0

@Koorsik mamy deficyt i inwestycje....

1

@Wasacz_ a wiadomo jaki jest stan tych co odważyli się zadzwon.

0

@Hellrider za dużo gra i trochę przesadza.Wraca Araujo jakieś zmiany będą choć pewnie jako stoper.

1

@Kapitan hawk i tak i nie jak wygrają są przed nami w tabeli mniej zarabiamy;)

1

@Comentateiro nie, zależny Nowogrodzki hehe

0

@AmigoBlancos hehe
Rzekłbym że to mega szalony pomysł Kadaphi;) będzie chciał za karę kupić całe Monachium.Może nie będzie kupował zawodników Barcy tylko Monachium choć kupno Dembele to był interes Barcy

0

@Mitch_Atleta to fajnie:) dzięki

0

@MesQueUnClub96 z tego co mówi Flick to będzie mógł potrenować. Chyba wolnego nie będzie może jakieś dzień może2

0

@negreanu wiadomo można trafić na juve MC.real czy może psg. Tylko ciekaw jestem czy bonu awansu z 8 jest większy od potrncjslnego zysku z baraży

0

Jeśli dziś Liverpool wygra z Realem to sytuacja Realu jest trudna ale spadniemy w klasyfikacji. Jeśli Monaco to spadniemy na 4 miejsce.
Czy jeśli wejdziemy z 8 Flick mówi że będzie 2 tyg na trening .to czy kasa za awans będzie większa niż granie w barażach?

6

Mam wrażenie że kounde jest zmęczony trochę snuł po boisku.

0

@Eto'o9 R10 Bqlde grał.

0

@Arden a może się w tym łóżku przecenia, że to takie wartościowe;)ten program jest rozrywkowy i tyle i trzeba podejść z przymróżeniem oka ;)

0

@ViscaelBarca2007 tylko zauważ 2 rzeczy ten zespół trapi plaga kontuzji od momentu Coutinhio.Juz Suarez ma całą historię kontuzji Dembele ,vermalen czy nasz słynny obrońca mistrz swiata itp.....
Teraz tak mamy mistrzostwa świata powiedzmy że tamal jest kontuzjowanych.qmusi być ktoś kto to pociągnie vs Real Madryt czy MC nie może to być drugi garnitur to musi być ktoś na ten zespół..My mamy jakąś paranoje gdzie na 3 miejsca w środku jest 10 zawodników a może grać jeszcze Raphinia i Fati.A na skrzydłach nie ma nikogo do rotacji.Bo panowie się obrażą;)a ba skrzydle przeciążenia są największe. A doszła większą liczbą meczów w LM.Ktoś powiedział było 50 męczy jest 70meczy.....Kiedyś ok jeden zawodnik mógł to na skrzydle pociągnąć ale teraz.Musisz mieć 2 11 równorzędne .A i tak jak wraca ci jak teraz 4 zawodników bez formy po kontuzjach do tego kontuzją Balde yamala nie ma wiatru na skrzydłach.Porażka gotowa.To co trzeba wyjaśnić piłkarzom to jeśli chcą mieć puchar ekipa musi być równorzędne w zmianach i mają walczyć. Inaczej jest super zespołowi idzie przychodzi kontuzją i wszystko się zmienia....przegrywasz puchar......Mize być kto kolwiel Leao , Sala, czy ten z Napoli.Jest Raphinia grający na obu skrzydłach .Można tu rotować.....Ale jeden na zmianę ba skrzydło to minimum.Nie te czasy aby jeden grał wszystko.

0

@ViscaelBarca2007 trochę chrzanienie klub jest większy od każdego piłkarza męczy dużo jeśli młody chcę LM ma mieć zmiennika z którym mam walczyć o składa uczyć się od niego.Dostaja ogromne pieniądze.Niech nie marudzą Salah młody też nie jest.Jeśli yamal ma grać tyle za chwile skończy jak fati.

0

@arasz1819 po prostu dalej chcą tkwić w tym chorym konflikcie....mnie to akurat nie dziwi że udają kogoś innego i robią co innego

0

@BorzyKrzys ale ani jeden ani drugi nie są kick boxerami.Nie ma sensu......taka walka .Jeden uprawia boks.

3

Uu na konferencji Karol zaczyna jednak opowiadać że znając mentalność rosyjska to zamach.Broniąc szkodnika Maciarewicza.Nieźle chłop zaczoł.....Nie wiem jak on chcę łączyć broniąc Maciarewicza i opowiadając o zamachu bez dowodów.....

0

@Linghunter88 pis się czuł tak bezkarnie że odebrali PKW organizowanie wyborów.Czyli jedna ze stron ma organizować wybory;)Obecnie do prokuratury zgłoszono Morawieckiego Kaczyńskiego, Bielana witek. Strata 70 mln....Co do fundusz sprawiedliwości 9 osobom postawiono w morzu prokuratura mówi że to czubek góry lodowej.Dlatego że nie było praworządności......teeaz są zarzuty a nie za pis....gdyż zamiatano pod dywan i trudno aby Ziobro sprawę robił przeciw sobie to konflikt interesów.....

0

@Linghunter88 co to znaczy że nie wiem masz 3 podział władzy i jego rozdzieleniemasz ministra sprawiedliwości i prokuratora w 1 .Efekt nie ma żadnych śledztwo np w funduszu sprawiedliwości.ktory jest przeznaczony dla osób poszkodowanych w rozprawach sądowych a jest wprost wykorzystany jako kampanijny fundusz solidarnej Polski.Przed tym przestrzegał kaczynski i stracili kasę na wybory obecnie.oczywiscie Villa plus czy srebrna pegasusa kupili za kasę z funduszu.jest to wprost przykładu braku praworządności.Czy opakowanie manowskiej na szefową sądu najwyższego która jest przyjaciółka dudy od lat .za ona miałaby robić trybunału stanu.To jest konflikt interesów a duda po nocach do niej jeździ..Alewqq izba zrobiona przez pus która nie ma statu sądu mogła by teraz ocenić czy kasa za wybory się pisowi należy czy nie....który walki w wyborach robił.Oczywiscie nikt ja nie będzie brał pod uwagę bo to nie jest sąd i pis kasy nie dostanie na wybory.Albo Pawłowicz z komunistą Piotrowiczem pracowali przy wprowadzonych ustawach pisu w komisji sprawiedliwości przewodniczącym był Piotrowicz .Pawłowicz jasno tam powiedziała że przyjmują przepis który jest niezgodny z konstytucją jest to rażące i drmoralizujące ale tają jest wola partii.Teeaz ich dają do tk instytucji która ma sprawdzać te przepisy co ino je przyjęli. Również jest to konflikt interesów bo nie ma weryfikacji.Oni tam poszli łamiąc wiek bo bariera jest 65 lat oni są po 70 nie spełniają wieku.aoczywiscie masz sędziów wybranych przez pus i sprawy sa zamiatane pod dywan.
Natomiast dla ue gdzie państwa powierzają kasę musi wymagać od państwa praworządności aby rząd nie ukradł kasę. Też obywatel ue ma mieć uczciwy proces w jazdy kraju a nie że hak będzie miał z pisowcem problem to nie będzie miał szans.Czy sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan.To samo obywatel A tu pisowskie jest ponad orawem.

0

@Destroyer_of_Worlds
Tylko że hub jest też oparty w dużej mierze o połączenia samolotów pasażerskich.Trudno abyś do 1 paczki z z Seatle wynajmował cały samolot.Wsaszaja to w pasażerski który leci do jakieś lotniska i przerzucają to do kolejnego który leci wprost do Wawy.Siadka samolotów pasażerskich jest kluczowa.My mamy kupić do tego trzeba pilotów wyszkolić totrwa kilka lat i obsługę.
Co do malych regionalnych lotnisk .Nie ma znaczenia bo sumarycznie wzrost we wszystkich lotniskach jest około 40 mlnhub zrobiono w lublinie hub choć wuadomo ze jest niewielki np..ja nie twierdzę że te lotniska maja ogromną liczbę połączeń ale zwiększyły je .Taki Radom ma bliżej Kraków, Lublin radom oferta wspólną. czy tanie lini w wawie.Taki szczecin ma 100 km bliżej Berlin, Wrocław ma Balice Berlin i poznań.do wyboru.Nie widzę powodu aby ktoś na siłę miał dokładać do biletu aby przyjeżdżać do Baranowa specjalnie.wydłuża się czas dojścia do miejsca docelowego i cena.Poza tym % ludzi którzy lecą gdzieś dalej jest bardzodq1 nie wielki.Nie sciagnie tłumów do Baranowa. Chorala wprost mówi to lotnisko będzie opartę na Warszawiakach.zatem wracam do pytania co zmusi Warszawiakow aby nagle latali częściej.Kiedy koszty życia są droższe a społeczeństwo się starzeje a ludzi ma być mniej w kraju i u mln.A wawa jest mniejsza 2 razy od Berlina.Poza tym jeśli pis chciał robić na 40 mln ludzi a nie zwiększa do tyle ludzi co co ma wspólnego tu hub.Że paczka to czlowiek;)musi pomysł na zwiększenie ludzi.......A co do hubów to DHL i Amazon maja hub w Lipsku i budapeszcie to potężna konkurencją z umowami z firmami siadką połączeń u nas nie wiadomo nawet kto miałby to obsługiwać.Nie zapominaj że nie będzie na cok tanich linii lotniczych na cpk już Ci 10 mln odpadnie na modlinie choć obecnie jest spadek klientów bo są negocjacje.Ale ludzie na koszty będą patrzeć Bo inflacja starzejące się społeczeństwo itp...Pytanie jest takie jak w Wawie spowodować aby ludzie latali czesciej.

2

@Wasacz_ dramat jakby nie mogli wyjąć co ukradli;) łatwiej wyciągnąć od ludzi....

1

@Kgorecki2500 co z niego za patriota skoro będzie bronić pisowskiego braku praworządności co iznacza brak kasy z ue na rozwój Polski.Co to za patriota......te pomniki To jakaś pokazówka a kasa na inwestycje to więcej podatków i miejsc pracy.....zyski do budżetu.....

0

@esem91 no przecież zrobiono projekt i od czasu przejęcia władzy podpisano umowy na 700mln .zrobiono coś w kierunku tunelu w Łodzi który ma być dla szybkiej kolei.Oraz uzyskano zgodę na rozbudowę lotniska Okęcie.
A dlaczego bo trzeba zebrać ludzi.
Miasto Berlin jest 2 krotnie większe od Warszawy miało lotnisko na 18 tys.Zamkneli to lotnisko otworzyli nowe po kilku latach mają 23 mln.
Pis chciał robić na 40- 60 mln......
Berlin jest bogatszym miastem i ma 2 krotnie więcej ludzi.
Na dodatek do 2060 liczba ludzi ma spaść do 30 mln a jest spadek z 38 mln do 37, 6mln obecnie ludzi.
Mamy starzejące się społeczeństwo a dziadki raczej latać nie będą a koszty wzrosły.
Wszystkie regionalne lotniska się rozbudowują zwiększając swoją ofertę co jest konkurencją.
A jest modlińska i radom .Na dodatek tanie linie kataja z regionalnych lotnisk a nie centralnych aby zmniejszyć koszty.

Dlatego że może się okazać że ta inwestycja nie pyknie jak w Berlinie.Ma być oparta na Warszawie i nie mam pojęcia czemu waga nagle miała by zmienić przyzwyczajenia i katar częściej.Jeśli szybką kolej połącza z zachodem to również ta kolej będzie konkurencją dla samolotów.
Tu nie ma pewniaka że to wyjdzie dlatego rząd będzie wpierw zwiększał na Okęciu i jak będzie do 30 mln przerzuci to na cpk i faktycznie jeśli dalej to się będzie rozwijało rozbuduja cok dalej. Zwłaszcza że są wydatki na wojsko energię i trzeba drugie tyle dróg zrobić.
Przyjęli rozsądne rozwiązanie a nie że zrobią moloch na 40 mln i będzie stał w połowie nie wykorzystany.Tez plus jest taki że orawdopodobnie całe lotnisko będzie polskie a nie w obcych rękach. Bo budowane będzie stopniowowo.Trzeba też kupić flotę.Robudiwac o oas autostradę i budować kolej szybką co zajmie lata.Dlatego tu nie ma mowy o czymś szybkim.zcpk mają skończyć budować w 2032r zacząć w 2036.Obecnie kupują jeszcze grunty.
Jeśli tak ma to wyglądać ma to sens jeśli chcesz wywalić kasę na 40 mln to nie.Nie ma to sensu.

0

@mint tak ale mógł zamieszki wywołać na tym tle jak prowokował publikę.Powinoen za tą zabawę karę finansową dostać.Bo to był atak na sędziego.To nie było w stylu kibicujcie zespołowi.

1

@PuszkinFan na razie to pis wzioł kasę na emisję i wydał na oze 1% nie reformując energetyki.Fundujac nam 11% inflacji bazowej za którą odpowiada pis a nie wojna czy czynniki zewnętrzne. Dziś energetyka jest mega droga o 49 % droższa niż w innych krajach. A ten cały karol już zapowiedział że będzie blokował aby przywrocono praworządność. Czyli jest zagrożeniem dla środków z ue.qa to oznacza salsie pożyczenie i większe długi niż pis narobił.A to 230 mld plus 20 mld służba zdrowia. Nie liczę wojska bo to jest mus.zistawili po sobie regułę wydatkowa którą będziemy likwidować do 2030r.jesli rządził by pis bez środków z ue.Zadluzyli by nieorawdopodobnie oaństwo i inflacja byłaby znów wysoką i drukowali by kasę.....

0

@Yoshi94 czyli ma gwarancje rządowe co jest kluczowe w przypadku serwisu. NIe kupujemy starych produktów co sugerowano tylko nowa technologie.Wkryto błędy starych turbin dają łącznie 15 mld pierwsza transza 7 mld. siemensiwi.Nikt ci nie zbuduję turbin znając problem z łopatami tylko to poprawią.Po to jest pomoc aby te wady wykluczyć. Masz producenta który jest blisko port instalacyjny jest o ile pamięć mnie nie myli w Świnoujściu. Nie jest to głupi deal.Generalnue mam jakieś produkty siemens i nie miałem tu problemu.

0

0

@Yoshi94 mnie jest wszystko jedno kto będzie producentem turbin.Niemcy są akurat blisko i transport jest tańszy niż z Chin z Danii też byłoby ok.zsuemens to nie jest zła firma.zdla mnie jeśli będziemy mieli lepszy mix czystsze powietrze mniejsze podatki tańsza energia a Niemcy zarobią na wiatrakach to dka mnie jest win win.Nie mam z tym problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?