Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston wszystko jest na granicy błędu statystycznego i tyle w temacie....:)
0
@mekston ty nie potrafisz wszystko jest na granicy błędu statycznego:)uprawiasz chciejstwo:)
0
@mekston nie masz wszystko jest na styku .......siejesz propagandę i tyle .Tylko jest to kompletnie beż znaczenia.....
0
@normasubiektywna stadion nie ma kompletnie nic do rzeczy splata zacznie się po wybudowaniu w całości.I będzie kredyt finansowany z łóż.Stadion ma być większy więc dalej te 90 tys będzie pracować na klub.Kredyt nie będzie miał aż tak dużego znaczenia.Poza tym jest więcej męczy w LM i Barcą daleko tu zajdzie więcej zarobi.Moze sprzedadzą Rekina i Erica.W dużo gorszej sytuacji sobie radziła i też może będą mieć pieniądze z tej dźwigni bo stamtąd jeszcze nie otrzymali.Barca sobie noe w takich warunkach sobie radziła....
0
@Patry10 zmieniamy stadion nq 20 tys większy i pewnie będzie umowa z nike.
0
Leao vs Nico który dla Barcy byłby lepszy? Biorąc pod uwagę też adaptacje przyjaźń Nico z Y.amalem i zna ligę Hiszpańską.Kto by się lepiej sprawdził?
1
@mekston sam uprawiasz chciejstwo i propagandę ha nie obstawiam nikogo sondaż ostatni jest dla Harris.Trump nue jest żadnym faworytem. Harris tak samo różnice są na granicy błędu statystycznego.Nie ma mowy o faworytach uprawiasz zwykłą bez znaczenia propagandę.....nic więcej....
0
@AduŚ07 ale Trump jest przedstawicielem ludzi z pieniędzmi a niw ludzi niecdziwne że tak jest:)
1
@mekston tą jest ostatnia
Jeśli republikanin Terminator mówi że będzie glosował na Harris to jest to fatalne dla Trumpa bo oznacza że nie ma nawet poparcia we własnym obozie.Co nie wróży.
Jeśli facet który jeden na 9 się pomylił w przewidywaniach wskazuje na hariss.
Jeśli istotnie ważny sondaż wskazuje na przewagę haris ale bierze i inne pod uwagę i nie wskazuje jasno kandydata.
To nie ma mowy o faworycie trumpie a o równowadze. I reszta to chciejstwo wyborców.Faworyta nie ma jest równość I może wygrać Harris i Trump.Nasze tu wypowiedzi i tak niczego nie zmieni poza propagandą.Fakty są takie nie ma faworyra wszystko jest wyrównane.
1
@mekston tu nawet w opisie masz nie ma jasnego wskazania.......dorabiasz .....I tyle
https://wiadomosci.wp.pl/kampania-w-usa-na-ostatniej-prostej-sondaze-nie-wskazuja-faworyta-7087849263180544a
1
@mekston no nie to najświeższe sondaże.
Według sondaży CNN przeprowadzonych w siedmiu kluczowych stanach Kamala Harris prowadzi w czterech z nich. Donald Trump wygrywa w dwóch. W Pensylwanii natomiast obydwoje cieszą się równym poparciem. Inne sondaże sugerują jednak lekką przewagę Trumpa przed wyborami prezydenckimi w USA.
Z dwóch najświeższych sondaży CNN biorących pod uwagę kluczowe stany południa USA wynika, że w Georgii oraz Karolinie Północnej różnice są minimalne.
Źródło masz w pierwszym poście.
Nie ma tu jasnego wskazania na kogoś
0
@mekston nie ma żadnej przewagi prócz chciejstwa jednych czy drugich wyborców.Po prostu sytuacja jest szakenie wyrównana.Gdybym czuł że Trump jest faworytem napisałbym. Ale tym razem nie ma faworyta.Ani Harris Ani Trump.
0
@mekston nuebma szus są sądzę które dają na Harris a inne na trumpa nie ma poprostu Trump zniwelował przewagę I tyle nie iznacza że wygra.Jest po prostu= i ja nie mam przekonania kto wygra.qqczesniej stawiałem na Harris bo miala przewagę
0
@mekston tak jak mówię nie ma jednoznaczego w tej chwili faworyta.Wygrana to igromna nie wiadomo masę celebrytów popiera kamele nie tylko Arni mam przedział od starych do młodych....Bidenem i jego starościia nikt się nie zajmuje raczej wskazanie jest takie że za chwilę z trumpem będzie podobnie bo wiekowo mu niedaleko do Bidena.Nawet przed momentem słyszę wypowiedź że Trump psychicznie nie jest wstanie poprowadzić jako prezydent Ameryki a i jego współpracownicy z Białego Domu mówią że się nie nadaje.A masz kadencje Bidena i kolejne lata.....Tu nie będzie lepiej a gorzej....Dla mnie faworyta na dziś nie ma jest =
0
@mekston w niektórych badaniach ma przewagę w niektórych nie.Nie wiadomo kto wygra.Facet który przewidział wyniki wyborów na 10 dobrze trafił 9 według swojej metodyki znając aktualną sytuację .Uaktualnij swoje przewidywania i dalej twierdzi że wygra Harris.Nic tu nie jest wiadomo dla mnie tu jest = i nikomu tu prymatu nie dam. Zaskoczył mnie republikanin Arnold terminator Comando że głosuję na Harris. Ciekaw jestem czy przejdzie do Demokratów.
0
Przy tak bogatym składzie Barcy w środku Ti w sumie dobrze że jest ta reprezentacji bo każdy coś pogra i będzie pod grą.To dobre info dla takiego Pablo Torre a on się bardzo fajnie pokazał i mecze z zespołami z dolnej tabeli powinny być jego a Pedri powinien odpocząć. Oczywiście ryzyko kontuzji jest ale jeśli nie byli by w jądrze będzie zaraz marudzenie że nie gram....
0
@Lisek możliwe choć nic tak naprawdę nie wiadomo.Tak samo można napisać o Kameli.
Jeśli Trump wygra złotego ma wstrząs czekać. Czyli wakacje i towary zagranicą będą droższe.
https://www.money.pl/gospodarka/zlotego-czeka-wstrzas-mozemy-spodziewac-sie-szybkiej-reakcji-7085495270177376a.html
7
@Deviler
Nie wiadomo
Facet który od 40 lat przewiduje według klucza i na 10 razy orzewidział 9 twierdzi że kamala wygra i jest to jego najnowsza prognoza
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wyborczy-nostradamus-wskazal-kto-wygra-wybory-w-usa-jestem-niespokojny/lw8r4rm,79cfc278
ostatnie badania
https://wiadomosci.wp.pl/kampania-w-usa-na-ostatniej-prostej-sondaze-nie-wskazuja-faworyta-7087849263180544a
0
@Maysterme wiesz Nico nie chciał to co ma się spieszyć laporta z tym kontraktem ma pół roku megocjacji.Weź pod uwagę że zespół teraz może dobrze zarobić jest więcej męczy w LM i raczej dalej zajdą więcej zarobią.Liga Europy im raczej nie grozi.Jeśli wygrają teraz mecz to wejdą do strefy awansu na mój gust.
1
@FcPortoFan1999 może się okazać że tamto nowe jest źle a tamto to jego życie zdarza się
0
@FcPortoFan1999 chyba że nie będzie czuł tamtej roboty
0
@lukgruszer w Barcelonie raczej nie ma rezerwy poza rekinem Erikiem.Na tym polega fenomen tego składu.
0
@Criell w czym problem wracamy na stadionie który jest o 20 tyś większy.Nike mogliśmy podpisać kątem ale chcemy lepszy kontrakt.
0
@Maysterme Po pierwsze wraca stadion a to o 20 tys więcej miejsc.No i mamy podpisać nike mamy listopad i mają jeszcze czas.Mogliśmy latem ten kontrakt podpisać ale ślubujemy aby był lepszy.To mówił laporta.Noe wiadomo czy Eric teraz zimą nie odejdzie
1
@Taco my potrzebujemy w teorii kogoś za Raphinie i yamala.Tu jest prosta sprawa. Jeśli yamal nie gra gra tam Raphinia na lewej Nico.Jeśli nie gra Raphinia gra Nico.Mogą grać na zmianę 60/40.
0
@FcPortoFan1999 może klopp będzie chciał wrócić do treningów.No i kto odmówi MC.
0
@FcPortoFan1999 kontrakt ma do 2026 mogą zatrudnić kogoś.Na razie trzeba ustalić co z fatim czy się ogarnie czy trzeba kupić ińskiego lub leao bo to też fajny zawodnik choć pewnie nie od razu.Fati ma kontrakt do 2027r też nie łatwo go będzie sprzedać.Przewaga na inakim ma taką że może zastępować Lamina lewego i raphinie.W teorii ideał ale musi mu wrócić Drybling i strzelanie bramek.Względnie nie traci piłek przy grze w środku jak grał.Potem jest trudniejsza sprawa bo będzie kwestia Halanda z Realem i Barcą.Ewentualnie kwestia Rodriego i Alphonso.Do sprzedaży powinien być Rekin i Garcia.Być może znajdzie się miejsce dla faye bo nasz najtarszy stoper jest już pi 30 ma może 2- 3 lata gry na mój gust.Tu widzę ruchy Barcy reszta się w Barcelonie zgadza.Myslę że fdj i Araujo zostaną kwestia może być fdj czy będzie mu odpowiadało dzielenie się czasem z zbornalem i Casado.jeszcze Rodri...zchyba że city na rok przed kontraktem wymieni się fdj na Rodri.Fdj jest nieoceniony przy wyjściu gdzie jest mocny presing i podaniami ciężko się wychodzi.
1
@PatrychoO a na końcu wjadą ruskie no mają przewagę I zdobywają tereny a my będziemy się debilnie kłócić typowo Polskie....znani jesteśmy z tego.
0
@FcPortoFan1999 w tej chwili tak tylko że kontrakt kończy mu się 2026r i casado czy de Jong czy Marc mogą sobie wyrobić marke.Z nowym stadionem z umową nike miejsce do mieszkania z tą ekipą to będzie mega atrakcyjny klub aby się tu dostać
5
@Peciak akurat w ko tekście czy zbiorników retencyjnych czy wałów przeciw powidziowym to po zrobiło o niebo więcej niż pis który to obciął.zchoc przyczynił się do budowy największego zbiornika.A co do promocji tej kobiety oprócz tego że ona w oarlamencie europejskim już nic nie może to skompromitowała się witając się z koniem trojańskim putina i orbanem blokuje ogromną kasę dla polski.Za sprzęt podarowany ukrainie.Natomiast na szczęście komisja do spraw wpływ Rosyjskich już działa i za Macierewicza się wzięli czy organizację wspierającą ruską wpływy w usa a to 20% .Zapewne wątki będą się poszerzać.