0

@pluszek co zrobić jak ktoś szuka dziury w całym to musi być wyznawcą.....

1

@pluszek szukanie na siłę.Wszyscy uczestnicy obrad dowiadują się że wychodzi z posiedzenia nie z prywatnego powodu.Że nie olewa posiedzenia....

0

@Sulimo
Łotr1 świetny
Dam Powrót Króla

2

@maroon bo o tego księdza płakał pis i protestował ,i robili z niego męczennika ale są też urzędniczki ministra sprawiedliwości .Natomiast prokuratura bada wiele wątktków i to kropla w morzu....

1

1 akt oskarżenia w funduszu sprawiedliwości dla 9 osób w tym księdza.
https://wiadomosci.wp.pl/akt-oskarzenia-ws-funduszu-sprawiedliwosci-sa-szczegoly-7094987863648832a

1

@Aragorn33 a to chyba trafili w dowództwo....

2

@Marian_Pazdzioch tak naprawdę to jeśli mieli by bas zaatakować to najlepiej do 2026r.Bo sprzęt będziemy kupować do 2030rIm później będzie gorzej armia będzie mieć coraz lepiej i będzie lepiej wyszkolona dojdą f35 abrabsy, plus apache koreański sprzęt. Teraz wydajemy 3 mld na zwiększenie amunicji.Prawdopodobnie zapadnie decyzja o kupnie samolotów f15ex.Bedziemy mieć masę innego sprzętu. Wchodzimy też do tarczy Europejskiej która budowa już jest realizowana na białoruskiej granicy budujemy zaporę ochronną.Będziemy jedną z trudniejszych armii do pokonaniania w Europie. NIiemcy się przygotowują do możliwej wojny.Tak naprawdę cały pas od zbułgarii po Norwegię się zbroi.zw teorii Rosją ma sprzętu na rok.Nie ma dostępu to dużych ilości technologi.Straci zapewne 1mln żołnierzy do zakończenia konfliktu.to spore straty w demografii .Stracili sporo specjalistycznegi sprzętu którego ciężko zastąpić.Wyszkolenie pilota to 5 lat a dośw.Rzaden żolnież bato nie zginął.Ukraince mogą nam pomóc walczyć.Jest to trudba misja dla nich ale nie można im odpuszczać im dłużej tą wojna trwa tym większe straty dla nich i więcej czasu na zbrojenie i szkolenie naszego wojska.Nuestety ale im dłużej tą wojna trwa tym lepiej

0

@JordiAlbion dlatego że Pplska jako kraj przyfromtowy który przeszedł komunę jest pod wpływem propagandy ruskiej co nie dziwne i opinie pro rosyjskie zwyczajnie balety zwalczać.Kto zna komunę to świetnie wie o czym mówię i zrizumie takie stanowisko.

0

@Jakchcesz dokładnie tak

0

@GeneralXavi jeśli ruskim dasz ugrać przegrupuj się i pójdą dalej bo poczują krew.Putin chcę odtworzyć mocarstwo .Mają na rok zapasy i trzeba to trzymać. Mają stracić ekonomicznie i wojskowo.

0

@NeroTFP1 jaki manipulant publicznie poprosił o nazwisko ,aby go zastraszyć. Ale immunitet mają mu zabrać....

0

@maroon są ale ruskie i usa nie podpisały tego a ruskie stosowały w ukrainie.Podobnie jest z bronią kasetową

0

@maroon tak nie szanują własnych ludzi dziś Biden wyślę i miny przeciw piechoty.Beda mieć ruskie trudniej

0

@maroon a ruskich jest więcej czy mniej ?to wojnaZ tego co wiem połowa zginęła.

0

@BorzyKrzys o dziwo Ukraina ma więcej czołgów niż na początku wojny a dostanie ich więcej.Z Chorwacji czy Australi
https://tech.wp.pl/ile-czolgow-zostalo-ukrainie-zaskakujaca-statystyka-strat-i-nabytkow,7094465078782912a

0

@jacobFCB ale cpk jest robiony.Zrobili nowy projekt i starają się o pozwolenia
Nawet pokazali wizualizacje stacji kolejowej ostatnio
https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,31475033,cpk-pokazalo-wizualizacje-nowej-stacji-na-trasie-kdp-wielkie.html

0

Tylko po co pn miałby tam iść aby siedzieć na ławie. Endrick ma być wypożyczony...Arda też nie gra. Strata czasu......

0

@Ojciec5tkidzieci
Ale Witek to ma zawiadomienie na nią na wybory kopertowe
Sasin - nik dziś złożył zawiadomienie za ruski węgiel do prokuratury
Ci nie mogą być szczęśliwi;)

0

@Marian_Pazdzioch nic, Amerykanie wysłali by B 21riders.Temat byłby skonczony:)

0

@Safrani nic nie jesteś wstanie przyspieszyć.Pis z emisji wydał 1% na zmiany w energetyce i dlatego jesteśmy w Dup....zbudowanie farm z turbinami wiatrowymi z największym w Europie magazynem energii to 2027- 2030r.Wczesniej nie masz narzędzi. Na to idą środki z kpo które też pis olał.Przejadł kasę z co2 a kpo olał....
Jeśli nie dopłacisz do produkcji firmy będą mniej konkurencyjne bo mamy czasem o 40% droższy prąd niż w innych państwach. Ludziom też jest ciężko.

0

@Commando z czego ty widzisz rozdawnictwo przy takim defizycie jakim jest .230 mld długu fundusz solidarności czy 20 mld służbie zdrowia.Deficycie na zamówiony przez pis sprzęt wojskowy.Brak finansowania na elektrownie atomowe.Kpo idzie na kon kretne cele nie da się tego ukraść .O jakim rozdawnictwie mówimy.Z willi plus kasę zaczęli oddawać.Z funduszu sprawiedliwości są prowadzone sprawy. Generalnie nie bardzo jest z czego .....pis ukrywał w fundacjach kasę poza kontrola parlamentu.Z kasą jest problem....

0

@J4no w tej chwili jakby nie patrzeć duda blokuje zmiany w praworządności.Zmiany w tk odesłał do juli przyłebskiej i jej tk.
Sam utrzymuje prywatne kontakty z Manowska prezes sądu najwyższego która miała by mu robić TS.Jeździ do niej na konsultacje;)Duda zagraża tak naprawdę środkom z ue takie kpo to ponad 200mld dlą polski gdzie to są inwestycje w energetykę i obniżenie cen energii.do 2027- 2030r budować beda turbiny wiatrowe na morzu ,dziś ogłoszono decyzję o dopłacenie w 2025r do cen energii.Dzieję się to tak bo pis wykorzystał z emisji 1% od roku 2015r.Wszyscy mamy drogo z powodu ich polityki.A inflacja bazowa była powyżej 10% a w ue średnia całkowi była 1 cyfrowa.A za bazową odpowiada rząd.Prezes uprawia czysta hipokryzję.....;)chcą dalej niszczyć państwo....co będzie skutkowało zabranie środków na drogi, energetykę.A my jeszcze wojsko musimy uzbroić.A zostawili długi na 230 mld w funduszu sprawiedliwości a to nie wszystko, służba zdrowia 20 mld....jak mówię prezes w formie;)każdy zagłosuję jak uważa .Ja zagłosuje za stabilnością finansów z ue I naprawienie praworządności....

1

Kaczyński opowiada na konferencji , że wybór prezydenta pisowskiego ma być powrotem do praworządności;) no mają prezydenta I połamał 10 razy konstytucje.

https://m.demotywatory.pl/amp/5229574

Cóż za cynizm , prezes w formie;)

0

@Matheu12 dokładnie jak zrobili to za komuny

3

No i dobrze potężny skład broni Rosjan zniszczony .Zastosowano broń dalekiego zasięgu.ATACMS.
https://wiadomosci.wp.pl/ukraina-juz-atakuje-rosje-pociskami-atacms-pierwsze-uderzenie-7094318023134176a

0

@Nightraider oczywiście że zmieni. Ustawy dotyczące praworządności co jest istotne z perspektywy bezpieczeństwa kasy z ue.Ale zlodziejstwa kasy wewnątrz kraju.Cho tu jest istotne ile z pisu i solidarnej polski pojdzie siedzieć Też mianuje ambasadora w usa.Generalnie duda oddaje sporo ustaw do tk.Ostatnia ustawa dotyczącą zmian tk oddał do nich;) na szczęście Julia odchodzi 9 grudnia bo to kpina.Generalnie obecnie pracuję się nad wieloma ustawami po odejściu dudy będzie ich więcej przyjętych bo teraz duda by to odrzucil i na to bo teraz trzeba poczekać.Niech nad tymi ustawami pracują aby nie było na kolanie po nocach jak za pis.Starali się na szybko wprowadzać ustawę dla turbin wiatrowych i wyszedł bubel jakiś niech to przygotują.Zresztą za Sikorskiego też on by przyjmował te ustawy.

0

@Tabaluga37 Mocne wykształcenie, doświadczenia w pracy z usa zna kongres.Byl europarlamentarzystą,.Może się podobać kobietom, zna 5 języków.Ma doświadczenie z 2 kadencji bycia prezydentem.Budowqł sobie wśród młodzieży poparcie na piknikach utrzymując nimi komunikacje.Nie jest człowiek który codziennie jest w prasie bo nie jest w Sejmie tylko jest go więcej przy wyborach tak skupią się ba pracy jako prezydent i współpracuje z innymi stolicami.Co do Radka no jego spalił prawicowiec donosiciel od trumpa.Jak prawica chciała konserwatywnego prezydenta To sobie strzeliła w stopę.

0

@Cvzx Jaki czy ten drugi widzewiak to nie wiem czy mają tak samo czują mają raczej negatywne doświadczenia a haki to raczej mocna konserwa bochęński jest bliżej środka;)

0

@TheNekro94 Europa musi skończyć zmiany w energetyce i uniezależnić się od opec+ australi czy usa.Kupic broń I sama ją więcej produkować i uzbroić się.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 dziwię się że nie ma pokazanego dowodu że to był spalony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?