0

@Szreko nie wszystko bym w diabli uderzał ale mają wolną głowę do tego i czas....

1

@fcbarcafan19 tak też był fajny:)

1

@FCKubanczyk89 dzięki:) no kwestia jak to zrobią.ostatni obcy był niezły Mad max na drodze gniewu też ,więc da się..Powinno to porządnie zrobić.Choć dziś wymagania są większe nawet awatar 2 raczej nie zaskoczył....

0

@Wasacz_ np to cienkie było....

1

@Kgorecki2500 ale i tak obejrzysz ją zresztą też;)

1

Ma powstać nową kolejna trylogia Star Wars wszystko kompletnie nowe.
https://kultura.onet.pl/film/gwiezdne-wojny-wracaja-trwaja-prace-nad-nowa-trylogia/7zvtmhz

0

@Aragorn33 problem jest taki że do ue wpływają pieniądze które przekazuję Polsce i aby powierzyć je naszemu krajowi praworządność musi być .aby je nie ukradli.. Jest to uzasadnione.Te pieniądze ue powierzonono....

1

@Kgorecki2500 no ale ten kioski zwyczaj to zaczol euro poseł Duda w ue w sprawach radio Maryjo też Rysiu czarnecki drugi antymon donosiciel.
......

2

@Aragorn33 powinno to być potraktowane jako działalność niezgodna z interesami polski.....przydupas trumpa zwykły zdrajca.Nieszanowałbum go na miejscu trumpa.Nie dość że donosi to na własne plemię.Obrzydliwe to.

0

@Donnie_Darko nie tylko nie lubię hippkryzji Trump to skazany przestępca z który ma w wielu sprawach wiele zarzutów który chcę się chronić jako prezydent przed odpowiedzialnoscia karna bo ma wiele zarzutów i kłamie jak najęty.A tusk obecnie jest premierem państwa i jest przedstawicielem całej Polski i ma dbać o interesy polski a my jesteśmy ich klientem na mld i musimy i będziemy kupować wiele broni która czasem sprzedawana jest tylko Polsce.Nie jest w interesie polski, aby tusk jako premier mówił co o nim myśli na podstawie tego co mówił wywiad usa.W tej chwili musi przygotować tu grunt co robi.Jest to obecnie w interesie Polski.qodejdzue Trump i może mówić co uważa.Tu jest premierem.
Natomiast i duda mówił że kampania wyborcza rządzi się swoimi prawem i mówi się różne rzeczy nie bądźmy tu hipokrytami....

0

@Litman fdj nic nie musi ma kontrakt i może odejść za darmo jak będzie chciał.Na razie nie chciało mu się odchodzić kupił tu dom i ma małe dzieci.Szuka stabilności.

0

@BorzyKrzys na temat Trump to nie jest jakiś mąż stanu ma nie rozwiązane sprawy z sądem jest skazanym przestępcą.Takze
Podczas wywiadu z Muskiem kłamał 20 razy a w debacie z Harris 33r.
To nie jest facet który będzie miał problem z Tuskiem i z relacjami Polska jest klientem na mld grzecznie tu przyjedzie i będzie rozmawiał. Klient nasz pan a tusk ma nie mowic co myśli bo jest premierem Polski i musimy kupić i elektrownie gdzie trzeba załatwić finansowanie bo ous tego nie dopilnować a broń będzie schodziła do 2030r.Trudno aby tusk mówił co myśli przed ewentualnym spotkaniem Trumpem który kłamie na potęgę i jest nieobliczalny..

0

@RobiS w czym problem z tym kłamstwem w debacie Trump z zgarris w kłamstwach Trump Donald skłamał 33 razy w wywiadzie z Muskiem skłamał 20 razy.czy ktoś myśli że kłamstwa są jakiś problemem.To typ sprzedawcy a tu mld usa sprzedają.Klient nasz pan nie będzie problemu :)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/oto-najwieksze-klamstwa-donalda-trumpa-z-rozmowy-z-elonem-muskiem/efmkehg

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/debata-trump-harris-33-do-1-dla-donalda-trumpa-policzono-klamstwa/thnkf1h

W kontekście kłamstw nie bądźmy hipokrytami;)

0

@daniel32778 chyba się mylisz Polacy na niego głosowali kupujemy za grube mld broń i elektrownie atomową.mamy 4% pkb kupowania broni a on jest sprzedawcą .Na pewno będzie współpracował z Polską.Bo on jest sprzedawcą przede wszystkim.Sam kłamie jak najęty.W rozmowie z Maskiem wyjęli mu 20 kłamstw w senacie z Harris 33 kłamstwa.To coś co jest normą u niego.Nie będzie żadnych problemów.

1

@abram3k to prawda w wywiadzie DONALD TRUMP - Elon Musk.DONALD TRUMP skłamał 20 razy!!!!!!!!!
.co mu wyliczyli.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/oto-najwieksze-klamstwa-donalda-trumpa-z-rozmowy-z-elonem-muskiem/efmkehg
W Debacie z Hariss DONALD TRUMP skłamał 33 razy.
;)

0

@BorzyKrzys ale Trump nie ma czystej karty on został prezydentem chowając się przed wymiarem sprawiedliwości .Ludzie ruszyli na Kapitol pod jego wpływem gdzie zginęli ludzie a część na wiele lat trafił do pierdla.A on przegrał w sondach to że wybory swałszowano.To że wygrał to że wygrał nie iznacza że nie budzi podejrzeń on nie rozliczył się z wymiarem sprawiedliwości.A komisja w kongresie stwierdziła że Rosją ingerowała w wybory prezydenckie w usa .Zresztą i w tych tak samo.Nasza komisja Do spraw rosyjskich stwierdziła że Polska sponsoruje w usa organizację wspierające interesy Rosji.....
Tusk myśli na temat trumpa co myśli ale jako przedstawiciel państwa reprezentuje kraj i musi stworzyć warunki Di współpracy z uwagii na broń nato i interesy.Moje negatywnie zdanie o trumpue się nie zmieniło ale usa jest sojusznikiem i z każdym prezydentem trzeba współpracować.Tyle ma realizować interes kraju nawet jak ma go za agenta....

0

@Hary87 dla mnie braki Barcy Davis z Balde , trzeba myśleć o 9 w ciągu 2 lat i ktoś bardzo dobry na skrzydła I wtedy można myśleć o wszystkim choć i teraz hak kontuzji nie będzie możemy myśleć aby sporo ugrać choć trzeba mieć szczęście aby nie mieć tak jak z Araujo z psg.w LM trzeba mieć szczęście.

1

@Genesis Barcą noe gwarantowała rejestracji....

0

@Pawlak1992 może czasowo przez rok umowili Sue że rok zagrają w pucharach o ile pamiętam.Barca nie gwarantowała rejestracji.

5

Potrzebny jest jeszcze jeden skrzydłowy Nico czy inny o ile Fati się nie odzyskać bo może grać za 2 skrzydłowych i Roberta.
W tej chwili na środku mamy na 3 miejsca
A.Olmo, Gavi , Pedri
B.Casado,Fermin, fdj
C.Marc B.Eric Pablo Torre
D.Christiansen
Opcjonalnie Fati i Raphinia.
Czyli 3 osoby na 1 miejsce.
Na pozycji gdzie przyspieszenia są największe mamy tylko Fatiego i nie wiadomo co z nim.
Wystarczy kontuzją złamała i Raphini w dłuższym okresie czasu i szansa sukcesu w LM spada drastycznie.......
To czy zawodnicy na skrzydłach będą się obrażać to co mają powiedzieć zawodnicy w środku pola......Sistahą masę kasy aby to akceptować.A jak mają spadek formy trener musi mieć możliwość zmiany.To klub jest ważniejszy od zawodnika a nie odwrotnie.A mamy więcej męczy o LM.I praktycznie wszyscy grają w reprezentacjach w tym Raphinia gra za oceanem i ma zmianę czasu o kontuzje jest łatwiej.Araujo wrócił z wielomiesięczną kontuzją.
Barcą gra od kilku lat z kontuzjami id 5 do 8....Jeśli chcę się liczyć musi mieć szeroki skład.Olmo czy Torres to nie skrzydłowy.
Na mój gust jeśli do formy nie dojdzie Fati to trzeba Nico kupić.

0

@Damiain ale i tak te długi wszyscy będziemy płacić.....To nie jest czary mary i jest kasa bo się należy.... . PIS dostał w 2015 r kontrolowany deficyt.zmual zbudowana wstępną infrastrukturę bo drogi trzeba budować drugie tyle.Poza kpo dostawali normalne pieniądze z funduszy.Trzeba być mistrzem świata aby zadłużyć oanstwo na 230 mld i służbę zdrowia ba 5mld wpuszczając Polskę w regułę wydatkowa.Gdyby nie było kasy z ue bo Ziobro blokował miałbyś dziś dużo większy dług.....Trzeba mieć zrozumienie że jest coś takiego jak finanse publiczne a ludzie żyjący nad rękami gdzie powódź zdaza się raz ba jakiś czas o czym jest wiadomo reż zobowiązani się ubezpieczać.To też nie może być tak że oni tego nie robią a reszta płaci....Ja nie mówię aby nie pomagać.Ale wiadomo jak wygląda stan finansów państwa i wysiłek musi być po obu stronach.Pomoc tak ale też trzeba mieć świadomość finansów które ten rząd odziedziczył i samemu się ubezpieczać.Tu musi być bezwzględną współpracą i jeśli ktoś teraz nie ubezpieczy a przyjdzie powódź.To wręcz wlepilbym mu karę.I powinien być na terenach zalewowym obowiązek ubezpieczania. Przed powidzią.jedyne usprawiedliwienie jest takie kiedy nie ma oferty na rynku.Co mogło być zwolnieniem z kary.Na pewno poprawiło by to sytuację po powodzi.

0

@Damiain ale też i nie zabezpieczamy granic ue co jest zadaniem krajów orzy granicznych nasz rząd pisowski sobie biznes z tego zrobił a nawet na granicy imigranci krzyczeli że chcą iść do Niemiec i mieliśmy tego świadomość. PIS zlecił budowę płotu która tygodniowo przekraczało 700 osób walących w dużej części do Niemiec. W tej chwili budują tą tarcze wschód i zyskamy i my i Niemcy.

0

@Damiain on podejmuję wybór aby kandydować a nie naród. A to że jest dobrym sprzedawcą ma w plywy i kasę to inna sprawa.... raczej nie byłby w białym domu a w pierdlu tak naprawdę ....

0

@Damiain ta pożyczka przecież nie weszła. To i tak będzie trzeba zwracać bo zwiększył się deficyt budżetowy.Nie zapomnij że wojsko kosztuje budujemy infrastrukturę i to rekordowo jeśli chodzi o drogi a wkład jest potrzebny. Budujemy też energetykę a tu trzeba 409mld i same kpo nie wystarczy..Służbę zdrowia to pus zadłużył o 5 mld z 15 które było.Pis budżet zrobił bo kombinowali z rządem 2 tyg. Aby trudniej go było uchwalić nawet braun że swieczkami dywersje robił I Polsks ma bardzo wysoki deficyt i mamy regułę wydatkowa i niestety koldetka jest za mała.zona to powiedziała patrząc na Realu a skonczyło się zwiększaniem deficytu.zbo my z tego wyjdziemy do 2030 roku bo taka sytuację zostawił pis.

0

@Damiain kwestia powodzi jest oceniona generalnie dobrze ja widzę powtęp porównując do do lat wcześniejszych i część ogromnej roboty zrobiono przed 2015 inwestując w wały czy zbiorniki retencyjne.Pus to zaniechał zbudował mniej choć dokończył budowę największego zbiornika i chwała mu za to.Trzeba budować zbiorniki nie tylko u nas ale i w Czechach i też po to tusk pojechał avy robić wspólny plan yrzeba u nas dalej je budować i też na to jest kpo.qmasz prognozy i raz są one dobre raz źle raz są sprzeczne.ana pewno nie chcesz siać paniki i trzeba tu zloty środek znaleźć również i w Hiszpanii tego nie orzewidzieli i zginęło tam ponad 100 osób u nas 8.qbo już wyciągnięto wnioski z poprzednich powodzi i budowano infrastrukturę.Choć pis poza tym zbiornikiem się nie popisał.Walow nie budował tyle ile trzeba.......ten program ucieli tak naprawdę......

0

@Damiain Niemcy przedobrzyli z emigrantami popełnili błąd emigranci z Białorusi walą nie do polski a docelowo do Niemiec związku z tym Niemcy zawracają ich do polski.A tusk o emigrantów wyszedł na forum ue i skutecznie bo został zrozumienie.Robia też tarczę. I tyle nie jestem zakochany w Niemczech są tacy jak Schroeder ludzie i za nimi nie przepadam.Ale cenie że są największym płatnikiem w ue gdzie zbudowaliśmy infrastrukturę która daje prace i pkb i cieszę się że za moje życia mogę z niej korzystać bo inaczej budowa trwała by jeszcze po moim życiu.I absolutnie popieram dołączenie do tarczy Europejskiej bo ona niszczy pociski balustyczne nasza nie.Atak na izrael pokazał że przy dużej ilości pocisków sama tarcza nie wystarczy.tez Izraelowi w zestrzeleniu pocisków pomagał lotniskowiec amerykański i inne statki.

0

@Damiain nie rozumiem zarzutu nie inwestujmy? Bo port lotniczy jest cały czas budowany i przechodzi normalne procedury a pis za swojej kadencji nawet pasa nie położył to trwa.Obecnie sprawy caly czas normalnie uda teraz jest etap pozwoleń do budowy jest projekt i wszystko idzie normalnie.Jak mówię musisz kupić samoloty wyszkolić pilotów zbudować koleje właśnie rozstrzygnięto kwestie tunelu pod lodzua dka szybkich pociągów to idzie normalnie.Ake budowa szybkich kolei nie pójdzie szybko i będą potrzebne pieniądze z nowego rozdania ue bo z tego nie da rady.i trzeba poczekać na zakończenie obecnych inwestycji które są zatwierdzone. Potem to Sue rozlicza i potem jest nowy budżet zatwierdzenie inwestycji z funduszy.Taka jest procedura.To nie jest rąk że tu ktoś coś wstrzymuje.Przy mierzei ściągnięto statek aby dokończył pogłębianie kanału o 900 m.Obecnie są badania w porcie Elblaskim jak to odpowiednio pogłębić port uzyzyska dofinansowanie aby mierzeją nie była wykorzystywana przez Lidki.Dalej taki sam etap jest w porcie kontenerowamy badają kwestie dna pod inwestycje kontenerową aby kontenerowce mogły bezpiecznie wpływać i na to potrzebna jest dokumentacja.ztu też się toczy. Bawet budowa pałacu Saskiego również jest kontynlowana i jest na etapie badań archeologicznych piwnic które odkryto. Wszystkie pisowskie inwestycje są kontynlowane choć lotnisko nie jest budowane budujemy giganta tylko budujemy i jeśli jest większy popyt zwiększamy je.ztaki Radom ma problem z utrzymaniem sklepiku bo lotnisko nie ma klientów.Rozmawiamy o wydanie mldMaja to budować rozsądnie.Teza że nie budujmy itp jest zwyczajnie nie prawdziwa.qto samo jest z elektrowniami ale tu trzeba mieć 10 mld i ustalić to z rządem usa.Wszystko jest robione i tu sami Amerykanie powoli się ogarniają bi wznowili budowę elektrowni atomowych bo ten orogram był u nich martwy z uwagii na koszty.Tu Francja byłaby lepsza bo zbudowali największą elektrownie w nowoczesnej technologii znają problemy bo też u nich to trwało. Usa musi to poukładać u siebie ba nowo.U nas to są małe elektrownie nie powinno z tym być problemów.

0

@Damiain co do sondaży u nas sondażę też się raz rozminaly z wynikami potem byly ok.To że różnie wskazują to inne sprawa.Tak naprawdę w sob I niedz dobre info dla harrumis zmotywowały zwolenników trumpa.Tez takie zjawisko mogli wystąpić.

0

@Damiain jeśli chodzi o trumpa to on po 100 zarzutów i powinien zanim byłby kandydatem wyczyścić swoje sprawy z wymiarem sprawiedliwości a nie uciekać pod parasol prezydenta.Za jego inspiracją naopsli na kongres ludzie poszli na wiele lat siedzieć oraz zginęli ludzie.zbylem kiedy był Roland Garros i zwiedzałem kongres i miałem szczęście bo udostępniono po wydarzeniach z trumpem i atakiem.A moja siostra wcześniej byka i kongres nie był udostępniany.Trzeva dodać że on przegrał procesy o fałszerstwo wyborów i dalej te brednie szerzył i zginęli w kongresie ludzie .Nawet córka jego tego nie poparł bo wiedziała że to wałek.Dka idmiany Hariss zadzwoniła i uznała wyniki.Nie ma ataku na nic będzie normalne przekazanie władzy.Też komisja w kongresie uznała że Risja mieszała się w wybory poprzednie które wygrał i jest beneficjentem Trump.I tym razem też tak było a nasza komisja do soraw Rosyjskich stwierdziła że Polska sponsorowała za pis organizację w usa która sponsorowała amerykańską organizacje wspierające rosyjskie interesyWiadomo że tam polonia rydzykowa głosuję też na trumpa.I tu pytanie skąd ksiądz mógł dostać pozwolenie na nadawanie radia Maryja z Kaliningradu i od kogo dostał pieniądze po powrocie z Niemiec a wiadomo że siedzibą KGB jest w Berlinie i w tamtym okresie był tam nawet Putin kiedy w tym KGB był
Z rydzykiem przyjaźni się maciarewicz czy Ziobro który zniszczył praworządność i blokował zmiany które spowodowały blokady fundusz spójności na drogi i kpo na zmiany w energetyce co powoduje inflację jedna z przyczyn i jest w interesie Rosji......Oczywiście można to powiązać z bezkarnością w funduszu sprawiedliwosci Abu nikt nie poszedł siedzieć. Ale można realizować oba cele.Sprawe radia Maryja trzeba rozwiązać jak i finansowanie....

0

@JoeSatriani nie można na ten moment oceniać Fdj po kontuzji. Niech zaczną grać regularnie po 90 min to dopiero zobaczymy.To że gra nie oznacza że będzie idrazu dobry .Miał 1 dobry mecz jak wszedł w 2 połowie.Musi grać t9 samo olmo Fermin jak wróci Araujo to samo.
Co do Martina to gra tak zadko że jego rola jest trudna aby miał płynność gry itp....Też trzeba brać to pod uwagę. Choć subiektywnie mu nie idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?