Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Indiana też więc nie wyróżnię Hana Solo:)
2
Harrison Ford poparł Harris.
https://wiadomosci.wp.pl/kolejne-glosy-poparcia-przed-wyborami-znany-aktor-wybral-7088611141114592a
0
@Ls0811 wiesz ile wygrałem i przegrałem u bukmachera;)kobiety zdecydowały u nas o wynikach wyborów jak byłem w usa w nowym Jorku Pensylwanii w Waszyngtonie rozmawiałem z 4 kobietami w różnych miastach i wszystkie będą głosować na Harris. Zdużą dozą niechęci do trumpa.Wiadomo że to żaden wynik w skali usa ale jest to dość logiczne wbrew pozorom .....buchmacherka jest kojarzona z biznesmen i z kasą bliżej tu do trumpa.Tylko oni nie będą głosować w wyborach i za to kobiety do głosowania pójdą zwłaszcza że dużych różnić nie ma.Ja wczoraj nikogo nie wskazywałem ale dziś widzę że lekko idzie w stronę Harris. Jeszcze przejęty bastion trumpa więc dziś odczucia są w stronę Harris.A nie jestem tym co się oszukuję w tych sprawach.Nie wykluczam też wygranej trumpa bo to nie jest bardzo wyraźna przewaga są jeszcze 2 dni.Zawsze może coś się zdążyć.Na dziś czuję lekką przewagę Harris.
0
@Barcanajlepszyteam Hilary zanotowała wpadkę z e-mailami dlatego przegrała.Garris takiej wpadki nie ma. Inna była też świadomość co do wygrania kobiety jako prezydent.Nie przekłada się to poza tym inne uczucia budzi tu Kamala która nie jest biała.co ma wpływ.....Dlatego moje zdanie na dziś jest takie że bliżej wygranej jest Harris co nie oznacza że na pewno wygra .Ale wczoraj nie wskazałbym na nikogo.Tutaj znając kobiety będą zmotywowane.
0
@Kozinho. Że on nie zagłosuje, raczej trafna ale nie znam statusu prawnego.Ciężko się wypowiadać.
0
@Kozinho. Były na liście najbardziej wpływowych kobiet na świecie.a nie popularnych jak ci brakuje mądrych kobiet np Michelle obama też ją poparła. Studiowała na Pricton gdzie wykładowcą był Enstein 5 uczelnia na świecie i Harvard. Gdzie studiował jej mąż.
0
@Barcanajlepszyteam raz popiera raz nie wiadomo że to układ. To weź Michelle Obame .....:)
0
@MysticCat jeśli ma się to mnie dotyczyć to ja wczoraj publikowałem te dane odnośnie kobiet i miałem dyskusje.Ta zmiana już wczoraj była widoczna.
Nie napisałem że Harris wygra wybory a że przyjęła bastion Trumpa cytując artykuł, to informacja a nie że artykuł jest o czym innym a ja coś dodaję.:)
0
@urbipl rozumiem boli cię i do narracji ci nie pasuję;)jednak na dziś dla minimalnie Harris ma większe szanse.A poparcie Melani Obamy Jennifer Lopez Taylor Swift, Beyonce itp.jednak będzie mieć przełożenie wszystkie w swoim czasie były jednymi z wpływowych kobiet na świecie.
0
@mekston nie- cytuję opis artykułu nie wypisuje czegoś innego .Każdy sobie sam ocenia I nie napisałem że Harris wygra a wybory ale też szukał zmieniła się wczoraj około w płdn
tak dopóki nie przeczytałem że frekwencja kobiet
Że w przed terminowych wyborach w 7 stanów 55% kobiet poszło na wybory do 45% facetów głosujących na trumpa.Po tym wyniku uważam że na dziś bliżej jest wygranej Harris.Że kobiety mogą zadecydować o zwycięstwie Harris.Tzn.dalej Trump ma szansę na wygraną ale o ile idczucia były na nikogo to ten czynnik może zdecydować.zu nas też kobiety zadecydowały o wyników wyborów.dziś mi bliżej do Harris w kontekście zwycięstwa.i to badanie trochę je też wzmacnia .Natomiast trzeba generalnie czekać na wyniki wyborów.
https://wiadomosci.wp.pl/kobiety-pograza-trumpa-to-one-chetniej-ida-do-glosowania-7088271834872576a
0
Trump traci swój bastion. Iowa w sondażu przechodzi na rzecz Harris.
https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-prezydenckie-usa-2024/news-sensacyjne-wyniki-sondazu-harris-z-przewaga-w-bastionie-trum,nId,7848497
0
@barca__rządzi a może faktycznie nie chcą być rasistami.jajiś komik u trumpa miał jakąś rasistoską wypowiedź i była afera.
0
@michal26 Profesor Litchtman przyznaje, że jego prognozy spotykają się z silnym sprzeciwem, zwłaszcza ze strony sympatyków Donalda Trumpa – ale podtrzymuje, że wygra Kamala Harris.;)
0
@KrystianR a Iran tak naprawdę sponsoruje Hamas Hezbollah i Rosję jest dokładnie takim samym złem.Sponsoruje też Jemen i jest współ odpowiedzisłny za ataki na statki na morzu czerwonym dostarczając rakiety.Jest to państwo które sporo miesza.
0
@barcelonaLM hak Iran zrobi coś za dużo to Ajatollach pożegna się w końcu z życiem już groził usa.....słaby pomysł
0
@Armandi tzn Araujo grał poniżej tego co powinni płacić dlatego teraz by chciał trochę więcej. Nie można mu tu zarzucać czegoś.
1
Myślę że de Jong jest idealny do wyprowadzania jak jest za duży presing.Jest wtedy bardzo dobry.
Nie wiem czy podejście że będą musieli się postarać aby wygryźć ze składu tych co grają.Po pierwsze praktycznie cały skład gra w jakiś reorezentacjach i taki Raphinia czy Araujo lecą za ocean i dobrze dać om przerwę po reprezentacji aby np odpiczeli aby nie skończyło się kontuzją.
Dodatkowo jest więcej męczy LM I zespół najprawdopodobniej zajdzie dalej.
Nie da się tego zrobić tymi samymi ludźmi.Uwazam że jeśli ma się ludzi gdzue w zasadzie poza rekinem Eric to wszyscy są na 1 skład to trzeba nie mówić że ktoś jest ba 1 skład tylko dostosowywać skład do potrzeb i aktualnych możliwości.Są mecze po 3 dni i aby uniknąć firmy z Monaco z 1 meczu po usa gdzie ruszali się jak much w smole.To muszą wejść ludzie z siłami.Titaj jest miejsce moim zdaniem dla wszystkich.Braki widzę u Yamala i Raphini w kontekście zmian.Bo jeśli Fati nie odpali wtedy ten Nico bardzo by się przydał.Jeśli yamal wymagałby odpoczynku to Raphinia zastępuje pozycję yamala a Nico Raphini.Przy kontuzji jest człowiek na zmianę.
0
@Recha_0684 dasz sobie radę;)
0
@Kimi88 możesz mi rudować na lewo i prawo ale ja głosuję według aktualnych celów s nie miłości do partii.Tobjest głupota....
0
@Kimi88 cus nie doczytałeś ha nie mam parti.
Ale odzyskali fundusze potrzebne na energetykę i odsuneli pis od wladzyChcialbys mieć podatki wprowadzone bez funduszy na energetykę i drogi.Masz chłopaku szczescie.Bo trzeba inwestować w 3 rzeczy
1 broń
2 energetykę
3 zbudować drugie tyle dróg tylko już nie autostrady plus lotnisko kolej itp.
Z pusem miałbyś jeszcze większe podatki konfederacja również bo to kierunek orban to ich kumpel.I za to płaciłbyś ty biedny człowiek bo takich jak ty by to obciążyło finalnie....
0
@Kimi88 dochody z gazów cieplarnianych 94 mld za pis tylko 1, 3% przeznaczono na transformacje eko.Pis wiedział że emisję będą coraz droższe wystarczyło inwestować w energetykę i zmniejszać emisję teraz do 2027- 2030 Polska jest w dupie bo tego nie zrobiono.A Rosją zrobiła sprawdzam i ceny energii są jakie są.Pus nie zrobił sieci które były przeciążone ludzie chcieli fotovoltaike to spieprzyli prawo aby zniechęcić. z czysto wyborczych i tego samego powodu ograniczono regułą H km rozwój turbin wiatrowych.Dzis z kpo mają powstawać turbiny i największy magazyn energii na Pomorzu. A sieci umożliwią transfer z morza na śląsk energii gdzie jest przemysł.Ma tam też powstać mała uzupełniająca elektrownia atomową która jest tylko zabezpieczeniem.Niestety pis nie zabezpieczył finansowania a mogły takie finansowanie usa dać.Obecnie z cenami energetyki jesteśmy przynajmniej do 2027r w dupie zanim te turbiny powstaną.No jak pis chciał przechulać.Zamiast inwestował w wędkę orzechulal na wyborczą rybę.
A co do funduszu spójności to gdyby dalej te 72 mld by nie wróciły pis albo by drogo zapożyczał i miałbyś 300 mld długu albo drukował pieniądze i miałbyś większą inflację.. obecnie prezydent za pomocą tk blokuje zmiany.Przynajmniej do jego idejścia łatwo nie będzie.
0
@Kimi88 pp pierwsze z powodu Grecji i przeznaczonych na nią pieniądze bo tam był korupcyjne złodziejski rząd jak pis który ,adlużył państwo no u nas pis zrobił to na 230 mld w funduszu covidowym.Aby rządy w krajach tego nie robiły ue wprowadziła regułę wydatkowa.i aby nie płacić kary rząd wciągnęła te pieniądze z powrotem do budżetu aby nie wyszła tą kasą z Polski i ta kasa chodź inaczej dalej Polsce służyła.Inaczej musiałby wprowadzić podatek aby zapłacić za karę i tak byś tej kasy nie miał a tak była w systemie.Rzad i tak musiał sprzedawać przedsiębiorstwa bo to nie komuna aby państwo poza strategicznymi rzeczami posiadała.Te przedsiębiorstwa były po komunistyczne wymagała kultury pracy ogromnych inwestycji.Potrzebowaluśmy pieniądze aby zapłacić część kasy z ue aby zyskać dopłatę do infrastruktury inaczej drogi sami byśmy budowali z 60 lat patrząc w jakim tempie te drogi budowaliśmy.No i Polaków nie było stać a mieliśmy długi w usa I czy w klubie paryskim.Skąd kasę i na spłatę. Komuna swoje zrobiła i ich przede wszystkimwin za stan państwa.
Co do rudęgo.Ja nie mam żadnej partii.To partią ma pracować dla mnie a nie ja dla niej.W tych wyborach należało odsunąć pis od władzy aby fundusze przywrócić itp. I to mogła zrobić koalicja partii.Jeśli pojawi się ktoś lepszy zagłosuję.
Niestety z tego co chcę Bosak tak naprawdę to chcę wyjścia z ue ale jak mówi wie że Polacy nie będą gotowi.Czyli mamy w ue taką Zajączkowska pójdzie Ursula naobrażai nic nie załatwi.Jeszcze przywita się z ruskim Orbanem.Czyli kierunek Rosją.Czyli kolejna kompromitacja gdyby rządził 1 do 27 jak pis.
Co do pisu Ziobro szantarzowal pis o praworządność z powodu funduszu sprawiedliwości bo będą szli teraz do paki.Tylko brak praworządności finalnie to polexit.Mało kto się orientuję nie tylko kpo czyli 130 mld było zablokowane ale i 76 mld z funduszu spójności czyli kasa na drogi budowane czyli kłopoty ska dużych firm i pod wykonawcow tylko po to aby kraść.
0
@agaFCB no i dobrze jeśli nasza wygra tamtą grupę to lepiej aby w półfinale grała z Paolni niż z Rybakiną.Wtefy jest szansa na finał z Sabalenką.
0
@Kimi88 no wiesz was jest tylko 16%
"72 proc. Polaków jest za pozostaniem Polski w Unii Europejskiej. Przeciwnego zdania jest 16 proc"
Sam się ogarnij skoro 16% ma takie zdanie jak ty to może z tobą jest coś nie tak.
Jak niw widzisz że co pis wyrabiał w kraju orzez i kat ostatnich to sam otwórz oczy albo sam w tym uczestniczyłeś. Oczywiście chcę być w ue bo korzystam z infrastruktury zbudowanej między innymi za kasę ue które orzynosza pkb.Komlletnie nie czuję się żadnym niewolnikiem ue.Oamiętam komunę i widzę różnicę.Móze młodzi tego nie znają a komuna wraca pod postacią pisu.Ale nie ue czy nawet tsue nas negatywnie oceniło.Komisja wenecka to techniczne prawniczy organizacją między narodowa nie ue która ocenia czy prawo jest praworządna na podstawie którego buduję się demokrację. Wynik był negatywny.Ja wolę być w ue bo przynajmniej ktoś zareaguję jak pojawi się kolejny kaczynski który będzie chciał autokracje zrobić.Zresztą my umiemy walczyć ale rządzić już nie bardzo.Zaraz pojawi się cwaniak który chcę pozamiatać państwo.qobecba prawica to autokraci albo pachołki pro rosyjskie.....do niczego się nie nadają i nie można im zaufać.A nie chciałbym aby Polska była pomiędzy Rosją Białorusią a ue.Bylibyśmy łatwym celem.A tak jak jesteśmy w kupue nie taka łatwa sprawa. Zdecydowanie popieram ue i nato.Jestem przeciwny pis I nie ufam konfederacji która jest pro rosyjska i nie chcę mieć wyznaniowego państwa I nie chce wyjścia z ue bo potrzebujemy kasy na energetykę i musimy zbudować 2 tyle dróg lotnisko i masę innych rzeczy potrzeba jest na to kasa.Ja mam i ocieplony dom fotovoltaike i pompę ciepła i bardzo dobre okna jestem zadowolony eko mi nie przeszkadza. Jeśli zrobią dobrego elektryka kupię nie mam z tym problemu.Na dziś to samochody do jazdy po mieście.Dp 2035 to masa czasu...A mogę na benzynę kupić w 2034 i te 4 lata dłużej pojeździć nie widzę problemu.typowy okres przejściowy.
0
@Kimi88 boże jakie ty dyrdymały opowiadasz .Pis ustanowił prawo łamią 10 krotnie konstytucję.Ma wyrok tsue na to o negatywną opinię komisji Weneckiej.Już stanowisko bodnara które stworzył pis jest nie praworzaðne .Bo łamie 3 podział władzy.Za co między innymi jest wyrok tsue bo to nie wszystko.To że tvp przejęli to bardzo dobrze.A beprawnie to było to co pis tam robił bo to nie jest misją tvp być tubą partyjną. A za kpo I jego brak przez 2 lata to powinni na długie kąta siedzieć bo energetykę można było od w lat zmieniać.Te durnie nie potrafiły nawet wniosku wypełnić aby dostać zaliczkę która nie była zależna od oraworządności.Ale ci głupcy się z tym spóźnili amatorzy.
0
@mekston nie przez to Hillary przegrała miała aferę z e-mailem...Za pewne afera z Clintonem jej nie pomogła.
Jeśli zobaczysz kto ja ostatnio poparł to żona Obamy , Beyonce , Jennifer Lopez no i główna wokalistka w usa I na świecie Taylor a wiadomo że to nie wszystkie.Te to są mocne kobiety ,które się identyfikuję z nią które mają też swoje ogromne poparcie.w zasadzie każda z nich była jedną z z najbardziej wpływowych kobiet na świecie , obecnie to Taylor i sama Harris.Bo obecnie Ursula jest najbardziej wpływową kobieta na świecie.Nie można tu porównywać czasów Clinton gdzie ludzie na kobietę nie byli gotowi czasy się zmieniają.A Trump to dziadek a nie jfk;)Stormy już by nie poleciała misialby Tower chyba jej oddać;)
0
@Linghunter88 ale co dla wszystkich?
1
@FCBparasiempre dzięki pomyliłem się:)
0
@FCBparasiempre no przez Mbappe w psg nic klubiwego nie isiągnoł .Miał Neymara Messuego Ramosa i innych poszedł do Realu i źle to wygląda.Vinni dostał id al hilal rekordową propozycje.Jeśli zwolniłoby się miejsce viniego i jego miejsce zająłby Mbappe a na miejscu Mbappe grałby Haland to ta drużyna z kilkoma innymi transferami by grala.Na dziś Mbappe nie gra tam gdzie powinien logiczne że mu nie idzie.Na dziś kariera idzie słabo...kasa się zgadza.Mistrzostwa raczej nie wygra wróci jeszcze christiansen Araujo......ekipa będzie mieć większą głębią.W lLM mają trudnych rywali sytuacja jest trudna.
0
@marcin62 To prawda.