Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rewelacja oby szybko doszedł do formy.zkounde pilnuje viniego Araujo Mbappe i jest dobrze.
0
Jeśli chodzi o viniego to ja generalnie mógłby aspirować .Ale jego głową kompletnie do tego się nie nadaje.Zniszczą człowieka jeszcze bardziej w tej głowie będzie większy oroblem.Nikt tak rasizmu nie zwiększył jak vini i nikt tak męczy nie rozwala jak on.qnoe mój typ zawoodnika.Pilkarsko jest to bardzo dobry piłkarz.Ale głową powinna być na miejscu.....A tu jest porażka.Dlatego bym mu nie dał tej nagrody i to jasno bym powiedział.Niech pracuję dalej nad sobą.
0
@paquito88 no tak
0
@FcPortoFan1999 ważne jest od kogo dostaniesz....
0
@FcPortoFan1999 to że ten co nadaje obecnie kompromituje urząd prezydenta.Powinien mieć ts.Przez ustawy które podpisywał nie mamy kpo I program rozwoju energetyki jest mocno opóźniony a za drogie ceny energi będą wszyscy dopłacać.Same turbiny wiatrowe to 2027- 2030r.Fundusze kpo trafiły 2 kąta później.Za to ci co są odpowiedzialni powinni trafić do pierdla za działalność wbrew interesom Polski.A mamy wojnę na tle energetyczną( Rosja)
0
@Kgorecki2500 prezydent powinien mieć TS nie powinien nikomu nic nadawać.Jeśli będzie ktoś miał czyste konto jak najbardziej. Ten spowodował że do Polski nie trafiły też mld z kpo.Za długopisiwanie za to wszyscy co są odpowiedzialni powinni siedzieć. To opóźniło inwestycje w energetykę i wszyscy będziemy za to płacić.Nie z tym człowiekiem....
0
@okiemtypera_lucaxx95 carvahal to walczak natomiast to nie artysta.A tych zazwyczaj się nagradza postaw go obok Ronaldinho maradonny czy Messiego.Vini jest bardziej ukierunkowany w tą stronę choć nie do końca jest to moja bajka.Kiedyś z artystami w piłce było lepiej.Nadzieją jest yamal ,leao czy inaki Williams.
0
@Kgorecki2500 tylko czy ordery nadawane przez prezydenta który łamie konstytucję i blokuje naprawę praworządności. Chroni w pałacu prezydenckim przestępców, blokuje nadanie tytułu ambasadora w usa.To czy to aby jest wyróżnienie dla generała.Wielu nie przyjmowało odznaczeń od Dudy z uwagi na łamanie konstytucji.
0
@Ronaldinho10theking nie któ. jest cięż.inni radź. sobie i z tak. przek......Nie przej. się.;)
1
@thcmenel420 a ty nowy jesteś ze nie wiesz że od lat tak piszę;)
0
@Ronaldinho10theking a coś na temat luźna sugestia;)
0
@Kapitan hawk posłuchałem sobie podcastu na stronie Realu konkurencyjnej strony.i ich wnioski są takie przegrali mecz bo zawodnicy Realu uznali ze to mniej ważny mecz, bo oni grają w finałach LM.Natomiast przez to że w Barcelonie grają wychowankowie to im bardziej zależy;)
Polemizowałbym z tym bo Barcą zlała Bayern i zwyczajnie ma świetną drużynę gdzie poza Fatim i Torresem.Wszyscy są na 1 skład i to robi różnicę. Oraz ma trenerem z pomysłem na tą drużynę. Oni mają swietne przygotowanie fizyczne i przebiegli 10 km więcej mimo ze grali o 1 dzień później.Nie ulega wątpliwości że Rral Madryt ma źle zestawioną drużynę na 9 gra skrzydłowy.Nie ma rozgrywającego a Modric jest stary.Nie zagra wszystkiego.Brakuje im stopera a ci co są jak Mandy są zwyczajnie słabi.Alaba się wysypał.Vasques przegrywa pojedynki.Ten zespół ma po ludzku braki.Środek Barcą ma obecnie dużo lepszy niż Real i bardziej bogatszy i bardziej kreatywny.Trudno mówić aby Yamal I Raphinia był gorszy od Mbappe i viniego choć na pewno tamci są bardziej medialni.Defensywa jeśli się doda Araujo I christiansena też jest zwyczajnie lepsza.Wynik oddaje stan faktyczny Real ma braki i gorszych zawodników na pozycjach.Jak jeszcze w środku biegał Kross to to grało.On rozgrywał reszta byla bardziej defensywna i valverde czasem strzelał bramkę.Poza tym Barcą ostatnio przegrywała klasyki przy bardzo wielu kontuzjach.Nie jak miała skład bez kontuzji.Ale przez cały czas poprawiała skład.W tej chwili mimo kontuzji Araujo christiansena , Erica , Rekina nie ma problemu wygrać 3 cuężkie mecze z rzędu.Czy Real odpuścił mecz.Skoro mecz był nie ważny to czemu żaden zawodnik Realu nie wypowiedział się po meczu.Czemu Carlo tak się denerwował że asystent cieszy się z gola;)nie ma mowy o lekceważeniu tego meczu bo to najważniejszy mecz na świecie.
0
Tak naprawdę dopiero teraz będą starali się ustalić kim są Rosjanie z którymi spotykał się Maciarewicz w sprawie komisji smoleńskiej.
Jeden pieszo przekraczał granicę Kaliningradu.Abw nie było poinformowana o tym spotkaniu.
https://wiadomosci.wp.pl/kim-sa-rosjanie-wokol-macierewicza-7086484741036736a
0
@cules100pro albo jest niewystarczający na formę Barcy.Nie ulega wątpliwości że gole plus spalone odebrały im energii.To była frustracja
1
Generalnie dobrze że jest uch więcej z powodu kontuzji.Ważne aby wrócił christiansen I Araujo jakąś kontuzją i mamy problem.Jeśli by wrócili.Drużyna była by bardzo mocna.Takiego Mbappe mógłby pilnować Araujo.A kounde viniego.W następnym meczu zagrałby Martinez jakby gra była co 3 dni.Powodzenie utrzymania tak szerokiego składu jest granie jak najdalej w rozgrywkach. Wtedy w miarę wszyscy będą grać bo tu nie ma rezerwy tu w zasadzie każdy zasługuje na 1 skład oprócz Fatiego, torresa.Nawet Pablo Torres daje dużo powodów do radości i daje bezpieczeństwo drużynie przy kontuzjach.W tej chwili bezpiecznej jest zarządzać czasem gdy ekipa gra w reprezentacjach.
1
@Nefir no mus8 zdecydowanie podnieść swój poziom dobrze aby bramkę strzelił pomogłoby by mu to
0
@Nefir szkoda że ten Fati postępów nie robi on może grać I na skrzydłach i 9
0
@Varkond 1 diuna nudną dłużyzny drugą trochę lepsza
0
@paquito88 choć jak zobaczymy takiego olmo to podawał fenomenalnie
0
@kodi77 kiedyś mówiłem że powinien iść do live vo tam by miał więcej miejsca mógłby wykorzystać szybkość Tu jak nie autobus to spalone.....
0
@Derean ok ale fermin jest po kontuzji i inne krycie jest w 1 połowie
10
Dla mnie powinni wziąć się za militao i jego wejścia w Lewandowskiego z tyłu.Gość wrócił po długiej kontuzji zaczyna to samo.Powinno się za niego wziąć.....
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się z tobą fermin może 50 min
0
@Derean oni w ostatnich latach wygrywają tylko kiedy mamy kontuzje teraz doprowadzono że różnica między 1 składem a drugim się zatarła bo i olmo czy gavi Araujo fdj mogą spokojnie grać w 1 składzie.To się zmieniło. Skład jest bardzo wyrownany
0
@paquito88 jeśli do pełnych wymiarów czasowych wróci Olmo Gavi fdj, Fati,Fermin Araujo christiansen i rekin to kk nie ma to znaczenia.Ale oni grają pp 40 min albo po 20 min.Fermin grał słabiej nie odzyskał się.
0
@paquito88 to wystarczy zrobić o 20. Masz mecz co 3 dni my zaczynamy w niedz id Sewilli a qreal ma sob - wt my niedz śr i potem masz wyjazd do Madrytu mogło się to skończyć forma z obu mecz z Monaco czy przegranym ligowym meczu gdzie się snuli.
0
@LukaszFan całą pierwsza - 4 jest świetna co do rekina on ma przebłyski.Ale ci są absolutnie na 1 skład tak naprawdę
0
Trzeba powiedzieć że kontuzjowani są
1.Araujo
2 .christiansen
3 Marc zr
4 Marc
5.Rekin
Tak naprawdę to potężny zespół.A ci mogą naprawdę wzmocnić.Mamy nieprawdopodobną rezerwę niezależnie kto wejdzie na cz sezonu się przydadzą.
0
Mniej skuteczni przy spalonych z zespołem który się w tym specjalizuję...Na dodatek mieli 1 dzień odpoczynku więcej....Gdyby mecz był w niedz to jazda byłaby całe spotkanie....
2
Najlepsze piękna gra I wynik w tabeli
Plus dobry był Balde i świetne podania miał olmo o czym mało się mówi.qbravo pena to i jego sukces bravo kounde
Minus
Jak można było klasyka nie rozegrać w niedz Real miał tą fizyczna przewagę I trochę trwalo jak barca rozkręcila się.