili też jestem zadowolony.
Skończyli ze szczujnia w tvp
Trwają rozliczenia jest kpo , wchodzimy do Europejskiej tarczy, są zbrojenia poszerzamy sojusze teraz z krajami skandynawskimi budujemy zaporę.
Są inne rzeczy ale pewne ko iecxne rzeczy zrobiono.Tajze będą budować farmy wiatrowe na Bałtyku z nagaxynem energi największym w Europie .Już zapowiedziano budowę malych magazynów po Polsce co obnizy ceny energii.za władzę odpowiada dzi koalicja ale i pis który ma realna władzę blokowania.
Widzę co można zrobić a co nie.Obecnie czekam na odejście dudy i poczekam te 80 dni po jego idejsciu i zobaczę jak to będzie z ustawami.I tak nikogo lepszego na dziś nie na.Ani konfa ani pis nie dadzą fundusze z ue .A wydatki i długi są gigantyczne.Wladza tych partii to katastrofą.Obecnie regułą wydatkowa po Pisie to 2028- 2030r gdyby rządzili to dodaj kilka lat.zna ten moment nie będę klad kłody rzdzącym.Bo władza jest podzielona idpiwuadaja obie strony.Gdyby była w rękach 1 ok.inna sprawa ale tak nie jest.
1
@Mitch_Atleta faktycznie to środowisko z Antonim Maciarewiczem mtory likwidował wywiad, zwalnialo generałów sabotował zamówienia wojskowe.Likwidiwali 10 oddziałów ABW I zwalniali specjalistów do spraw Rosyjskich oraz przyjmował od 2 agentów ruskich USB z danymi dot .katastrofy smoleńskiej gdzie 2 gości z Rosji wróciło do siebie do kalingradu gdzie maciarewicz nie zawiadomił służb.O wizycie tych panów. Na szczęście za tuska orzywrocono 10 dalegatur abw , przywrocono specjalistow a komisja się za 2 osobę w pisue wzięła.to faktycznie może coś mówić o jakiś zwiazkach z Rosją.
Sam tusk przyłączył Polskę do Europejskiej tarczy gdzie jest obrona przeciw pociskom balistycznym a Rosją ostatnio takie wystrzeliła.Buduje zaporę na granicy z Białorusinów I obecnie mamy największe zakupy broni w historii.Co do Pana rachonia to odpowiada za tvp najwiekszą szczujnie i propagandę w historii tej tvp.Bo komunie na oewno nie ustępowali.
A. Co do książki jest bardzo dobra pozycja o zwiazjach Maciereiwcza z Rosją.są linki skąd są dane itp...Macierewicz nigdy nie zaskarżył tej książki.
https://allegro.pl/oferta/macierewicz-i-jego-tajemnice-tomasz-piatek-16878799864?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_krk_ksiazki_pla_pmax&ev_campaign_id=17998710628&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAx9q6BhCDARIsACwUxu5j4iNG4PcNWSCjRRxPp7yDmZ-TzxPKyqvVNf8MQ-P-wNN_8ZK-m80aAh77EALw_wcB
0
@Destroyer_of_Worlds usa niczego nie orzegralo wyszli z Iraku i tam powstało potem isis które rozlało się na sypie.I tam ruskie bombardowało isis.Amerykanie też zrobili swoje zabijając ptzywodcow.Wczoraj zrobili 70 nalotow na miejsca isis..Oni w Syrii nic nie przegrali.Raczej to Rosją obecnie przegrywa tam.
0
@Barcaa12 przecież to był biznesie pisu;) oraz strategia putinia i Łukaszenki. ISIS powstało dlatego że usa wyszło z iraku:)
0
@Destroyer_of_Worlds zostanie bardzo ograniczona broń iranu dka Hezbollah i Hamasu to oznacza mniej ataków na Izrael czyli mniej wojny.Też zniszczono sporo isis 70 nalotów przez usa.Moze tej emigracji nie dojdzie uwolniono Politycznych więźniów.
0
@Dynak no nie słabo główkujesz bo trump chce aby Polska kupowała broń co robimy I budowała elektrownie atomową.Z całym szacunkiem a co ma fo zaoferowania Zajączkowska;) konfederacja nigdy nie brała odpowiedzialności za państwo.Nie weszła w żadna koalicję.Ba ma bariery które nie pozwolą jej zwiększyć poparcia powyżej tych 15%.Do pewnego czasu młodzi za nimi głosują a potem widza że nic z tego nie ma.
Bariery
1 wyjście z ue ludzie chcą kasy z ue( bosak
2 są mocno katoliccy - ordo juris - bosak
- żona a kobiet jest więcej niż facetów
3 część osób ma ich za faszystow
4 jest pro rosyjska tu nie na jakuś wątpliwości w dobie agresji na Ukrainie śmierdzi to zdradą
pani zajączkowska jedyne co może to szczekać w koszulkach metalica aby mlodzi konfiarzy jarali się na fb;) tyle co ona może. W parlamencie to ursuli może klamkę pocałować.
Konfa może stać się przystawka pisu ale straci sporo poparcia...głosowanie na nich to wyrzucenie głosu na niemoc.....I to na przestrzeni lat biorąc jeszcze to środowisko przed konfą....wyjątkowo nieskuteczne środowisko. Popisy zajączkowskiej tylko to uwypukliły.....
0
@Recha_0684 o widzę że się zdenerwowałeś jak potrafisz obrażać:)
Widzisz pis sobie połajankami i wyrokiem tsue opinią komisji Weneckiej kompletnie popsuł sobie autorytet w oarkamencie Europejskim.Konfa tak samo.Brauna zgasili jak Peta sugerując mu agenturę Moskiewską.Ko nie ma tak fatalnej reputacji.zrożnica jest taka że w Realu są prowadzone sprawy i nie są zamiatane pod dywan.Natomiast komisja doskonale wie że prawo zmieni się po zmianie orezydenta co z ciosany Karolem nie powinno być wielkim problem.Zwlaszcza że nikt go nie zlekceważy.
powiedziała minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz podczas piątkowej konferencji prasowej. 67 mld zł to łączna suma środków w ramach pierwszych trzech wniosków o płatność z KPO. W tym 27 mld zł to środki, które już wpłynęły do Polski, a 40 mld zł ma zostać przekazanych w ramach 2. i 3.11 paź 2024
0
@Prorokk ależ proroku wszystko zobaczymy jak ta łaska jest skuteczna czy ten swój projektcik pchnie czy przepchnie;)na mój gust to konfa może jak szedlo cytutując trumpa po przegranym głosowaniu kupić jej kwiaty;) i opowiadać ze to zwycięstwo;) coś jak powrót dygnitarzy z Moskwy;)