0

@Damiain resztę później przeczytam mam robotę.

0

@Damiain absolutnie sprawdzenia wpływów rosyjskich w Polsce i w partiach w okresie kiedy Putin zagraża i chce odbudowy imperium a wpływają na wybory to jest priotytet i bezpieczeństwo Polski.Zwlaszcza że kupujemy ogromne ilości sprzętu nato itp....związani jesteśmy z zachodem i macki ruskie trzeba odciąć a jesteśmy hubem ukrainy i jasne że to będą robić.To jest poza sporem.

0

@Damiain kwestia patriotyzmu jest dziś wykorzystywana do przykrywania wprowadzania autokracji do polski łamania demokracji i złodziejstwa gdzie dług wyszedł 230 mld w funduszu covidowym.Nie da się być patriota i robić takie rzeczy i być patriota i mieć powiązania z ruskimi.Jest to fałszywe Patriotyzm jest dziś w rękach prawicy do przykrycia tego co robią.Dka pis to polityczna grupa przestęcza za bardzo wiele spraw....

0

@Damiain a w czasie powodzi to prezydent nie pojawił się na powodzi tylko jeździł wianki wręczaćna końcu jak się skończyło to się wypowiedział, generalnie pis sobie robił manifestacje chroniąca siebie i nie ludzi kompromitacja.Konfa zaczęła drążyć w sprawie powodzi jak spadli w sondażach kompletnie się tym nie interesowali w trakcie.Liczyly się punkty aby coś ugrać taj naprawdę ko.promitacja

0

@Damiain nie znam sprawy z marszałkiem w kwesti powodzi ale Polacy źle nie ocenili Polaków i tusk tam cały czas był.Jasne jest ze zawsze w takich sytuacjach nie będzie wszystko dobrze.Tak jak nie jest w Hiszpanii czy w innych miejscach to normalneAle jest lepiej bo nie zalało Wrocławia. Tusk wziol cały rząd pojechał do Czech i rozmawiał każdy odpowiednik na tematy związane z powodzią na przyszłość ale załatwiali bieżące sprawy.Jesli ci konserwatywne PSL nie pasuję to znaczylidzie z prawej strony nie specjalnie z kim mają rządzić ja nie mam swojej partii dlatego że w 2 kadencji tracą energię i to partią ma pracować.W tych wyborach istotne było odsunąć autokratow pis od władzy nie dopuścić konfederacje bez sprawdzenia pro ruskich powiązań a Maciarewicz zlikwidował 10 jednostek ABW I specjalistów od soraw Rosyjskich jest komisja od soraw Rosyjskich muszą to wszystko sprawdzić.Na razie wystąpiino aby braun stracił inmunitet Nie jestem że wsi i PSL nie jest moją partią jest w koalicji.Minus ma za aborcję bo bo ludzie głosowali też z powodu aborcji .Plus ma znajdowanie finansowania na sprzęt wojskowy bo pus tego nie zrobił a on renegocjować kontrakty i szybciej i więcej repolonizują sprzęt z Korei.Tu jest plus.Natomiast PSL to nie moja bajka ani grzeje ani ziębi.jeśli prawica nie ma na kogo głosować bo konfa i pis I PSL się nie nadaje to tyło wam współczuję. Bo prawica powinna mieć normalna partię a nie jakiś autokratpw czy partię powiązane z Rosją.Słabo generalnie.Moze jak służby i państwo oczyści te partię będzie lepiej to wyglądało Na dziś jest jak jest.jest słabo.

0

@Damiain błagam cię pis z wydawania wiz zrobił sobie interes i ci ludzie szli dalej....Z tego tematu jest komisja.Poza tym generalnie emigranci stojący na granicy sami mówili że chcą do Niemiec.Masowo ram chcieli się dostać.
https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Tak-PiS-wpuscil-do-Polski-setki-tysiecy-imigrantow-Mocny-raport-NIK-8816635

0

@SenseiFCB mają największy kryzys od lat i tu transfery i odejścia to robota na 2 okienka....I sporo kasy.

0

@Tasde tam trzeba transferów na kilka pozycji trzeba sprzedać zawodników kilku.To nie jest na 1 sezon do zmiany tam balans jest mocno zachwiany i to wychodzi.

0

Czytam taki komentarz że strony Realu
Hehe.

"Kosowski dzisiaj powiedział, że Barcelona już niedługo się skończy i ta ich gra na spalonego. Potrzebny tylko dobrze poukładany zespół, a takich na wiosnę będzie kilka. City. Liverpool, Inter, Real to zespoły , które zabawią się z tą ich zabawą w spalone.
Tam nie ma jakości, trafili na słabszy czas nasz i Monachium, liga hiszpańska to średnia intesywność i jeszcze gorsza taktyka.
Jak posypią się z tyłu , to przód też siądzie.
2-3 miesiące.
Cierpliwości:)"

O i sobie nie zdążą sprawę że hak wróci Araujo I Christiansento mamy jedna a najlepszych klasycznych obron na świecie.
Był sezon że myśmy stracili 23 bramki a Real o wiele więcej i zdobyliśmy mistrzostwo.Zapewne do kounde i Araujo będzie rywalizował Christiansen Cubarci albo Martinez i balde.qobronę będziemy mieć znakomitą....


0

@Damiain po pierwsze
Według gust
Polaków ma być do 2060 mniej 30 mln w 2020 było jeszcze38 obecnie jes37, 6 społeczeństwo Sie starzeje i dalej będzie spadać.
W Berlinie zbudowano lotnisko duże i zburzno te co było Jak zaczynali było 18 mln skończyło się na 23.ln pis opowiadał 40 - 60 mln.Dodam że Berlin jest 2 razy większy od Warszawy.A chorala twierdzi że cpk głównie będzie korzystasz z Warszawy.
Społeczeństwo się starzeje czy uważasz że dziadki będą latach więcej niż młodzi.w dodatku drogimi liniami bo tanie wybierają małe lotniska jak modlińska a nie centralne z uwagii na opłaty.zstad niska cena.W modlinie które będzie konkurencja cpk na 10 mln pasażerów czyli odejmij tych ludzi z cpk bo z nich cpk nie skorzysta.A cpk jak mówił chorala głównie ma korzystać z wawy.
Dalej wszystkie lotniska w Pplsce zwiększyły albo zwiększają liczbę obsługujących pasażerów przez rozbudowę zwiększają też swoją ofertę z automatu.Komu będzie się chciało jechać 3h do Baranowa samochodem czy szybkim pociągiem którego bilet będzie znacząco podnosił koszty wyjazdu i czas.Taki szczecin bliżej ma do Berlina nuż do Baranowa nie będzie im Sue chciało jeździć.
Dalej samoloty robią z kompozytów w związku z tym już poala o 20% mniej i są rekordy długości lotów.Nastepna bedzie jechać szybciej i i dalej co oznacza zr nie będzie potrzeba korzystać z hubu tylko lecieć bezpośrednio. Wemiratach mają 100 a 380 które są powoli złomowane ale tam z Europy Afryki zjeżdżają się małymi samolotami ludzie i jeden a 380 leci do Azji.qmy tych samolotów nie mamy.Ale co daje lot wprost.To ci najważniejsze w lotnictwie.Zmniejsza koszty paliwa mniej jest o 2 londowania mniej odszkodowań za bagaże zgubione mniej oplat lotniskowych.To się opłaca zwyczajnie.
Zdalej nie mamy floty samolotów i Di nich pilotów co z tego że się spueszysz jak samoloty trzeba zbudować wyszkolić pilotów 6 kat ogromne koszty wyszkolić załogę.
Dalej mamy 2 ogromne działające konkurencję
1 .Amazon i DHL potężne firmy z kontraktami z marką jedni są w Lipsku drudzy z budaepeszcie gdzue dalej mogą pchać ogromną rzeką a Ti najtańszy transport.u nas nie ma takiej firmy dopiero trzeba to zrobić to samo siadkę
N a dodatek mamy inflację i dopiero w 2030 r będą turbiny wiatrowe i szanse na energetykę a atom to 2035 a kolej będzie ciągnęła prąd tak jak sztuczną inteligencją która nieprawdopodobnie zere prądu oraz elektryki.A chcesz ciągnąć dodatkowo samochody i musisz zbudować autostradę warszawa łódź a to trwa i trzeba czekać na nowe rozdanie w ue.Poza tym ue stawia na szybkoa kolej po Europie po to aby zmniejszyć co2 w atmosferze będą dopłaty w nowym rozdaniu.Co to oznacza że to kolej będzie zabierać klientów samolotom będzie konkurencją. Jeśli dodasz boarding to z wawy do oaryza dojedziesz szybciej i może taniej.Na pewno od cpk nie koniecznie z modlina.
Dlatego trzeba zrobić mniejsze lotnisko z możliwością rozbudowy. I tak jest to robione.I nie specjalnie mi się chce wierzyć że starzejące się społeczeństwo z Warszawy którego będzie mniej nagle będzie latać gdzie koszty życia dzięki polityce pis wzrosły
Generalnie 40 - 60 mln to bajki.....

0

@Damiain bardzo dobrze że to pkroili bo pus tu mocną propagandę zrobiłi to inny temat też ci to napiszę

0

@Damiain i jeszcze jedno czemu partią organizuje wybory czy to nie budzi podejrzenie oszustwa?Jeśli chodzi o proces cpk teraz muszą przejść procedurę budowlane i w 2026r ma zacząć się budowa w roku wyborczym więc się zacznie.Wersja jest okrojona .qwięc nie można tu nic im za rzucić

Co do konfy to żadna propaganda a fakty i dotyczy kierownictwa konfederacji co pisałem za 2 dni temu. Kopia tego.
nizej.Nic co wyżej dotyczące pisu to żadna propaganda mogę jeszcze wiele rzeczy pisać całościowo.


"no nie ,nie sądzę aby przeciętny poseł jeździł sobie z wyrzuconym przez Polskę agentem rosyjskim na wakacje do Moskwy i robił sobie zdjęcia na placu czerwonym.Inni członkowie też jeździli do Moskwy na takie wyciecieczki.
https://m.demotywatory.pl/amp/5124742
Jakoś. Ie mam znajomych którzy jeżdżą sobie z agentami na wakacje I robią sobie zdjęcia placu czerwonym

Kolejny agent w środowisku ordo juris który chciał otworzenia imperium Rosji.
Żona bosaka jest w ordo juris i w konfederacji.A sam Bosak wbijał szpilę ukrainie jak mógł.Chodzi do Maciarewicza na rozmowy który jest zgłoszony do prokuratury przez komisję do spraw Rosyjskich gdzie wydano książkę o jego powiązaniami z Rosjanami i z wszystkimi linkami nigdy Maciarewicz jej nie zaskarżył.Sam Bosak chcę wyjścia z ue i być pomiędzy ue a Rosją co dla Putina to prezent...popiera pomysły ordo juris...
Sama Rosja inwestuje w ordo juris na całym świecie i nie dziwne że papież popiera Rosję.
Kolejny poseł konfederacji Fritz udzielał się w czeskiej ruskie tubie propagandowej voice of Europe która została zamknięta przez czeskie służby jako ruską propaganda.Jeździł do orbana na Węgry do partii chcąca zabrać ziemię od ukrainy partią jest pro rosyjska.

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/czesi-zdemaskowali-prokremlowski-portal-voice-of-europe

To nie wszystko niedawno niejako Zajączkowska podeszła w parlamencie europejskim do Orbana aby specjalnie się z nim przywitać a wiadomo że to pupilek i koń trojański putina w ue który blokuje kasę dla polski za broń przekazano ukrainie.Wita się z facetem działającym na niekorzyść Polski i dostał order przyjaźni rosyjsko węgierskiej.Zaczęla tą Rosyjska świnie bronić.....

Sorry ale konfederacja na kilometr śmierdzi Rosją.....Nie będę totalnie zaskoczony patrząc na działalność konfederacji jak komisja do soraw Rosyjskich się za nich weźmie.
Maciarewicz zlikwidował 10 regionalnych siedzib ABW i specjalistów od soraw Rosyjskich .Pewne rzeczy uchodziły ,ale teraz nie ma już na to przyzwolenia.Wiec tutaj maski opadły.Co do konfy 94% konfederatów głosować w 2 turze będzie na pis.zbiorąc pod uwagę ile afer zrobili na ile państwo zadłużyli na 2 lata zablokowali kpo gdzie można było inwestować w energetykę, Spieprzyli prawo gdzie bardzo trudno teraz doprowadzić do ładu.Spowodowali że mamy nałożone ograniczenie wydatkowe z którego według planu wyjdziemy w 2030r.A konfederacja chcę głosować na pisowca.tylko pogratulować......no ale przynajmniej i tu maski padły.Natomiast przewiduje ciężkie czasy dla konfy i Braunowi już uchylają za świeczki inmunitet.za wtedy Polski rząd uchwalał budżet i byliśmy na styku z czasem i groziłyby ponowne wybory a tusk następnego dnia rano leciał w sprawie kpo.Grozilo przeniesienie posiedzenia.Działał na szkodę Polski a kpo to energetyka i uniezależnienie od Rosji.
Nie mówię o ludziach głosujących na konfederacja tylko o szefostwie konfederacji i ich ppslaw.zo czywiście jest wielbiciel putina Korwin zaprzyjaźniony z konfą gdzie udzielał wywiadów w ruskiej tv rosyjskiej tak na koniec.
Sory ale konfa tą Rosją na km śmierdzi....

https://m.demotywatory.pl/amp/5124742


0

@Damiain zaprzeczę .Bo rządził pis i miał pelnie władzy czyli prezydenta i rząd parlament.Nawet jak nie miał senatu to sejm i tak przeglosowywał ustawy. Jak chcieli.To niech ich rolą było organizowanie wyborów ani poczty jest do tego siecjaplny ogan PKW któremu to odebrali organizację tych wyborów.
Obecnie sytuacją jest inna rządzi koalicja 4 partii z władzą Sejmie i senacie oraz władzę za ci jest współodpowiedzialny prezydent z pisu oddający ustawy to nie konstytucyjnego trybunału Juli.Sam prezydent brata się sędzina sądu najwyższego znanowsją do której jeździ wieczorami a to ona ma jemu robić ewentualny ts.Co jest czystym konfliktem interesu.Nie wiem o czym mówisz w sprawie cpk. Nie wiem o czym mówisz w sprawie cpk ale właśnie odebrali projekt budowlany cpk
https://www.money.pl/gospodarka/cpk-odbiera-projekt-budowlany-lotniska-a-w-listopadzie-wazny-moment-dla-szybkich-kolei-7087531305700096a.html
Wiesz ja tam nic nie mówię ale ja tam nie popieram trumpa który jest z pochodzenia niemcekiej wsi. I nawet nazwisko mia Dtrump z niemiecka.Nasza prawica kibicowała Niemcowi i się cieszy.aniemcy dały ogromną kase na rozwój polski w ramach ue zdecydowanie wolę Niemcy od ruskich.Nie mogę zrozumieć bratania się prawicy bo 2 człowiek w Pisie to zwykły agent ruski mowa tu o Maciarewiczu.Xo do tego rządu załatwił kpo które pójdzie na turbiny i największy magazyn energii w Europie obniży to ceny energii do2027- 2030r do tego czasu bujać się będziemy z drogą energii pis wykorzystał 1% z mld które miały być na remont sieci spieprzona prawnie fotovoltaike i regułą H turbiny.Zadlużono klupolskęb na 230 mld
Gdybyś chciał budować bez kpo a dostaliśmy regułą wydatkowa która likwidować będziemy Di 2030r.to budowanie oze opierało by się na dalszym drogim zadłużeniu gdyby pis rządził. Bo kpo byś nie miał.Trzeba wydać 400mld na modernizację energetyki.Czyli zadłużali by na 600 mld ukrywanych w fundacjach a już kredyt dla polski jest najdroższy w historii.....Ciesz się że rzadzi koalicja partii a nie pis bo była by tragedia z finansami.za w 2015r dostali budżet kontrolowany oddali budżet z regułą wydatkowa na karku.Pomimo jasny z ue....poza kpo.
Ale mogli mieć zaluczkę bez praworządności wystarczyło na cas dokumenty złożyć nawet tego nie zrobili....Dodam jeszcze że ogromne wydatki idą na wojsko a i Ti jest deficyt bo pis nie zabezpieczył na to kasę i trzeba było to renegocjować.Podobnie nie wynegocjowano z Amerykanami 10 mld na elektrownie atomową kredytu co daje francuski edf.. Też trzeba to renegocjować.
Czy konfa to by osiągnęła nie patrząc na co robi Zajączkowska i jak wita się orbanem to oczywiste jest jaki to kierunek czyli Rosją. Też finanse z ue z nimi są zagrożone. W tej chwili po prawej stronie nie ma na kogo głosować.

4

@Yoshi94 nie zgadzam się że nie ma programu.Program 100 konkretów był.Tylko wynik wyborów był taki że ludzie dali zgodę na rządy 4 parti i program jest wynikiem negocjacji tych parti.Natomiast trzeba poczekać na realizację niektórych rzeczy wraz z odejściem dudy który odsyła ustawy do Juli.

0

@VegetaPolska gość jest nieobliczalny niewiadomo

0

@michal26 ależ artykuł w pt podsumujący wyniki jako całość wskazywał na błąd statystyczny czyli na równość.Dodatkowo brak wskazania na kogokolwiek.Nikt tu nie mówi o jakiś jednym sondażu tylko podsumowaniu jako całość.I takie miałem zdanie.Atwierdziłem że może wygrać Trump i haris.następnego dnia i w niedz bylo w stronę harris co zdopingowało bardziej republikanow aby iśc głosować .Tyle cala sprawa i psychologia Nie wiem czemu się obaj z drugim ciśnieniujecie;)ja w sob I niedz nie wykluczyłem wygranej trumpa bo to dalej nie była duża przewaga a minimalna co napisałem.Tyle cala sprawa:)

0

@Murazor przecież może tam pobyć z 3 kąta dorobić suę i wrócić w Europie się z nim temat wyczyści a konto będzie się zgadzać

0

@mekston o 1 min wytzymałeś;)

0

@mekston ok zostajemy przy własnych zdaniach jak zwykle choć wiem że będziesz pisał tak masz .Znam już Ciebie;)

0

@cules100pro tak tylko wiele zespołów ma tyle samo i liczą się bramki wczoraj stracili ich sporo to chyba jest za mało tych pkt męczy jest dużo więcej.

0

@JordiAlbion dla mnie Real potrzebuje kilku transferów 9. Kreatywnego zawodnika do środka które Carlo zaakceptuje bo Endrick czy Arda nie przypadli mu do gustu. Być może następcy Carvalhala bo zastępca jest ogrywany jak dziecko a nie wiadomo w jakim stanie będzie zdrowie tego zawodnika.Bramkarz wrócił i znów kontuzją.A to nie jest młody piłkarz raczej ostatni etap kariery.Dalej potrzebny jest stoper.Potrzebny jest ktoś za Mendiego.Kwestia tchuameniego....Co zrobić z Rodrigo i Mbappe i Modricem.Lista problemów jest długa jak nigdy....pewien balans został przekroczony.Raczej ten sezon nie będzie dobry dla Realu.....Nie sądzę aby widząc co się dzieję live się czegoś bał będąc w gazie z 1 miejscem.Bać się będzie RM a Mbappe ciśnienie będzie miał jak nigdy.

0

@Recha_0684 pisz do niej zły adres.

0

@Benz ale on już w zeszłym sezonie zgasł....Nie strzelał tyle co na początku.... To nie jest kwestia zmiany pozycji.

0

@J4no nie ma to kompletnie znaczenia bo wróci Araujo z christiansenem i Barca będzie znowu jednym z najlepiej broniących zespołów w Europie w sposób klasyczny. Kounde to jeden z najlepszych bocznych obrońców na świecie a Araujo stoperów jeden przykryje viniego K. A drugi A przykryje Mbappe żaden problem na 3 miejsce pójdzie albo Martinez albo Cubarci.qbarca już tak broniła i w lidze stracili przez rok 20 bramek przy ok.40 Realu kwestia w następnym roku była w kontuzjach.Obecnie do końca listopada wraca Araujo I christiansen też jest na końcówce skład będzie jeszcze głębszy......Nie ma mowy o zmęczeniu składu na 2 cz sezonu.Wroci do końca roku 8 zawodników licząc 1 miesiąc do tyłu.To w praktyce drugą drużyna.A jeszcze jest Eric i Torres..Jak po kontuzjach wrócą wszyscy do formy meczowej bo grają po 60 min a nie 90 min to ten zespół będzie dla reszty strasznie mocny.Tez nie przewidywalny.....

0

@FanBarcy22 live jest pierwszy nic nie przegrał są w gazie. Najbliższy mecz w LM Real gear z live na wyjeździe.A to jest ich bastion.Real nie ma czasu.Przegrał z Barcą złotą piłkę I z Milan który nie był faworytem.Twraz zagrają z trudniejszym rywalem.W Realu bakans jest naruszony .To nie jest chwilowa zadyszka.Tam potrzeba kasy transferów i powroty z chorobowego.Carvahala nie odzyskasz.....Nie widziałem takiego kryzysu w zrealu już dawno.Tylko jak to przegrają to nie ma przejścia do pucharymu Europy.....

1

@LeoMessiiBarcaPepa wbrew pozorom Raphinia zrobił się dość kompletny.Yamak jeśli chciałby iść w stronę Messiego powinien umieć okiwać 3- 4 i strzelić bramkę w tym Messi był mistrzem ale teraz jest to trudniejsze bo drużyny ustawiają się w całości w polu karnym.
Druga rzecz to Rzuty wolne.Też powinie różnicować strzały i strzelać też orzy bliskim słupku aby bramkarze nie przesuwali się na długi słupek.

2

@Katalonik97 jak dla mnie to belingham to dobry zawodnik ale grał na nowości potem obrona z nim już sobie radziła. Sztuką jest korzystać z nowości a potem jak cię rozpoznają to utrzymać.Tak Coutinhio przejrzeli. Zjazdy wiedział że strzela w długi róg.

0

Tak naprawdę to Real dziś może spaść w okolice 20 miejsca.Jeśli umoczy mecz z live w następnej kolejce na wyjeździe to pogrąży się dalej potem wyjazd z Atalantą.Nie wiem czy oni nawet na baraże się załapią jak tak dalej będzie.

4

Tu trzeba wygrać 1 połowę wysoko aby nie było jak z Realem.Bo skutki mogą być fatalne.Potem można zmieniać. Bramki są istotne.

0

@Damiain a ja nie. KOnfa wśród tych co rządzą w tej partii ma wpływy Rosyjskie a w Pisie 2 osoba czyli Maciarewicz to agent.Nie na mowy abym poparł którąś z tych partii.Pamiętam komunę i ja patrzę na to z perspektywy zdrady. Na dziś dla mnie nie ma porządnej partii prawiciwej są potencjalne autokracje.Konserwatywny psl.A szkoda że poważnej takiej partii nie ma po prawej stronie nie ma.Myślę że ABW po powrocie specjalistów od Rosji się tym zajmą .Także komisja do spraw Rosyjskich.Też pus ma afery idzie to do prokuratury.Teraz zebrany został zespół 4 prokuratorów do spraw wyborów kopertowych 80 mln zmarnowanych zglisxonych do prokuratury jest kaczyński Morawiecki Bielan i była Marszałek Sejmu. W kolejce jest Ziobro i inni za inne sprawy Braun dostał już uchylenie inmunitetu..Te partię mogą się kompletnie pozmieniać.Moze coś nowego wejdzie oby.To co jest zwyczajnie się nie nadaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?