Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 nieźle na pewno komisja do soraw Risyjskich się za niego weźmie....
0
@comtedurgell tak naprawdę nie znamy bo taki olmo miał dolegliwości..Nie wiadomo jak w środku sytuacja wygląda.Flick daje pograć dłużej potem zmniejsza liczbę minut jak zauważyłem.Gavi trochę tych 15m i 30 min grał. Na razie roracje nie działają bo wchodzą ludzie nie w pełni gotowi po kontuzjach .jest to problem.Nie ma możliwości aby trenować. Tylko mecze.On za dużo zrobić tu nie może.A muszą się też ograć a skład nie kontuzjowany musi mieć rotację.jest to trochę koło bez wyjścia.
0
@jacobFCB cóż karol jest tak toporny mniej więcej ,jak niezależny od pisu;) nie ma kompletnie żadnych kompetencji do bycia prezydentem.Nie był nawet w europarlamencie, skąd często są inni prezydenci ,kompletnie nie ma żadnych znajomości za granicą.Nie mieszkał zagranicą nie studiował na jakiś dobrych uczelniach.Nie był ministrem spraw zagranicznych.Postaw go przy Sikorskim nawet..Jest facetem zakotwiczonym w historii a nie w przyłyszlości.l a ta jest w tej chwili istotna.dla tego kraju.Już zapowiedział ze będzie bronił brak praworządności czyli to oznacza kłopoty z funduszami na drogi czy kpo z którego mamy budować na morzu turbiny wiatrowe czy magazyn energii największy magazyn energii w Europie.Co prowadzi do obniżenia emisji czyli niższe ceny prądu.A ets rośnie w 2028r. Ado tego czasu Polska musi dopłacać do cen energii choć noe dla przemysłu więc kupujemy produkty na drogiej energii.Podsumowujàc karol jest zagrożeniem dla polski aby firmy stały się konkurencyjne nie wyprowadzały się z kraju a my nie płacili za dużo.Na pytanie dlaczego jest dobrym prezydentem karol mówi bo kocha Polskę.Świetnie znaczy że Jurek z pod budki z piwem też ma kwalifikacje ,bo kocha Polskę;)Taki Mentzen ktory startuję czy Bosak gdyby startował to by go zjedli.Choć też nie poparł bym tych kandydatur.Chodzi mi o brak toporności charakteryzującą Karola.
0
Karol stwierdził że nikt go nie złamie. Duda mówił że jest niezłłomny.
Cóż Karol stara się być oryginalny;)
1
@kaamil1910 ja daje im wszystkim uważam że w styczniu będą w formie.Jeśli nie od początku stycznia to jeśli wyjdą z 8 to Flick mówi że zrobią 2 tyg treningu. Będą mieć presezon.Po tym fizycznie powinni być w formie.
0
@comtedurgell masz 10kandydatów do środka brak typowego skrzydłowego bo oni Raphinia ani yamal nie mają zmiennika a ty chcesz dać Raphinie do środka.Oceniasz zawodników którzy są w fazie budowania formy po kontuzji.Gavi rok nie grał.
0
@lysy1015 noe jest lepsza taki fermin nie miał presezonu.Taki fdj wciąż nie jest pewny kostki olmo ma znowu jakieś dolegliwości.A co jest potrzebne do Flicka systemu?fizyczność i bieganie.ztp muszą sobie wyrobić część musi złapać pewność siebie taki gavi rok czasu nie grał.Musisz być ogranym.Weszlo sporo zawodników do gry nie w optymalnej formie.Co rozbiło zespół niestety oresezonu nie ma i musisz w meczach robić formę.zto będzie miało w styczniu znaczenie jak się ograją bo skład będzie szeroki.W tej chwili robią formę więc to nie gra dochodzi teraz Ferrari i Araujo.
0
@bartekvisca miałeś dziś poprzeczkę;)
0
@lysy1015 raczej nie po prostu
Wracają jeszcze nie w firmie zawodnicy po kontuzjach a jest ich sporo.
1 olmo
2 Gavi
3 Ferran
4 fdj
5 Fermin Lopez
A na wrócić jeszcze Araujo.
To pół drużyny.
2.kontuzja yamala brak wiatru też obecnie Balde.Ktory też wiatr robi.
3.Mamy bardzo intensywny sezon w LM jest więcej meczy i ci co grali mogą być zmęczeni jak Cubarci czy Martinez albo kounde który widać że na dość.
Flick nie możliwości zrobienia presezonu i oni dochodzą w meczach do siebie co trwa.Jeśli awansują z 8 będą mieć 2 tyg przerwy i hak Flick mówił będą mogli potrenować bo teraz o to ciężko.
0
Przyszedł kryzys i Flick musi podnieść poziom ludzi po kontuzji. Nie na specjalnie innego wyjścia ti nie są roboty.
2
Można dziś podziękować a jutro wrócić do rywaluzacji.miło z ich strony.
0
@Barcanajlepszyteam na wesoło w części hehe .Nie wiem kiedy są wybory ,ale ten kryzys jakiś czas trwania......
0
@DonCarletto nie wiem ile kosztują wybory hehe.Ale każda władza może zbrzydzić ludziom tak było z po i z pisem.Orban prawdopodobnie tego doświadcza....
1
@Wasacz_ a prawda jest taka że pis chciał sobie ulicę Lecha Kaczyńskiego tak jak chciał stawiać mu wszystko Ci się da i gdzie się da......A wiadomo ze pis nie specjalnie w Wawie jest poważany.....
Natomiast sama kwestia ul. Armii ludowej czy lecha Kaczyńskiego jest śmieszna.Obie nazwy się nie przyjęły.Warszawiacy w potocznym mowię mówią trasa łazieńkowska.Kazdy wie gdzie to jest.zsputalbyś się o ulice Kaczyńskiego nie wiem czy ktoś by wiedział o istnieniu takiej....To samo z armią ludową.Może rizponawalność jest większą. Powiesz trasa łazienkowska wszyscy wiedzą gdzie to jest.....Są to tylko gierki polityczne.Jeśli miała być zmiana ulicy to na trasę łazienkowską gdyż mieszkańcy ją doskonale znają i się przyzwyczaili.
0
Ogromne kłopoty Orbana poparcie fideszu spadło i wyrósł mu konkurent.Zapewne inflacja wcześniejsząa ponad 20 %dała Węgrom popalić.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/klopoty-viktora-orbana-partia-tonie-w-sondazach-wyrosl-mu-potezny-rywal/hqphen5,79cfc278
0
@Kgorecki2500 rozumiem twoje obawy.....
0
Jego plus to wiek Martinez to ile pogra 2 lata....I in stanie się najstarszym obrońcą.
0
@Kozinho. https://www.psew.pl/polska-dzieki-wiatrakom-na-ladzie-ma-dzis-najnizsze-w-europie-ceny-pradu-mogloby-byc-jeszcze-taniej-ale-rozwoj-lew-jest-wstrzymywany/
0
@Kgorecki2500 nie mamy na to wpływu...
0
@Kozinho.
Jesteśmy w Europejskiej prokuraturze generalnej.Opracowano zmiany w tk które duda tam skierował .Czekają na zmianę prezydenta.wszxzeto dochodzenia i komisję.Zatrzymanua są po obu stronach nie ma zamiatania pod dywan..
Prawnie oraworzadnosci noe ma tu trzeba prawnych zmian.No karol już powiedział że będzie bronił brak praworządności .Julia i koledzy kadencję kończą i tak 9 grudnia to się trochę samo oczyści.Ale urząd prokuratora i ministra sorawiedliwości w 1 trzeba na to poczekać.
Ale to było wiadome że duda będzie to blokował jak i następca.
Co do drugie rozumiem że chodzi Siemensa bo generalnie turbiny to jedno z najtańszych środków energii w orzecowienstwie do atomu który jest u nas potrzebny.Ale w usa z uwagii na koszty budowa elektrownie padły.c9 do turbin siemens montowane będą w 207- 2030r .Rząd niemiecki przeznaczył łącznie 14 mld na poprawienie tych turbin.Bo wiadomo co z nimi było.Niemcy są blisko transport będzie tani w Świnoujściu jest port instalacyjny a i serwis będzie szybki.Polska jest na 6 miejscu jeśli chodzi warunki wiatru w Europie nr to finlandua.Niemcy są dużo gorsi.My z tym co mamy mieliśmy w ciągu 1 dnia najtańszą energię w Europie.
Co do atomu to tylko uzupełnienie dla oze i to cholernie drogie.Nie ma szans aby zrobić elektrownie atomowe dla całego kraju nie ta skala potrzeb heheone są tylko po to kiedy nie ma słońca czy wiatru.Jeszcze wodór dojdzie.
0
Ciekawe czy Polska kupi takie drony do f35 mogą być skrzydłowymi.
https://tech.wp.pl/usa-chwala-sie-sukcesem-futurystyczny-dron-ukonczyl-test,7097195538176576a
0
@Linghunter88 straszę;) putin wprost powiedział że upadek związku radzieckiego to najgorsza rzecz jaką spotkała Rosję i chcę przywrócenia wpływów co robi.A są u nas politycy którzy się z Rosją lubią jak konfa czy Maciarewicz. Itp...
0
@Foton to czytaj to co napisałem wcześniej węgiel to nie jest kierunek dla polski jak i zielony lad jest przesadzony trzeba znaleźć zloty środek i tusk sam mowi że niektóre regulacje są przesadzone i będzie w ue nad tym pracował.qmie wciskaj mi poglądów które nie głoszę.swoja droga nad zielonym ładem pracował pisowski komisarz Wojciechowski który w mediach się tym chwalił......hehe
0
O czym ty mówisz Polska jest największymodbiorcą płatnikiem netto od kat niezależnie od składek.Co do sprzedawania przedsiębiorstw generalnie to na tym polegają rynek i giełdy ze przedsiębiorstwa się kupuje i sprzedaje jest to normalne.qnie znam sytuacji cukrowni .O potrzebie decyduję rynek. Polskie przedsiebiorstwa po latach komuny funkcjonowały w świecie komuny gdzue pracowało za dużo oracownikow na jedno miejsce itp. Potrzebowały nowej kultury Oracle i inwestycji.qa polska była zadłużona w usa czy w klubie paryskim. Bez pomocy ue drogi byś budował z 50 lat i cała infrastrukturę bo nie było za co.To ze płacimy za ets jest to czysta wina pisu.akase za emisję od 2015 roku na energetykę wydali 1% resztę przejedli nie zmienili miksu choć znali progi.teraz masz rachunek za te rządy i z kpo 202- 2030r powstaną turbiny na morzu oraz największy magazyn energii w Europie.2 kata pisowcy blokowali powod aby być bezkarnym.qbedziemy teraz ja debile dopłacać do energii bo pis nie zrobił swojej roboty.A dopłaty dotyczą ludzi a nie dużych przedsiębiorstw. Nie jest tu wina ue a pisu..
https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8742621,ktore-kraje-sa-platnikami-netto-a-ktore-najbardziej-korzystaja-z-budzetu-ue.html
0
@BorzyKrzys to wybiórczo czytasz moje posty.Proszę sobie wejść na przegląd prasy i jest tam sportowy post napisany dzisiaj.Ostatnio komentowałem sytuację Barcy w LM że wcale nie mamy łatwych przeciwników bo Birusdia i Atalanta są za nami Benfica jest ograła Monaco które nam dołożyło 2razy.Też brest był przed nami wystarczyło że przegrał i znalazl się poza 8.Trzeba walczyć.
Manipulujesz......
Rada dla ciebie jest prosta nie czytaj moich postów....
0
@Szakalaka12369
I jeszcze ci tylko takie 3 parametry rzucę
1 polska ma do zmiany energetykę za 400mld
Wojsko koszty zmian dużo większe
Drogi mamy drugie tyle do wybudowania choć dużo mniej autostrad.
W dużej mierze robimy to w części z kasy ue.
Bez tych środków będzie to trwało......A finanse są w tragicznym stanie po rządach pisu.....A wojna z Rosją nie jest wykluczona.
0
@Kozinho. Spelnia do 2027- 2030 powstają turbiny wiatrowe plus największy magazyn energii w europie.Z kpo.
Co do oraworzadności się to powoli zmienia trzeba poczekać na zmianę prezydenta.Karol Nowogrodzki zapowiedział już że będzie bronił brak praworządności.Wiadomo na kogo zagłosuję.
Jeśli chodzi o naprawę z zewnątrz to zobaczymy ue na tyle poprawiliśmy relacje że są środki z ue.W Niemczech mamy kryzys przywodctwa ale z resztą te relacje są dobre.Choc niemcy patrioty mają przyslać tragedii nie ma..Wczoraj mieliśmy spotkanie w Szwecji.Na pewno relacje polski są lepsze niż były.Nie ma co ukrywać ale tusk non stop gdzieś jeździ a Ursula z nim się liczy.
0
@Szakalaka12369 a ja widzę się w ue gdyż nie mam zaufania po rządach pisu ze nie przyjdzie jakiś polityk i pozamiata demokracji w Polsce .Nie mam tu kompletnie zaufania do obecnych ugrupowań orawiciwych.To pełzające autokracje przy ich władzy.Przerabiałem komunę i widzę w nich komunę bis dostosowaną do dzisiejszych czasów Pis to socjale z budżetowej kasy prowadzącej do inflacji albo zręcznym udawadanie gospodarki rynkowej z dużym romansem w kierunki Rosji jak w przyoadku konfy.Do oby ugrupowań nie mam zaufania.Dlatego wybieram bycie w ue.Ktora takich orbanow Kaczyńskich którzy prowadzą w kierunku Białorusi trzyma za jaja....znatomiadt dla nato niebezpieczny jest taki trump który może usa odciąć od nato.I tu bycie w takiej Europejskiej tarczy jest ważne i współpraca w ramach ue jest łatwiejsza bo zbiera się na raz wielu ludzi i mogą dyskutować w kuluarach jak coś jest do zrobienia znają się wymieniają doświadczenia i łatwiej jest potem robić mniejsze spotkania poza szczytami jak w Szwecji niedawno.Ta integracja jest istotna.
0
@Kozinho. Ależ za demokracją w Polsce bycia w ue i nato.Nie mam własnej partii z którą się identyfikuję bo te się zużywają po 8 latach.Na bieżąco oceniam sytuację i głosuję na tych co mają największą szanse aby zrobić co trzeba.W ostatnich wyborach było to
1.odciągnac pus od władzy bo to oelzająca autokracja
2 przywrócić środki ue i inwestować w nich w energetykę.
3 przywrócić praworządność w Polsce
4 naprawić relacje z innymi z zewnątrz.
Oczywiście są inne postulaty.Te są główne.
Jeśli pojawi się lepsza partią od tych co są zagłosuję na nich.
1
@jacobFCB cała sprawa to manipulacja. Pis sobie chciał zrobić ul. Imienia Lecha Kaczyńskiego ,który poza muzeum to bal się cokolwiek robić w Warszawie.A kaczyński miał manie stawiania pomników i mieliśmy doczynienia z mania dyktatora że w każdym kiblu ma być jego wizerunek.....Oczywiście przesadzam ale delikatny taki kierunek był.
Tak naprawdę ani jedna ani drugą nazwa czyli Armi ludowej i Lecha Kaczyńskiego się nie przyjęła.Warszawa nie wybiera od lat prezydenta z pisu i nie identyfikuję się z nimi. Dlatego jako całość wśród nazw przyjęła się nazwa Trasa Łazienkowska.Na taką powinna być zmieniona.Nilt w potocznym języku w Warszawie nie powie ci ul.Lecha Kaczyńskiego czy Armi Ludowej.
Jedyne co powinni zmienić to na trasę Łazienkowską bo tak ją Warszawiacy nazywają. Reszta to gierki wyborcze...