0

@slayer trochę tak:)

0

@BORO_12B. W piłce nie zawsze chodzi o to aby grać szybciej do przodu.Barca przy prowadzeniu 3:0 władza tryb ekonomiczny i gra na utrzymanie piłki.

0

@BORO_12 nie on wchodzi między stoperów aby stoper wchodził na bok a balde szedł do przodu takie rzeczy były de Jong jest potrzebny kiedy trzeba przytrzymać piłkę a nie klepać jest inny to walor drużyny bo box tu box mamy sporo takuch.To zaleta nie wada.To rix̌noridność.

0

@BORO_12 przecinają się tylko de Jong gra dalej.De Jong wchodzi czasem na pozycję stopera.....Ale ma też wchodzić od czasu do czasu i w pole karne zależy Ci ma robić

0

@partymaker trzaskowski to druga osoba w ko s nie długopis to będzie następca Tuska.A Sikorskiego raczej ten tarczyński od trumpa spalił.Pomogl na mój gust trzaskowskiemu.

0

@tomek8756 nie będzie bo ten tarczyński choćby spalił na mój gust ułatwił drogę trzaskowskiemu.

1

@Kgorecki2500 i pewnie wygra trzaskowski bo Sikorskiego spalił ten Baran od trumpa.Aprawica by Sikorskiego raczej wolala.

0

@BORO_12 niekoniecznie z Madrytem wręcz był bardzo dobry ale jeśli przyjrzysz się ocenom z ostatniego meczu wszyscy byli kontuzjowami są słabsi tak o 2 pkt co grali od początku sezonu trzeba też im dać czas.de Jong na oewno nie idejdzue a Garcia jest otwarty na to

5

Sporo zawodników Realu postawiło na yamala:)

0

@BORO_12 to nowość jeśli chodzi o Varce i nawet Kosowski zwrócił uwagę że jest realne zagrożenie ze zespoły to rozpracują.Generapnie obrońcy w la lidze szybko się uczą.Gdziecbyl belingham czy Coutinhio po pół roku gdzie wpierw błysnęli....

0

@BORO_12 ostatnio straciliśmy bramkę on ma lepsze podanie ale nie potrafi się kiwać jak fdj w ten flegmatyczny sposób. A ja mówię o sytuacji w której jest oresing i dostajesz podanie od któregoś z obrońcy i coś z tym trzeba zrobić a nie ma komu podać.atu FdJ jest najlepszy w zespole.

0

E tam jedna kontuzją Raphini i Lamina na pół roku i o LM można zapomnieć.Nie przeszkadza nam 10 pomocników na 3 miejsca a nie ma rezerwowego na 2 miejsca;) bo 2 chłopaków się obrazi jak jest więcej grania w LMQQ a Raphinia lata na kadrę na do Brazyli.Klub jest większy od piłkarzy i potrzebne są rotacje a Portugalczyk ma walczyć o skład podobnie jak lamine czy Raphinia.qklub to nie jest towarzystwo robiące za grube mln dobrze tylko dostają mln aby o skład walczyć.atrzeba się pożegnać z Ferranem Eric I prawdopodobnie z zfatim.I te pieniądze się znajdą czy to na niego czy na Nico.Lewy te 2 lata będzie grał.

7

A ile pogra inigo w klubie 2 lata;)
Poza tym nie ma gwarancji że na te spalone inne zespoły nie ogarną i nie będzie trzeba bronić klasycznie a tu Ronald jest zdecydowanie najlepszy.To nie jest też tempy Baran ktory tych spalonych sie nie nauczy jak balde sie ogarnol.

0

@BORO_12 najlepsza cechą fdj to wyprowadzanie piłki kiedy nie ma komu podać bo jest mocny presing jest w tym najlepszy.Jeśli naucza się na spalone grać wtedy będzie decydować szybkość I tu kounde Arauho bakde christiansen są znakomici.Na Eric jest klient.Sorzedać gi najłatwiej. Fdj nie odejdzie.

0

@D10SLEO koniec la rambla teraz la Białystok;)

1

@LOPEZ16 niech się cieszą że lewy nie zrobił im manity trafiając w słupek.Wygraliśmy 6 ostatnich spotkań w tym z Bayernem tu nie ma przypadku.I real jest jak na nich słabszy nie przypadkiem

0

@EkspertzOrlikq spoko nie przeszkadzają mi twoje tytuły;)akceptuję cię takim jakim jesreś;) luz. Nie przejmuj się ;)

0

@Cyzix nie tylko śmieję się z prawicy która go popierała a on chce ich potraktować hak mięso armatnie bo nie masz gwarancji że Putin nie wejdzie....I zwyczajnie chcę ich sprzedać i tyle..

0

@pluszek nie ha to pomysł trumpa.
Chcę oddać ziemię tę ktote Putin zdobył Rosji zrobić oas pomiędzy Rosją a Ukraina którą idzielaka by Rosję od ukrainy i to by pilnowali Polacy. Ukraina by orzez 20 lat nie weszka do nato a Trump by dostarczał ukrainie broń.Amerykanscy żołnierze nie byli by w strefie zdemitaliryziwanej.A ta strefa to nie jest teren nato.5 artykuł tu nie działa. Nato to sojuszobronny dotyczy ziem nato..Za 5 lat Putin mógłby olać ten układ wszedłby w strefę i nie wszedłby na ziemię nato.Nato do niczego nie jest zobowiązane.Sojusz jest organizacja obronna.Czeato usa robią coś ofensywnego w Iraku czy syrii z feancuzami czy brutyjczyjami i polami jest to tymczasowy sojusz poza nato.

0

@Cyzix nie rozumiesz strefa zdemialiryzowano to granicą między Rosją a Ukrainą.zgdzie tu eidzisz nato? A właśnie to by chciał aby polska to pilnowala.Ukraina nie weszka by do nato przez 20 lat czyli Putin po 5 kątach wchodząc do ukrainy dalej nie atakowałby nato.Ten układ byłby poza nato.Nato dotyczy tylko ziem nato.za to nie jest ten przypadek.

0

@Cyzix ale o czym ty mówisz ten układ nie obowiązuje nato.Ukeaina nie należy do naro.Usa często robią interwencję u arabów z francuzami Brytyjczykami w ramach lokalnych sojuszy.Jesli Putin wejdzie w strefę zdemitaliryzowaną to nie jest wejście do kraju nato.Nato jest tyło paktem obronnym i dotyczy terenu zatakowanego nato .Tu to nie występuje.Trump nic nie musi będzie chciał to może coś zrobi albo nie on ma chiny....

1

Podsumowanie różnica pomiędzy wracającymi graczami po kontuzjach a tymi grającymi u Flick wcześniej jedt spora

0

@Cyzix chodzi o to że Putin atakuje sukcesywnie opanował Krym dozbroil się i po szedł parę lat później dalej.Teraz dogada się z trumpem i może go olać i za 5 lat pójdzie dalej.Nie ma żadnej gwarancji. Odrobienie strat 5- 6 lat może ludzi kima użyć

0

@Xaviball poczytaj sobie plan putina i udziale Polaków w strefie pomiędzy Rosją a ukrainą.zmamy ja pilnować bez udziału Amerykanów..

0

@Cyzix Trump wzioł w 2014 krym a potem poszedł dalej.Nie ma gwarancji z Putinem.

0

@Kgorecki2500 w ksmasze tp kamerze nie będą się pytać wojna to wojna...A Putin może odzyskać siły I mięso dalej rzucić za 5 lat.

0

@barcelonaLM mniej prawicy w wyborach chyba tak;)

0

@Cules1997 odmaszerowąć:)

0

@ViscaBarca123 to niech zwolnią to szybką muzykę będzie kompromis;)

0

Jeśli Trump aby Polacy pilnowali strefy zdemitaliryzowanej między Rosją a Ukrainą i nie chce tam usa.To jak Putin to oleje to Polska będzie brać udział w wojnie.Czyli chłopaki idziecie w kamasze.A Trump przez lata będzie ukrainie sprzedawał broń:))))szykujta się na wojnę bo kamasze was czekają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?