0

@Zoker fermin jest po kontuzji zazwyczaj gra 70 min bo haruję jak wół.obecnue gear po 50min.Nie jest jeszcze na swoim poziomie. Z przed kontuzji.

1

@Fantastyczny Chłopiec absolutnie się zgadzam facet w presingu który robi czarną robotę.Potrafi zdobywać bramki jeśli tracimy gaviego potrafi go zastąpić jest bardzo dobry.

0

Może jak zbije z ceny to łatwiej będzie mu odejść widać że te wyniki są związane z konfliktem z trenerem

3

0

@Marian_Pazdzioch ja na Kamele Haris mają problem z inflacja a jego propozycją wywalenie taniej siły roboczej spowoduje podniesienie cen oni robią najgorsza robotę więc sami będą musieli ja robić.Chca czerpać energię z własnych zasobów a amerykańskie zasoby są droższe niż chińskie gdzie mają iże itp.a wiadomo że inflacja ubożeje i jaj za pis wzrosła to dziś wszyscy to czują.a turbiny powstaną dopiero 2927- 2030.on chcę dobrze głównie zrobić kumplom od surowców a nie ludziom..Niech odpowie przed sądem za swoje sprawy a nie chowa się pod przykrywką prezydenta jeden wyrok ma.Orezydent powinien mieć czyste konto.On nie ma z wymiarem sprawiedliwości uregulowanych spraw.Glisowalbym na Harris.

2

@Gronek minus uświadomi Rosji że wszystko mogą będą szli dalej Rosja rozumie siłę.

0

@Damiain a ja czytałem ze 94% ludzi z konfederacji ma glosować w 2 turze na prezydenta z pisu.No i Rosją wpływa zarówno na pis jak konfederacji.Raczej można napisać że konfederacja równa się pis.bo głosując na obie partię głosujesz na wpływy rosyjskie i wygraną pis.

0

Jak dla mnie powinno być 3 zawodników do rotacji yamal, raphinia Nico.
Grać po 60 min zmiana .Następny na odwrót. Poza tym dochodzą LM która jest większa,euro MS ,i Barca będzie dochodzić daleko.sporo gramy co 3 dni.
Może być tak że wpierw pierwszy gra 60 min następny gra 35min.Potem odwrotnie.
Co do Fatiego trzeba było zobaczyć na końcu on może grać na 3 pozycjach i może być lepszy. Na końcu trzeba zobaczyć w jakiej formie będzie Fati.

0

@Rifek mam dyslekcję....

0

Na mój gust my mamy grać wolniej jak mamy 3 dni męczy ci 3 dni a kolejny mecz mamy wygrać wysoko bo bramki się liczą.

0

@Rifek luz :) choć wystarczy nie czytać:) miłego wieczoru:)

0

@CHRISmas_fcb ten pierwszy szybko na mój gust to z grą a co do Araujo to w sumie nie wiem ale on raczej na tej obronie jest bez błędny. Jeśli wróci w listopadzie to będzie miał do połowy stycznia czas aby się zgrać.zda radę.Martinez krzyknie idziemy rusza do przodu. Nie będzie musiał myśleć tylko będzie musiał wykonać.

2

No to trzeba przystosować jeszcze do tego Araujo I Christiansena.Ale dobrze że są bo jeśli ten system ktoś rozpracuję to już mieliśmy najmniej straconych goli w la lidze.za kounde christisnsena i Araujo.Teraz kounde staję się jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie. Hak gralibyśmy z Realem viniego trzymać będzie kounde a Araujo Mbappe.Czy będziemy bronić na spalone czy w klasyczny sposób Barcą będzie mieć jedną z nalepszych defensyw w Europie szkoda z Ter Stegena nie ma)gdyż on dawał nam kilka obronionych niesamowitych bramek.

0

@barcelonaLM no nie ,nie sądzę aby przeciętny poseł jeździł sobie z wyrzuconym przez Polskę agentem rosyjskim na wakacje do Moskwy i robił sobie zdjęcia na placu czerwonym.Inni członkowie też jeździli do Moskwy na takie wyciecieczki.
https://m.demotywatory.pl/amp/5124742
Jakoś. Ie mam znajomych którzy jeżdżą sobie z agentami na wakacje I robią sobie zdjęcia placu czerwonym

Kolejny agent w środowisku ordo juris który chciał otworzenia imperium Rosji.
Żona bosaka jest w ordo juris i w konfederacji.A sam Bosak wbijał szpilę ukrainie jak mógł.Chodzi do Maciarewicza na rozmowy który jest zgłoszony do prokuratury przez komisję do spraw Rosyjskich gdzie wydano książkę o jego powiązaniami z Rosjanami i z wszystkimi linkami nigdy Maciarewicz jej nie zaskarżył.Sam Bosak chcę wyjścia z ue i być pomiędzy ue a Rosją co dla Putina to prezent...popiera pomysły ordo juris...
Sama Rosja inwestuje w ordo juris na całym świecie i nie dziwne że papież popiera Rosję.
Kolejny poseł konfederacji Fritz udzielał się w czeskiej ruskie tubie propagandowej voice of Europe która została zamknięta przez czeskie służby jako ruską propaganda.Jeździł do orbana na Węgry do partii chcąca zabrać ziemię od ukrainy partią jest pro rosyjska.

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/czesi-zdemaskowali-prokremlowski-portal-voice-of-europe

To nie wszystko niedawno niejako Zajączkowska podeszła w parlamencie europejskim do Orbana aby specjalnie się z nim przywitać a wiadomo że to pupilek i koń trojański putina w ue który blokuje kasę dla polski za broń przekazano ukrainie.Wita się z facetem działającym na niekorzyść Polski i dostał order przyjaźni rosyjsko węgierskiej.Zaczęla tą Rosyjska świnie bronić.....

Sorry ale konfederacja na kilometr śmierdzi Rosją.....Nie będę totalnie zaskoczony patrząc na działalność konfederacji jak komisja do soraw Rosyjskich się za nich weźmie.
Maciarewicz zlikwidował 10 regionalnych siedzib ABW i specjalistów od soraw Rosyjskich .Pewne rzeczy uchodziły ,ale teraz nie ma już na to przyzwolenia.Wiec tutaj maski opadły.Co do konfy 94% konfederatów głosować w 2 turze będzie na pis.zbiorąc pod uwagę ile afer zrobili na ile państwo zadłużyli na 2 lata zablokowali kpo gdzie można było inwestować w energetykę, Spieprzyli prawo gdzie bardzo trudno teraz doprowadzić do ładu.Spowodowali że mamy nałożone ograniczenie wydatkowe z którego według planu wyjdziemy w 2030r.A konfederacja chcę głosować na pisowca.tylko pogratulować......no ale przynajmniej i tu maski padły.Natomiast przewiduje ciężkie czasy dla konfy i Braunowi już uchylają za świeczki inmunitet.za wtedy Polski rząd uchwalał budżet i byliśmy na styku z czasem i groziłyby ponowne wybory a tusk następnego dnia rano leciał w sprawie kpo.Grozilo przeniesienie posiedzenia.Działał na szkodę Polski a kpo to energetyka i uniezależnienie od Rosji.
Nie mówię o ludziach głosujących na konfederacja tylko o szefostwie konfederacji i ich ppslaw.zo czywiście jest wielbiciel putina Korwin zaprzyjaźniony z konfą gdzie udzielał wywiadów w ruskiej tv rosyjskiej tak na koniec.
Sory ale konfa tą Rosją na km śmierdzi....


0

@barcelonaLM dodaj jeszcze konfederatów bo ci chyba lubią rosyjski but;)a ten sympatyczny nie jest;)

0

@BTW oby ,wynik wyborczy umożliwił mu jak każdemu obywatelowi stawianie się w sądach. W swoich sprawach ,aby nie był ponad prawem. Trzymam za niego kciuki aby nie ukrywał się za stanowiskiem prezydenta USA.

0

@ACMaldini3 nie vinni potrafi grać tylko na 1 stronie na tym problem polega tej drużyny dlatego Mapet poszedł na 9.Na mój gust powinni zarobić na Vinim który powinien iść do Arabi Saudyjskiej dobrze zarobić.Xa to kupić Halanda i Mbappe dać za viniego I uzupełnić resztę składu.jeśli porównasz Raphinie którego nominalna pozycja to tam gdzie gra yamal.To Raphinia gra na lewej prawej i w środku.Obu tu bije na głowę różnica z Mbappe jest taka że on to tylko połowę zawodnika bo nie gra w obronie a Raphinia gra.jest pożyteczniejszym zawodnikiem niż vini i Mbappe i ma więcej strzelonych bramek.Jest gorszy id nich w dryblingu.Daje więcej od nich na dziś.

0

@Encore słabo mógł pójść wyżej i szybciej zmieniać trenera jest jak jest

0

@kacpernau no mówię gdzie jedt różnica między nimi.zon wszystko robił później bo dopiero teraz dotarł do drużyny. Ale miał łatwiej bo dziś drużyny bronią całym zespołem w polu karnym tego nie było do takiego stopnia.Jeśli w 2025r by przyszedł mógłby się uczyć od Messiego.Ten mógłby z nim popracować.

0

@Kengo ok ,i'm sorry;)

0

@MichuZ44 nie ja jestem laportą i Messim ale taki Yamal mógłby się może czegoś nauczyć reszta też.Ro cenne dośw.

1

@JohnnySilverhand no oryginał w 3d jest lepszy;)

0

@Antimadridista_WR myślę że powinien mu prowadzić social media.Wtedy Vinni mógłby być smutny i nic by go od tego nie odrywało;)

1

Nieźle to ma przewagę nad Messim .To czego mi brakuję jeszcze w jego grze to okiwanie 3- 4 ludzi i strzelenie bramki.To miał Messi nieprawdopodobnie dopracowane.Ch9ć teraz jest to trudniejsze z uwagi że broni całą drużyna .Oraz powinien też strzelać też na bliższy słupek aby bramkarze nie wiezieli że strzela w długi róg.No i kolejna rzecz to Rzuty wolne w tym Messi był genialny .W tym Yamal mógłby się wyspecjalizować.Neymar też był dobry w tym elemencie.

0

@comtedurgell możliwe być może faktycznie rozegrania więcej męczy w LM plus jakiś ten Nike może coś to pomoże.Barcy na razie dobrze idzie poza Monaco.Zobaczymy tak czy siak 1 z nich będzie grał.

0

Tak naprawdę ,to Flick do końca roku dostanie i już dostał jakby drugą drużynę.
1.Olmo
2.gavi
3fdj
4Fati
5.Araujo
6christiansen
7.ferran Torres
8.eric Garcia
9.Szczęsny
Niestety nie są ograni i muszą formę robić.
To ze są załatwia sprawę że drużyna nie wysiądzie fizycznie w 2 cz. sezonu.O czym marzą chłopaki z konkurencyjnej strony nie zdając sobie z tego sprawy.
Problem jest taki ,aby fizycznie i pod kontem meczowym także ogrania doprowadzić ich do poziomu 11 ,która odnosi sukcesy.
Tak aby wprowadzenie 5 z tych zawodników z tej listy nie zabużylo meczu jak wczoraj.I grali swobodnie w różnych konfiguracjach.To jest obecnie główne zadanie Flicka.Doprowadzić do firmy fizycznej i ograć ich.
Kolejny szczęśliwy problem to środek .
Mamy
1.Pedriego
2Casado
3.Olmo
4.fdj
5.Torre
6.fermina Lopeza
7.eric Garcia
8.Moze grać I Christiansen a grał i Raphinia i Fati
Nie w tym roku jest jeszcze kontuzjiwany jest Marc.
Bogactwo jest ogromne i jak zarządzać aby tą ekipa się nie pokłuciła.Tu można wystawić 3 różne składy w środku z różnymi konfiguracjami między sobą.Jak zrobić aby się ci ludzie nie po obrażali .Grali w każdej konfiguracji a nie jak wczoraj w 2 połowie.Biorę pod uwagę że grali ekonomicznie.
Plus tak naprawdę jest taki że jest większa liczba męczy w LM, a większość gra w reprezentacjach ,dojdzie puchar Hiszpanii.Są mistrzostwa świata Europy.Każdy coś zagra. Trzeba tym zarządzać.To obecnie jest największe wyzwanie dla Flicka, ważna będzie druga część sezonu ,ma 2 miesiące ,aby się z tym uporać.


0

@Kidd zuważam że prawi w usa jest zwyczajnie złe .Nie jest to nic nadzwyczajnego.Politycy bardzo czesto wprowadzają złe prawo.Np w Polsce w nicy dla fanów pisu w ameryce;) no i masz negatywne opinie komisji weneckiej wyrok tsue czy negatywne opinie byłych sędziow tk.To że prwo wprowadzane bywa złe to akurat nic nowego. Niczego nie tworze to są fakty.Facet ma wyrok sprawy w sądzie a pakuję się na urząd prezydenta aby spierdolić przed wymiarem sprawiedliwości.Taka prawda powinien jak każdy obywatel usa odpowiadać przed sądem.A za inspiracje na podstawie kłamliwej narracji zatakowano kongres gdzie zginęli ludzie i część na wiele lat trafiła do pierdla. A powinien mieć na 10 lat zakaz piastowania publicznych stanowisk. O prezydencie nie wspomnę z atomowym guzikiem.To nie jest małe kłanstwo tylko jedno z najwięksxych i najpotwżniejszycg zbrojnie państw świata.Ktoś kto piastuje stanowisko prezydenta powinien mieć prawne rzeczy wyczszczone a on nie ma za to wyrok ma.Podstawy są tak naprawdę .Tyle w temacie.

0

@Kidd mnie nie interesują przepychanki a argumenty tym się posługuje. Mam prawo do ich przedstawiania jak każdy inny użytkownik mam do tego prawo.

0

@Kidd nigdzie nie napisałem że znam jakiś sędziów natomiast to że człowiek który ma sprawy w sądzie jest skazany i inspirował do ataku na kongres ba podstawie falszywych też czyli zagrażał demokracji i zginęli ludzie część poszła siedzieć ma inne sprawy w sądach na koncie to coś tu nie gra.I hak mówiłem konstytucję może mieć swoje wady i jedt to normalne dlatego można ją poprawiać.Jednak nie zawsze jest na to większość bo politycy nie mają w tym interesu np Obecnie jest to Trump i nie ma większości......A tu ewidentnie jest błąd I w grę w chodzi życie mld osób przy wojnie atomowe.Jest coś tu grubo nie tak.Facet wpierw powinien się oczyścić że siraw jak to zrobi proszę bardzo nie mam nic przeciwko.A jeden wyrok ma nie jest to bez podstawne.A swoją drogą to zwiedzałem kongres w okresie trwania Rolanda Garosa gfenomenalny budynek jak i cały Waszyngton.Ake że po ataku na kongres pozwolono go zwiedzać a nie było wcześniej można to miałem spore szczęście że tak trafiłem.Daje mi to wyobrażenie czym jest atak na kongres.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?