Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 a Nawrockiego to ten specjalista od muzeów bez kompetencji prezydenckich pastrzący w przeszlość.......
1
@Stinger_ a w przypadku Nawrockiego facet kompletnie bez kompetencji prezydenckich patrzącego w orzeszłość a nie przyszłość. Mający kompetencje do zajmowania się historią czy muzeum a nie bycia prezydentem bez żadnych zagranicznych kontaktów.....w kontekście orezydenta Nawrocki to amator.....
0
@FcPortoFan1999
0
@tomcias10 sorry ale akurat mieszkam w Wawie i Warszawa się mega rozwinęła i to na przestrzeni id wejścia do ue niesamowicie.Jęsli ktoś twierdzi inaczej to jest ślepy. I to mimo ograniczenia przez podatki i obniżenia na samorządy pensjami nauczycieli normalnie inwestowali.Jedyny problem jaki był to pandemia która spiętrzyła przygotowane inwestycje w jednym czasie a ponieważ środki są z ue nie dało się tego przesuwać dalej. Byłyby stracone. Też nie można było czekać z remontem wiaduktów.A co do Czajki to projektowali to ludzie Lecha Kaczyńskiego i przerobienie tego to inwestycja prawie jakbyś robił to odnowa.Natomiadt jeśli chodzi o tunel i 2 lulutnie opóźnienia to była inwestycja realizowana przez pis....jeśli weźmiesz obwodnicę wschód.to orzezzkadzalt szyszce który miał tym działkę i pis przeniosło sprawę do sądu do Białegostoku i do dziś nie można zbudować tej obwodnicy ....Jest to droga krajowa nie rządowa Do Trzaskowskiego ciężko mieć pretensje.Ma nie tylko wykształcenie oraz pracował 2 kadencję jako prezydent był europosłem zna 5 języków pracował przy kongresie amerykańskim z kongresmenem.qale też mieszkał w Anglii ,Usa ,Francji zbierając życiowe doświadczenie. O prezencji nie wspomnę.Postaw przy tym Nawrockiego.Pojdzue rozmawiać z jakimś prezydentem i powie bo wie Pan wyklęci......Nie żartujmy Trzaskowski współpracuję też z prezydentami największych stolic europejskich .Doskonale zna te realia......To kompletnie nie do porównania.
0
@D10SLEO tu się zgadzam.Choc zdażyło się w przeszłości że drużyna z wychowanków zrobili coś wielkiego i ta drużyna jak tamta też ma kota w postaci Yamala.
0
@LeoMessiiBarcaPepaLeoMessiiBarcaPepatrochę tak.... chyba pis naprawdę ma problem z kandydatem albo liczy że ich wyborcy nie patrzą na kompetencje tylko czy kocha wyklętych......jak tak jest to słabo.....
1
@FcPortoFan1999 ale żeby wybrać faceta komplletnie nie mającego nic wspólnego z kopentecjami prezydenta i to w czasie wojny z Rosją zmian w energetyce.zkryzysu finansów inflacji .Czasów kompletnie nie przewidywalnych .....słaby to wygląda....jeszcze ten Bocheński miał przynajmniej jakąś prezencję a ten ani kompetencji ani prezencji.....
0
@D10SLEO tzn wiesz te młode chłopaki już pkrzeply w tej lidze byli na mistrzostwach Europy.Flick im kazał bardziej łamać linie i orzemianę przeszedł Raphinia a lewy okrzepł w lidze.ten olmo jest dobry ale szkoda kontuzji na cały mecz nie jest gotowy
3
Czytając cv tego Nawrockiego to facet kompletnie bez kontaktów zagranicznych nie był nawet w parlamencie europejskim. Nie zna kompletnie nikogo z świata dyplomacji......przyszły prezydent......Co jak co ale duda był przynajmniej był europosłem.facet w 100% historyk.....w jakimś muzeum powinien działać co robił albo badać historię..... Kompletnie nie obyty w świecie dyplomacji.....Przy takim Sikorskimczy Trzaskowskim to amator.......
0
@LukaszFan kompletnie nie jest to moment na icenianie zawodników po kontuzjach tyczy się to też fermina gaviego czy de Jong potrzebują ogrania i będą grać w kratkę to nie roboty.
0
@D10SLEO nie to żaden cud Flick przygotował fizycznie 11 i teraz doszło 4 kontuzjowanych ludzi którzy niekoniecznie są w formie.Do tego straciliśmy yamaha a nie ma nikogo na zmianę i takiej charakterystyce i niekoniecznie Martin to facet na Barce.Też Balde robi wiatr po tamtej stronie.Tego tam zabrakło.Poza tym defensywa może mieć zwyczajnie dość tyle grania.....Nie na tu żadnej większej tajemnicy.
0
@lithotripter ale w różnym stopniu dlatego są wpisane do dyskusji
0
Też aspas podburzał publikę co jest zwyczajnie niebezpieczne.
Jak wchodził w przejściu był normalny wręcz uśmiechnięty jak tylko wszedł na murawę kręcił głową że złości i gniewu.zcyrk odstawiał swoją drogą.
1
@LOPEZ16 gołym okiem widać problemy
0
@Messiankaramessi ja tym nie żyję przyznam szczerze uważam że mamy ciężki okres przejściowy do 2030rw koalicji partii jest konserwatywna 3 droga .To ona wpisała do programu aborcję do dyskusji i chyba właśnie związki.
0
@lithotripter tak wbrew pozorom 109 konkretów to nie jest program koalicyjnych partii tylko program zlożonych z kilku programów partii koalicyjnych.A ponieważ są są partię o haralterze konserwatywnym jak 3 drogą są punkty wpisane do dyskusji.O ile pamiętam związki i aborcja są wpisane.100 konkretów jest dodatkowo.Nie jest głównym programem tej koalicji.Nie jest to dziwne ksżda partią chcę realizować swój program.
1
@LOPEZ16
Są 2 problemy nie grał wczoraj Balde I yamal i nie było wiatru na bokach.Potrzebny jest Williams albo Leao albo ten z Napoli.
Mamy powroty po kontuzjach de Jong fermin ,olmo, gavi którzy grają w kratkę i nie dają coś ekstra.Też niektórzy zmiennicy się nie sprawdzają jak Martin to nie zawodnik jak Martin.W styczniu ci kontuzjowanych powinni dać więcej.ztrzeba liczyć że yamal czy Raphinia będą zdrowi i też starać o o Davisa.
0
@lithotripter tylko o ile pamiętam one nie są wpisane w program koalicji jako pełna zgoda aby to zrobić tylko do dyskusji.Może być tego typu problem z przyjęciem
0
Brak zastępcy skrzydłowego to 1 rzecz
Powrót kontuzjowanych którzy jeszcze muszą złapać formę Jak de Jong słaby był olmo gavi był trochę lepszy.Też zmiennicy jak Martin byli troszkę gorsi brakowało trochę rajdów Balde i tu brakujęlepszegovzmiennika za BaldeB.Słabo wychodziło łapanie na spalonych
0
Cieszy mnie wniosek 3bo ewidentnie widać że brakuję w takiej drużynie jakiegoś skrzydłowego Nico Williamsa, leao czy tego z Napoli.Nirwtety panowie yamal i Raphinia jeśli chcą mieć pilychary muszą się zgodzić na rotacje Przychodzi sytuacja i jest problem
0
@lithotripter ta sprawa mnie kompletnie nie interesuję.Bo uważam że obecnie są ważniejsze sprawy bo sytuacja jest przynajmniej do 2030 roku przejściowa z uwagi
i na wojnę i ceny
0
@Messiankaramessi tylko lgbt to 5% społeczeństwa nie żartujmy.Polska musi zmienić energetykę a na to potrzebne jest np kpo.czy skończyć drugie tyle dróg.Na to potrzebne są środki.Mamy długu 230 mld z funduszu covidowego ,20 mld z służbie zdrowia i mld wydaliśmy na wojsko i jeszcze wydamy regułę wydatkowa według planu pozbędziemy się do 2030r.Tirbiny wiatrowe plus największy magazyn w Europie zbudujemy do 2027- 2030r.Obniżymy emisję i ceny za energię która będzie też tańsza z racji turbin.
Na to potrzebna jest kasa jak i na inne rzeczy.Lgbt to kompletnie nie istotny problem.Za to praworządność gwarantuje dostęp do środków UE. Daje też pracę i innowacje itp....jest to znacznie ważniejsze niż 5% lgbt...... ;)
0
@Messiankaramessi facet gada 5 językami jest wiceszefem największej partii.Ma doświadczenie życiowe z pobytu Francji Anglii czy Usa.Ma bardzo dobre cv.Co skończył przysłowiowy bosak na przykład.aten co zaczyna to kończy jest w tym wytrwały i jak widać pracowity
Nie skompromituje cię jak ten.
5
@Roobo doświadczenie z bycia prezydentem znajomości w polityce, pracował z kongresman w usa.Był europosłem i zna przyszłych prezydentów. Zwspolpracował z prezydentami stolic światowych.Zna 5 języków dogada się z potencjalnym prezydentem innego kraju.Nie będzie blokował zmian praworządności co robi duda a jest zagrożenie dla kasy na drogi czy energetykę......Bo taki pus kpo by nie dostał i heszcze bardziej zapożyczał by Polskę albo drukowałby kasę.
Wykształcenie znakomite.
Pracował jako tłumacz języka angielskiego, wspierał przebywającego w Polsce przedstawiciela amerykańskiego stanu Michigan, dzięki któremu uzyskał później kilkumiesięczne stypendium, po czym kształcił się w Cranbrook-Kingswood High School w Bloomfield Hills (1990–1991)[3][5][4]. Maturę zdał w 1991[4].
W 1996 został absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Ukończył także filologię angielską na Wydziale Neofilologii UW (1996)[5][6] i studia europejskie w Kolegium Europejskim w Natolinie (1997)[1]. Był stypendystą Uniwersytetu Oksfordzkiego (1995) oraz Instytutu Unii Europejskiej Studiów nad Bezpieczeństwem w Paryżu (2002)[7]. W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej przygotowanej pod kierunkiem profesora Stanisława Parzymiesa[8].
Deklaruje znajomość pięciu języków obcych
0
@Bartek22 kaczka nie gadał z dużą.A czy duda rozmawia z dużą może i sam z sobą gada.Orzemówienia do lustra zapewne wali.Z tym jego wyrazem twarzy i przerwą.....
0
@AlexDark00 bardzo dobrze niech będzie prezydentem kraju.Nie mam tu żalu do niego.A co do kasy, to obecnie inna partia ma problemy mówiąc wprost za wałki wyborczej....
0
@Cvzx ludzie którzy głosowali na koalicję wiedzą że duda blokuje ustawy odsyłając do tj.wiadomo że jest to potrzebne aby wygrać.
0
@Xaviball i co dalej będziesz miał kandydata który będzie utrzymywał burdel w państwie czyli brak praworządności. Uznawał trybunału Julii i oddawał tam ustawy....
0
@KamQiX jaki kandydat ala duda.aduda to gość byl z nikąd. Niby prawnik a łamał konstytucje......Trzaskowski przeszedł całą drogę aby zostać prezydentem był europosłem kształcił się w Polsce w Usa Anglii i Francji.Zna 5 języków ludzi w kongresie w USA.Był 2 krotnie prezydentem Warszawy łapiąc doświadczenie na piknikach miał kontakt z młodymi wyborcami.jeste wiceszefem dużej partii.A duda od dawna nie rozmawia nawet z duda i średnio go szanuję.Porownanie ich to nie porozumienie duda ma problem z Angielskim.ao 5 językach nie mowy.agłownie jeździ na nartach .Na tyle co go widziałem robi to dobrze.....Plus zmiany jest taki że naprawią praworządność bo pis utrzymuje brak praworządności poprzez duda.Trzeba z tym porządek zrobić.Nominowac ambasadorów.....itp
1
Tylko chyba na jego pozycji gra kounde, który jest jednym z najlepszych na świecie....w sumie kounde gra wszędzie i wszystko.Jakby grał trochę mniej to czemu nie.