0

Komentarz usunięty

0

@Wasacz_ fajnie u niej widzieć dobrą energię:)

0

@Michael24 my nie mamy problemu z Realem kiedy skład jest zdrowy.zproblem jest jak skład jest chory jak w zeszłym roku.zoczywiście jakby był Araujo i Christiansen to o wynik byłbym spokojny.zbo vini byłby schowany a Araujo wyłączyłby MBappe.Rodrygo na kontuzje i nie ma komu podawać piłek.Choć Mbappe już ze 3 razy dostał podanie między stoperami na to uczulić powinien Flick bo to jedyny jego sposób plus karne w jaki zdobywa bramki.Na dziś skład nie jest zły.to co martwi to Teal ma jeden dzień więcej odpoczynku.

0

@Ojciec5tkidzieci nie dziwne inflacja za pis zrobiła swoje.Brak zmian w energetyce skutkuje wysokimi cenami.Doplaty do cen energii zadłużyły państwo na 230mld .Nałożono na nas regułą wydatkowa aby nie iść w kierunku Grecji.Nie dziwią mnie takie wyniki.Nie da się w 1 rok naprawić tego co spierd .się w 8.....Budowa np tych turb wiatr na morzu to 2027r- 2030r plus największy magazyn energii w Europie.Plan na zdjęcie kagańca co jest ustalone na 2030.ztyle będzie trwać naprawianie skutki rządów pis.zgdyby rządzili pisowcy nie było by kpo I środków spójności , to po tej kadencji dług w funduszu covidowym nie wynosiłby 240 mld a 400 mld.To co się dzieje to jest lżejsza wersja tego co by było gdyby rządził pis.....A akurat cpk jest budowane i skończyli projekt.Budowa rusza w w2026r.Generapnie te inwestycje są kończone jak przedłużenie do portu kanału do Elbląga bo tam 900m brakowało i łódki tylko pływały.
...

0

@Values jeśli będzie stadion I nike to o kwestii finansów zapomnij.Mialeś młodego piłkarza który skończył sezon kontuzją a co jak casado dostanie kontuzji.Masz większą liczbę męczy musisz mieć ludzi do gry

2

Jak dla mnie zadaniem trenera jest ogarnąć ludzi pokroju de Jong czy Fatiego aby byli dobrem Barcy.Przy zwiększonej liczbie męczy w LM ławka musi być szeroka. Wystarczy jedna kontuzją Casado I mamy problem.Mieliśmy młodego objawienie kontuzją i po sezonie.My mieliśmy na początku sezonu 8 kontuzji i tak hest od lat nie znasz dnia I godziny. Obecnie mamy mecz z Sewilli Bayernem i Realem.Muszą być ludzie którzy fizycznie sobie z tym dadzą radę .Jedna kontuzją na 8 miesięcy i jest po sezonie.Jeśli Flick ma na niego pomysł a klub ogarnie go finansowo to nie mam z nim problemu. Jak wrócisz stadion i nike to i finansowo powinno być z górki.Czynnik finansowy nie powinien być orzeszkodą ważne aby de Jong współgrał z ekipą.

2

@Roobo trzeba powiedzieć że polskepis zadłużyli na 230 mld funduszu covidowego 20 mld wzrost o 5 mld służba zdrowia ogromne wydatki na wojsko gdzie pis zostawił brak finansowania na cześć sprzętu mamy wydać 400 mld na oze w najbliższych latach i mamy kaganue finansowy za stan państwa zostawionego przez pis I wychodzić będziemy wedlu planu ustalonego z ue do 2030r.Budzet nie jest z gumy a finanse są w stanie jakim są.A budżet jest według projektu pis bo tak zwlekali z przekazaniem władzy aby czyścić afery. Kołderką nie jest z gumy......

1

@sendesara plus to gramy u siebie

0

@John_Doe a czemu nie było przedstawicieli reszty Europy także Japonii Australii czy Turcji i innych krajów którzy są w koalicji przeciw ukrainie.?tylko tusk tu jest winny;) I

0

@Ryoumen jego główna pozycja to ofensywny pomocnik.apablo Torre też zagrał na skrzydle nawet bramkę zdobył ale jego pozycja to ofensywny pomocnik.amy powinniśmy celować albo w formie Fatiego albo leao albo w Nico.

0

@Eto'o9 R10 jeśli dojdzie stadion kwestie finansowe nie będą problemem i umowa z nike.To co jest istotne to jego forma

0

@Eto'o9 R10 Real i Bayern mają przewagę 1 dnia.U nas jest plus że mamy od groma w środku ludzi do presingu i zmiany spowodują presing przez cały mecz.Plus dla nas że bayern ma podróż.Ale Real 3 ostatnie mecze gra u siebie.My mamy jeden wyjazd do Madrytu.Na szczęście to blisko.

0

@bartekvisca ja nie wiem czy się nie myli stracił bramkę i nie wiem czy nie powinien być bliżej bramkarza. Gra nie pewnie na dziś.To co robi dobrze to gra przed polem karnym.

0

@Ryoumen musiała to ofensywny pomocnik my mamy od holerę ludzi w środku.Jeśli kupować to leao albo Nico.Ale Fati w formie zdobywa bramki i gear na kilku pozycjach

0

@Ryoumen Nico dośrodkowuje ale nie zdobywa bramek ma 1 zdobyta bramkę i 12 asyst.Fati potrafi zdobywać bramki i może grać za Yamaha Roberta i Raphinie. Jest bardziej wszechstronniejszy ale jest wyzwaniem dla flicka

0

@Hubert102 tylko kto im tam będzie podawał środek nas ich zdominuje.Nie będzie swobodnego podawania

0

@Eto'o9 R10 problem jest taki że fati to jedyny zastępca orawdziwy skrzydłowy w przypadku kontuzji ktoś musi grać ha bym mu dał cały czas grać na zmianach gdzue wynik jest ustalony

0

@lasocho mimo wszystko perypetie fatiego trwają dłużej ze zmianą państwa itp gavi jest w tym samym środowisku

0

@addept oni muszą nie narzucać presji niech gra zobaczymy co będzie

0

@addept nie ale na tym głównie bazuję jest sercem drużyny to jest jego największą zaletą oczywiście poda przerzuci piłkę strzeli bramkę ale jego największą zaletą jest walka.Natomiast to nie jest skrzydłowy.Podobnie jak rekin.Fati jest naszym jedynym klasycznym skrzydłowym mogący zastąpić yamala czy Raphinie.zorzypomnij sobie ile Raphinia irytował.

1

@addept fati zaczyna teraz po długiej i kontuzji z tego sezonu widać brak ogrania.Oni robią co innego to nie są skrzydłowy.A olmo to miał krótsza kontuzję.Gaviego gra bardziej polega na zawziętości .Fati to trochę co innego

2

Ja się zgadzam ale Fati poprostu jest po kontuzji na tle zespołu w topowym momencie dynamikę może isuągnac w grze.Powinien dawać zmiany albo yamaliwi albo Robertowi albo Raphini. No jako typowy skrzydłowy to jest najbliżej yamala i Raphini.Ja bym mu dawał minuty.Nuech gra do końca sezonu może nie kiedy wynik jest stykowy ale przy 3:0 jak najbardziej.zyamal musi odpoczywać dziś snuł się po boisku

0

@Cvzx masz jeszcze ze Gaviego może na sobotę będzie Eric grał.ztydzien odpocznie

0

@Pedri16Future niech mu będzie wygraliśmy 4:1;)nie wiem czy to coś zmieni w jego życiu;)

0

@Pedri16Future nie część widzi co się dzieję, ale są i tacy.Np. słyszałem że hak wytrzymają 1 połowę to potem wygrają.Tylko my zaczynamy mieć głębie składu.Nawet Olmo nie pograł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wpis gościa na konkurencyjnej stronie
"Jak Barca zagra z Realem tak jak dzisiaj to będzie manita ale dla Realu.
Mając takich skrzydłowych będzie pogrom. Tam jest tyle miejsca, że szok."
No cóż nie podoba mu się yamal.Choć zapewne wróci Raphinia i obaj grają w defensywie nio cóż. ;)

0

@Szmulek ciężko znaleźć drugiego bramkarza dla Barcy normalne jest że w takiej sytuacji nie dadzą grać od razu szczęsnemu.Byłby to brak szacunku dla inakiego.To delikatna sytuacja

2

@Safrani jeśli ktoś chce paradować 16 dni aby blokować innych i robić zadymę to niech się buja.To jest miasto które chcę normalnie funkcjonować. Jak są poważni To niech złożą normalne zaświadczenie gdzie i kiedy ma być marsz i tyle w temacie bo robią z siebie debili.Trzaskowski nie ma tu nic do rzeczy nie jest to jego wina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?