0

@ProrokkP. To nie do obrony on głosował w parlamencie europejskim nie zgodnie z racją stanu.W przeszłości był w Moskwie na wakacjach z agentem Rosyjskich wydalonymi z Polski za szpiegostwo.....Tu są mocne podstawy....

0

@MOLESTA oni mówią że Bayern się nie starał i będzie grał w lutym ale Bayern jest na 23.Jak się nie ogarną będą mieć problem.

3

Europosłowie konfederacji glosowali przeciw pomocy ue ukrainie.Mam nadzieję że komisja do spraw Rosyjskich weźmie ich pod lupę tak samo ABW.Bo to już w zasadzie jest jawna działalność na rzecz Rosji.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-braun-znow-szokuje-skandal-wstyd-po-wystapieniu-w-brukseli,nId,7840977

0

Kibice Realu liczą że Barcą zdechnie:) A oni będą kwitli.Tylko 8 ludzi wraca po kontuzjach listopad grudzień.Czyli sezon będzie krótki dla tych graczy bez 3 ludzi to prawie 11:)
Oczywiście w sobotę mogą mieć fizyczny kryzys jak z monaco po takim meczu ale generalnie marne szanse aby zdechli.Dla takiego Gaviego ,Olmo , fermina ,fdj itp.sezon się dopiero zaczyna:)

1

Lewy mógł strzelić 5 bramkę.A kim się trochę z odległością przeliczył.

1

@MatiSh też ma
Takie zdanie.Pewne podłoże xavi zrobił.

0

@Tatazolwinia myślę że xavi mógłby poznać tą wizję i też dołożyć coś dobrego od siebie.To nie jest wróg klubu wymaga rozwijania się w tej robocie jak każdy.

0

@kaamil1910 mówię generalnie potencjał facet ma ogromny.No i Rodrygo też nie jest w formie.Ale może być istotny z perspektywy rotacji I dać odpocząć inny.A przy grze co 3 dni robi to różnice.

0

@kaamil1910 z 4 yamal , raphinia , Mbappe , vini jest najgorszy z nich.Natomiast potrafi uratować Real kiedy idzie na dno i jest to strata przed klasykiem.

3

Mimo wszystko trochę to szanse wyrówne u nas nie ma Araujo, christiansena , 1Marc 1 i Marc 2 rekina.Oni mają 1 dzień regeneracji więcej.grają u siebie.Rodrygo to facet do rotacji I czasem strzela bramki.A bramkarz ratuję im 1 pewną bramkę.Trochę to szanse wyrównuje.
Zdrowia życzę po obu stronach barykady.

0

@SirBobby ale byłoby to mega pożyteczne

0

Mi się podobało że zespół mimo iż się przestraszył po 1:0 się podniósł wcześniej rozjechali by 4:1 czy 5:1 tym razem nie pękli.I tą zmianę trzeba podkreślić.

5

Xavi powinien być jednym z asystentów i zdobywać doświadczenie. To oddany klubowi człowiek i mógłby podnieść swój poziom podobnie iniesta.

1

@Damian11 lepiej Fatiego doprowadzić do ładu on gra ba 4 pozycjach.Może grać w środku na obu skrzydłach i jeszcze za 9.Trzeba nad nim pracować.Wiliamsa czemu nie.Choć pomyślałbym o leao.

0

@Lordzi hehe wróci Araujo bo to najlepszy nasz stoper.

0

@El Plutoninho tylko mają 1 dzień więcej odpoczynku a my wyjazd....oby nie było jak w Monako. Plus że Rodrygo brak do rotacji i bramkarza nie ma .Choć zdrowia im życzę.

0

@Sulimo jakby był darmowy transfer. ZOBACZ ILE BYLO KONTUZJI
1.fermin
2.olmo
3 Marc
4fdj
5 zdaję mi się że i Peddri miał kontuzje wszystko środek .
A zobacz na jakim presingu gramy.

0

@verdant dzięki powrotu gaviego de Jong, Fati , olmo, Lopeza przychodzą głośni zawodnicy a w grudniu pewnie Araujo , christiansen i Rekin.
Łącznie mamy 8zawodników do rotacji na 2 cz. Sezonu bo ci co grali to nawet nie grali całego meczu.Więc dopiero wchodzą do gry .

0

Ten xavi Simons fajnie gra gdyby on jeszcze wrócił byłoby super.

0

Najlepsze- to wygrana i mamy zespół.Brqk kontuzji.
Plus jest taki że choć zespół przy 1:0 dał się zepchnoą i się przestraszył i wyglądało to jak w Monaco .To potrafili się przełamać walczyć i grać swoją grę.To super bo kiedyś kończyło się 8:2.tu widzę różnicę.
Minusy- ciężki fizycznie mecz dużo kilometrów a klasyk w sobotę a Real 1 dzień wcześniej odpoczywał i mamy wyjazd Dobrze że są powroty

0

@Pedri16Future jak dla mnie to oni nie mają najlepszego swojego zawodnika czyli bramkarza. Także Rodrygo który jest do rotacji i strzela czasami.Brak bramkarza to jedna sytuacja zamieniona na bramkę przy dobrej akcji.azastępca nie jest ograny i wchodzi w duży mecz.

0

@Arden być może obaj powinno być.

0

@KrwawiaceoczyVEB zobaczymy jak z siłami Real ma 1 dzień przewagi a my mamy wyjazd

3

@Matheu12 ale to Balde dzisiaj z nim wygrał.i widać że walczył o swoją przyszłość.Tamten nie istniał.

1

Zdrowia im życzę I wolałbym aby pełne składy grały u nas Araujo I Christiansen.Część co wrócila w pełnej formie nie jest.
Piłkarsko to spore osłabienie jeden strzela drugi broni pewnej bramki i jest ich najlepszym zawodnikiem.

0

@Tabaluga37 glapa prowadził politykę wyborczą pisu i za to grozi mu ts.A polityka pisu była taka że inflacja bazowa czyli wyłączając warunki zewnętrzne i żywność wynosiła ponad 10%.całkowita i inflacja w ue była 1 cyfrowa.To jest najlepszy komentarz do tej całej polityki pisu.Obecnie płacimy za te pisowskie rządy rachunek.I szybko go nie spłacimy.Energetyka powstanie do 2027- 2030r .nie liczę tu atomu.A i tak pis nie zrobił najważniejszego czyli nie zabezpieczył finansowania a robią to rządy które budują elektrownie.Edf miał to w ofercie i z amerykański trzeba było to zrobić.Zresztą w wojskowych kontraktach też pis nie zabezpieczył finansowania i wiele umów trzeba było renegocjować.Polonizacje sprzętu np koreańskiego przyspieszyć.

0

@negreanu no ale jesteś na tyle ogarnięty że wiesz chodzilo aby nie były zagrożone.Ale dzięki za uwagę:)

0

@jacobFCB tak na logikę którego prawa ma przestrzegać ko prawa zgodnego z konstytucją przed pis czy prawa nie praworzadnego wprowadzonego poprzez wielokrotne świadome łamanie konstytucji.Bo obecnie Bodnar piastuje stanowisko ministra sprawiedliwosci i prokuratora generalnego co jest łamaniem 3 podziału władzy i wprowadził to pis.Juz samo otoczenie prawne jest nie praworządne i ci nie zrobi jest złe.Sprawa zmian jest bez precedensu bo nikt tego wcześniej nie robił.Dlatego Bodnar pracuje z komisją Wenecką aby to zrobić a ma czas do odejścia Dudy który by to w tk zablokował.Teraz jest czas szukania rozwiązania.A klepną to po odejściu Dudy.I oni nie powinni stosować pisowskiego prawa aby nie wprowadzać je w życie skoro łamano konstytucję.na szczęście Julia kończy kadencję 9 i wszystko będzie powoli przejęte.

0

@negreanu rozumiem kierunek Grecja;)

0

@AlexDark00 no właśnie ono jest super zamknęli inne .A wzrost pasażerów mają do 23 mln.qmkasto ma 2 krotnie więcej ludzi niż Wawa.zcytując Horale to wawa ma to ciągnąć.Co ciekawe według zusu liczba ludzi ma do 2060r ma być 30 mln a nie 38 jak było 2020r obecnie spadek jest do 27, 5 mln. Spoleczenstwo się starzeje trudno aby dziadki miały więcej latać skoro inflacja podniosła koszty a i ceny energii są większe i nie dziwne że jest mniejsza konsumpcja.Z tym Berlinem tak bym nie szukał bo to lotnisko to wtopa a nie sukces....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?