Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam inne były. Zasypiająca kiedyś inne teraz.U nas po 2015 ludzie też zaczęli przymykać na to oczywiście iatrz na pis.
0
@mekston pisałem że dla mnie lekkim faworytem stała się Kamal w sob po pldn I myślę że to zmotywowało w pon republikanow I poszli głosować. I tyle.
0
@michal26 bo sondaże jasno poawaly na błąd statystyczny i dalej to podtrzymuje uważam że w sob I niedz przewagę miała Harris I dlatego republikanie się zmotywowali aby pójść. Qi tyle to bardzo proste .
0
@Barcanajlepszyteam z tego co mówili to poprostu bardzo zmotywowali się republikanie i poszli być może dlatego że w sob szala szła w stronę Harris.Clintonowna przegrała przez aferę.To co innego.
0
@mekston może się zwyczajnie republikanie tam zmotywowali po sondażu.Bo w pon mówili że bardzo dużo republikaniw poszło do wyborów i jest duży ruch
0
@michal26 ale w czym masz chłopie problem wyniki były na błędzie statystycznym jeszcze w pt w sob trend był na Harris a w pon republikanie się zmotywowali.nie wiem co suę cisniejusze.Wręcz pisałem że w sob może pójść w jedną stronę a w niedz w drugą.Mowilem że wygra Trump.Miescie to w tym co mówiłem
0
@Alex1995 chyba nie bo Polska jest jednym z największych klientów usa.kupujemy broń mamy budować elektrownią atomową.Trumo to sprzedawca dla niego jesteśmy klientami.Nie będzie to miało znaczenia.Poza tym tusk działa aby Europa się wzmacniała co iznacza też zakupy broni w usa.jest w tym aspekcie zbieżny i ma swoje wpływy w ue.
0
@Damiain a ktoś na tą farsę inny poszedł?to bylo podszebne pisiwi aby afery czyścić.Poszli puścić oko że niby wam powiemy co jest nie tak ale tak naprawdę jesteśmy z wami na przyszłość.Ktoś kto się szanuję nie idzie na taki wałek.Morawiecki nie będzie premierem ma za dużo za uszami.Prokuratura zebrała zespół prokuratorów Di spraw wyborów kopertowy i na liście jest też morawiecki....nim się nie należy przejmować.Tu nie chodzi o rząd na teraz bo nie było większości tylko na przyszłość jak większość będzie.
0
@michal26 chłopie już w pon mówili o dużej mobilizacji republikanów i to zapewne zdecydowało ją jasno mówiłem że może wygrać i Trump
0
@mekston nie według mnie kluczowe mogły być kobiety i zadecydować o zwycięstwie i frekwencja.Na ten moment wygląda że Trump wygra.
0
@Murazor w tej chwili po ewentualnej złotej piłce stracił dużo potencjalnej kasy.Jego problem jest taki że co z tego że jego kibice go lubią jak na każdym innym stadionie go wyzywają Można wygooglać ile.
0
@Murazor ogromną kasę mu proponują i Hiszpania go nie lubi.
1
@Lewareck nie wiem jakby Mbappe grał tam gdzie vinni .Ale kiedyś pisałem że powinien iść do ligi Angielskiej tam gdzue są przestrzenie.Do live np wykorzystałby swoją szybkość a tu się gra z autobusami .To kompletnie inna bajka .
1
@Ponadto ja się nie martwię, i też się na dziś cieszę
0
@Ponadto czytałem ze chce to zrobić w 2026r pewnie po kontrakcie.
0
@Ponadto uważam że dobrze jest znać swojego irzecuwnika inaczej wtedy ogląda się i rozumie mecz.A także łatwiej przewidzieć wynik.Myślę że moje rady nie wplyną do kierownictwa Realu;)spokojnie;)
0
@MagdJanko ale vini ma do 2026 kontrakt i tu ma bajeczną ofertę i może rozważać tu i tak go nikt nie kocha tam ma kartę otwartą.
0
@Aragorn33 w sumie odradzam takie pomysły ,ci ludzie poszli na capitol i zarobili kilka lat odsiadki .Zginęli też ludzie....
0
@MagdJanko Tak wiem dlatego powinni sprzedać viniego dać tam tego Mbappe albo sprzedać Mbappe I za to kupić jakąś 9.bo to grać nie będzie.
0
@Ponadto pojeb. Cię gościu;)zobacz jak długo jestem tutaj i ile mam komentarzy.To że znam sytuację Realu I wiem co tam nie gra to nie oznacza że jestem ich kibicem.Generalnie piszesz jak kibic białych na isteonie jak piszą kibice Barcy.Może nie zalogowałeś się tam gdzue trzeba;)
0
W praktyce haj umoczą mecz z live to są w mega ciężkiej sytuacji potem Atalanta na wyjeździe.Mają jeden mecz więcej a są za nami.
1
@MagdJanko tam jest balans zachwiany.Sprzedać arabi viniego przestawić ram Mbappe kupić za to Halanda kupić jakieś rozgrywającego stopera i kogoś za mendiego.No i nie ma carvahala i bramkarza.
Stawiać na młodych.
0
@addept wystarczy 1 kontuzją Raphini albo Yamala u Houston mamy problem.To klub ł jest ponad zawodnikami a nie oni.Dostają wystarczająco gotówki aby robić To co trener wymaga.A Barcą za brak głębi składu płaci od lat.
2
Cały zespół będzie grał w kadrzedlatego jądra musi być bardzo szeroka jeśli myślimy i LM.Inaczej jest po 8 kontuzji i sezon z głowy.A jest tylko 2 skrzydłowy na poziomie plus Fati.Wystarczy kontuzją i mamy problem.
0
@Damiain można tak naprawdę powiedzieć że głosując na trumpa głosujesz na niemca gdyż z pochodzenia to wieśniak z Niemiec.Nawet podmienił sobie nazwisko z Niemieckiego na bardziej amerykanskie;)
Donald Ti her Donald Trump zy Drump tak naprawdę;)
Wszyscy dziadkowie Donalda Trumpa pochodzą z Europy. Posiada niemieckie, szkockie i szwedzkie korzenie. W 1885 jego dziadek Friedrich Drumpf – mając 16 lat – wyemigrował z położonej w południowo-zachodnich Niemczech wsi Kallstadt do Stanów Zjednoczonych.
Na Nawockiego glosiwaloby 94% .Ale konfa poszła na spotkanie 2 tyg.rzadu Morawieckiego jako jedyna.....To też o czymś mówi że w tej farsie uczestniczyli.Somdaży nie ma znaczenia kto będzie przeciw trzaskowskiemu i tak wygra Trzaskowski.Morawuecki ma już sporo zawiadomien do prokuratury on jest umoczony....
0
@ViscaBarca123
Jeśli będziesz grał Raphinią i Yamalem nawet pp te 80 minut.To skończą jak Pedri.......skontuzjami.Na tych pozycjach masz największe przyspieszenia i obciążenia.Dodatkowo masz więcej męczy LM.Trener Hiszpanii nie odpuszczą.A są jeszcze mistrzostwa świata.I jak są. Mówił ten kolega z podcastu Nico zwyczajnie po mistrzostwach jest zmęczony.Jeśli ten zespół dojdzie dalej np w LM rozegra jeszcze więcej męczy.zplus jest takiŻe wchodzi zawodnik i trzyma tempo.Poza tym nie wiesz jak ustawi Flick zespół kto wyjdzie i gdzie będzie grał.A to nie przewidywalność.Poza tym my mamy po 7- 8 kontuzji w sezonie.Nie na przestrzeni roku a od kiedy grał Coutinhio ten temat się wlecze.Wtstarczy kontuzją yamala albo Raphini w 2 cz sezonu i zespół bardzo dużo traci. Generalnie i yamal i Raphinia nie zarabiają 4 tys na miesiąc tylko ogromne pieniądze. Niech nie marudzą a robią to co potrzebne.Poza tym oni są zmieniani w 80min to różnica 10 min.A męczy masz więcej.Rak czy siak w zespole jest Fati jeśli dojdzie do formy to do zmiany dojdzie Robert wtedy niepotrzebny byłby Nico i o Roberta te zmiany były by mniej częste.
0
@Aragorn33 powinni robić tak że wpierw wychodziłby Raphinia gra 60 min a potem 35min.Nico.Następny mecz zamiana Nico 60 min potem Raphinia 35.Pptem Raphinia idzie zmienić się z Yamalem który gra 60m a Raphinia 35min.Potem Raphinia gra 60 min a Yamal35 min.Następnie yamal gra cały mecz na swojej stronie i Raphinia gra 60 min pp swojej stronie a 35 minut Nico i takimi cyklami .Jak ktoś jest zmęczony.Odpoczywa.
Są reprezentację więcej LM puchar króla itp.Jest co grać....Plus kontuzje dziś musisz mieć szeroki sklad
0
@Gall
Wiesz Trump toi z pochodzenia niemiecki wieśniak!!!!!:)))))I czasem mu słoma z butów wychodzi;) nie nazywa się tak naprawdę Trump a w oryginalnym języku "Drumpf" sobie zwyczajnie przerobił aby z amerykański było;)
Wszyscy dziadkowie Donalda Trumpa pochodzą z Europy. Posiada niemieckie, szkockie i szwedzkie korzenie W 1885 jego dziadek Friedrich Drumpf – mając 16 lat – wyemigrował z położonej w południowo-zachodnich Niemczech wsi Kallstadt
Jakieś tam korzenie ma:)to że pojechał do oświecimua to akurat nie wstyd.
0
Mąż Harris na Polskie korzenie zwiedzał Ron temu Oświęcim. :)
https://kobieta.wp.pl/maz-kamali-harris-ma-polskie-korzenie-w-zeszlym-roku-odwiedzil-oswiecim-7089339877931744a
0
@Fake69 jest po kontuzji gra po 50 min.