Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A mi się mega podobały podania olmo to była by 6 rzecz o której bym napisał.
7.balde fajnie zagrał
0
@galix22 Rozumiem to ale to psuję mecz.
0
@Luciferrrro wudać że fizycznie odbudowali ale 2:0 cieszy
6
Ten mecz to druk jak można zrobić mecz w sobotę gdzue Real gra we wt a Barcą w śr.Necz powinien być w niedz .To jest kpina i jakiś druk....Widać że Barcą nie ma tej dynamiki.....
0
@FCB_dimiC nie wiem biegali bardzo dużo.
0
@sintesox w obu meczach z Monaco graliśmy na zmęczęniu raz jak z usa przyjechaliśmy i mieliśmy przygotowanie do sezonu i to było widać w ostatnim meczu mimo wszystko też to nie wyglądało Barcą potrafi grać w 10.Jest coś takiego że jak gra się w LM to nic innego nie oznacza jak kłopoty z zespolem w lidze który nie grał .Tu jest różnica 1 dnia gdybyśmy grali w niedz. Ok ale tu jest wyjazd...
3
To co martwi że przewidywalny jest skład który grał w ostatnim i przed ostatnim meczu co 3 dni.Boje się o swierzość i formy z Monaco.zjest to jedyna rzecz którą się obawiam...
0
Pewnie będzie ktoś kto nie grał aby był wypoczęty.
0
@FCB_dimiC chociaż ten to raczej taki szybkosciowiec niż stoper:)
0
@MesQueUnClub_87 a ile on może grać 45 min.on mało grał.Najmniej z kontuzjowanych
1
Kwestia fizyczności fermin nie grał całego meczu na 1 połowę do biegania bym go dał.Olmo, gavi i fdj są po kontuzjach..reszta na zmiany.
8
Ciekawe
Alejandro Balde nie został ani razu przedryblowany przez Micheala Olise w meczu przeciwko Bayernowi.
ℹ️ Fabrizio Romano
0
Ciężka sprawa miał jeden w miarę pełny mecz to za krótko w pierwszym zagrał krótko i nie było to złe w drugim było słabo.aalbo go puścić do tej Sevilli. Tylko to jest jedyny orawdziwy skrzydłowy mogący grać za lamine Raphinie, i lewego.idealny gość ale to nie jest sprawa do załatwienia w 2- 3 mecze.w sensie powrót do formy.
0
@Kgorecki2500 to modlitwy czy za kaucją;)
0
@karolszymek kiedyś była audycja o tym za wzięcie dużej kasy niezgodnie z jej przeznaczeniem.To jest kasa dla osób poszkodowanych w procesach sądowych. On toworzenie centrum medialnego, dla prawicy , pranie pieniędzy , jego brat jest w grupie przestępczej....Trzeba wejść w to głębiej aby szczegółowo to poznać.
0
@humani77 ty widziałeś jak Barcą grała z Vayernem w dziadka " ole" kto tu z kim będzie grał w dziadka.amy mamy ludzi Di tego stworzonych.ato co dla nas jest niebezpieczne to czy dojdziemy fizycznie do siebie.Bedziemy fizycznie jak z Monaco.zw środku mamy o niebo lepszych zawodników od Realu.Mamy świetnych ludzi w odbiorze jak i w kreakcji gry....
0
@Values to czego się obawiam to formy fizycznej po tak ciężkim meczu i kilometrach .Boję się tu formy z Monako i to 2x
To nie są maszyny.Real ma przewagę 1 dnia.i może to być istotne a my wyjazd.
0
@partymaker wiesz do 2035r jest masę czasu i doteg9 czasu sporo się zmieni
0
@wyrek tak jak do terminu 2035r do zmian na elektryki.Chiny na nie stawiają ten projekt będzie priorytetowy zapewni im przewagę.
0
@siuuu elektryki nadają się na razie do miasta.Pracują pojawiły się akumulatory sodowo jonowe które wykluczyły trudno dostępne minerały robią to chiny Europa Ameryka i indie.Nikt nie stoi w miejscu to po prostu jest kolejny krok.
0
@wyrek no nie było o akumulatorach litowo sodowych i nigdy które teraz weszły wcześniej o tym że pracują.Tu masz bardzo dobry wynik.
0
@lukmrz no tak całościowo trochę inny poziom...
0
@Kgorecki2500 luz ,ja tam nie przejmuję się kwestią elektryków w kontekście 2035r bo tak naprawdę nie mam technicznych danych takiego samochodu.Jest masę czasu i ciągle wchodzi jakaś innowacja.Moze buc taki problem ze na ten rynek mogą być z czasem nie dostępne inne może wodorowe.Bedziesz miał jakiś stary samochód choć niezły.
0
@lukmrz było Ti do takiego stopnia czy coś z niego będzie .zwisać było że talent ma ale głową nie ta.Yamal jest skoncentrowany i idzie do przodu. Miał jeden minimalny spadek formy bardziej związany z adaptacja do 1 drużyny i fizyczna różnicą z innymi piłkarzami gdzie mogli go przepchn ąć ale teraz wygląda to inaczej i wprowadzą coraz więcej nowych rzeczy on pójdzie dalej....
2
Ciekawa sprawa Chiny dokonały przełomu. Zrobiły akumulator kilkukrotnie gęstrzy i pojemniejszy od standardowego akumulatora litowo jonowego.Jeśli wejdzie to do produkcji to zmieni to zasady gry.Zasięgi się zwiększą i jadąc te 160km samochód nie będzie wymagał szybszego ładowania.Dibre info.
https://www.chip.pl/2024/10/chiny-akumulatory-litowo-siarkowe-wysoka-gestosc-energii
8
To że Yamal ma więcej talentu to oczywistę w jego wieku Ti vini był daleko za tamalem obecnie.Jeszcze z 2- 3 lata temu uwielbiał strzelać Panu Bogu w okno.....A Yamal ma czas do rozwoju.Tu nie ma mowy o równym talencie...
0
@Jonyx po to na nich jadą aby tak było
0
To czego najbardziej się obawiam przed meczem z Realem to stan fizycznych piłkarzy Barcy.Mamy lepszy zespół od Realu i jak zespół generalnie jest w komplecie to on wygrywa z Realem niestety rzadko mamy taką sytuację.W zasadzie w tej chwili rezerwa jest taka że każdy może wejść w 1 składzie.Ale tym razem my przebiegli bardzo dużo a oni mają o 1 dzień odpoczynku więcej i grają u siebie a my mamy wyjazd.Też za bardzo nie skorzystamy z Olmo czy Gaviego bo zagrają może 30 min.To i tak musi wyjść główny skład.Fati może zagrać i 70 min ale nie jest jeszcze w formie.Takze fizyczność tych co grali będzie mega decydującą.Dobrze ze fermin Raphinia i yamal nie grali całego meczu i jest to plus.Pewnie zagra de Jong a ni casado.Jeśli czegoś bym się obawiał to fizycznej formy ala Monaco bo to może być problem.
7
On stoi nie jest w powietrzu
1
Kurde mecz się nie zaczął a ci mają już pretensję;)